Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 10., szerda 13:08

Csabi írta:http://estaticos01.marca.com/imagenes/2 ... on_7_1.jpg

itt vannak a barca veszteségek.
ibra: osszesen 6+24 = 30 millioert ment el, szoval "csak" 39.5-ot bukott vele a barca
villa: 116 meccs, 48 gol, 17 golpassz (3 szezon)
henry: 121 meccs, 49 gol, 26 golpassz (3 szezon)

egyebkent kivancsi lennek egy hasonlo tablazatra velunk kapcsolatban is
___Samy___ írta:a tegnapi vitázáshoz kapcsolódó statisztikák, a hivatalos oldalakról és az espn-ről csináltam
Müller-Ribery
Ronaldo-Messi
A Gol/Golpassz mezo pontosan mit akar jelenteni?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 10., szerda 13:00

a tegnapi vitázáshoz kapcsolódó statisztikák, a hivatalos oldalakról és az espn-ről csináltam
Müller-Ribery
Ronaldo-Messi
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. július 10., szerda 12:57

Villa esetében szerintem a Barca nem igen hozhatott volna ki drasztikusan többet az eladásából. 32 éves lesz, max két jó éve lehet még ezen a szinten, talán egy angol csapat adott volna érte 10 millió körüli árat, de valószínűleg Villa nem akart már belekóstolni egy más közegbe éppen ezért kapóra jött neki az Atletico, egy spanyol csapat ahol Falcao távozásával bérelt helye lesz 1-2 évre. A karrierjét tekintve szerintem sokkal sikeresebb lehetett volna egyénileg ha annó hozzánk igazol Raúl helyére, persze mint azóta kiderült pont Raúl fúrta meg az ő ideigazolását. Nyilván csapatszinten sikeres volt mert a Barcaval mindent megnyert, de a stílusának például egy Real Madrid sokkal inkább feküdt volna.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 10., szerda 12:48

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2 ... on_7_1.jpg

itt vannak a barca veszteségek.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 10., szerda 7:56

'shutterisland írta:na, remélem megkapja ronaldo az uefa díjat, valamelyik bayernes pedig az aranylabdát.
ti valamilyen szinten megnyugszotok, az aranylabdát megkapó személy megérdemelten teheti a vitrinbe a cuccot, és messi + plataniék anyja is kevesebbet fognak csuklani.
és akkor továbbra is marad az indokolatlanul nagy különbség a két kátékos között. 4:1... :ike:
joabulicsak

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 10., szerda 7:08

Azért abban egyezzünk meg, hogy minden barcás nem ilyen...

Ezt a szöveget még megalkotni is nehéz lehetett, szerintem írói vénája van a gyereknek, mert minden bizonnyal az (az utóbbi).
"And my heart will leave you never."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 10., szerda 0:35

Faust írta:És még sokan kérdezik tőlem, miért gyűlölöm őket egytől egyig... :)

Azért még van 1-2 arc itt akinek elguruhatna még a gyógyszer és mehetne isten hírével meg egy ip bannal. :agree:


Lefekvés előtt egy kis gyöngyszem.
:mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 10., szerda 0:15

összedobtam egy statot, amiben benne van messi, cr, müller meg ribery, majd holnap feldobom ide
viszonylag sok mindent le lehet szűrni belőle
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. július 10., szerda 0:06

sport1..
azok a régi nagy meccsek. :)
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 9., kedd 22:36

Reálisan nézve valóban egy bőrnacisnak kéne győzni, mindkét dijátatón, csillapodjon már valamennyire ez az indokolatlanul nagy CRMEssi hype.

FCB-nek pedig gratulálok :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 22:28

az bravo. :lol:

na, remélem megkapja ronaldo az uefa díjat, valamelyik bayernes pedig az aranylabdát.
ti valamilyen szinten megnyugszotok, az aranylabdát megkapó személy megérdemelten teheti a vitrinbe a cuccot, és messi + plataniék anyja is kevesebbet fognak csuklani. :agree:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 22:22

+1. Ez az év az, ahol egyértelműen Bayern volt Európa legjobb csapata, lényegében bármelyik játékosuk megérdemelné az aranylasztit, de talán a Ribery, Schweini douból az egyik érdemli meg, de vszeg kettőjük közül is csak az egyik fog beférni a top 3-ba.
Én egy Ribery, Ronaldo, Messi 3-st tippelek.
Én ezt elfogadom, ha valaki így gondolkozik, mert ugye csapat nélkül nincs egyéni siker sem. Azt is, ha valaki mindentől függetlenül csak azt nézi, hogy adott játékos milyen szintet hozott. Viszont továbbra is azt érzem, hogy nem volt olyan kiemelkedő teljesítmény a Bayernben, hogy oda lehessen adni. A győzelmek ellenére nem érték el azt a szintet, amit Ronaldo, vagy Messi képvisel. Mondjuk az argentint már írtam, hogy idén semmit nem kellene nyernie, pont a nagy meccseken való lebőgés miatt. Cé pedig ugye csapatszinten nem vitt haza semmit, miközben a bajorok tripláztak. Nem tudom hogyan fogják annyira kicsavarni a dolgot, hogy Messi nyerjen idén is mindent... :hmmm:


Ja, hogy kibukott a végén a tehetség a kisgyerekből?! Parádé. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 9., kedd 22:19

És még sokan kérdezik tőlem, miért gyűlölöm őket egytől egyig... :)

Avatar
Roberto Carlos
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 23:56
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Rivaldo, Varane, Modric, Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, Brazília

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Roberto Carlos » 2013. július 9., kedd 22:18

F.C.B. írta:
realistahuni írta:Büszke lehetsz magadra f.c.b, Messi a top 3-ba, az igen... :taps:
Nem ülök fel a provokációnak! Mindenben neked van igazad!
istimester írta: Amennyiben röhögni, meg olyan szintű kommenteket irni jössz ide, hogy "ide aztán érdemes benézni", egészen könnyen megoldhatom a problémád.
Nekem nincs problémám ez honnan veszed?
Ez a legkönnyebb.Tipikusan ráhagyod a másikra, "Neked van igazad!" - mindezt hatalmas felkiáltójellel téve nyomatékossá... Persze az előtted lévő kommentre már nincs elég merszed válaszolni (mert nem is tudod cáfolni).Az újreged pedig csak tökéletesen megmutatja milyen agyi szinten vagy.
"Keep calm and Hala Madrid!"

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 9., kedd 22:15

Milyen kulturáltak ma a Barca szurkolók. :lol:

Amúgy erre az oldalra beregelt Barca szurkolók 90%-a hasonlóan viselkedne, ha kiraknák őket innen.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 9., kedd 21:53

Zidane írta:Egyébként se CR, se Messi nem érdemli meg...én Riberynek adnám.
+1. Ez az év az, ahol egyértelműen Bayern volt Európa legjobb csapata, lényegében bármelyik játékosuk megérdemelné az aranylasztit, de talán a Ribery, Schweini douból az egyik érdemli meg, de vszeg kettőjük közül is csak az egyik fog beférni a top 3-ba.
Én egy Ribery, Ronaldo, Messi 3-st tippelek.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 9., kedd 21:50

h3x0r írta:
Mythos90 írta:Ami viszont szinte biztos a végelszámolásnál az a Jupp, Klopp, SAF edzőhármas. SAF szerintem nem csak a PL miatt kerülhet be, hanem ez egyfajta tiszteletadás is lenne az elképesztő munkásságáért. A győztes viszont nem kérdéses.
OFF vége. :)
Guardiola? :mrgreen:
Dömével és Zombori Taktikus Sándorral karöltve, hiszen nekik csapat sem kell ahhoz, hogy mindig esélyesként számoljunk velük. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 21:48

Mythos90 írta:Ami viszont szinte biztos a végelszámolásnál az a Jupp, Klopp, SAF edzőhármas. SAF szerintem nem csak a PL miatt kerülhet be, hanem ez egyfajta tiszteletadás is lenne az elképesztő munkásságáért. A győztes viszont nem kérdéses.
OFF vége. :)
Guardiola? :mrgreen:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 9., kedd 21:45

Ami viszont szinte biztos a végelszámolásnál az a Jupp, Klopp, SAF edzőhármas. SAF szerintem nem csak a PL miatt kerülhet be, hanem ez egyfajta tiszteletadás is lenne az elképesztő munkásságáért. A győztes viszont nem kérdéses.
OFF vége. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 21:38

Amugy ennel az UEFA ev jatekosa szavazason meg van esely arra, hogy korrekt eredmeny szulessen, mivel itt csak az europai ujsagirok szavaznak, akik ugye 2010-ben Sneijder-nek adtak volna az aranylabdat, csak hat az afrikai meg oceaniai szovetsegi kapitanyok tobb meccset lattak az ujsagiroknal, ok jobban tudtak, hogy ki volt a jobb. (meg mindig eszembe jut, mikor az egyik szovetsegi kapitany Xavi-nak akarta adni az aranylabdat es Xavi Alonso-t irt a lapjara :lol: ) Na szoval pont e miatt alapitottak meg kovetkezo evben az uefa ev jatekosa dijat. Kivancsi vagyok, hogy iden odaadjak Ronaldonak a dijat vagy valamelyik bayernes kapja. (mondjuk ev vegen messi ugyis behuzza az otodik aranylabdajat, de a szememben az a dij mar semmit se er)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 241 regisztrált és 0 vendég