Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 10., szerda 21:31

GT37:

Sigurdsson eleinte középen irányított ugye? Jól láttam? Amikor érkezett.....majd bale kiszorította,és helyette a walesi lett a középső játékos. :hmmm: asszem igen.
Vertonghen egyértelmű
Jó is a tag.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 20:30

Kerlon írta:főleg, hogy két szél van és Holtby se rossz a szélen. :mrgreen:
És Sigurdsson sem rossz a szélen. :agree: (A baloson.)
AMYF írta:viszont belső védő poszton mi lesz? GT37?
Vertonghen egyértelmű, Dawson is, mert szellemi vezér és amúgy is baromi jó, Gallas mehet, amerre lát, Kaboul szerintem maradni fog, és ott van még Caulker is, plusz vészesetben Fryers-t és Sandrót is lehet játszatni középen.
Így szerintem ki lehet bírni egy idényt, főleg akkor, ha Dawsonék viszonylag sokáig húzzák sérülés nélkül. :D

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. július 10., szerda 20:29

AMYF írta:
Wertz írta:Szerintem jó lesz neki az Everton. A lehetőséget biztosan megkapja ott
Everton csurig van támadókkal, hova fér be? vagy eladnak majd pár játékost?
Csatárnak igazából csak Jelavic és Koné van.

A többi visszavontabban játszik, talán még Anichibe, aki tud fent játszani. Fellaini visszamehet középpályára, Naismith, Pienaar és Mirallas a széleken + jön a kis spanyol, aki a csatár mögött bárhol elvan abban a 3 pozícióban.

Megoldják.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 20:23

Wertz írta:Szerintem jó lesz neki az Everton. A lehetőséget biztosan megkapja ott
Everton csurig van támadókkal, hova fér be? vagy eladnak majd pár játékost?
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 19:58

Szerintem jó lesz neki az Everton. A lehetőséget biztosan megkapja ott

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 10., szerda 19:35

Wertz írta:Deulofeu az Evertonhoz került kölcsönbe
Jobban jart volna egy Ajaxal...szerintem :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 19:27

Deulofeu az Evertonhoz került kölcsönbe

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 10., szerda 19:00

Wertz írta:
GT37 írta:Talán Bernard jobb lenne ebből a szempontból.
Egy Bernard típusú gyors, jól cselező szélsőTKP nagyon kellene. Bale már nem azt játszik, így Lennon magában arra a posztra kevés
főleg, hogy két szél van és Holtby se rossz a szélen. :mrgreen:

Engem az lep meg, hogy az az Ince gyerek még nem PL csapatban van és ő simán jó vétel lehetne a Spursnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 18:50

GT37 írta:Talán Bernard jobb lenne ebből a szempontból.
Egy Bernard típusú gyors, jól cselező szélsőTKP nagyon kellene. Bale már nem azt játszik, így Lennon magában arra a posztra kevés

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 18:04

Defoe-ről az a hír járja, hogy a Stoke edzője újra egyesítené a Defoe-Crouch párost.
Adebayor meg amilyen jó volt AVb odamenetele előtt, olyannyira nem ment neki tavaly. Sajnálom, hogy nem marasztaltuk, vagy akár vesszük meg most Benz mögé/mellé ha nem jönne az uruguayi Liverpoolból. De eléggé úgy néz ki, hogy Törökországba megy, míg Defoe már idősödik, de másodiknak jó lenne még.

viszont belső védő poszton mi lesz? GT37?
Gallasnak lejárt a szerződése, Kaboul sérülés miatt szinte semmit sem játszott tavaly (meg volt is róla hír, hogy hazamenne Franciaországba), Caulker-Vertonghen páros lenne még, Dawson tavaly épp lehozta a tavaszt sérülés nélkül, de amúgy elég sérülékeny + visszajött Khumalo (dél-afrikai válogatott, de kötve hiszem, hogy maradna).
Balosra vannak ketten (Assou-Ekotto és Rose), jobbosra is ketten Naughton és Walker illetve a Vertonghen bevethető baloson is. Középpályán lesz Paulinho, Parker (ha marad), Sandro (ha felépül), Livermore, Huddlestone (ha marad), Dembele). elég jó válogatási lehetőség. Előre kell valaki a csatár posztra, meg valami szélsőféle.

TéOeM írta:A Maicon-os beírásra reagálva: Már el is felejtettem, hogy odaigazolt.
kár is volt odaigazolnia. Mancini volt aki miatt inkább mellettük döntött. Jobb lett volna neki a Realnál, amikor felmerült pletykaszinten.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 10., szerda 17:30

A Maicon-os beírásra reagálva: Már el is felejtettem, hogy odaigazolt :/

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 17:21

hala_madrid írta:És szerintem is vékony a keret, vagyis inkább minőségben mert van kb. mindenhova 2-2 játékos de egyik sem minőség(Lennon, Ade, Defoe, Holtby-bár ő még szokja a PL-t.)
Ezért írtam, hogy jelen pillanatban valóban vékony a keret, ami a támadó szellemű játékosokat illeti, de ha jön egy vagy két csatár és Bernard vagy Eriksen, akkor sokkal jobb lesz a helyzet: Bale, Lennon (vele semmi bajom amúgy, jó kis playa, ha nem is egy Walcott), Bernard/Erik, Benteke, még egy csatár, Sigurdsson, Holtby, Dembélé is ott van, talán Dempsey sem megy el, szóval lesznek páran.
Adebayor és Defoe valóban nem túl minőségi emberkék, de Ade minden bizonnyal távozik, remélem, Defoe is, és ha jön a helyükre Benteke és még egy jó középcsatár, akkor szerintem semmi probléma nem lesz a támadórészleggel, sem mennyiségileg, sem minőségileg.

Most nézem, hogy az egyik legnagyobb tehetségünket, Alex Pritchardot kölcsönadtuk a Swindon Townnak a következő szezonra. :) Aztán 2014-től szerintem el lehet kezdeni beépíteni a nagycsapatba is, látok potenciált a srácban.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 10., szerda 16:55

GT37 írta:Azt azért nem mondanám, hogy vékony a keret, illetve jelen pillanatban talán az, ha a támadórészleget nézzük, viszont oda lesz még minimum egy, de inkább kettő vagy három igazolás.

Egy játékoson fog múlni a szezonotok akit Gareth Bale-nek hívnak. Ha úgy fog játszani mint a szezon végén + felnő hozzá a csapat akkor lehet esély a 4. helyre. És szerintem is vékony a keret, vagyis inkább minőségben mert van kb. mindenhova 2-2 játékos de egyik sem minőség(Lennon, Ade, Defoe, Holtby-bár ő még szokja a PL-t.)
Modric - Kroos

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 16:13

CS0ki írta:A Dortmund lezártnak tekinti az átigazolási szezont, közel 30 millióért elhozták Mkhitaryan-t nagyjából arra a posztra, ahol Eriksen játszik, szóval szabad préda.
Igaz, köszi, az örményről megfeledkeztem, így már valóban több esélyünk van Eriksenre. :)
Mondjuk az a baj, hogy nem lenne egyértelműen helye ebben a szerkezetben, mert Bale is rengetegszer játszik középen, a csatár mögött. :hmmm:
Talán Bernard jobb lenne ebből a szempontból.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 10., szerda 16:09

Továbbá közeledünk a Standard Liége-hez is, azzal a szándékkal, hogy leigazoljuk tőlük a 22 éves ghánai jobbhátvédet, Daniel Oparét, aki a bal oldalon is bevethető.
Ő volt hehe nagy reménysége még péár éve, Castillába el is hoztuk, de nem jött össze. Lehet most lesz belőle valami? Bár a belgáknál is alig játszott. :hmmm:
A dánra mondjuk nem látok sok esélyt, valószínűbbnek tartom, hogy a Dortmundba igazol majd, de a Benteke-Bernard párosnak örülnék.
A Dortmund lezártnak tekinti az átigazolási szezont, közel 30 millióért elhozták Mkhitaryan-t nagyjából arra a posztra, ahol Eriksen játszik, szóval szabad préda.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 15:41

Érdekes a helyzet, Benteke elvileg közel van hozzánk, Bernardért érdeklődünk, és Eriksen érkezése sem elképzelhetetlen. :ozil: :)
A dánra mondjuk nem látok sok esélyt, valószínűbbnek tartom, hogy a Dortmundba igazol majd, de a Benteke-Bernard párosnak örülnék.

Továbbá közeledünk a Standard Liége-hez is, azzal a szándékkal, hogy leigazoljuk tőlük a 22 éves ghánai jobbhátvédet, Daniel Oparét, aki a bal oldalon is bevethető.
Opare örül az érdeklődésnek: "I am flattered by the interest of Spurs. They are a very good team in England I will jump at the chance to join them if they reach an agreement with my current club."
Jöhetne, BAE szerintem megy, Naughtont meg kevésnek érzem.

Assou-Ekottótól megkérdezték, hogy mit gondol Paulinhóról, erre azt válaszolta, hogy fogalma sincs, ki az a Paulinho. :lol: :lol: :lol:
Demes írta:Szerintem a sötétkék HP felirat jobban nézne ki hazain, ez a világos annyira nem jön be.
A sötétkék sem lenne rossz valóban, de szerintem jó ez a világosabb szín, nekem legalábbis eléggé tetszik.
Ja, a kapusmez is király. :)
Wertz írta:Én örülnék is, ha sikerülne nekik, de reálisan nézve esélytelenek. Vékony a keret és minőségi csatárt sem biztos, hogy tudnak igazolni
Azt azért nem mondanám, hogy vékony a keret, illetve jelen pillanatban talán az, ha a támadórészleget nézzük, viszont oda lesz még minimum egy, de inkább kettő vagy három igazolás.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. július 10., szerda 14:52

GT37 írta: Ilyen lesz a hazai mezünk jövőre, nekem nagyon bejön. B-)
Szerintem a sötétkék HP felirat jobban nézne ki hazain, ez a világos annyira nem jön be.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 14:43

GT37 írta:
Wertz írta:Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham?
Pontosan. :) :mrgreen: [/url]
Én örülnék is, ha sikerülne nekik, de reálisan nézve esélytelenek. Vékony a keret és minőségi csatárt sem biztos, hogy tudnak igazolni
GT37 írta:Bentekét jó lenne, ha elhoznánk, baromi jó a srác.
Szerintem is jó lenne

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 14:36

Wertz írta:Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham?
Pontosan. :) :mrgreen:

Bentekét jó lenne, ha elhoznánk, baromi jó a srác.

Ilyen lesz a hazai mezünk jövőre, nekem nagyon bejön. B-)
Ez pedig az idegenbeli, érdekes, de hozzá lehet szokni. Lloris :lol: :lol:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 13:04

Wertz írta:Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham? Arsenal? Liverpool? esetleg a Newcastle?
Newcastle sztem még nem megy semmire sem, Poolnal össze kell érnie. De mivel Bale marad és ha sikerül venniük egy normális csatárt akkor jó lehet a Tottenham. A középpályájuk is jó lehet ha összeszokik a Paulinho-Sandro páros (utóbbinak persze még fel kell épülnie, de elején még Parkerrel párban is jó lesz, plusz Dembele is ott van, Holtby cserének).

- Adebayor úgy néz ki megy Törökországba a Besiktasba. (csatárral már megegyeztek)
- Granero a Swanseaban köthet ki pár millióért. Alakul a spanyol (válogatott mögötti) második vonal.
- MU vinné Bainest, 12 millió fontot elutasították, most 14 az ajánlat. (Akkor Evra is megy Monacoba)
- Flamini újra a PL-ben köthet ki, annak ellenére, hogy a Milan 2 éves szerződést kínált neki.
- Daily Mirror szerint az Anzshi is vinné Nanit, akinek nem sok lehetősége lenne a köv idényben.
- Benteket vinné a Chelsea-T'ham páros. A játékos utóbbit preferálja, de a klubja előbbinek adná el.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég