Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 11., csütörtök 17:48

Hawer írta:
pheco írta:Nem láttam túl sokat játszani Kroost, de ő feljebb játszik, mint Gündogan vagy Verratti nem? Oda meg ott van Özil és Isco és akár Modric is. Bár az év üzlete lenne az tény. ?Kondogbia?-Modric-Kroos középpálya védekezésben megállná a helyét?

Ha a Honvéddal kerülünk össze az EL-ben akkor biztosan. :mrgreen:

bocsi a honvédeseknek, de tudjuk hogy nem egy szint

Ja mer a bayern is épphogy nyert..ja nem bocs agyonvert mindenkit. És ez a hármas volt a kulcs.
martinez-schweins-kroos
Lehet mondani h kevés védekezésben de megoldották (láttuk milyen eredménnyel) pedig Robben és Ribéry voltak a szélsők akik ugye nem szeretnek védekezni kivéve komoly meccseken.
szerintem nem lenne kevés. a másik pedig :
vkp-modric-kroos/isco
özil/dm - CR-jesé
benz/ jesé

És tudom, hogy Isco nem kp, de elmondtam már én úgy képzelem el az ő posztját és akár kroosét is mint a barcában Iniestáét. Támadásban a csatár mögé lép fel, de védekezésben is visszaér.
Modric - Kroos

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. július 11., csütörtök 17:25

Gábe írta:
Kaká meg kész...soha nem szabadulunk meg tőle.Illetve majd 2 év múlva.(Bár titkon remélem, hogy kamu a hír és Carlo már becsomagolta hősünk cuccait)
Nem értem a srácot amúgy.. Mikor Modric jött, már akkor el kellett volna gondolkodnia, hogy cuccol, de most még ideért Isco meg Jesé is. Aztán ő még mindig maradna. :D

Ellötyög edzésen, nem unatkozik nap mint nap és évi 9milláért nem is kell sokat tennie... 1-2x nyilatkozik még egy kis zsebpénzért aztán be happy... szvsz már rég nem a sportról szól nála a dolog. :(

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 11., csütörtök 17:15

Kaká meg kész...soha nem szabadulunk meg tőle.Illetve majd 2 év múlva.(Bár titkon remélem, hogy kamu a hír és Carlo már becsomagolta hősünk cuccait)
Nem értem a srácot amúgy.. Mikor Modric jött, már akkor el kellett volna gondolkodnia, hogy cuccol, de most még ideért Isco meg Jesé is. Aztán ő még mindig maradna. :D
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 11., csütörtök 15:58

Kroos már játszott a bajoroknál Schweinsteiger helyén, nem volt gáz. De rajta kár filózni, a bajoroktól csak a leselejtezett játékosokat lehet elhozni. Gomez se menne Firenzébe, ha Guardiola számolna vele. De ha véletlenül elengednék, akkor is mocskosul megkérnék az árát. Egy 10 milla+Khedira ajánlatot alighanem kiröhögnének Uliék. Mindegy, majd Illaramendiért perkál a klub negyvenvalahány millát, biztos megéri. Nem mintha a 30 nem lenne kiszabott sok...


Kaká meg kész...soha nem szabadulunk meg tőle.Illetve majd 2 év múlva.(Bár titkon remélem, hogy kamu a hír és Carlo már becsomagolta hősünk cuccait)

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 11., csütörtök 15:53

Hawer írta:
schranzer írta:Nemtom, valaki felvilágosíthatna ... Kroos nem hátrébb kezdte a pályafutását? Mármint azt hiszem, o nem TKP volt elejével. Inkabb ilyen thiago/modric féle ...
Hát én nem tudom. :hmmm:
De nem egy olyan játékos kell aki itt is és ott is tud jól játszani.
Nekünk egy pitbull vkp kell. :'(
Vidal!!

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. július 11., csütörtök 15:50

schranzer írta:Nemtom, valaki felvilágosíthatna ... Kroos nem hátrébb kezdte a pályafutását? Mármint azt hiszem, o nem TKP volt elejével. Inkabb ilyen thiago/modric féle ...
Hát én nem tudom. :hmmm:
De nem egy olyan játékos kell aki itt is és ott is tud jól játszani.
Nekünk egy pitbull vkp kell. :'(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 11., csütörtök 15:47

Annyira nem ismerem Kroos jatekat, csak parszor lattam, de nekem ugy tunik, hogy Modric helyen jatszik.

Talan egy ilyen felallast tudnek elkepzelni vele:
Kroos, Xabi, Modric
Di Maria, Benz, CR
- ebben az eset viszont a Di maria, Isco, Ozil harmasbol ketten is rendszeresen padozni fognak. Di Maria az egyetlen szelsonk, hulyeseg lenne eladni, marcsak taktikai szempontbol is, Ozil helye is biztos, akkor viszont nem kellett volna Isco-t megvenni. (raadasul Kaka-tol se lesz olyan konnyu megszabadulni) Szoval szerintem semmi ertelme nincs leigazolni Kroos-t, foleg ugy, hogy meg khedirat is elveszitjuk (egyaltalan nem kedvencem, de butasag pont olyan posztrol eladni jatekost, ahol a leggyengebbek raadasul a legkevesebben vagyunk)

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 11., csütörtök 15:18

Nemtom, valaki felvilágosíthatna ... Kroos nem hátrébb kezdte a pályafutását? Mármint azt hiszem, o nem TKP volt elejével. Inkabb ilyen thiago/modric féle ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. július 11., csütörtök 15:06

pheco írta:Nem láttam túl sokat játszani Kroost, de ő feljebb játszik, mint Gündogan vagy Verratti nem? Oda meg ott van Özil és Isco és akár Modric is. Bár az év üzlete lenne az tény. ?Kondogbia?-Modric-Kroos középpálya védekezésben megállná a helyét?

Ha a Honvéddal kerülünk össze az EL-ben akkor biztosan. :mrgreen:

bocsi a honvédeseknek, de tudjuk hogy nem egy szint

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 11., csütörtök 15:03

Nem láttam túl sokat játszani Kroost, de ő feljebb játszik, mint Gündogan vagy Verratti nem? Oda meg ott van Özil és Isco és akár Modric is. Bár az év üzlete lenne az tény. ?Kondogbia?-Modric-Kroos középpálya védekezésben megállná a helyét?

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. július 11., csütörtök 15:00

hala_madrid írta:"A Defensa Central német forrásokra hivatkozva állítja, hogy Carlo Ancelotti a Bayern München 23 éves középpályását, Toni Kroost szeretné leigazolni, akiért 10 millió eurót, plusz Sami Khedira játékjogát is hajlandó lenne odaadni. Kroost egyébként 2015-ig köti szerződés jelenlegi klubjához."

Ez nagyon tetszene. Gündogan/Verratti helyett jönne ő Luka helyére. Nagyon szeretem a srácot annak ellenére, hogy bajor.
De szerintem kicsi rá az esély mert Pep sem hülye és jövőre Bastian, Kroos és Martinez köré építi a csapatot.
Guardiola Thiago-ra akar rárepülni. Szóval még valamiféle alapja is lehet a dolognak.
De én még mindig Vidalt preferálnám és azt hiszem volt egy olyan nyilatkozata, hogy nem zárkózna el egy estleges Madridi ajánlattól. :coffee:

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 11., csütörtök 14:46

"A Defensa Central német forrásokra hivatkozva állítja, hogy Carlo Ancelotti a Bayern München 23 éves középpályását, Toni Kroost szeretné leigazolni, akiért 10 millió eurót, plusz Sami Khedira játékjogát is hajlandó lenne odaadni. Kroost egyébként 2015-ig köti szerződés jelenlegi klubjához."

Ez nagyon tetszene. Gündogan/Verratti helyett jönne ő Luka helyére. Nagyon szeretem a srácot annak ellenére, hogy bajor.
De szerintem kicsi rá az esély mert Pep sem hülye és jövőre Bastian, Kroos és Martinez köré építi a csapatot.
Modric - Kroos

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 11., csütörtök 14:41

schranzer írta:
Guti.HaZ. írta:Most Pepe leértékelése a divat errefelé?
Nemtom mi a divat errefelé, de én alapjában véve nem bírom Pepét. Egyszeruen olyan suta a mozgása, a labdavezetése, hogy Khedira is egy Iniesta hozzá képest :D ... viszont neki a védekezés a dolga, amit rendre elis végzett (mult ido) ... viszont a Dortmundi meccs szerintem rajta ment el ... 2 gol biztos, hogy miatta szuletett ... eljárt felette az ido, meg meccshiány meg hasonló ... a stilusat meg hadd ne kelljen bemutatnom, megnyilvanulásai kb. ugyanannyit ártanak a Real Madrid márkának, mint Mourinho kirohanásai. Kb. ennyi. Most még lehet belole kaszálni egy 25 millio koruli osszeget, ami nemolyan rossz. Szerintem jovore sehol nem lesz, mert nem egy mai jatekosrol van szo. 30 éves már régen elmult, fel ev mulva 31. A mai labdarugasban ilyen korosztalyu vedokkel hosszútávon már nemlehet alapemberkent szamolni.
Teljesen igazat adok neked ha most minden áron ragaszkodunk hozzá de csak 15 meccset játszik akkor az lesz a vége mint Carvalhoval, hogy vagy lejár a szerződése vagy 2016 előtt még elpasszoljuk pár millácskáért ahelyett, hogy most kaszálnánk érte 25 millát.
Sajnos ez problémánk áron felül igazolunk és mélyen áron alul adunk el vagy teljesen leértéktelenődnek a játékosaink mire eladnánk őket...

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 11., csütörtök 14:16

Guti.HaZ. írta:Most Pepe leértékelése a divat errefelé?
Nemtom mi a divat errefelé, de én alapjában véve nem bírom Pepét. Egyszeruen olyan suta a mozgása, a labdavezetése, hogy Khedira is egy Iniesta hozzá képest :D ... viszont neki a védekezés a dolga, amit rendre elis végzett (mult ido) ... viszont a Dortmundi meccs szerintem rajta ment el ... 2 gol biztos, hogy miatta szuletett ... eljárt felette az ido, meg meccshiány meg hasonló ... a stilusat meg hadd ne kelljen bemutatnom, megnyilvanulásai kb. ugyanannyit ártanak a Real Madrid márkának, mint Mourinho kirohanásai. Kb. ennyi. Most még lehet belole kaszálni egy 25 millio koruli osszeget, ami nemolyan rossz. Szerintem jovore sehol nem lesz, mert nem egy mai jatekosrol van szo. 30 éves már régen elmult, fel ev mulva 31. A mai labdarugasban ilyen korosztalyu vedokkel hosszútávon már nemlehet alapemberkent szamolni.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 11., csütörtök 14:07

Ha megvesszük Illarrat 35-40 milkáért tökönszúrom magam.
Ne legyünk már ekkora vakok. Ennyi erővel jobban küzdhetnénk Gündoganért vagy Vidalért.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 11., csütörtök 14:06

Most Pepe leértékelése a divat errefelé?
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 11., csütörtök 14:04

Ez a Nastasic gyerek hasonlo stilusu, mint Varane. Bár csak youtube alapján tudok ismét itélkezni, de az ellenunk tolt meccse alapján állitom ezt, hogy olyan lazaság és higgadtság jellemzi, mint Varanet. En simán eladnám Pepét a citynek, es hoznám Nastasicot. Mondjuk Nastasic + 15 millio €.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 11., csütörtök 13:59

Már az Arsenalt is érdekli Kondogbia. Elég ciki lenne róla is lecsúszni (már ha tényleg olyan jó játékos (lehet)).

Viszont ez a 40 millás hír Illaramendiért eléggé kamuszagú, legalábbis remélem. Nem igaz, hogy nem lehet találni egy másik játékost aki akár tapasztaltabb, de kevesebbe kerül. Nem kell mindenáron spanyolosítani minden posztra. Így is 10 körül lesz minimum a spanyolok száma (3 kapus, 5 védő, xabi, isco...)

Kaká meg. no comment. takarodjon már el. Remélem ez a hír is csak kamu. Semmi hasznát nem vesszük már. Sajnos szerződést nem lehet vele bontani, mert gondolom akkor is ki kéne fizetni neki a maradék fizuját. Lelátón jegelni semmi értelme nem lenne (mint ahogy a Chelsea tette Maloudával a tavalyi idényben). Eladni pedig elég nehéz. PSG-Monaco páros meg tudná fizetni, meg talán valami keleti csapat. Otthonról hívják, de a fizuját nem tudják állni. Ez a Kaká üzlet a Real történelmének egyik, ha nem a legrosszabbika lett.

Coentrao pedig maradjon csak még min. egy évet. Kelleni fog. Pepet eladni megint nagy marhaság lenne. egy Ramos-Varane párossal nem lehet nekivágni a fontos meccseknek. Albiolnak volt egy szenzációs éve amikor idejött, de amúgy max csak csereszint, tehermentesítő. Derik meg először húzzon le egy komplett idényt a Castillában...
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 11., csütörtök 13:45

Anthony írta: Götze megint megcsinálta. Nézzétek meg azt a fejet... :lol:
http://kep.index.hu/1/0/450/4504/45045/ ... c28_wm.jpg
Azért Kroos térdig éro zoknija se semmi :lol: :lol: :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 11., csütörtök 13:16

legendary írta:
Anthony írta:Götze megint megcsinálta. Nézzétek meg azt a fejet... :lol:
http://kep.index.hu/1/0/450/4504/45045/ ... c28_wm.jpg
Ez azért nagyon nem ugyanaz. A Nike támogatja, a cipői nyilván ilyenek, ebbe nem lehet belekötni.
Másrészt volt anno egy Cristiano Ronaldo, aki szintén Nike-pólóban ment el a Realos orvosi vizsgálataira és abban írt alá... :coffee:
Ronaldo esete azert elegge mas. Az orvosi vizsgalatra valoban Nike poloban ment, az alairason viszont oltonyben volt, a stadionba pedig Real mezt viselt (termeszetesen Nike cipo volt rajta) Itt a video.
Egyebkent a szerzodesukben olyasmi all pl Ronaldonak, hogy a hivatalos Real Madrid altal szervezett esemenyeken (pl. sajtotajekoztato) a csapat hivatalos szereleset (Real mez, melegito, stb) kell viselje. A cipo viszont nem tartozik bele a hivatalos szerelesbe (a csapat oldalan mezt, nadragot, mindent lehet venni, kiveve cipot), szoval olyat vesz fel amilyet akar. (persze nyilvan bonyolultabb a szerzodes, meg a bemutatasa elott Ronaldo is tisztazta, hogy mikor mit szabad viseljen, stb. Manchesterbe nyilvan egyszerubb volt, hiszen az MU-t is a Nike tamogatja)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég