Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 10., szerda 10:38

-Luis Gustavo
-Vidal
-Pogba
-Marchisio
-Verratti
-Kondogbia
-Gündogan
-Fernandinho
-Schweinsteiger
-Thiago
-Pirlo


úgy reméltem,hogy legalább egy itt fog kikötni. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 10., szerda 10:35

Hát én nem tudom ezt az Illaramendi gyereket hová tenni.Itt a nagy része a társaságnak azt írja hogy nem jó,máshol meg amikor most volt az U nem tudom hányas Világbajnokság ott meg sokan azt mondták,hogy nagyon jó. :mrgreen: :lol:
Akkor most mi van?
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 10., szerda 10:31

Ma hivatalos lehet Illarramendi szerződtetése? Ha jól tudom holnap kezdődik meg a Sociedad előszezonja,úgyhogy a mostani és a holnapi napon szerintem hivatalos bejelentésre is sor kerülhet...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 10., szerda 10:04

Ez a 23 éves/30 milla eléggé szívedre ment.... Várjunk még azzal.
Pepe drága volt.....igen,de 5 év alatt kellett az árát kamatmentesen törleszteni,azért az nem ugyanaz.
Ramos is 27 milla volt......akkor én is sokalltam,de aztán megláttam játszani.....
Nem a 23év/30 millával van a baj, hanem a 23 éves korára felmutatott játék/30 millióval van a gond. Ha 20 évesen lehozza ezt, oké, vagy ha 23 évesen már mögötte van 2-3 stabil első osztályú év, esetleg némi európai tapasztalat, és már eset5leg 1-2 behívó a válogatottba is.
Ramos 19 évesen stabil tag volt az akkori sevillában, Uefa kupában tolta, többszörös válogatott volt. 19 évesen!! Érte akkor sem volt sok az a 27.

Pepénél meg az az 5 év kamatmentes törlesztés olyan óriási különbséget nem okoz, az eu övezetben és a spanyoloknál azért nem olyan magas biztos hozam van, mint nálunk. Ő is volt vagy 27 millió.

Illarramendivel az a gondom, hogy amikor láttam játszani, semmi extrát nem mutatott. Néztem tőle youtube-os videót, még ott se tudtak összeállítani róla egy kicsit is meggyőző videót. Oké, hogy a posztjáról nem is könnyű ez, de mégis...A másik, hogy szerintem nem elég gyors, se nem elég erős, és igazából ezt a mélységi irányítást én el is felejteném.
Ha jön jön, hajrá, fusson be nagy karriert, de akármi lesz, most akkor sem ér 30 milliót.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 10., szerda 8:13

minden második hír óriási kacsa és hülyeség,amikből jön a következtetés és a még több butaság a médiától..
ezért valahogy rájöttem hogy nincs értelme már az ilyen híreket kommentálni,szót sem érdemelnek.majd ha látom hogy hivatalos akkor jó,de addig csak elolvasom és bedobom a többi 668484383 spekuláció közé...
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 10., szerda 7:53

schranzer írta:Hát igen, itt a teljes nyilatkozat:
http://www1.skysports.com/football/news ... t-Juventus

Ez valahogy kimaradt: "The offers from big clubs like Real Madrid please me. Each player is fascinated by a club like them. But I'm already playing for a top club and I want to stay here for a long time." :D Elég egyértelmu :D
Pedig már kezdtem felspanolni magam h jön ide szépen. :(

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 9., kedd 23:35

Hát igen, itt a teljes nyilatkozat:
http://www1.skysports.com/football/news ... t-Juventus

Ez valahogy kimaradt: "The offers from big clubs like Real Madrid please me. Each player is fascinated by a club like them. But I'm already playing for a top club and I want to stay here for a long time." :D Elég egyértelmu :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 9., kedd 23:33

Modric emlékeim szerint megtette, és nagy nehezen elengedték nyár végén. Ribéry megtette, és odaláncolták Münchenbe. És miután látta, hogy úgy sem engedik el, a Madrid meg nem fog várni 2-3(?) évet, így nyár végén/ősszel aláírta a hosszabbítást.
nyilván létezik ilyen is.....de ez nem jellemző,illetve nem túl okos megoldás. A klub alkalmazottjaként megbüntetnek,a média rád szállhat,a nézők ellenkednek....stb....
Modricnak már megígérte az elnök,hogy távozhat,majd megváltoztatta a megbeszélteket,a horvát meg bedühödött.......
Azért a jellemző az ha valaki szimpatikusan kitér..........mivel az ügynökén keresztül úgy is megtudja mondani mit szeretne,nem kell a média üzengetés.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 23:17

R.M.C.F írta:
Csak az a baj, hogy se Vidal, se Gundogan nem akar minden aron a Realba igazolni.
Ez honnan? Mert sablont nyilatkoztak? Miért kellene idenyalnia bárkinek is? Az nem egy okos dolog.
Majd akkor olvasd el mit nyilatkoznak ha mellette áll perez és átadja neki a mezt.......akkor már azt fogja mondani- minden vágyam ez volt.

Jelenleg szerződése van,és ebből nem lehet csak úgy kikacsintani....kivéve ha eldöntötte valaki hogy távozik és vállalja hogy feléget maga mögött mindent,akkor nyilatkozgathat,akkor mondhat amit akar.....de addig nem célszerű és butaság.

Csak tippelem,de mindkettő szívesen lenne szerintem a real játékosa,ahogy isco is nyilatkozott.
Pont erre ertettem en is. Peldaul Modric minden aron hozzank akart jonni, rendesen felegetett maga mogott mindent.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 9., kedd 23:13

Szerintem nem nagyon lesz már igazolás a nyáron, max 1 ember. Hogy a középpályára vagy előre, azt meg nem mondanám. Nagyobb nevek közül talán Suarezre van még esély, de Bale szinte biztos, hogy idén nem fog jönni.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 9., kedd 23:09

Gascoigne írta:
Toky írta:Azért hozzuk, mert nincs más, mert kell valaki arra a posztra
Ez így ebben a formájában egyszerűen butaság. Gündoganról, Kondogbiáról vagy akár Pogbáról egy/max két éve ki tudta (őszintén), hogy a világon van? Ezen a poszton félévente nőnek ki az Illaramendi-szintű játékosok. Lehet, hogy jó lesz, lehet, hogy előrelépés lesz, de ezt az árat egyedül csakis nekünk kell megfizetni. Kétszeres szorzó? Háromszoros?
Minden klubnak ki kell fizetnie a kivásárlási árat. Másnak sem adnák olcsóbban, szóval egyszeres. :)
Az meg, hogy félévente nőnek ki kicsit túlzás, nem? Pogbát (bár Ő a ManU-ból ment Torinóba) és Gündogant megértem, hogy ide veszed (Verrattit is lehetne), de Kondogbia egyelőre még "csak" a Sevillában játszik. Nem egy (jelenlegi) top csapatban. Ettől függetlenül a játékosmegfigyelőinknek (biztos, hogy vannak?) nem szokása ilyen tehetségeket "kikukázni".
SZERK: Az utóbbi pár évből: Marcelo, Higuaín és Gago emlékeim szerint Capello kérésére jöttek. Varane-ra meg Zidane talált rá. Drenthe nem tudom, kinek az ötlete volt. :D
Tibi09 írta:ha már Pepe akkor jobb megoldás talán őt felzavarni a középpályára, mint 30 milliót kiadni Illaramendire.
Ha Pepe játszana is, akkor is nem Alonso, hanem Khedirát tudná helyettesíteni. De egy kitámadó/letámadó csapatban már láthattuk, hogy nem jó megoldás Őt feltolni, mert könnyen kigurigázzák, nem érzi a helyezkedést, lényegében netto -1 ember. És ilyenkor könnyen jönnek akár durvább faltok is.
R.M.C.F írta:
Csak az a baj, hogy se Vidal, se Gundogan nem akar minden aron a Realba igazolni.
Jelenleg szerződése van,és ebből nem lehet csak úgy kikacsintani....kivéve ha eldöntötte valaki hogy távozik és vállalja hogy feléget maga mögött mindent,akkor nyilatkozgathat,akkor mondhat amit akar.....de addig nem célszerű és butaság.
Modric emlékeim szerint megtette, és nagy nehezen elengedték nyár végén. Ribéry megtette, és odaláncolták Münchenbe. És miután látta, hogy úgy sem engedik el, a Madrid meg nem fog várni 2-3(?) évet, így nyár végén/ősszel aláírta a hosszabbítást.

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 9., kedd 23:02

Vidalt szerintem (ne legyen igazam) nem fogjuk elhozni már kicseszésből se engednek el max ha sokat igérünk ugyebár higuain esete h nem engedtük el apró pénzér!(bár h ebből is mi igaz) :D

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 9., kedd 22:40

Nem szoktam Juvés oldalak nézegetni, de gondoltam utánajárok már ennek a nyilatkozatnak. Megérte. Ott kicsit másképp írja.

„Megtiszteltetés, hogy egy ilyen nagy és fontos klub követi a sorsomat, minden játékos el lenne bűvölve egy ilyen hírtől, én azonban már így is egy nagy csapatban játszom, és szeretném meghosszabbítani torinói pályafutásom. Mindent meg akarunk nyerni: a scudettot, az olasz kupát és a BL-t is, Tevez egy top csatár, aki nagy segítségünkre lesz, különösen Európában.”

Az oldal (http://juventusfc.hu) a http://www.football-italia.net-re http://www.tuttojuve.com-ra hivatkozik.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 9., kedd 22:39

Csak az a baj, hogy se Vidal, se Gundogan nem akar minden aron a Realba igazolni.

Ez honnan? Mert sablont nyilatkoztak? Miért kellene idenyalnia bárkinek is? Az nem egy okos dolog.
Majd akkor olvasd el mit nyilatkoznak ha mellette áll perez és átadja neki a mezt.......akkor már azt fogja mondani- minden vágyam ez volt.

Jelenleg szerződése van,és ebből nem lehet csak úgy kikacsintani....kivéve ha eldöntötte valaki hogy távozik és vállalja hogy feléget maga mögött mindent,akkor nyilatkozgathat,akkor mondhat amit akar.....de addig nem célszerű és butaság.

Csak tippelem,de mindkettő szívesen lenne szerintem a real játékosa,ahogy isco is nyilatkozott.


Csoki:
Ez a 23 éves/30 milla eléggé szívedre ment.... :D :D Várjunk még azzal.
Pepe drága volt.....igen,de 5 év alatt kellett az árát kamatmentesen törleszteni,azért az nem ugyanaz.
Ramos is 27 milla volt......akkor én is sokalltam,de aztán megláttam játszani..... :sziv:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 9., kedd 22:36

Kikacsintós nyilatkozatok, üzengetés a médiában, egy Madrid-közeli, de hivatalosan nem madridi képviselő baráti látogatása...bőven lennének eszközök. Ez csak akarat kérdése.
Szerintem ezek meg is voltak. Már csak Vidal nyilatkozatából is kifolyólag. :) De sokat nem számít egyébként ez a nyilatkozat szerintem, kb minden játékos elmondja hasonló helyzetben, hogy megtiszteltetés egy madrid érdeklődése, aztán kész. De nem is Vidal a fő ok, amiért nem jön ide, hanem a Juve. Ha az olaszok eladnák, Vidal is jönne, de eszükbe sincs eladni. Kb mint Bale esete. Nem a játékoson múlik a dolog, de nem is fogja kierőszakolni.

Callejonnak meg sok szerencsét, ide nagyon sok szempontból kevés volt, viszont a hozzáállása példamutató volt.
Ha jól emlékszem akkor Pepe ilyen játékos volt, de ha már Pepe akkor jobb megoldás talán őt felzavarni a középpályára, mint 30 milliót kiadni Illaramendire.
Azért Pepe egy Porto szintű csapatban volt fix kezdő, stabil BL résztvevő. És őt is még bőven drágán vettük, ugye a Mija-Calderon páros legendás volt.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 9., kedd 22:36

Fenomen írta: Ha Bale jön, akkor sztem megpróbálunk egy csatár nélküli felállást. (Ronaldo-Benzema-Bale)
Hát én ezt nem nevezném csatár nélkuli felállásnak ... Benzema mégis csak csatár :)) ... egy Bale-Isco-Ronaldo szerintem sokkal inkább csatár nélkuli felállás
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 9., kedd 22:27

Callejon hozzáállása példaértékű volt, ha az elkényeztetett "sztárocskák" Özil, Benzema, Higuain, Di Maria, stb. gyakorlatilag a csapat háromnegyede olyan hozzáállást tanúsított volna, mint ő, akkor szar felállás-taktika ellenére is BL-t nyertünk volna.

Más: szerintem még lesz egy igazolás középpályára, Illaramendin kívül is.
A csatársorból pedig Higuain lelép, a helyére Bale jön vagy egy csatár. (Ibra, Suarez)

Ha Bale jön, akkor sztem megpróbálunk egy csatár nélküli felállást. (Ronaldo-Benzema-Bale)

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2013. július 9., kedd 22:26

Egyszerűen nem jut eszembe olyan játékos, aki még nem volt se nagyválogatott, se BL-ben nem alkotott, elmúlt 23 éves és 30 milliót adtak érte. De még az első osztályban is csak 50 meccse van.
Tényleg, mondjon bárki hasonló játékost, aki akár csak 20 millóba került.
Ha jól emlékszem akkor Pepe ilyen játékos volt, de ha már Pepe akkor jobb megoldás talán őt felzavarni a középpályára, mint 30 milliót kiadni Illaramendire.

Nem is értem miért kapták fel ennyire ezt a srácot, év közben semmi hír róla, hogy mekkora spíler, azért Isco-t eléggé dicsérték a lapok + golden boy is lett....

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 9., kedd 22:21

Calljón-t azért sajnálom egy igazi madridista sziv dobog benne!!! Sok sikert neki!!

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 9., kedd 22:02

CS0ki írta:Egyszerűen nem jut eszembe olyan játékos, aki még nem volt se nagyválogatott, se BL-ben nem alkotott, elmúlt 23 éves és 30 milliót adtak érte. De még az első osztályban is csak 50 meccse van.
Tényleg, mondjon bárki hasonló játékost, aki akár csak 20 millóba került.
Hát ez már megint telitalálat, sajnos tökéletesen egyet kell értenem veled.
Toky írta:Azért hozzuk, mert nincs más, mert kell valaki arra a posztra
Ez így ebben a formájában egyszerűen butaság. Gündoganról, Kondogbiáról vagy akár Pogbáról egy/max két éve ki tudta (őszintén), hogy a világon van? Ezen a poszton félévente nőnek ki az Illaramendi-szintű játékosok. Lehet, hogy jó lesz, lehet, hogy előrelépés lesz, de ezt az árat egyedül csakis nekünk kell megfizetni. Kétszeres szorzó? Háromszoros?
ha jól tudom így nem lehet felkeresni egy játékost akinek élő szerződése van. csak akkor ha a klubja engedélyezi.
Kikacsintós nyilatkozatok, üzengetés a médiában, egy Madrid-közeli, de hivatalosan nem madridi képviselő baráti látogatása...bőven lennének eszközök. Ez csak akarat kérdése.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég