Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 11., csütörtök 0:28

ha akkora tehetség amire tartják,akkor az első csapatnál kellene direktben beépíteni.....
ugyebár a barca 3 támadóval játszik.
messi alap, ha nem sérült, kezdő.
neymar nyilván nem a lócára jött.
sanchez és pedro között vélhetően meg fognak oszlani a percek, a chilei (mezőnyben) nagyon hasznos, pedro pedig ugye örökös kiskedvenc, aki annak ellenére is játszani fog, ha nem javul fel.
tello-t pedig bírja tito, és hát sokszor hasznos is, de már ő is csak kiegészítőember.

tudom, hogy hosszú a szezon, meg bármikor jöhet sérülés, de ez akkor is sok lenne deuval 3 helyre.

a kölcsönadás jó ötlet szerintem, az, hogy angliába megy, kétélű fegyver, de legalább néha elcsíphetem a tévében is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 10., szerda 22:10

R.M.C.F írta: Én az ilyent nem értem,ha valaki nagy jövő előtti alak,azt nem adnám oda,még azért sem hogy több játéklehetősége legyen........ha akkora tehetség amire tartják,akkor az első csapatnál kellene direktben beépíteni.....
Ha viszont nem vagyok biztos benne hogy befut,akkor odaadom opcióval és majd meglátom hogy beválik -e? Fejlőódik-e,vagy mi lesz vele...
Ebben van igazság, pláne ha egy teljesen új bajnokságba megy, ahol teljesen más felfogásban, stílusban tolják. És ha a kölcsön időszak alatt leszerepel (épp a másik liga miatt), akkor esélytelen, hogy a visszahozás után végül maradjon a nagyoknál.

Mondjuk Deu remélem nem kallódik el, mert annak ellenére hogy barcás, nagyon bírom. De azért egy Leverkusen, Schalke, Ajax csapat jobb választás lett volna szerintem. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 10., szerda 21:58

Tudom, megint jött egy hülye hungarokatalán, aki mindent megmagyaráz :mrgreen:

Akinek a kedvence Rivaldo,az már egy másik szint,sajnos sokan fel sem ismernék a régi megasztárt,csakamessi......

boomer írta:Deulofeu az Evertonhoz kerül kölcsönbe. Kíváncsi leszek, hogy tud-e majd érvényesülni, a Barcán kívül barca-nevelés egyu még nem nagyon alkotott nagyot. Őt viszont különösen nagyra tartják a szakemberek állítólag. Szerintem túl nagy ugrás lesz neki, és elhibázott döntés, de lehet, hogy rám cáfol.
Én az ilyent nem értem,ha valaki nagy jövő előtti alak,azt nem adnám oda,még azért sem hogy több játéklehetősége legyen........ha akkora tehetség amire tartják,akkor az első csapatnál kellene direktben beépíteni.....
Ha viszont nem vagyok biztos benne hogy befut,akkor odaadom opcióval és majd meglátom hogy beválik -e? Fejlőódik-e,vagy mi lesz vele...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 20:18

'shutterisland írta:én első blikkre jó döntésnek tartom.

az evertonnak tudtommal nincsenek klasszis szélsői, illetve az edző is spanyol, gondolom ő kérte.
elég jó fizikuma van, így szerintem nem fogják összetörni, ellenben ragadhat rá egy kis harciasság.

a barca felnőtt csapatában nagyon keveset játszott volna így, hogy neymar,pedro,messi,sanchez és tello is fenn van, míg a barca b-ben bár alapember lett volna, ez azért jóval, de jóval magasabb szint lesz.
Azért ott van Mirallas, Gueye, Oviedo és Pienaar (bár ő nem elsősorban szélső tudomásom szerint), úgyhogy nem hiszem, hogy hétről hétre kezdő lesz, de reménykedem benne, hogy minél többet játszatja majd Martínez. :)
Attól én is félek, hogy nem lesz-e kicsit sok a Segunda División után rögtön a PL, de szerintem viszonylag jól fog tudni érvényesülni a valóban átlagon felüli technikájával.
Na mindegy, a túloldalon leírtam bővebben is, mit gondolok erről, de nem akarok kontrollcékontrollvézni. :mrgreen:

Sok sikert Angliában, Deu!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 10., szerda 20:05

én első blikkre jó döntésnek tartom.

az evertonnak tudtommal nincsenek klasszis szélsői, illetve az edző is spanyol, gondolom ő kérte.
elég jó fizikuma van, így szerintem nem fogják összetörni, ellenben ragadhat rá egy kis harciasság.

a barca felnőtt csapatában nagyon keveset játszott volna így, hogy neymar,pedro,messi,sanchez és tello is fenn van, míg a barca b-ben bár alapember lett volna, ez azért jóval, de jóval magasabb szint lesz.



Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 10., szerda 19:56

Deulofeu az Evertonhoz kerül kölcsönbe. Kíváncsi leszek, hogy tud-e majd érvényesülni, a Barcán kívül barca-nevelés egyu még nem nagyon alkotott nagyot. Őt viszont különösen nagyra tartják a szakemberek állítólag. Szerintem túl nagy ugrás lesz neki, és elhibázott döntés, de lehet, hogy rám cáfol.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. július 10., szerda 19:37

Ahogy fentebb is említették ezek az átigazolási pénzek tényleg nagyon összetettek, nemhogy mi de szerintem még maguk a játékosok sem tudnak mindent.

Rengeteg záradék van minden szerződésben, van amiket nyilvánosságra hoznak van amit nem. Ahogy emlékszem Di Marianal is volt valamilyen kitétel, hogy ha pályára lép X meccsen a Realnak +6(?) milliót ki kell csengetnie. Ugyanígy volt nálunk is pl. Alexisnél hasonló. Kaká is 65 millió volt + az 10 milliós fizetése, viszont a marketingből befolyó összeg fele a klubbé. Emellett ott a rengeteg adó, bónusz, prémium stb. Lehet, hogy sok pénz jött belőle, de nem hiszem, hogy az utbbi 2 évben olyan sok Kaká mez kelt volna el. Szóval ebbe se lehet belelátni. Ibrat is sokat emlegetitek, azért ő is hozott pénzt a klubnak + sportszakmailag sem volt annyira rossz befektetés. Ennek ellenére én se tartom pozitívnak a transzfert.
Sajnos(?) nem látunk tisztán, ezt el kell fogadni. Neymarral kapcsolatban is lefogadom hogy lejön még rengeteg különböző ár, kevesebb és több is. Pl. Callejon szerződését sem tudni pontosan miket tartalmaz, de őt nem érdekli a média így nem foglalkoznak vele.

Avatar
Mr.Stotch
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 2:34
Kedvenc játékosaid: Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mr.Stotch » 2013. július 10., szerda 18:17

Először is üdv mindenkinek!

Az említett rész Laporta interjújából mutatja meg, hogy milyen nagy hatása van a médiának (mondjuk ez itt elég gyakori téma :D ). Ugyanis, ha megnézzük a kicsit bővebb választ a kérdésre, látható, hogy Laporta nem arra utalt, hogy kineveli a Barca az aranylabdásokat, hanem arra, hogy az ottani játékukkal válnak azzá, amiben van is igazság szerintem.

"We were creating a team. And the difference is that we create FIFA World Players and Ballons D’Or, and the other model buys FIFA World Players and Ballons D’Or. Ronaldinho was not any of those things yet when he came to Barcelona. We created a team for him to be the best. It’s the same case as Xavi and Messi."

Tudom, megint jött egy hülye hungarokatalán, aki mindent megmagyaráz :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 10., szerda 18:09

h3x0r írta:
'shutterisland írta:de villa,alves vagy ibra nem is aranylasztisok. :mrgreen:
miert? messin kivul ki az? :vivo:

mas: Rosell mit keres a noi mosdoban? :lol:

Pikéék után ment..... :lol: :lol:

http://fringefamily.typepad.com/.a/6a01 ... 970c-800wi
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 10., szerda 17:42

'shutterisland írta:de villa,alves vagy ibra nem is aranylasztisok. :mrgreen:
miert? messin kivul ki az? :vivo:

mas: Rosell mit keres a noi mosdoban? :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 10., szerda 17:39

de villa,alves vagy ibra nem is aranylasztisok. :mrgreen:
egyébként egyetértek ebben, hogy ezt a nyilatkozatot mindenki megjegyezte, és ahhoz képest, hogy kb 4 éve nyilatkozta, a mai napig én is látom említve folyamatosan.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 10., szerda 17:32

r8tt írta:Miért az az általános vélekedés hogy mi csak nevelhetjük a tehetségeket?
Shutter leirta a lenyeget. Miutan megvettuk Ronaldot es Kakat egy televizioban megkerdeztek Laportat, hogy mit gondolt a Real nagy koltekezeseirol es ezt nyilatkozta: „Mi kinevelünk aranylabdásokat, míg másoknak meg kell venniük őket. De igazából nem is tehetnek nagyon mást, ugyanis a jelenlegi Barcelona a mérce mindenki számára"
Emlekszek, hogy egy jo darabig mindenhol csak ezt lehetett olvasni, eloben is rengetegszer hallottam.
VISZONT ido kozbe kiderult, hogy Eto`o nem akarja meghosszabbitani a kovetkezo (?) evben lejaro szerzodeset, ezert kb 70 millioert megvette a barca Ibrahimovicot. Egy honap se telt el es Laporta hatalmas s.gget csinalt a szajabol.

Laporta mondata ugy altalanossagban berogzodott MINDEN ember tudataba, meg ma is hallom olyanoktol is, akik egy evben max 5 meccset neznek meg. Es amikor hallom, hogy a Barcelona szentkent, a Real pedig gonoszkent van elkonyvelve olyanok altal is, akik nem is jartasak a temaban, persze hogy azonnal el kell mondjam, hogy ibrahimovic, villa, dani alves, stb is komoly penzert kerult oda.

r8tt
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 10., szerda 16:27

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r8tt » 2013. július 10., szerda 17:16

Géci írta: Én csak arra akartam célozni, hogy még mindig van akinek ez gyanus :roll: ... Amúgy ez 1 olyan dolog, hogy főleg idén elég rendesen megtépázta csapatunkat a sajtó, de gondolom mikor a túloldalon erről szó esett te se azzal inditottál, hogy tuti kamu és nem érted miért csesztetik a Madridot :roll: :D
Nem azzal indítottam, mert hanyagolom azt a fórumot.

De épp ésszel nem tudtam felfogni amit a Marca művelt idén a Madriddal, meg ha már dailyk akkor az AS állandó PS skilljeit se értem. De mint tudjuk a legrosszabb kombináció a katalán+újságíró, de legalább nem szabogatják a Barcát :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 10., szerda 17:12

r8tt írta:Következő pont: Összegek. Beismerem hogy AJÁNLATTÉTELNÉL szoktunk sóherkedni. Először jött az hogy mi 20-30-ért megvettük Neymart, szennyoldalak hozták le. Miért titkolná el a klub hogy mennyiért vettük? Ott van, 57 millió, megírta a hivatalos oldal. Az hogy a Punto Pelota - akit a klub beperelt és ki van tiltva a Camp Nouból - 200-t ír, attól még nem kell elhinni.
Én csak arra akartam célozni, hogy még mindig van akinek ez gyanus :roll: ... Amúgy ez 1 olyan dolog, hogy főleg idén elég rendesen megtépázta csapatunkat a sajtó, de gondolom mikor a túloldalon erről szó esett te se azzal inditottál, hogy tuti kamu és nem érted miért csesztetik a Madridot :roll: :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 10., szerda 17:02

Miért az az általános vélekedés hogy mi csak nevelhetjük a tehetségeket?
mert laportának nagy volt az arca.
- Természetesen nem akarom kritizálni a Real játékospolitikáját - így Laporta -, de kétségtelen, hogy mi nem felvásároljuk az aranylabdásokat, hanem kineveljük õket.


persze a csapat gerincét a saját nevelésű és barcelonai kötődésű játékosok alkotják, de ennek ellenére nem kellene ilyen hülyeséget nyilatkozni, nem meglepő, hogy 2009 óta ez a vesszőparipája mindenkinek.

r8tt
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 10., szerda 16:27

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r8tt » 2013. július 10., szerda 16:48

Géci írta:Úgy látom, hogy a Spanyolokat is érdekli mi az igazság :D ! Senki nem veszi be a kamu 57 millát... A lényeg, hogy nem a pénz a lényeg :roll:

http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... r-20130710
Szép jó napot mindenkinek,

Off: Első hsz, 14-15 éve vagyok Barca drukker, who cares.

On: Gyakran olvasom a régi illetve új oldal fórum hozzászólásait, tisztában vagyok azzal hogy mit lehet elvárni, mi az általános vélekedés. Bár nem mindig kedvező a Barcára nézve amit itt látok, érdekel hogy a Madrid szurkolói hogy látják a dolgokat.

Az átigazolásokat azonban valamiért nem tudom hova tenni. Beckham óta láthatjuk hogy a két klub brutális összegeket költ játékosra, egy ilyen kimutatás szerint kb 300 millióval költöttetek többet. Miért kell azonban azon meglepődni hogy ha kell megvesszük mi is a legjobbakat? Szerintem egyértelmű hogy ebben a két klubban akar a legtöbb zsugás gurítani, illetve ennek a két csapatnak van a legjobb kerete a világon. Miért az az általános vélekedés hogy mi csak nevelhetjük a tehetségeket?

Következő pont: Összegek. Beismerem hogy AJÁNLATTÉTELNÉL szoktunk sóherkedni. Először jött az hogy mi 20-30-ért megvettük Neymart, szennyoldalak hozták le. Miért titkolná el a klub hogy mennyiért vettük? Ott van, 57 millió, megírta a hivatalos oldal. Az hogy a Punto Pelota - akit a klub beperelt és ki van tiltva a Camp Nouból - 200-t ír, attól még nem kell elhinni. Maximum annyi szokott lenni kozmetikázva hogy a szalagcímben az van hogy Fabregas 29 milllióba került, és a hír többi részében 29+5 van, illetve hogy Villa 5.1-be, mikor valójában 2.1+ egyéb részletek.

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy ez miért téma, ahogy shutter is írta annyi részlet van, nem lehet feketén-fehéren kinyílvánítani hogy XY-t 10 millió veszteséggel adtuk el. Henry -27? Lehet, de hogy mit adott a klubnak az nincs belekalkulálva..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 10., szerda 15:22

egyebkent kivancsi lennek egy hasonlo tablazatra velunk kapcsolatban is
pont erről volt szó amoda is, és annyira összetett, sok kérdőjellel tarkított téma, hogy ebben nagyjából csak saccolgatni lehet.

csak példának okáért.
vettétek kakát 65-ért, elmegy tegyük fel 10-ért jövőre, aztán odaírhatnánk, hogy kaka az - 55 millió.
de akkor nincs beleszámolva a fizetése, viszont ugyanakkor nincsenek belekalkulálva azok a marketing pénzek, amiket ő hozott a klubnak. (közvetve és közvetlenül.)
nem látunk bele a szerződésének azon pontjaiba, hogy a gólokért, gólpasszokért, lejátszott meccsekért, győzelmekért kap e prémiumot, illetve azt sem tudhatjuk, hogy mikor megvettétek, mennyi csúszópénz volt ide-oda, ha volt.

de még beszélhetnénk a különböző záradékokról meg opciókról, előfordulnak ilyen kis zárójeles részek sok helyen, csak gondolom egy részük nem publikus, apróbetűs.
nem véletlen tárgyalnak egy-egy adás-vételről a felek hetekig, akár hónapokig, annyi kis részlet van.

nyilván a kor és/vagy sérülések is szerepet játszanak, jó példa erre gabi milito, akit 27 évesen, pályája csúcsán megvettünk jó pénzért, aztán négy évvel később, már "öregen", 31 évesen, és egy nagyon komoly sérülés után (mely tönkretette a barcelonai pályafutását) nyilván aprópénzt ért.
ez meg ugye nem a klub pénzügyi hibája, hanem szimplán balszerencsere (sérülés), vagy realitás (idősödő játékos értéke csökken).

tehát így komplexen lehetetlenség (abban sem vagyok benne biztos, hogy a csapatok könyvelői képesek lennének rá) megmondani, hogy kivel mennyit nyert/bukott a klub anyagilag.

az, hogy most leírjuk, hogy carvalho mondjuk mínusz 8 milla, mert 8-ért jött, és ingyen ment, az egy dolog, így is össze lehet írni ilyen listákat, de hogy legkevésbé sem lesznek reális értékek (már ha tényleg a klub anyagi nyeresége/vesztesége a lényeg az adott játékossal kapcsolatban, nem csak a vételár) az biztos.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 10., szerda 14:34

Úgy látom, hogy a Spanyolokat is érdekli mi az igazság :D ! Senki nem veszi be a kamu 57 millát... A lényeg, hogy nem a pénz a lényeg :roll:

http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... r-20130710

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 14:12

Azért Mourinhot ne felejtsd ki! Azt nyilatkozta: "Úgy gondolom, nagyon jó helyzetet teremtettünk neki taktikailag, ahol kihozhatja magából a maximumot, és rekordokat állíthat be és sok gólt rúghat." :hmmm:
Ja az hogy a mágnestáblán megteremtették neki,nem ugyan az,mintha valós segítséget kap...na meg Mou nyilatkozatai :lol: 3 héttel azelőtt,mikor kiderült hogy tényleg lép,még azt nyilatkozta,hogy kitölti a szerződését.... :D

Az aranylabdához egy szót,és aztán hanyagolom a témát,lehet hogy a sok "szakember" az istenhátamögül,Neymarrra voksol majd,mivel hogy idén ez volt a legnagyobb torna,ő meg majd visszautasítja hogy adják Messinek,mert olyan mint ő,még egy nincs... :mrgreen: na off end.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 10., szerda 13:13

A Gol/Golpassz mezo pontosan mit akar jelenteni?
olyan meccsek száma, amelyeken gólja/gólpassza vagy mindkettője volt
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég