Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 21., hétfő 15:10

Jugones: "A BBC, James és egy védő közül valakinek meg fog szűnni az érinthetetlen státusza a csapaton belül."
Nem bánnám, ha az összesnek megszünne...Ramos is kezd sok lenni kicsit, a szerződéshosszabbítás óta kicsit soknak képzeli magát. Ami nagy bajom vele még, hogy nagyon veszélytelen lett a kapu előtt. Több tiszta fejelési lehetőséget is elcseszett a szezonban, amiket régebben simán befejelt volna.

Pepe szerintem nagyon gyenge lett, sokkal gyengébb, mint gondoltam. Remélem az a Zaragozás gyerek tényleg akkora ász.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 21., hétfő 15:07

Realista24 írta:
Mike írta:mondjuk őt sem bánnám ha visszatér Varane. 1 éve nulla teljesítmény, legalábbis Pepénél és Varane-nál nem jobb.
Pepe már nagyon kevés, Ramos meg fél vállal játszik hetek óta. Na meg korábban sem volt százas.
Ez azért erős szerintem. Látszik rajta az idő múlása, de még mindig ott van a jó védők között simán. Ramos meg most lehet, hogy nem jobb, mint Varane (vagy valaki szerint Pepe), de mindenképpen más. Valamilyen szinten megtanulta irányítani a védelmet, vezért tud lenni. Igaz, hogy még nem olyan jól megy neki, mint mondjuk Puyolnak, Cannavaronak vagy Nestanak anno, de ő benne is megvan ez a véna.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 21., hétfő 15:02

nekem mind1 h miért halmozza a hibákat már 1 éve, főleg a nagyobb meccseken. Ha sérülés miatt akkor kúrálja ki magát.

De talán neki is a játékra kéne koncentrálni, nem azon dolgozni hogy hogyan tudná megfúrni a második edzőjét is 3 év alatt
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 21., hétfő 14:58

Mike írta:mondjuk őt sem bánnám ha visszatér Varane. 1 éve nulla teljesítmény, legalábbis Pepénél és Varane-nál nem jobb.
Pepe már nagyon kevés, Ramos meg fél vállal játszik hetek óta. Na meg korábban sem volt százas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 21., hétfő 14:56

mondjuk őt sem bánnám ha visszatér Varane. 1 éve nulla teljesítmény, legalábbis Pepénél és Varane-nál nem jobb.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 21., hétfő 14:53

Ramos az érinthetetlen védő, aki most beszólt keményen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 21., hétfő 14:52

Danilo nem érinthetetlen, csak épp nincs más

Bale lesz az!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 21., hétfő 14:20

Én is nevettem a 2. Rayo gólnál, és szerintem nem vagyok ezzel magam. Kínomban már mást nem tudtam csinálni. Benitezt a bíró mentette meg, egy pirossal még elbírhatták volna X-re is a meccset.
Kezdem már unni, hogy Benitezt néhány pártoló játékos állandóan lenyilatkozza, mennyire nagyszerű edző. Nem tudom, hogy a saját szurkolóikat vagy magukat akarják becsapni, de pontosan látszik, mennyire nem nagyszerű edző Benitez.

Jugones: "A BBC, James és egy védő közül valakinek meg fog szűnni az érinthetetlen státusza a csapaton belül."

CR, Bale, Danilo...nem is kérdés. James és Benzema messze nem érinthetetlen a csapaton belül ebben az évben.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 21., hétfő 14:19

Ha boltból lopsz "pár 100.000-et" börtönbe zárnak,ha elcsalsz több millió eurót akkor kapsz egy 8 éves ELTILTÁST. :taps:
Ez a FIFA büntetése. Mintha a lopás miatt a boltból tiltanának ki két évre, lecsukni nem a cba fog, hanem a rendőrség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 21., hétfő 14:19

miro írta:
volt már? blatter és platini 8 éves eltiltást kapott
Ha boltból lopsz "pár 100.000-et" börtönbe zárnak,ha elcsalsz több millió eurót akkor kapsz egy 8 éves ELTILTÁST. :taps:
Tudod, hogy miért tiltották el őket vagy csak puffogtatsz itt közhelyeket?
Ez a FIFA büntetése. Mintha a lopás miatt a boltból tiltanának ki két évre, lecsukni nem a cba fog, hanem a rendőrség
Ja hogy itt kezdődik a dolog, erre nem is gondoltam. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 21., hétfő 14:15

volt már? blatter és platini 8 éves eltiltást kapott
Ha boltból lopsz "pár 100.000-et" börtönbe zárnak,ha elcsalsz több millió eurót akkor kapsz egy 8 éves ELTILTÁST. :taps:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 21., hétfő 13:47

soadroli írta:közben Blatter és Platini is nyolcéves eltiltást kapott :D
Kevés! Ezek amennyit ártottak a focinak és amennyit lenyúlhattak...
Remélem nem ússzák meg és az a nevetséges pénzösszeg és a 8 év eltiltás a minimum ami nekik kijár.

Isco-s témához: egyik legnagyobb érvágás lesz az elmúlt 17 évből számomra - mióta követem a Realt- ha elüldözzük innen. Persze egy játékos sem ér többet a klubnál, csak nagyon sajnálom csórit, mert rá és még pár játékosra lehetne építeni egy erős madridot, de mégis egy pónira meg egy nuevo szállodaépítő marketingesre.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 21., hétfő 11:36

dannen írta:volt már? blatter és platini 8 éves eltiltást kapott
Ejnye dannen, csak azért mert egy Barcás már beírta észrevehetnéd azt is, nem csak amit a mi fajtánk ír :mrgreen:
Én is csak most olvastam egyébként. Bár gondolom ezzel még nincs vége az ügynek, jönnek a fellebbezések majd meg még lefizetnek pár embert ,hogy olcsón megússzák.
Amúgy ha Isco el, akkor akár egy cserét is meg lehet húzni Götzével. Mondjuk nem tudom Carlo tervez majd e vele, de eddigi bajor karrierje egy nagy nudli, viszont sok van benne.
Nem butaság. Én nagyon bírtam Götzet, örültem volna nálunk köt ki annak idején, sokkal több van benne, mint egy BM padja, viszont szerintem Carlo ki is fogja használni. Viszont nem lennék meglepve ha a BM komolyan akarná majd Isco-t, olvasva a tegnapi meccs közbeni hírt, egyre inkább nem puszipajtások Benitezzel.
Jugones: "Isco nevetett, mikor a Rayo megszerezte a második gólt. Benítez ezért úgy döntött, hogy nem fog játszani."
De legalább tudjuk, innen a fórumról miért nem állt be senki meccs közben, ha jól emlékszem itt is mindenki nevetett :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 21., hétfő 11:24

Amúgy ha Isco el, akkor akár egy cserét is meg lehet húzni Götzével. Mondjuk nem tudom Carlo tervez majd e vele, de eddigi bajor karrierje egy nagy nudli, viszont sok van benne.

Bár ott van meg Asensio, a norvég meg ki tudja hány kötelező kezdő.
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 21., hétfő 11:05

anno mikor volt vmi ifjúsági torna, u20 vb talán, már nemtom... na ott figyeltem én fel rá, oktatta a mezőnyt, olyan cseleket nyomott, meg irányított, mintha vmi fiatal ronaldinho lett volna. Akkor azt mondtam h ő lesz a következő nagy brazil csillag. Aztán elment a Shaktarba...

Az biztos h sok van benne, kérdés h minnyit vesztegetett el ott. De igazából tökmind1, tuti nem gondolkodunk rajta. Ha isco megy akkor a helyére Asensio jön.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 21., hétfő 10:45

Remy írta:Amúgy, ha Isco lelép a nyáron, akkor a Shaktarból elhoznám a helyére Alex Teixeira-t. Brutálisan megy idén a brazil. (tavaly sem volt rossz...)
Hát nem tudom, nagy szerencsejáték onnan hozni egy brazilt. Akár ki lehet fogni egy Douglas Costát de egy Luiz Adrianot vagy ki tudja milyen máshol balféket is.
Nem illik.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. december 21., hétfő 10:41

közben Blatter és Platini is nyolcéves eltiltást kapott :D
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 21., hétfő 9:54

Amúgy, ha Isco lelép a nyáron, akkor a Shaktarból elhoznám a helyére Alex Teixeira-t. Brutálisan megy idén a brazil. (tavaly sem volt rossz...)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 20., vasárnap 21:39

miro írta:
"Ha az elnök azt mondja, hogy Benítez a megoldás, akkor az bizonyára úgy van. Mi vagyunk az alattvalók, ő pedig a király." - SR
Ramos odatette.. :roll: :lol:

Az szééépp...na tegyük meg tétjeinket meddig marad Perez meddig Ramos és meddig Benitez


:mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 20., vasárnap 21:27

"Ha az elnök azt mondja, hogy Benítez a megoldás, akkor az bizonyára úgy van. Mi vagyunk az alattvalók, ő pedig a király." - SR
Ramos odatette.. :roll: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég