Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 11., csütörtök 9:16

Ha nem sikerül Illarramendi szerződtetése akkor a Sevilla fiatal játékosa Kondogbia lesz az alternatívája, akiért jóval kevesebbet kéne fizetni mint a spanyolért. marca
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 11., csütörtök 8:29

Géci írta:
mohaola írta:A Marca szerint tegnap késő este felgyorsultak a tárgyalások a Real Madrid és a Real Sociedad között, azonban egyesség nincs, a Sociedad közel 40 millió eurót vár Illarramendi-ért és hajlandóak 2 részletben elfogadni, azonban mi ezt az összeget sokkaljuk és nem fizetünk ennyit,
az átigazolását maga a játékos gyorsíthatja fel ha személyesen kéri az átigazolását.
Azt is írják, hogy elvileg órák kérdése és megszületik a döntés, mert Illara már nagyon jönne és már CSAK a kifizetést kell megbeszélni...
Ha maga Illarramendi kimondja, hogy itt akar játszani és mondjuk nem hajlandó megjelenni ma 10-kor kezdődő edzésen akkor a Sociedad kénytelen lesz csökkenteni az árból, én ebben bízók és hozzuk 25-30 millióért két részletben.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 11., csütörtök 8:18

mohaola írta:A Marca szerint tegnap késő este felgyorsultak a tárgyalások a Real Madrid és a Real Sociedad között, azonban egyesség nincs, a Sociedad közel 40 millió eurót vár Illarramendi-ért és hajlandóak 2 részletben elfogadni, azonban mi ezt az összeget sokkaljuk és nem fizetünk ennyit,
az átigazolását maga a játékos gyorsíthatja fel ha személyesen kéri az átigazolását.
Azt is írják, hogy elvileg órák kérdése és megszületik a döntés, mert Illara már nagyon jönne és már CSAK a kifizetést kell megbeszélni...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 11., csütörtök 7:37

A Marca szerint tegnap késő este felgyorsultak a tárgyalások a Real Madrid és a Real Sociedad között, azonban egyesség nincs, a Sociedad közel 40 millió eurót vár Illarramendi-ért és hajlandóak 2 részletben elfogadni, azonban mi ezt az összeget sokkaljuk és nem fizetünk ennyit,
az átigazolását maga a játékos gyorsíthatja fel ha személyesen kéri az átigazolását.

A Punto Pelota szerint Pepe-ért 25 millió eurót adna a City és évi 7 milliós fizetést is garantálna neki, akinek a helye korántsem fix a kezdőbe, mivel Varane és Ramos is előrébb van a rangsorba, ezért elgondolkodna a távozáson.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. július 11., csütörtök 3:51

Üdv mindenkinek!

Ezért a srácért talán ennyi zsetont mégsem kéne kicsengetni,remélem Perez papa nem csinál baromságot :)
HALA MADRID

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 11., csütörtök 3:36

istimester írta:Hát én nem tudom. Elvileg ha letesszük a kivásárlási összeget, akkor az elnök úr ugat, a karaván pedig halad, játékos eligazol klubbelegyezés nélkül. Hol érdekel minket, hogy miként rendezik az áfát. Vagy nem?
Jelen állapotnban persze még 30-at sem ér, de mi az, hogy elutasitank egy kivásárlási áőr feletti ajánlatot. Én az elvet nem birom felfogni.
Ha kivásárolnak valakit, akkor a vevőnek kell fizetnie a kivásárlási összeget ÉS az áfát. Ez eddig is így volt. Ha valakit tárgyalással veszünk meg, akkor lehet róla szó, hogy az eladó fizeti ki az áfát a kapott pénzből.
Magyar üzleti jogban, ha egy ajánlatra rábólintasz, az elfogadásnak minősül, és kihátrálás esetén köt a büntetőzáradék. Nem tudom, hogy spanyoloknál ez hogy van, de ha még ezek után ezzel bíróságra mennék, akkor sem tudom, hogy mivel bizonyítanak egy szóbeli egyezséget (gondolom legalább annyi tanú állítaná az ellenkezőjét is), rontaná a viszonyt a Sociedaddal (és akkor biztos, hogy ki kell vásárolnunk), valamint a jogi procedúra nem is zárulna le augusztus végéig. Marad a győzködés.
sonic írta:
istimester írta:...
Ezt en sem birom feldolgozni. A kivasarlasi zaradeknak az a lenyege hogy ha azt valaki kifizeti, akkor a klubbal nem kell targyalni. Semmit nem csinalhatnak, nincs olyan hogy visszautasitjak.... Nekem ez nagy kamunak tunik, bar nem vagyok annyira otthon a jogi penzugyi dolgokban, de ez akkor is santit.Egyebkent en sem tennem le erte meg a 30 milliot sem. Ne vicceljunk mar...
30 millió csak a kivásárlása, erre jön még az áfa. Ha nem kivásároljuk (ahogy a hír szerint tervben volt), akkor csak 30, mert az áfát az eladó szokta fizetni.

De valaki aki jobban képben van, magyarázza el legyen szíves, hogy mi az a 9 millió, amit a spanyol szövetség kap? Miért kapja? Vagy az valami nevelési díj, amit tovább utalnak?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. július 11., csütörtök 3:21

istimester írta:Hát én nem tudom. Elvileg ha letesszük a kivásárlási összeget, akkor az elnök úr ugat, a karaván pedig halad, játékos eligazol klubbelegyezés nélkül. Hol érdekel minket, hogy miként rendezik az áfát. Vagy nem?
Jelen állapotnban persze még 30-at sem ér, de mi az, hogy elutasitank egy kivásárlási áőr feletti ajánlatot. Én az elvet nem birom felfogni.

Könyörgöm a BL-győztes, Liverpool számára agyat jelentő Alonso volt 35 millió. Eszem megáll.

Ezt en sem birom feldolgozni. A kivasarlasi zaradeknak az a lenyege hogy ha azt valaki kifizeti, akkor a klubbal nem kell targyalni. Semmit nem csinalhatnak, nincs olyan hogy visszautasitjak.... Nekem ez nagy kamunak tunik, bar nem vagyok annyira otthon a jogi penzugyi dolgokban, de ez akkor is santit.

Egyebkent en sem tennem le erte meg a 30 milliot sem. Ne vicceljunk mar...

Petr Cech is Petr Cech. He is the best in the world," - José Mourinho
Erdekes, legutobb meg Diego Alves volt a best... :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 11., csütörtök 1:37

Press írta:Reggel meg azt akarom látni, hogy 1. nem igaz ez a hír, 2. itt van Gündogan 40 millióért or less. :angry: :D
Ha ejszaka dolne el a Gundogan ugy, az azt jelentene, hogy Perez elvitt par embert night clubba :lol:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 11., csütörtök 0:57

h3x0r írta:egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy elzavarna minket
nem hát, mert perceken belül menne a szöveg valahonnan a háttérből, hogy

Ihr Revier ist die Autobahn...
Ihr Tempo ist mörderisch...
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr ... für die Männer von Cobra 11
Unsre Sicherheit ... ist Ihr Job
tüüüüüüü-rűűűű-rúúú-rüüü


:mrgreen: na, ez szörnyű off, megyek is inkább. Reggel meg azt akarom látni, hogy 1. nem igaz ez a hír, 2. itt van Gündogan 40 millióért or less. :angry: :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 11., csütörtök 0:51

Tehat jelenleg ugy allunk, hogy Illarramendi 45 millioba kerul... :agree:
Komoly mondom en nem hiszem el, hogy ha az ejszaka kozepen odamennenk a dortmund elnokenek, Reinhard Rauball-nak az ablakahoz es szolnank neki, hogy hoztunk 40-45 milliot, kene nekunk Gundogan, egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy elzavarna minket. :D

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 11., csütörtök 0:46

istimester írta:Hát én nem tudom. Elvileg ha letesszük a kivásárlási összeget, akkor az elnök úr ugat, a karaván pedig halad, játékos eligazol klubbelegyezés nélkül.
De nem ilyen egyszerű a spanyoloknál. Ilyen esetekben több millió eurót kell fizetni a szövetségnek. Ott az áfa is, plusz ez a 9 millió euró, amit nem értem, hogy kérhetnek el egyáltalán... ezért nem tették le a 30 milliós kivásárlási árat, mert akkor 45 lenne a vége... 30 milliót ajánlottak csak, amit ugye először el is fogadtak, de a szurkolók nem akarják elengedni. Érthető, akkor lejön az áfa, maradna nekik 23-24 millió tisztán. (mondjuk ez is túlzás lenne...) de kihátrált a boss és nem hogy a 34 milliót visszadobta, nem is akar egyezségre jutni és új szerződést kínált Illarrának, jobb fizetéssel.

mondjuk pl pont thiago esetében nem tudom, hogy végigmegy-e ugyanez a szarakodás... lehet ezért nem MU vagy Bayernes még, bár ő még a 30+ milliót is megérné.. Erről talán egy barcás jobban tudna írni, aki követi az eseményeket ezzel kapcs.ban.

Egyébként nem tudom, hogy a végén le fogjuk-e igazolni, vagy sem. Bár ennyiért már lassan jobb lenne, ha nem...
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 11., csütörtök 0:38

Hát én nem tudom. Elvileg ha letesszük a kivásárlási összeget, akkor az elnök úr ugat, a karaván pedig halad, játékos eligazol klubbelegyezés nélkül. Hol érdekel minket, hogy miként rendezik az áfát. Vagy nem?
Jelen állapotnban persze még 30-at sem ér, de mi az, hogy elutasitank egy kivásárlási áőr feletti ajánlatot. Én az elvet nem birom felfogni.

Könyörgöm a BL-győztes, Liverpool számára agyat jelentő Alonso volt 35 millió. Eszem megáll.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 11., csütörtök 0:26

az a baj Illarával hogy, idén nincs helyette jobb alternativa, akit elengedne a klubja
viszont ha megálapodtunk a 2 részletben fizetendő 30 millióról, az nagyon nem illik felrúgni... :vivo:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 11., csütörtök 0:23

az árak azon a nyáron csúsztak el, amikor a madrid kiadta a 94 milliót Ronaldoért és 65-öt Kakáért. Elindult a lavina, minden klub vérszemet kapott, a gyengébb játékosok is felértékelődtek, hiszen "annyival nem rosszabb" Kakánál, így "annyival nem lehet kevesebb az ára". Ezt folytatta Ibrahimovic vásárlása, és a Mahacskala, City bejövetele...

Miért, Cavani hol ér 63 milliót? Mégis megveszi a PSG annyiért... Suarez 2007-ben (tegyük fel jelenlegi "állapotában") ért volna 47 milliót? Dehogy..

Persze, hogy nincs annyival több pénz a fociban, de az arabok, madrid, a münchen és talán a barca is megengedheti ezeket az átigazolásokat. Az olyan csapatoknak, mint a Santos, Nápoly, stb meg minden +1 millió aranyat ér, tudják ezt ők is. Ez van.

Ettől függetlenül Illarráért én nem adnék 35 milliót, nagyjábol 15-20 millió körül lehet max a reális ára. Szerintem.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 0:22

Press írta: lehet jelentkezem játékosmegfigyelőnek a Madridhoz.. :lol:
Én támogatlak! Press for presidente! :zoldsalas: De, ha hülyeséget csinálsz véged... :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 11., csütörtök 0:16

istimester írta:http://madridom.hu/blog/2013/07/10/35-m ... llarraert/

Ez egy vicc :lol: Remélem ordenáré nagy kamu a hir.
Az ereje teljében lévő, második aranylabdájára készülő friss világbajnok Ronaldo volt olyan 45 millió euró, Ronaldinho világbajnok új brazil istenségként 35 millióért került Barcelonába. Ennyivel nincs több pénz azóta a fociban. Nem hiszem, hogy valaha bármelyik olajsejk hobbiklubja kiadott volna ilyen összeget egy senkiért.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 11., csütörtök 0:13

Thiago csak 18 millió lett volna... :mrgreen:
Kerlon írta:Tuti kacsa, Perezék ennyire nem bolondak..
egyik újság cikkei sem jelentenek garanciát a dolgokra, de talán még pont az as.com a legmegbízhatóbb forrás. Szerintem igaz lehet, Perez tuti megbolondult, valami szélütés lehet vagy én nem tudom, de csak azért ennyivel túlkínálni egy játékosért, mert spanyol......

lehet jelentkezem játékosmegfigyelőnek a Madridhoz.. :lol:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 11., csütörtök 0:11

Géci írta:ÉÉÉÉÉÉS megértük :lol: :lol: :lol: :lol:
Még, ha csak 1 pletyka is, de a németek szerint csapni akarunk 1 olyan üzletet a Bayernel, hogy adjuk Khedira ( igen jól olvassátok :mrgreen: ) + 10 milla és ők adják Kroos!

http://www.fussball.ch/Real+ist+heiss+a ... detail.htm
Óha, mekkora lenne :D Állva tapsolnám meg Peréz papát meg a többieket :salute:
Csak nehogy utána aranylabdás legyen a hercegünk :mrgreen:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 0:06

istimester írta:http://madridom.hu/blog/2013/07/10/35-m ... llarraert/

Ez egy vicc :lol: Remélem ordenáré nagy kamu a hir.
Bazzeg. Ennyiért Gündogant is lepasszolnák szerintem Dortmundból... De inkább veszünk két Kondogbia félét belőle... Tuti kacsa, Perezék ennyire nem bolondak..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 11., csütörtök 0:05

aki 30 millió több részletben még oké
de 40 fölé azért ne menjünk :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég