OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 27., vasárnap 13:52

Zsombor írta:Tudod sentry, nem is lenne azzal gond, ha linkelgetnél erről dolgokat. Itt azzal van gond, hogy tényleg nem veszed észre, hogy úgy állítod be magadat, mintha valami modern kori polihisztor lennél.
Képes vagy mások filmnézési szokásait leszólni mondván, hogy nincs meg a másikban az a fajta érzelmi intelligencia, ami kell ehhez, a zenéhez is neked nagyon jó füled van. Sőt, te az elismert egyetemi professzoraiddal vitatod meg éppen, hogy milyen elbaszott a világ társadalma. És ha ez nem lenne elég, neked még az ízlelőbimbóid is fejlettek.
Még ha igazak is lennének ezek a dolgok(persze nem vonom kétségbe a tanárokkal folytatott eszmecserédet meg az ízlelőbimbóidat sem), akkor is szerintem, ha olyan ember lennél, mint aminek itt beállítod magad, akkor alapból nem írnál olyan dolgokról, amik téged hivatottak dicsőíteni. Kissé paradox nem gondolod?
Szóval nem is arról van szó, hogy engem idegesítenél, mert elhiheted, nekem a fórum azért egy sokadlagos dolog az életemben, de azt aláírom, hogy zavar. Zavar, hogy úgy írsz magadról, mintha te sokkal okosabb, érzelmileg fejlettebb lennél mint az egész világ, a fórumról nem is beszélve. És tudom, hogy nem csak engem zavar, hanem jó pár fórumtársamat, csak most éppen én voltam az, aki félrészegen elszállt egy pillanatra és beolvasott neked.
Ha meg egy komment elég volt neked ahhoz, hogy lelépj a fórumról, akkor csak gratulálni tudok és jó utat, szép életet kívánok neked!
Reagálok erre még, mert nem szeretem a haragot, és köszönöm hogy értelmesen is leírtad. Értem amit mondasz. Sajnálom, hogy nektek ez jött le, nem érzem magam felsőbbrendűnek picit sem. Ezt persze nem hiszed el se Te se más valószínűleg.

Azért lépek le, mert ezt tökéletesen érzem, amit írsz/írtok és nem látom értelmét hogy leálljak interneten keresztül szájkaratázni, időt és energiát öljek abba hogy bizonygassam, hogy nekem van igazad, és Ti képzeltetek el egy fals képet rólam. Tényleg sajnálom, hogy így """"ismert"""" meg a fórum egy része. Ezért biztos én vagyok a felelős többnyire, de belőlem nem lesz Réjzen 2.0 aki mások agyára megy, én értek a szép szóból.

Nem mártír szerepét felvéve távozok, hanem szerettem ezt a fórumot, és nem szándékozom tönkre tenni, vagy bosszantani is akárkit. Szerintem ez a minimum, amit megtehetek. Van nekem is sok más dolgom, ami fontosabb, hogy ide írjak, vagy bosszantsak akárkit is.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 27., vasárnap 13:29

azért az érdekelne, hogy honnét tudja, hogy a ő ízlelőbimbói fejlettebbek mint az enyém pl
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 27., vasárnap 13:28

Zsombor írta:Ha meg egy komment elég volt neked ahhoz, hogy lelépj a fórumról, akkor csak gratulálni tudok és jó utat, szép életet kívánok neked!
Ezt mar nem olvassa! :shifty:
Engen nem zavar az, hogy felsobbrebdu. Inkabb csak jokat nevetek. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. december 27., vasárnap 13:23

Tudod sentry, nem is lenne azzal gond, ha linkelgetnél erről dolgokat. Itt azzal van gond, hogy tényleg nem veszed észre, hogy úgy állítod be magadat, mintha valami modern kori polihisztor lennél.
Képes vagy mások filmnézési szokásait leszólni mondván, hogy nincs meg a másikban az a fajta érzelmi intelligencia, ami kell ehhez, a zenéhez is neked nagyon jó füled van. Sőt, te az elismert egyetemi professzoraiddal vitatod meg éppen, hogy milyen elbaszott a világ társadalma. És ha ez nem lenne elég, neked még az ízlelőbimbóid is fejlettek.
Még ha igazak is lennének ezek a dolgok(persze nem vonom kétségbe a tanárokkal folytatott eszmecserédet meg az ízlelőbimbóidat sem), akkor is szerintem, ha olyan ember lennél, mint aminek itt beállítod magad, akkor alapból nem írnál olyan dolgokról, amik téged hivatottak dicsőíteni. Kissé paradox nem gondolod?
Szóval nem is arról van szó, hogy engem idegesítenél, mert elhiheted, nekem a fórum azért egy sokadlagos dolog az életemben, de azt aláírom, hogy zavar. Zavar, hogy úgy írsz magadról, mintha te sokkal okosabb, érzelmileg fejlettebb lennél mint az egész világ, a fórumról nem is beszélve. És tudom, hogy nem csak engem zavar, hanem jó pár fórumtársamat, csak most éppen én voltam az, aki félrészegen elszállt egy pillanatra és beolvasott neked.
Ha meg egy komment elég volt neked ahhoz, hogy lelépj a fórumról, akkor csak gratulálni tudok és jó utat, szép életet kívánok neked!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 13:17

Igazából nem ez az első és nem ő az első, akit zavar, hogy mennyire felsőbbrendűnek érzed magad, de gondolom a többség nem érti, mert nem felsőbbrendűek. Talán még normálisan beszélgetni is lehetne, ha nem érezné az ember melletted magát sík hülyének, mert felsőbbrendű vagy. Pff :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 27., vasárnap 13:02

Zsombor írta:Mindenféle szemelyeskedes nélkül, de tényleg spoiler ide vagy oda hát mi a faszom hogy az átlagnál fejlettebb izlelobimboid vannak? Ez nálam most már kurvara leverte a lécet, mert megtudtuk hogy neked milyen fejlett ez érzelmi intelligenciad neked milyen jo az izlesed filmek meg zenék terén, te a professzoraiddal vitatod meg hogy épp mi a gond a társadalommal, de hogy bevered a te fejlett izlelobimboid az mégis mi a faszom?
Most írjam be hogy én műszaki beallitottsagom ellenére milyen jól elemzek verseket meg mennyire értem a könyveket amiket elolvasok vagy hogy éppen mekkora a farkam?
Bocsánat a vulgaritasom miatt de hát ez nálam kibaszottul leverte a lécet. Meg az ízlelőbimbóimnál is.
Ehhez gratulálok. :agree:

Igazából bármit írnék, semmi értelme nem lenne, mert árad a gyűlölet belőled.
Őszintén mondom sajnállak, hogy Te ilyenen felhúzod magad. Teljesen evidens, hogy vannak emberek akiknek jobb a hallása, látása stb. Linkelhetnék erről kb 500 linket, akkor is csak belém állnál.

Bár biztos vagyok benne, hogy megúszod ezt a primitív személyeskedést, de hidegen is hagy.

Szívem szerint sok dolgot leírnék ide, ami tökéletesen ide illene, de látom, tapasztalom mi a reakció egy-egy Matt hozzászólás után, úgyhogy nem teszem. Tudom, hogy teljesen felesleges lenne.

Inkább jó hosszú ideig elkerülöm a fórumot, mert ez.... komolyan..... :|
Elhiheted legalább akkora sokkot kaptam mint Te.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 11:53

Na most már hozzá szólok érdemben is a kvzáshoz. Kotyogós kv-t szoktam nyomatni, de otthon anya szerzett egy frissen őrlős automata gépet és valami hihetetlen fasza kávét csinál. Általában kevés tejjel iszom (a kotyogóst főleg), de ez... 3-4mm krémes hab és sokkal másabb ízt ad, mint a kotyogós. Mondjuk míg ebbe ugye szemes sárga Tchibot töltök, addig a kotyogósba az ugyanilyen daráltat, ami gondolom nem kis különbség. A lényeg a lényeg, hogy ég és föld a frissen darálós javára. Mondjuk az tuti, hogy kotyogóssal lehet elérni az nmate effektet. De ha nem szaráshoz kell, hanem élvezkedéshez, akkor a nem kotyogós nyert. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 27., vasárnap 11:40

Steve írta:Mindkettő megfelele az ízlelőbimbóimnak és remek, kellemesen puhát szarok utána.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Nálam Steve nyert.
Egyébként is csak irigyek vagytok, megfigyeltem, hogy az ízlelőbimbók milyensége összefügg az érzelmi intelligencia bimbók milyenségével, ami tudományosan bizonyított, hogy szoros kapcsolatban áll a nézett mozgókép minőségével és megértésének képességével mely magával vonzza Frei Tamás kávéját kísérőnek ami az önkifejezés egyik legjobb formája is, hiszen az egyén legjobb attribútumait formálja egybe. Ha minden összetevő minőségi és a professzorunk is jóváhagyja az esszencia kíválóságát, akkor megkapjuk Sentryt. Ha nem, akkor kapunk minket :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 27., vasárnap 11:37

Steve írta:
hehe írta:szevasztok baszókák, rövid 2 hónapos távollét után újra itt. :mrgreen:

Boldog Karácsonyt meg Új Évet emberek. :iszunk:
Szia Hehe! :agree: :sziv:

Megint a szanatóriumban kezeltek? Vagy hol voltál ennyi ideig?
Igaz az orvosod legutóbb azt mondta nem engednek újra emberek közé :shutup: , de örülök, hogy látni azért.
:smile:
most se emberek közé engedtek be :lol: :mrgreen:


de amugy puszi neked is :sziv: :iszunk: :cheers: :rock:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 27., vasárnap 11:29

ziro4vr írta:Hát igen hamar elmúlt a karácsony szelleme.

Nem tudom kié ütött jobban Zsombi vagy Máté posztja. :lol:

Látszik hogy sokat olvasták a posztjaimat, egyre viccesebbek.
Megint túlzásba vitted a nagyi mákos bejglijét.Ezért tiltják a legtöbb országban. :mrgreen:

Na menjél szépen málnát szedni, ne itt röpködj. B-)



ps.Szerintem is a kotyogós a legjobb.Én fekete Lavazza-t iszom.Ikea kotyogós kávéfőzőm van.
A hétköznapokban viszont kapszulás kávét, Dolce Gusto gép, Zoegas legerősebb kapszula.Mindkettő megfelele az ízlelőbimbóimnak és remek, kellemesen puhát szarok utána.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 11:00

ziro4vr írta:
Kerlon írta::coffee: :coffee: :coffee: :lol: :lol:
Mondjuk egyértelmű következtetéseket nem lehet levonni, te például nem sokat fejlődtél. :mrgreen: :mrgreen:

Bár nekem átlagon felüli a humorérzékem az igaz.
because im batman
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 27., vasárnap 10:49

Kerlon írta::coffee: :coffee: :coffee: :lol: :lol:
Mondjuk egyértelmű következtetéseket nem lehet levonni, te például nem sokat fejlődtél. :mrgreen: :mrgreen:

Bár nekem átlagon felüli a humorérzékem az igaz.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 10:45

:coffee: :coffee: :coffee: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 27., vasárnap 10:38

Hát igen hamar elmúlt a karácsony szelleme.

Nem tudom kié ütött jobban Zsombi vagy Máté posztja. :lol:

Látszik hogy sokat olvasták a posztjaimat, egyre viccesebbek. :Đ
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 10:18

Zsombor írta:Mindenféle szemelyeskedes nélkül, de tényleg spoiler ide vagy oda hát mi a faszom hogy az átlagnál fejlettebb izlelobimboid vannak? Ez nálam most már kurvara leverte a lécet, mert megtudtuk hogy neked milyen fejlett ez érzelmi intelligenciad neked milyen jo az izlesed filmek meg zenék terén, te a professzoraiddal vitatod meg hogy épp mi a gond a társadalommal, de hogy bevered a te fejlett izlelobimboid az mégis mi a faszom?
Most írjam be hogy én műszaki beallitottsagom ellenére milyen jól elemzek verseket meg mennyire értem a könyveket amiket elolvasok vagy hogy éppen mekkora a farkam?
Bocsánat a vulgaritasom miatt de hát ez nálam kibaszottul leverte a lécet. Meg az ízlelőbimbóimnál is.
:agree: :agree: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 27., vasárnap 10:15

nmate írta: Szóval egy jó fajta olyan erős, hogy már azelőtt szarnod kell mielőtt megiszod. :lol:
:lol: :lol: :lol: Mennyire tökéletes megfogalmazás. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. december 27., vasárnap 10:11

A kotyogóst mondjuk meg lehet ismerni, de előtte előre is elnézést kell kérnem nekem is a vulgáris beszédért. Szóval egy jó fajta olyan erős, hogy már azelőtt szarnod kell mielőtt megiszod. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 27., vasárnap 10:04

kelemen.istvan írta:.. A 444es videot meg aki vegignezi.. annak #respect! :lol:
Bárkinek aki bármilyen 444es videót végignéz, respect :lol:
Egyébként bármilyen technikával is csinálják itt a videóban, barátnőm a kávézó mellett lakott fél évig, és a kávéjuktól kb. 15 jobbat ittam Pesten eddig :D
Plusz nekem hiába fogja mondani bárki, a frissen őrölt kávétól semmilyen kotyogtatott kotyogóval főzött kotyogós kávé nem jobb.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 27., vasárnap 9:51

Nekem sajnos az atlagnal fejletlenebbek az izlelobimboim de azert eleg hamar megmondom, hogy a saeco keramia orlofejes gepunkbol iszom a kv-t vagy egy kotyogosbol.. szerintem a a frissen orolt jobb. Vagy neketek van kulon orlotok a kotyogoshoz? Az nekem macerasnak tunik.. A 444es videot meg aki vegignezi.. annak #respect! :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 27., vasárnap 9:02

Pipita írta:Amúgy ezeket az extra kávékat is simán kotyogósban főzitek le? Vagy valami spéci géppel, vagy azzal a skandináv típusúval, amire csak ráöntöd a forró vizet meg letolod a kávéport és kész? Vagy milyen módszerek vannak és honnan tudom hogy melyik kávét hogy a legjobb lefőzni?
Sima kotyogós. Mondjuk itt is van különbség. Két féle kotyogóssal csináltam már, de érezhető az ízbeli különbség. Egyik kicsit lágyabb, másik kicsit erősebb. (természetesen ugyanolyan kávéra értendő az összehasonlítás)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég