Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 16., szerda 13:53

Szerintem ha kirúgják, tényleg csak Zidane van opcióként. Nem tudom mennyire jó ötlet...

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. december 16., szerda 13:51

wZoLee7 írta:
___Samy___ írta:
Dárdai :D

Nyilván tudom, hogy vicceltél, de én rendkívül örülnék neki, ha egyszer edzhetné a csapatot. Semmi esetre sem most, mert pillanatok alatt szétszednék. De egyszer... talán :)

Mondjuk Pali van annyira hüséges, hogy nem nagyon megy a Herthából máshova, a válogatottak kivéve, de talán majd egyszer:)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 16., szerda 13:51

V. Mester 77 írta:Mi ez a sportigazgatós sztori? Valaki tud erről bővebben valamit?
Mi a kérdés?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 16., szerda 13:50

Mi ez a sportigazgatós sztori? Valaki tud erről bővebben valamit?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 16., szerda 12:42

HA kirugná Rafát,akkor sztm nem hivná vissza Carlot,az neki nagy arcvesztès lenne,belátni hogy elszabta,sokan ugye Kloppot szeretnèk látni,de az a faszi jo anyagbol van gyurva,nem az az ember,aki segget csinál a szájábol,èrtem ez alatt hogy nem hagyná ott a poolt,szezon kozben biztosan nem.
Szal jonne Mou,akár,azt ugye meglehet magyarázni oszentsègènek,hogy hát azèrt èltette a publikum,meg bajnoki cim meg stb...az nem lenne arcvesztès :D
Aztán kèszulhetnènk az europa ligára jo esetben,az Unikum meg lelèpne megint vagy 30 millioval :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. december 16., szerda 11:00

Tök mind1 ki az edző...mármint Rafa után mert ő soha nem volt idevaló.
Zidane, Ancelotti és Mourinho is SIKERES lenne ha megfelelő koncepcióval dolgoznánk. 2-3 év után leesne az újabb BL és fenntartható is lenne a sikerkorszak. HA...
- Perez felszívódna...mert az ő fejében már sajnos eltorzult a bernabeu ideológia. Ez már csak kapkodás, zsarnokság amit ő csinál.
- KELL sportigazgató és normális menedzsment. Hát nézzünk már meg egy bayernt hogy működik évtizedek óta! Szét kell választani a sport és az üzleti tevékenységet, és mindkettőt külön szakértő brigád kell irányítsa! A sporthoz nyugodtan jöhet Robi Carlos, Raúl stb., a kettő szektor élére egy egy ember Butra és valaki. Őket pedig felügyelje az igazgatótanács. Hát bazzeg ilyen szervezeti fejetlenség, ilyen koncepció nélküli semmi mint ami nálunk van...
- A keret egységét fenn kell tartani és a stílus meghatározni és az alapján igazolni és NEVELNI! Hát mi a tökömért nem lehet több Carvajalt csinálni? Hát nem igazolunk Marcelo,Higuain,Gago pakkokat (most csak a példa kedvéért őket emelem ki egyedül), akikből 1 ultimate posztja legjobbja lett, az argentin meg ideig óráig sikeres volt sport szempontból majd 3x-os áron adtuk el. Hasonlítsuk már őket össze egy Baleel? Ha kikapunk egy meccsen ahol Marcelo az egyik legjobbunk és Bale a legszarabb, melyik fakad sírva a meccs után, vagy püföli a földet? Nem a tetves kolonc! És félreértés ne essék Kroos se fog soha, de jelenleg a keretben ez az egyesúly abszolút felborult! Alig vannak spanyoljaink, madridistáink akik alázattal mennek ki! És figyelembe kell venni azt is, hogy ez a keret így vagy úgy egyenként már mindent megnyert (mindenkinek van EB,VB,Bajnokság, Bl, Kupa közül min. 2 kettő), a jelenlegi keret töltelékek meg mindig is csak padosak lesznek. Én elhiszem, hogy Lucas baromi szimpatikus ahogy hajt, de basszus most komolyan abból a bajnok Castillából pont a leggyengébbet sikerült itt tartani? Miért nem ment már Jesé kölcsön? Morata a tavalyi év után miért nem jött vissza Chicha helyére? Miért nincs a real madridnak 2 kiba... csatára? 2!!! Felfoghatatlan hibák, elképzelések, válaszok a kudarcra...

Persze meglepve nem vagyok...Perez Nem tudomjánál eldobtam a következő 2 évet...nem eredmény szempontjából. Annál nagyobb a baj.

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 16., szerda 10:46

Mintha csak Bale ügynöke nyilatkozott volna. :D
Pont ezt akartam még utánaírni,de végül nem tettem :D

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 16., szerda 9:50

realcamp írta:
García Guilón, Benítez ügynöke: "Hogy ultimátumot kapott-e? Ez csak a média kitalációja. Rafa jól végzi a munkáját."
Hát ha szerinte jól végzi a munkáját..máh no comment :lol:
Mintha csak Bale ügynöke nyilatkozott volna. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 16., szerda 9:48

García Guilón, Benítez ügynöke: "Hogy ultimátumot kapott-e? Ez csak a média kitalációja. Rafa jól végzi a munkáját."
Hát ha szerinte jól végzi a munkáját..máh no comment :lol:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. december 16., szerda 1:28

En akarhogy is tamadtam Benitezt az elejen es tenyleg egy pancser, de van par huzasa ami egyertelmuen nem sajat magatol jon... En azt mondom h Perez a hibas most es nem Benitez...
Balenek pl minek kellett az utobbi meccsen jatszania?? mert olyan jol megy neki? vagy esetleg azert mert vki oriasi osszeget pazarolt el ra es most azert is nyomatni kell... de ez csk egy dolog es tul van targyalva...
na a lenyeg csak az h Perezt kene mar eltakaritani es vki olyat a helyere rakni aki jobban koncentral a focira mint a biznyiszre... :hmmm:

szerk.: ja es akkor Zizout edzonek B-)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. december 16., szerda 0:11

Az elmúlt évek alatt nagyjából azért körvonalazódni látszik a dolog. Hosszabb távon egy olyan edzőre lesz szükségünk, aki nem zsarnokoskodik (Mou), nem játszik beszari focit, és akire a játékosok fel tudnak nézni, szeressenek vele együtt dolgozni. Ja, és a legfontosabb, hogy hagyják dolgozni.
Picit idillinek és lassan hiú ábrándnak tűnik ez egy madridista számára; bizonyos szempontból radikális szemléletváltásra lenne szükség, aminek elsősorban ésszerűen, jól átgondolt sportszakmai döntéseken kellene alapulni a véleményem szerint már egy jó ideje elvesztett identitással, egyértelmű stílussal együtt! :coffee:

Amíg Del Bosquek, Ancelottik távoznak abszolút ésszerűtlen mód idő előtt, vagy a legnagyobb legendák teljesen méltatlanul a hátsóajtón (akár könnyeket hullajtunk értük, akár nem), addig nem kell csodát várni. Nagyon örülnék, ha a "mi vagyunk a Madrid" lassan közhelyé váló szlogen mögött újfent valós tartalom és egy igazi nagybetűs CSAPAT /ötletes latin focival/ rejlene és nem csak a fehér mezt; ill. a már több, mint 15 éve elnyert XX. szd. legjobb csapata címet; valamint a világ egyik, hanem a leggazdagabb klubjának büszke titulusát; továbbá a világ legjobb játékosainak egy részének a gyülekezetét jelentené csupán igazi, valós koncepció nélkül, mint ahogy sajna most is és az elmúlt több, mint 10 évben oly sokszor már! :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 15., kedd 21:16

sry már nem engedett szerkeszteni
én nem is értem, hogy mi ez a hatalmas türelem benitez felé. évek óta nem kezdtük ilyen szarul a bajnokságot, sőt. az nem aláz meg minket aki nem akar. most már rendre a tabella felétől feljebb álló csapatok beszorítanak minket, szétlövöldözik a kapunkat. kabaré.
Szerintem pont az, hogy igazából konkrét okot nem tudtak adni miért rúgták ki Carlot. Mindenki sírja vissza és egy ilyen azért is megmutatom dolog lehet benne.
Pedig Carlonal is össze lehetett volna szedni elég könnyedén egy listát, hogy miért raktuk ki. :roll:
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 15., kedd 21:11

Az elmúlt évek alatt nagyjából azért körvonalazódni látszik a dolog. Hosszabb távon egy olyan edzőre lesz szükségünk, aki nem zsarnokoskodik (Mou), nem játszik beszari focit, és akire a játékosok fel tudnak nézni, szeressenek vele együtt dolgozni.
Klopp?.....

Csak a következő mondatban le is írtad, hogy miért nem fog jönni soha :roll:
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 15., kedd 20:46

___Samy___ írta:Bármennyire is csíptem Ancelottit, én nem szeretném ha visszajönne, csak a káposzta jó melegítve. Mourinho sokat segített, kellett ő nagyon, de nem szeretném őt sem többet itt látni. Viszont az teljesen nyilvánvaló, hogy kell valaki Rafa helyett, mert ez így nem állapot. Zizu jó lenne már, de féltem, hogy neki ez még egyszerre túl nagy falat lenne. Nagy elvárás, nagy nyomás. Bár roppant intelligens embernek tűnik, de egy kis taktikai képzettséget még magára kell szednie. Pedagógusnak több, mint megfelelő már most is, biztos vagyok benne, hogy nagy szerepet játszott a jelenléte a Tizedik megnyerésében.

Az elmúlt évek alatt nagyjából azért körvonalazódni látszik a dolog. Hosszabb távon egy olyan edzőre lesz szükségünk, aki nem zsarnokoskodik (Mou), nem játszik beszari focit, és akire a játékosok fel tudnak nézni, szeressenek vele együtt dolgozni. Ja, és a legfontosabb, hogy hagyják dolgozni. Noname edző totál értelmetlen döntés lenne, így eléggé le van szűkülve a piac. Zidane jó lesz, de még nem most. Addig meg kell valaki.
Dárdai :D

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 15., kedd 20:06

Madridom.hu " A Marca szerint szerint Zidane, Ancelotti és Mourinho a jelöltek Rafa Benítez helyére, ebben a sorrendben.



Bár, tisztában vagyok azzal, h helyén kell kezelni ezt a hírmorzsát, de én nagyon támogatnám már a változást. Ez így nem állapot. :(
A három jelölt lehetőségeit már előttem kitárgyaltátok bőven, így abba nem is megyek bele, a lényeg, h Rafa menjen innen el! :vivo:
az esélyeink a fent maradt 2 versenyben még megvannak, ( lennének ) de kell a váltás!
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. december 15., kedd 19:44

A Marca szerint Zidane, Ancelotti és Mourinho a jelöltek Rafa Benítez helyére, ebben a sorrendben.
ahogy a szénánk áll, jön vissza mourinho, ramos pedig az első edzésen eltöreti a lábát pepevel :lol:

én nem is értem, hogy mi ez a hatalmas türelem benitez felé. évek óta nem kezdtük ilyen szarul a bajnokságot, sőt. az nem aláz meg minket aki nem akar. most már rendre a tabella felétől feljebb álló csapatok beszorítanak minket, szétlövöldözik a kapunkat. kabaré.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 15., kedd 19:43

Tényleg hülyék. A legnagyobb marketing értékű játékosuk, aki a csapata legjobbja idén.
Giroud magasan tudása folott teljesit konstans,de nem megyek bele ebbe a vitába.
Sok sikert neki,ajánlom egy optikai cèg reklámarca titulust...ha már marketing.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 15., kedd 19:36

Bármennyire is csíptem Ancelottit, én nem szeretném ha visszajönne, csak a káposzta jó melegítve. Mourinho sokat segített, kellett ő nagyon, de nem szeretném őt sem többet itt látni. Viszont az teljesen nyilvánvaló, hogy kell valaki Rafa helyett, mert ez így nem állapot. Zizu jó lenne már, de féltem, hogy neki ez még egyszerre túl nagy falat lenne. Nagy elvárás, nagy nyomás. Bár roppant intelligens embernek tűnik, de egy kis taktikai képzettséget még magára kell szednie. Pedagógusnak több, mint megfelelő már most is, biztos vagyok benne, hogy nagy szerepet játszott a jelenléte a Tizedik megnyerésében.

Az elmúlt évek alatt nagyjából azért körvonalazódni látszik a dolog. Hosszabb távon egy olyan edzőre lesz szükségünk, aki nem zsarnokoskodik (Mou), nem játszik beszari focit, és akire a játékosok fel tudnak nézni, szeressenek vele együtt dolgozni. Ja, és a legfontosabb, hogy hagyják dolgozni. Noname edző totál értelmetlen döntés lenne, így eléggé le van szűkülve a piac. Zidane jó lesz, de még nem most. Addig meg kell valaki.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. december 15., kedd 19:34

ziro4vr írta:Carlo meg, hát érdekes lenne. Tüzet lehetne vele oltani, na de hosszabb távon ha marad felette Perez...kissé tragikomikus szitu lenne.
Nem hulye az olasz. ha vissza is jönne, tuti nem menne bele, hogy újra beleszóljanak a dolgába. Amúgy továbbra is tartom, hogy nem is Perez a hunyó ebből a szempontból, hanem Sanchez. Benítez is az ő ötlete volt.

Kár, hogy Mauricio Pochettino nem tapasztaltabb edző. Jó szakember, állítólag jó kis csapat van körülötte, és madridista. Egy komolyabb klubban szerzett siker/tapasztalat után akár el is tudnám itt képzelni.
Merci Zizou!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 15., kedd 19:29

Marca: Zidane Ancelotti és Mourinho a jelöltek Benítez helyett.

Istenem de szép lenne ha visszajönne Ancelotti...most mind1 az utolsó fèl éve de nagyon feldobná a keretet mentálisan...a játékról ne is beszéljünk.

Kár hogy ez a fasz nemfogja visszahivni pedig egy jokora piros pontot szerezhetne a szurkoloknal es a tamogatóinál ezzel...na.mind1 szép álom.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég