Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 11., csütörtök 13:57

Kerlon írta:A jegyárak a következőképpen alakulnak:
Vendégszektor: 8.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, emelet: J,O,N,S szektor: 12.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, földszint: A,B,H,I szektor: 12.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, emelet: K,L,M,P,Q,R szektor: 15.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, földszint, C,D,E,F,G szektor: 18.000 Ft

ETO jegyárak a biszem-baszom sampion liga győztes ellen. Magyarország legcsaládbarátabb stadionjában a legbarátibb árak mellett. Győri vezetők :agree: FAF.
kíváncsi vagyok, hogy így magyar, vagy osztrák nézőből lesz e több. :lol:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 11., csütörtök 13:31

R.M.C.F írta:Magyar focihoz kapcsolódik ez is:
Találkoztál a magyar játékosképzés legnagyobb hibájával. A legtöbb helyen úgy megy, ahogy leírtad. Igazából már a kiválasztásnál nagy hiba van. Ott is azt nézik melyik gyerek tud legtöbbet dekázni, leglátványosabban cselezni. Dekázik a gyerek 50et vagy csinál pár biciklicselt (aminek semmi haszna) és már el is vannak ájulva tőle

Többek között ennek is köszönhető, hogy az elmúlt 10 évben csak TKP poszton tudott értékelhető játékosokat (Huszti, Dzsudzsák,Gera) kinevelni a magyar labdarúgás
Van még egy Szalai akinek sikerült még valamit alkotnia, de ő más helyzet, mert amit ő tud azt külföldön tanulta

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 12:42

A jegyárak a következőképpen alakulnak:
Vendégszektor: 8.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, emelet: J,O,N,S szektor: 12.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, földszint: A,B,H,I szektor: 12.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, emelet: K,L,M,P,Q,R szektor: 15.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, földszint, C,D,E,F,G szektor: 18.000 Ft


ETO jegyárak a biszem-baszom sampion liga győztes ellen. Magyarország legcsaládbarátabb stadionjában a legbarátibb árak mellett. Győri vezetők :agree: FAF.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 11., csütörtök 9:15

R.M.C.F írta:Magyar focihoz kapcsolódik ez is:
Érdekes témát hoztál fel, bár lassan-lassan ez a játékosképzés már a te asztalod.
Arról mit tudsz, hogy mekkora hangsúlyt fektetnek az erőnlét képzésbe?? (akár már ilyen korban is)
Mert az mocskosul észrevehető, hogy a magyar játékosok erőnlétileg szinte nullák. Erőnléttel, tolódásokkal, megfelelő pozícionálással sztem kiküszöbölhető lenne jópár technikai hiányosság. Bár lehet csak én látom így :hmmm:
joabulicsak

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. július 11., csütörtök 8:49

méltó komponálás fiatal barátaim a bdsrstnt neki :mrgreen:
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 11., csütörtök 8:48

ez igen. szép komponálás fiatal barátaim.

többet nemjövök. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. július 11., csütörtök 8:37

a bdsrstnt neki és tényleg mennyei futball lett :mrgreen:
MB1 és nem NB1! :lol:
carvajal.bale.vidal.jesé

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 11., csütörtök 8:32

Megcsináltátok fiatal barátaim :D :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 11., csütörtök 1:23

Ezentúl itt is! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 0:56

nem lehetne a topik neve Mennyei futball? :mrgreen: Amúgy hatalmas respekt jár a trollosoknak, mert tényleg lendítenek a hazai szurkoláson...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
C.Ronaldo
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:32
Kedvenc játékosaid: Cristiano,Varane,Zidane,R9,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: C.Ronaldo » 2013. július 10., szerda 23:44

Ti nagy kapura edzetek? Azt mondja,igen....
hazudott.

vagy ritka buta edzője van, az előbbit valószínűbbnek tartom
ugyanis van egy MLSZ általi előírás és semmi értelme nem lenne nagy kapura edzeniük a 9 éves gyerekeknek, az 5x2 is túlzás...kézilabda kapu
casillas-carvajal-varane-ramos-marcelo-vidal-gündogan-modric-cristiano-bale-benzema

kifogyhatatlan pénztárca

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 10., szerda 23:03

Erre már nincsenek szavak :lol:

A trollfoci többet tett a magyar futbbal népszerűsitéséért, mint az MLSZ :angry:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 10., szerda 22:53

Jó hát a magyar utánpótlásképzés egy nagy rakás szar , az utánpótlásedzőktől kezdve, pedig nem fogják fel, hogy mennyi múlik rajtuk.. :(
A legtöbb gyerekből + még ki is űzik a labda iránti szeretetet... :cens:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 10., szerda 22:34

Magyar focihoz kapcsolódik ez is:


Ma átjött hozzánk egy 8-9 éves rokon fiú,aki a helyi első ligás csapatnál kezdte bontogatni a szárnyait,mint focista palánta.......mivel éppen ráértem,mondom kicsit oktatom okosba(ugye majd szeretnék edző lenni 1x ha lesz rá időm),na mondom akkor nézzük mit tanultok. :hmmm: Ki az edződ? Mondja a nevét,ismerem, játszottam vele még együtt amikor még odakerültem a Kaposvári Rákóczihoz mint "kopasz",játszott pár meccset első osztályban is,de buta mint a kő a focihoz,egy futóember volt(ez persze nem zárja ki hogy edzőként nem lehet jó).

Mit csináljuk kérdezem(na nem azért mert nem lenne ötletem,hanem kiváncsi voltam mit fog felhozni....mi érdekli).
A háta mögött huzogatja fel a labdát a régi felpörgetős felsarkalós trükkel,és a fenekéig fel is jön(azt még nem tudja hogy maga felett előre áthúzza és abból induljon-még 8-9 éves ugye,de az feltűnik,hogy ezt tudja,érzi....vagyis sokat gyakorolja).....kérdezem tőle: Ezt tanuljátok?azt mondja ezt is,és ezt engedi az edző? Azt mondja igen... :hmmm: :hmmm:
Akkor oké,ha ennyire laza vagy,akkor nézzük az alapokat,próbálom továbbvinni a történetet...passzolni tudsz? Szeretsz? Milyen passzolási gyakorlatokat csináltok,mert az az alap,ha azt tudod akkor nem veszel el a pályán.Oké azt mondja passzoljuk(de közben végig inkább engem akar oktatni(oké még gyerek) merthogy ő mindent tud azt mondja.....na lássuk......
A passzolás nem megy,de a tribli igen......a lábfeje leffeg a passznál,fel nem néz,a tartása is suta,a passz gyenge és pontatlan és a lövéseknél is,a labdamellé nem tud zárni,rákanyarodik mint egy villamos a sínre,a feje lenn a kaput csak odaképzeli,alig talál kaput.....(oké még gyerek)......de a triblit ez edző engedi. :hmmm: menjen már.....
Próbálom oktatni,ugye még elég fiatal,így nehezen fogadja be,inkább a maga feje után megy,és az élvezetet keresi benne nem a melót,ezt figyelembe veszem....de azért még is. :kivagyhe: :kivagyhe:
Bemutatom neki hogy kell erősen,határozottan,pontosan passzolni mindkét lábbal.......az ütemet nem érzi,nem jön neki ki a lépés a passzra szinte soha ha átadom neki és vétel után passzolná vissza. Elmagyarázom neki,hogy ha áll mint a cövek,akkor nem is lesz soha ez jó,hiszen mozgásban kell lenned hogy könnyen elmozdulj és megtaláld a megfelelő ütemet........a testsúlyod akkor akadályoz.
panaszkodik arra hogy a kapu ami nálunk a kertben van(1 méter széles 60 cm magas)(a 3és fél éves fiam bevágja már 7-8 méterről mint a szar)hogy kicsi,és ő a nagy kapuhoz van szokva( :lol: tehát már megszokta), kérdezem , hé,Ti nagy kapura edzetek? Azt mondja,igen.... :'( és oda be is találok azt mondja. :agree: és ha a kapus a kapufa mellé zár akkor Te szólsz neki hogy hé,nekem nagyobb rés kell,ahhoz szoktam és állj arrébb?
Miért edzenek 8-9 évesen nagy kapura? A kapusnak nagy sikerélménye lehet,mert ennyi idősen 3an sem védenék a lövéseket egy 7 méteres kapuban.á

Szokott szólni az edző hogy mi nem jó? kérdezem......nem igazán,azt mondja. Tehát hibajavítás nem igazán van,ami a legfontosabb.
Labdatovábbítási formákat nem is ismer.....mi 10 évesen már kivűlről fújtuk.....az a mai 8-9 éves szint.
Szóval összegezve:
A magyar edzői munka,gyenge,kevés,soka tanulatlan,az akinek se érzéke,se tehetsége nincs ehhez a feladathoz.

Remélem pár év és mehetek,és meg fogok mindent tenni,hogy akinél én leszek az akitől tanulhat,az mindent,de mindent tudjon erről a szép sportról.....mert amit leadnak sok utánpótlás edzésen,az kurva kevés....párat megnéztem már,és szörnyen gyengék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 8., hétfő 22:19

Tuyp szerintem 20 gól körül végez, nagyon jó kis csatár, elég jó véleménnyel vannak róla!Popovics Sándor aki elég otthon van a holland fociban, nah szóval ő szerinte Tuyp messze a legjobb az eddigi külföldi érkezők közül...(Besic,Jenner,Bönig stb)

Hidvégi is fasza igazolás, kell is oda, de remélem leszokott a köpködésről mert itt az nem divat! :box:

Nagy Dominik meg remélem marad, hatalmas hiba lenne az elküldése!!!

Most gondolom a középső védő megszerzése a fő cél.miután Juhásszal befürödtünk(a jó k :cens: Filipovics) más után kell nézni!Vukovicsot hallottam de ez még nem közel sem biztos, azért ő is nagyon nagy fogás lenne a bérkeret meg tudjuk milyen...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 8., hétfő 22:12

Ferencváros írta:Hidvégi
vélemény :mrgreen:
itt egy paraszt volt,és sz*rul játszott.Csodálkozom,hogy az MTK egyáltalán visszaengedte
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 8., hétfő 21:58

BBarni írta:Gyömbi jobbhátvédben szerintem felejtős, jobb ő középen Csuka meg kispad!

Valószínűleg leigazoljuk Hidvégit az MTK-tól! Neki nagyon örülök, sokkal jobb mint Sváb a jobboldalon is tud játszani, tapasztalt!

Tuypot pedig a győr orra elöl halásztuk el... :shifty:

Józsi nálam még mindig kevés!
Most már hivatalos mind a kettő.

Hidvéginek én is örülök, sok MB1es meccset nézek, és nekem semmi bajom nincsen vele, annak ellenére, hogy sokan szidják.
Tuyp meg reméljük hozza a másodosztályú formáját. 15 gólt lő első évébe, én már elégedett leszek vele.

Viszont Nagy Dominiket remélem nem engedjük el, illetve ha jól hallottam, még jönni fog egy középső védő, ami nem meglepő, Besic mellett nagyon lyukasak vagyunk.

A Középpályán szerintem a Busai-Gyömbér felállásban lenne a legerősebb.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 8., hétfő 18:37

Gyömbi jobbhátvédben szerintem felejtős, jobb ő középen Csuka meg kispad!

Valószínűleg leigazoljuk Hidvégit az MTK-tól! Neki nagyon örülök, sokkal jobb mint Sváb a jobboldalon is tud játszani, tapasztalt!

Tuypot pedig a győr orra elöl halásztuk el... :shifty:

Józsi nálam még mindig kevés!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 7., vasárnap 12:23

Az eredmény elfogadható, szerintem ez a marokkói csapat a magyar bajnokságba első 5 lenne. De ne felejtsük el, hogy télen nagy csapatokat vertünk, mégis gyenge tavaszunk volt.

Egy kisebb értékelés, ha nem bánjátok:

Kurucz: Akár újpesti, akár nem, hatalmas igazolás volt. Szűcs Lajos után szerintem az MB1 egyik legjobb kapusa. Levinél sokkal vagányabb, és ennyi kell. Ki mer jönni, bravúrokra képes, ezeket tegnap is megmutatta.

Gyömbér: Egyik leghasznosabb játékosunk, minden poszton megállja a helyet, küzd hajt, nem hiába lett válogatott. Tegnap sem volt hibája szerintem, jól lehozta a meccset.

Besic: Kiismerik lassan, hogy inkább cselez, mintsem elrúgja a labdát. És ebből még több bajunk is lehet, tegnap többet hibázott, mint tavaly egész évben. Igaz, hogy ő csak nem rég csatlakozott a kerethez.

Otten: Tegnap nem éreztem, hogy annyira kilógott volna, de egyértelműen nem a megfelelő a posztra. A védelem leggyengébb pontja, Klein helyett inkább őt kellett volna elengedni, pedig nagyon szimpatikus fickó nekem. Egy középső védő MINIMUM kell.

Bönig: Amilyen jól kezdődött a Fradi karrierje, mintha kezdene beleszürkülni az MB1 színvonalába. Tegnap összehozott egy tizenegyest, és sokszor rúgják be mögé a labdát. Remélem Birtalan vagány lesz, és még akár ki is szoríthatja.

Józsi: Szokásos teljesítmény, nekem semmi bajom nincsen vele, minden csapatban van egy ilyen játékos, de csak nálunk szidják. Pedig Moniz is lenyilatkozta, hogy rengeteget fejlődött mind az öltözőben, min a pályán. Nem hiába ő a csk higgyétek el.

Cukic: Hullámzó teljesítmény, voltak gyönyörű passzai, amikor Bödének emelte be vagy a gól előtti lövőcsel, viszont még mindig nem olyan kemény mint pl. Busai, és a középpályára minimum egy ilyen kp kellene, hiszen Józsi inkább a szervező féle. Ezért támogatnám inkább Busát.

Alempijevic: Meglepő jó teljesítmény, bár semmi extra nem volt a játékba, de hiba nélkül lehozta, jó passzokkal, egy-két szereléssel. Technikás játékos.

Somália: Elképesztő. Ahonnan ez a fickó indult, és ahova jutott. És még csak 24 éves. Egyik legnagyobb értékünk.

Böde: lassan mondhatom, hogy szokásos semmi, de ha minden meccsen ennyit csinál, és lő mellé két gólt, akkor teszek rá mezőnyben milyen.

Valpoort: Nekem szimpatikus játékos, de tényleg nem az ő napja volt. Bár úgy vélem, ha az elején belövi a ziccerét, akkor senki le se szarja, hogy mit csinált a meccsen. Sajnos ez nem jött össze, 20 éves létén szerintem ez is rányomta a bélyegét a teljesítményére. Picit talán elizgulta, hiszen mint mondták, a Vasas ellen nagyszerű volt.

Nagy Dominik: Kell. 17 éves, Mo. egyik legtehetségesebb játékosa, tegnap 10 perc alatt is látszott, hogy nem akárkivel van dolgunk.

Haligalic: Semmi extra. Inkább Nehéz Máté.

Birtalan: Hajtós srác, Sváb szint minimum.

Jovanovic: Semmi. Szerintem őt nyugodtan elengedhetjük, bár akkor kicsit szűk lenne már a keret.

Ionescu: Kreatív játékos, tegnap szélen is megállta a helyét, ha Holmannak nem menne Leonardo felépüléséig, egyértelműen őt játszatnám irányító szerepkörben. Távoli lövései tavaly bejöttek, lát a pályán.

Busai: Őt hagytam a végére, mert nekem rendkívül szimpatikus és ez, hogy visszatért, nagyon szép teljesítmény tőle. Nagyon szurkoltam neki, Détári korszaka alatt is láttam, hogy nagyon agresszív, hajtós, kemény játékos, és a középpályára ez kell nekünk. Nálam alap kezdő lenne.

Összességében fogalmam sincs, hogy fog kinézni a kezdőnk. Annyi támadójátékosunk van, hogy kíváncsi vagyok, egyszerre kik fognak bekerülni. Szerintem valami ilyesmi lesz:

----------------------------------Kurucz--------------------------------

Gyömbér--------------Besic---------------------x------------Bönig---

---------------------------Cukic------------Józsi-----------------------

Somália------------------------Böde------------------------Jenner---

-------------------------------Tuyp------------------------------------

De arra is nagy esélyt látok, hogy teljesen új taktikára készül Moniz, mert Tuyp és Böde szerintem egyszerre fog játszani, viszont ha visszatért Leo, ő is biztos kezdő, mint ahogy a Jenner-Soma páros is. Az is lehet, hogy Soma jobbhátvéd lesz, és Gyömbér be megy középre. De nyilatkozta Orosz Pali, hogy középső hátvéddel is tárgyalnak, tehát szerintem ő lesz Besic párja. Rengeteg lehetőség, jó keret, kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle a Mester!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 7., vasárnap 10:57

Az eredmény jó a játék már nem annyira!

Aki kiemelhető volt: Somalia, Kurucz, Böde(a góljai miatt) kb ennyi...még biztatóan mozgott Ionescu és Nagy Dominik is jah meg Busai!


A védelem nagyon durván gyenge sajnos!A vasas ellen kint voltam már ott látszott, hogy nem a legjobb!Otten nagyon gyenge, nem tudom, hogyan tudott így visszafejlődni!Besicnek szar napja volt, de erről a túlcifrázásról leszokhatna!
Gyömbér nem jobbhátvéd, Bönig mellé kell valaki mert ő sem villogott tegnap!
Józsi megint lehozott ütközés nélkül egy meccset "fantasztikus" :lol: Alempijevic viszont tetszett!Csuka remélem csak csereember lesz idén!Somalia jól játszott, hihetetlen mennyit fejlődik, Valpoort nagyon gyenge volt, semmi sem jött be neki, de a vasas ellen biztatóan mozgott, lesz jobb is! Böde pedig a két gólján kívül nem sokat csinált!
Még sok munka lesz a csapattal Tuyp szerintem nagyon jó lesz Böde mellett/helyett, de kellene egy legalább 1 középső védő egy bal és talán egy jobbhátvéd is!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég