Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 9., kedd 22:27

Callejon hozzáállása példaértékű volt, ha az elkényeztetett "sztárocskák" Özil, Benzema, Higuain, Di Maria, stb. gyakorlatilag a csapat háromnegyede olyan hozzáállást tanúsított volna, mint ő, akkor szar felállás-taktika ellenére is BL-t nyertünk volna.

Más: szerintem még lesz egy igazolás középpályára, Illaramendin kívül is.
A csatársorból pedig Higuain lelép, a helyére Bale jön vagy egy csatár. (Ibra, Suarez)

Ha Bale jön, akkor sztem megpróbálunk egy csatár nélküli felállást. (Ronaldo-Benzema-Bale)

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2013. július 9., kedd 22:26

Egyszerűen nem jut eszembe olyan játékos, aki még nem volt se nagyválogatott, se BL-ben nem alkotott, elmúlt 23 éves és 30 milliót adtak érte. De még az első osztályban is csak 50 meccse van.
Tényleg, mondjon bárki hasonló játékost, aki akár csak 20 millóba került.
Ha jól emlékszem akkor Pepe ilyen játékos volt, de ha már Pepe akkor jobb megoldás talán őt felzavarni a középpályára, mint 30 milliót kiadni Illaramendire.

Nem is értem miért kapták fel ennyire ezt a srácot, év közben semmi hír róla, hogy mekkora spíler, azért Isco-t eléggé dicsérték a lapok + golden boy is lett....

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 9., kedd 22:21

Calljón-t azért sajnálom egy igazi madridista sziv dobog benne!!! Sok sikert neki!!

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 9., kedd 22:02

CS0ki írta:Egyszerűen nem jut eszembe olyan játékos, aki még nem volt se nagyválogatott, se BL-ben nem alkotott, elmúlt 23 éves és 30 milliót adtak érte. De még az első osztályban is csak 50 meccse van.
Tényleg, mondjon bárki hasonló játékost, aki akár csak 20 millóba került.
Hát ez már megint telitalálat, sajnos tökéletesen egyet kell értenem veled.
Toky írta:Azért hozzuk, mert nincs más, mert kell valaki arra a posztra
Ez így ebben a formájában egyszerűen butaság. Gündoganról, Kondogbiáról vagy akár Pogbáról egy/max két éve ki tudta (őszintén), hogy a világon van? Ezen a poszton félévente nőnek ki az Illaramendi-szintű játékosok. Lehet, hogy jó lesz, lehet, hogy előrelépés lesz, de ezt az árat egyedül csakis nekünk kell megfizetni. Kétszeres szorzó? Háromszoros?
ha jól tudom így nem lehet felkeresni egy játékost akinek élő szerződése van. csak akkor ha a klubja engedélyezi.
Kikacsintós nyilatkozatok, üzengetés a médiában, egy Madrid-közeli, de hivatalosan nem madridi képviselő baráti látogatása...bőven lennének eszközök. Ez csak akarat kérdése.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 22:01

schranzer írta:De mivan, ha Vidal a Realba akarna jonni, és ennek hanmgot is adna (jobb feltételek, Ancelotti, világlegjobbklubja etc. ... ) ?
Akkor vagy az tortenne mint tavaly Modric eseteben vagy mint amikor Ribery kijelentette, hogy a Realba szeretne jonni es ra par napra kapott egy uj szerzodest szep kis fizetes emelessel. Csak az a baj, hogy se Vidal, se Gundogan nem akar minden aron a Realba igazolni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 9., kedd 21:55

schranzer írta:Én nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, ezért valaki válaszolhatna eme kérdésemre ... Most mivan olyankor, ha Vidalt felkeresné a Real, aki hajlana az uzletre ... és mondjuk beadná távozási kérelmét ... ilyenkor mi a fene van? .. mert ugye van az a Conte kijelentés, hogy csak ugy maradt, hogy Vidal biztosan a kezei alatt dolgozik. De mivan, ha Vidal a Realba akarna jonni, és ennek hanmgot is adna (jobb feltételek, Ancelotti, világlegjobbklubja etc. ... ) ?
ha jól tudom így nem lehet felkeresni egy játékost akinek élő szerződése van. csak akkor ha a klubja engedélyezi.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 9., kedd 21:53

Én nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, ezért valaki válaszolhatna eme kérdésemre ... Most mivan olyankor, ha Vidalt felkeresné a Real, aki hajlana az uzletre ... és mondjuk beadná távozási kérelmét ... ilyenkor mi a fene van? :D .. mert ugye van az a Conte kijelentés, hogy csak ugy maradt, hogy Vidal biztosan a kezei alatt dolgozik. De mivan, ha Vidal a Realba akarna jonni, és ennek hanmgot is adna (jobb feltételek, Ancelotti, világlegjobbklubja etc. ... ) ?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 9., kedd 19:22

Gyakorlatilag érte kellett volna minden követ megmozgatni, nem Bale-t, meg Cavanit hajkurászni
csak az újságok szerint hajkurásszuk. nem tettünk egyikért sem ajánlatot. nem kell mindent elhinni. :)

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 9., kedd 19:17

Los Blancos írta:
Hú de örülnék ha jönne
Csak kevés rá az esély de semmi sem lehetetlen(ebben nem arra gondolok h 50 milkáért kell megvenni)
Pedig ő inkább megéri ezt a pénzt mint Illarra 30at, Bale 90et vagy Cavani 60at
Teljes mértékben igazad van :D
De 40-nél többet nem adnék érte

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. július 9., kedd 19:16

Gyakorlatilag érte kellett volna minden követ megmozgatni, nem Bale-t, meg Cavanit hajkurászni

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 9., kedd 19:14

Hú de örülnék ha jönne
Csak kevés rá az esély de semmi sem lehetetlen(ebben nem arra gondolok h 50 milkáért kell megvenni)
Pedig ő inkább megéri ezt a pénzt mint Illarra 30at, Bale 90et vagy Cavani 60at

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 9., kedd 19:08

Los Blancos írta:Vidal:

"I am honoured that a big club [like Real Madrid] is interested. They would seduce every player [into joining them]," he told Gazzetta dello Sport.

"I have not yet renewed my contract. My deal is still running, I'll just see what will happen now."

Gazzetta dello Sport.
Hú de örülnék ha jönne :D
Csak kevés rá az esély de semmi sem lehetetlen(ebben nem arra gondolok h 50 milkáért kell megvenni)

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 9., kedd 18:59

Vidal:

"I am honoured that a big club [like Real Madrid] is interested. They would seduce every player [into joining them]," he told Gazzetta dello Sport.

"I have not yet renewed my contract. My deal is still running, I'll just see what will happen now."

Gazzetta dello Sport.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 9., kedd 18:38

Los Blancos írta:
erratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Mégis kicsoda aki legalább az ő szintjén képviseli és hozható?
Én Kondogbiat hoznám (tudom h nem ugyan az a poszt)
de én számolok jövőre egy Gündogannal és ha most még nem is mennek sokan azért idény közben kiderül h kibe van potenciál, lehetőség és kire számít Ancelotti.
Ha Kondogbia és Casemiro sem válik be(amit kétlek :D ) akkor szerintem jövőre sokkal nagyobb lesz a választék MINŐSÉGI középpályások között ráadásul nem is buknánk 30 milkát (persze nem szabad azonnal kudarcnak vélni illarrat).

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 9., kedd 18:33

Los Blancos írta:
erratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Mégis kicsoda aki legalább az ő szintjén képviseli és hozható?

Nem tudom,de ez nem jelenti azt,hogy nincs,sőt.....100% hogy van,csak én nem vagyok képben,mivel alig tudok meccseket nézni.
Mivel minden évben valahonnan felbukkan egy -egy nagy ász(portugál liga,francia,stb.....) így simán elképzelhető hogy lesz még név,és lesz is.......vannak,csak még nem beszéltünk róla.

Lesz még meglepi itt azt tippelem.

:ozil: :ozil:

Pl banega,ahogy shutter is írta....de van még biztos több is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 18:32

más alternatíva
hát ilyen cabaye,medel,moussa sissoko,matuidi,mvila,banega,l.bender,guarín féle vonulat van még, de róluk senki nem beszél.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 9., kedd 18:21

erratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Mégis kicsoda aki legalább az ő szintjén képviseli és hozható?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 9., kedd 18:13

És zárásként annyit elmondanék, hogy nyilván Zidane és Ancelotti tudja mit csinál, vagy mi kell a csapatnak, hozzájuk képest semmi közöm a focihoz. Csak nem szeretném, ha Illarraért 30 vagy 40 millát kellene csengetni, mert szerintem sehol nem ér ennyit, és nem is Ő kellene nekünk elsősorban.
Én ezzel nagyon egyet tudok érteni.Ha 15,maximum 20 millió lenne az ára.,azt mondom ámen.De hogy egy olyan játékosért,akit igazából el sem akar adni a klubja,hisz ezért tették rá ezt az irreális összeget,görcsösen kidobjunk 30 gurigát,csak mert spanyol,nekem minden esetre nonszensz....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 17:18

Ezt már többször is írtad, és elfogadom a véleményed, de nem értek egyet. :)
Hűű, igen, rémlik, hogy beszéltünk erről, de sajnos nem emlékszem már az álláspontodra. Felfrissítenéd az emlékeimet? :)

Vagy Te hogyan tudnád elképzelni ezt a dolgot, illetve a védekezés részt. Lehet, hogy csak nekem mániám ez a sebesség dolog. Meg alapesetben egyetértek azzal az érvvel is, amit sokszor felhoznak, hogy csapatszinten kell védekezni. Ez abszolút igaz. De ez is valamilyen szinten univerzalitást igényel minden játékostól, illetve nagy taktikai fegyelmet. Nálunk szerintem nem lenne/lesz ez olyan hatékony, hogy adott esetben egy védekezésben súlytalanabb középpályát elbírjon a csapat. És persze nekem sincs sok elvárásom jövőre, főleg, hogy komoly változásokat várnék el a csapat játékát illetően.
Alonso és Illarra(aki szerintem annyira nem lassú, mint szőr Xabi) is remekül működhet, ha nem Khedira rambózik mellettük.
Erre is próbáltam kitérni, de akkor meg főleg nagyon lassúnak érezném a középpályánkat, ha egyszerre szerepelne Xabi és Illarra. Ráadásul én Modricot nagyon szeretném a kezdőben látni, a legjobb képességű középső középpályásunk, viszont vele megint csak stabilitási problémáktól tartanék, annak ellenére is, hogy szerintem a horvát hatékonyan tud besegíteni a védekezésben is.
Szóval megint oda érek, hogy Illarra helyett akkor keresni kellene olyan embert, aki megfelelőbb a középpálya 3. helyére Alonso és Modric mellé.
Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy szerintem Xabi és Ő egyszerre a legritkább esetben lesz csak kezdő, a fiatal baszk Alonso alternatívája lesz.


Hirtelen nem találom, de mintha olyat olvastam volna, hogy a Real megfigyelői nem elég jók, hogy előszedjenek egy Pogba, Verratti, Vidal szintű tehetséget. Ez meg nonszensz azért. Persze az említett emberek tényleg átlag feletti tehetséggel rendelkeznek (kettő persze még csak ígéret), de biztos vagyok benne, hogy lehetne találni megfelelő embert, olyan a mesében nincs, hogy a világon sehol nem futkározik olyan középpályás, aki szintén fiatal, tehetséges, és az ára jóval csekélyebb, mint Illarramendié. Nem is értem minek alkalmaz a klub megfigyelőket, évek óta nem került ki az utánpótlásból sem senki, aki előzetesen hipertehetségnek volt kikiáltva.


És zárásként annyit elmondanék, hogy nyilván Zidane és Ancelotti tudja mit csinál, vagy mi kell a csapatnak, hozzájuk képest semmi közöm a focihoz. Csak nem szeretném, ha Illarraért 30 vagy 40 millát kellene csengetni, mert szerintem sehol nem ér ennyit, és nem is Ő kellene nekünk elsősorban.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 9., kedd 17:11

Már egy ideje gondolkodtam, milyen mezt kellene idén venni. De szerintem az Alonsosra fogok beruházni, ha marad. Ki tudja meddig láthatjuk még habfehérben, és azt viszont kijelenthetjük, hogy nagyon meghatározó játékosa (volt) a csapatunknak. 
Én ezt neharagudj de ezt nem értem.Én,bár mindig tiszteltem a Real Madrid nagy sztárjait,sose akartam egy olan mezt,amin valaki más màs van.Èn ha veszek egyet,rányomatom a 72-est(mer akkor születtem)meg a becenevem(ami nem Morientes :D )aztán vagyok aki vagyok.Mért én(bármilyen hülyén hangzik)nagyobb madridistának tartom magam mint pl Xabi.Nekem nincsenek,meg sose lesznek,problémáim a klubal,ami egy profi játékosnak,legyen szó bárkiről,lehetnek.Nekem ez a csapat az életem,míg egy játékosnak ,pont azért mert profi,nem jelent olyan sokat.Lehet hogy zavaros amit most irkálok,meg azt is elismerem ha valakinek van egy nagy kedvence a klubnál,akinek tiszteletére megveszi a nevével fémjelzett mezt,de az igazság az,hogy csak nagyon kevesen fejezik be adott csapatnál a pályafutásukat...nem akartalak sem megbántani,személyeskedni meg pláne nem,de az biztos hogy én nagyon kevés játékos mezét venném meg,de a kedvenc csapatomét azt mindig...elnézést az off-ért...

Illaramendi meg valóban nem èr 30 milliót,még akkor is azt mondom ha a szezonba valami elképesztőt produkál.Verattit sokalltàk 20-ért,aki már bizonyított a BL-be,míg sokan Illara qualitásait nagyra tartják,holott volt egy jó szezonja a PD-ba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég