Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 10., szerda 17:10

Géci írta:1.Zizu
2.Ronaldo
3.CR
4.Modric

Szerintem fel lehet ebben is fedezni, hogy volt 1 kis időszak amikor annyiram nem követtem szeretett csapatom minden napját :(
Igaz mondjuk, hogy a legnagyobb törés Zizu visszavonulása volt :'(

Amúgy kedvet kaptam 1 kis régi, de annál nézhetőbb Classicora :loveyou:

http://www.youtube.com/watch?v=9G6sGXMJm9Q
az egész kérdés úgy indult hogy 2005nyara óta. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 10., szerda 17:07

1.Zizu
2.Ronaldo
3.CR
4.Modric

Szerintem fel lehet ebben is fedezni, hogy volt 1 kis időszak amikor annyiram nem követtem szeretett csapatom minden napját :(
Igaz mondjuk, hogy a legnagyobb törés Zizu visszavonulása volt :'(

Amúgy kedvet kaptam 1 kis régi, de annál nézhetőbb Classicora :loveyou:

http://www.youtube.com/watch?v=9G6sGXMJm9Q

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. július 10., szerda 17:05

hát eddig nem erősítettük szarrá a keretet :D :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 17:02

nálam cé, kaká sorrendben.. és geci nem tudnék egyértelműen harmadikat mondani. :D
Hát most szó szerint leírtad amit gondolok :D de talán Rudi....nálam ő a harmadik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 10., szerda 17:00

Hát én Benzemának örültem kegyetlen mód, de így utólag Özilnek is és CR-nek is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 10., szerda 16:59

Nistelrooy, Benzema, Modric
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 10., szerda 16:58

1. Kaka
2. CR
3. Sahin
4. Modric
5. Ozil

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 10., szerda 16:32

gondolkoztam hogy az elmúlt időszakból kinek örültem a legjobban amikor hivatalosan bejelentették..erre azért kíváncsi lennék hogy kinek ki.
mondjuk úgy 2005-től mert gondolom a 90% valamelyik galaktikus igazolást mondaná. :)
ja és a legfontosabb hogy akkor amikor hivatalos lett, tehát így utólag kaká nyilván nagyon nem, de akkor azért én örültem neki. például.

szóval 2005nyar óta in:
antonio cassano, cicinho, robinho, sergio ramos, júlio baptista, carlos diogo, pablo garcía, fernando gago, gonzalo higuain, marcelo, mahamadou diarra, ruud van nistelrooy, fabio cannavaro, émerson, reyes, gabriel heinze, royston drenthe, wesley sneijder, arjen robben, javier saviola, pepe, cristoph metzelder, jerzy dudek, julien faubert, klaas-jan huntelaar, lassana diarra, rafael van der vaart, ezequiel garay, ruben de la red, javi garcia; xabi alonso, esteban granero, karim benzema, cristiano ronaldo, kaká, raul albiol, álvaro negredo, álvaro arbeloa, emmanuel adebayor, mesut özil, ricardo carvalho, ángel di maria, sami khedira, pedro león, sergio canales, fabio coentrao, nuri sahin, raphael varane, josé maria callejon, hamit altintop, diego lopez, michael essien(kölcsönben), luka modric, isco, dani carvajal, casemiro.
a nevek transfermarkt-ról vannak.
nálam cé, kaká sorrendben.. és geci nem tudnék egyértelműen harmadikat mondani. :D

szerk.: akiket a castillából hoztunk fel direkt nem írtam oda.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 10., szerda 16:24

Nagyon úgy tűnik, hogy megint le akarnak húzni minket mert a nagy Real végül úgyis kifizeti azt a 30-35 milliót is akár ezért foly. szórakoznak velünk egy Iscoért még elfogadom, hogy kiperkáltuk mert óriási tehetség és bizonyított is már, de egy szinte ismeretlenért főleg ilyen posztra én is nagyon sokallom!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 10., szerda 14:55

Boky írta:én is megnéztem róla egy összeállítást valamelyik u21es meccséről, az 5 perces videóban volt kb 84 maximum 10 méterre menő passz, 2 keresztlabda volt amire azt mondtam, hogy talán ez valami, de semmi több.
semmi extra nincs a srácban, lassú, körülményesnek tűnik, 1 gyilkos passzt nem láttam tőle mint pl a toppon lévő alonsotól.
Illarra vs Barca

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 10., szerda 14:35

Géci írta:.

http://www.youtube.com/watch?v=Lbtv1k9jh8I <------ 5 napos vidi... Szerintem egész korrekt
Engem két dolog zavar vele kapcsolatban, természetesen az árán kívül.
Az egyik lehet edzői utasítás, de nekem nagyon nem tetszik. Úgy látom, hogy egyszerűen nem mozog eleget horizontálisan a pályán. Mintha csak vertikális irányban menne fel-le, minimálisra csökkentve az előre-hátra futkosást. Értem én, hogy nem egy box-to-box vagy szélső, de ez nekem akkor is zavaró.
A másik pedig a sebessége.
Remélem Pérez berágott, amiért kekeckednek a vételár kifizetésének feltételein és más ember után néz.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 10., szerda 14:35

Géci írta:.

http://www.youtube.com/watch?v=Lbtv1k9jh8I <------ 5 napos vidi... Szerintem egész korrekt
Engem két dolog zavar vele kapcsolatban, természetesen az árán kívül.
Az egyik lehet edzői utasítás, de nekem nagyon nem tetszik. Úgy látom, hogy egyszerűen nem mozog eleget horizontálisan a pályán. Mintha csak vertikális irányban menne fel-le, minimálisra csökkentve az előre-hátra futkosást. Értem én, hogy nem egy box-to-to box vagy szélső, de ez nekem akkor is zavaró.
A másik pedig a sebessége.
Remélem Pérez berágott, amiért kekeckednek a vételár kifizetésének feltételein és más ember után néz.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 10., szerda 14:24

CS0ki írta:
csak a viszonyítás végett,mert nem egy poszt tudom,ott van Kondogbia,került volna 15-be talán,ami reális ár egy fiatal tehetségért
Lehet, hogy nem teljesen uganaz a poszt, de bőven egymás alternatívái. Szerintem Kondogbia konkrétan jobb is lenne nekünk stílusra.
Igen, pont olyan típus nincs még a kp-n. Bár igazából ki tudja Carlo mit akar. De szerintem is inkább ő kellene. (vagy mindkettő akár. mert elfér még két érkező oda. )
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 14:24

CS0ki írta:
csak a viszonyítás végett,mert nem egy poszt tudom,ott van Kondogbia,került volna 15-be talán,ami reális ár egy fiatal tehetségért
Lehet, hogy nem teljesen uganaz a poszt, de bőven egymás alternatívái. Szerintem Kondogbia konkrétan jobb is lenne nekünk stílusra.
Maximálisan egyetértek,magam is így gondolom,csak nem írtam oda,mert ugye az ár/érték arány volt a téma.
De igen,sztm a franciával(ha már nem tudtunk venni egy komolyabb nevet)stabilabb lenne a kp,mint a baszkal....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 10., szerda 14:17

csak a viszonyítás végett,mert nem egy poszt tudom,ott van Kondogbia,került volna 15-be talán,ami reális ár egy fiatal tehetségért
Lehet, hogy nem teljesen uganaz a poszt, de bőven egymás alternatívái. Szerintem Kondogbia konkrétan jobb is lenne nekünk stílusra.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 10., szerda 14:00

Cr7 írta:A barcelonai Sport értesülései szerint Thiago Alcántara visszautasította a Real Madrid labdarúgócsapatának új ajánlatát, és véglegesen eldöntötte, hogy a Manchester Unitedhoz szerződik.
Ez 1 NSO gyöngyszem... Én is olvastam és csak nevettem rajta 1 nagyot. Gondolom valamit ki kellet találniuk, ha már ide jött Isco meg úgy néz ki, hogy Illara is :roll:

Toky írta:Úgy nehéz megvenni valakit 30 millió mínusz a szotyi-ért, ha a klubja nem hajlandó eladni, és nincs kivásárlási záradék a szerződésében.
Ez minimum 5x írtam már le, de mindig van aki azt hiszi, hogy mi szabjuk meg az árát 1 olyan valakinek akinek még 5 év van hátra a szerződéséből... Ha nekünk kell Illara akkor szépen le kell érte tenni amit a klub követel vagy nézni kell mást!
Boky írta:ez így van, én is megnéztem róla egy összeállítást valamelyik u21es meccséről, az 5 perces videóban volt kb 84 maximum 10 méterre menő passz, 2 keresztlabda volt amire azt mondtam, hogy talán ez valami, de semmi több.
Az U21-es összeállítások nem olyan jók, de nem rég készült róla 1 értelmes összeállítás ami nem csak U21-es....

http://www.youtube.com/watch?v=Lbtv1k9jh8I <------ 5 napos vidi... Szerintem egész korrekt

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 13:51

Szerintem nem nagyon lesz már igazolás a nyáron, max 1 ember. Hogy a középpályára vagy előre, azt meg nem mondanám. Nagyobb nevek közül talán Suarezre van még esély, de Bale szinte biztos, hogy idén nem fog jönni.
Hát én félek,hogy ezt az Illara gyereket mégis idehozzák 30millióèrt....csak a viszonyítás végett,mert nem egy poszt tudom,ott van Kondogbia,került volna 15-be talán,ami reális ár egy fiatal tehetségért....kicsit sztm a vezetők szemére jött egy kis lila köd,új Xabi Alonso meg minden,(megjegyzem az a poszt amúgy is kihalófélben van)szal butaság lenne ennyit áldozni érte....már azon is agyaltam nem-e Mendes az ügynöke... :mrgreen:

Ami meg azt a tèmát illeti,hogy ugye mikor szabad felvenni a játékossal a kapcsolatot,nyilván akár milyen szerződés köti,az ügynökénél mindig lehet "tapogatózni..." :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 10., szerda 13:42

Boky írta:
Illarramendivel ...
Ha jön jön, hajrá, fusson be nagy karriert, de akármi lesz, most akkor sem ér 30 milliót.
ez így van, ...
főleg úgy, hogy ebből gündogant simán megvehetnénk és még maradna is pénz szotyira.
Úgy nehéz megvenni valakit 30 millió mínusz a szotyi-ért, ha a klubja nem hajlandó eladni, és nincs kivásárlási záradék a szerződésében. :roll:

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 10., szerda 13:38

A barcelonai Sport értesülései szerint Thiago Alcántara visszautasította a Real Madrid labdarúgócsapatának új ajánlatát, és véglegesen eldöntötte, hogy a Manchester Unitedhoz szerződik. :angry:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 10., szerda 12:10

sun, daily mail, daily express, daily anyámkínja... mind hazugság, egytől egyig alaptalan kitaláció. komolyan mondom, ha valahol látom ezeket forrásként végig se olvasom. ide meg főleg nem rakom ki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég