Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 11., csütörtök 21:15

tényleg sajnos szánalmas volt,meg a pénz szépen elúszik,de ha nem próbálkoznak akkor nem is lesz eredmény.
ez mi?
Ami még idegesít az a magyarországi mentalitás,kiröhögni őket,ez igen,kit érdekel hogy fradista vagy újpest szurkoló örülni kéne,és bizakodni hogyb ejutnak,vagy idegeskedni h keistek sajnos,nem nevetni rajtuk...ezért tart itt ez az ország ahol..
Ez meg szerintem hülyeség, én egy két csapaton kívül nem szurkolok az európai porondon egy csapatnak sem, ellenük sem(kivétel 1-2) de persze vannak kivételek pld egy román,szlovák stb csapatnak azért nem...
Viszont nem is túlzottan érdekel max röhögök egyet és ennyi nem is vártam többet!
Külföldön ugyanígy van...

A győr és a loki is búcsúzni fog az első körben szerintem, a honvéd még egy kört megy talán...szerintm a honvédnál nagy lehet az arc ezek után, de majd kiderül!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 11., csütörtök 20:58

Úgy néz ki, a Kispest nem fog a Vidi sorsára jutni B-) :D 1-0 eddig, összesítésben 5-1.

Négy idegenben lőtt góllal nem fognak kiesni remélem.

Vidi: Kb. 25 percig néztem a meccset, aztán elhatároztam, hogy inkább csak hallgatom, lecsuktam a laptopot és elaludtam. Hát ha valami hideg zuhany, akkor ez az. Egy gólt be kellett volna gyötörni az első félidőben, és kész.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2013. július 11., csütörtök 20:55

Ez a Holender gyerek se sokáig lesz itt.. :) tudom egy(2) meccsből nem ítélünk, de..

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 11., csütörtök 20:44

tényleg sajnos szánalmas volt,meg a pénz szépen elúszik,de ha nem próbálkoznak akkor nem is lesz eredmény.

Ami még idegesít az a magyarországi mentalitás,kiröhögni őket,ez igen,kit érdekel hogy fradista vagy újpest szurkoló örülni kéne,és bizakodni hogyb ejutnak,vagy idegeskedni h keistek sajnos,nem nevetni rajtuk...ezért tart itt ez az ország ahol..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 11., csütörtök 20:34

Még jó, hogy a vihar miatt áramszünet volt, és nem tudtam nézni a meccset, bőven elég volt az utolsó 15 perc. :angry:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 11., csütörtök 19:30

Hát ez szánalmas volt... :lol: :lol:
Ennyit ér a kirakatcsapat, remélem még több pénz tolnak még bele hátha :lol: egy kecskepásztor csapat ellen kiesnek :agree:

Várom a holnapi címlapot szégyenfehérvár címmel, plusz kíváncsi lennék most orbán fejére meg mondjuk csányiéra aki szerint aki az első körben kiesik az szégyent hoz a magyar focira! Mondjuk ennél már...
kíváncsi vagyok Gomes meddig marad...

Jah és most drágul a benzin..AKIF :-@

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 11., csütörtök 19:27

peti_madrid írta:Aztán meg lehet mondani, hogy mi neveltük ki, meg stb, csak ezt már senki se fogja elhinni... :shutup:
Sajnos az ilyen klubok is kapnak pénzt a volt játékosuk átigazolási árából nevelési díjként.....

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. július 11., csütörtök 19:26

Szégyen volt ez a meccs, meg az előző is. Ennyi pénzt beleölnek ebbe a csapatba és az első kecske b :cens: zó csapat kiüti őket. Gratulálok.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 11., csütörtök 19:23

Ez hatalmas ciki. Első meccsen is nulla volt a játék, két gólt sikerült valahogy összehozni, de ez a mai meccs is nézhetetlen volt. Minden elismerésem annak a pár drukkernek akik képesek voltak kiutazni ezért a :cens: ért. Így szerintem bukott minden amit a Vidi eltervezett az idény előtt.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 11., csütörtök 19:22

Congratulálok :agree:

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 11., csütörtök 19:21

A Vidi nem kíván szerepelni biszem-baszom csapatokkal az Eurépa-ligában, inkább a Mennyei Bajnokságra koncentrálnak. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 19:17

Vidi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 11., csütörtök 19:15

Amit írtatok az utánpótlásról, az szóról szóra igaz. Illetve még azzal kiegészíteném, hogy ott van még egy fontos tényező, a pénz és az, hogy ki kinek a kicsodája... Volt egy csapattársam és egyben évfolyamtársam a gimiben, úgy hívták, hogy Kovács Dániel. Ez a Kovács Dániel ma a brazil bajnok Fluminense csapatában kerettag (igen, ő az, akiről a nemzeti sportban meg mindenhol cikkeztek). Amíg itt volt Gyulán, addig szarba se nézték az edzők, mert a másik kapusnak a nagyfaterja "pénzelte" a csapatunkat, ezért egyértelmű volt, hogy ki a kezdő és ki a csere, ráadásul úgy, hogy az a srác, aki a kezdő kapusunk volt, egy mezei kirúgást nem tudott a saját tizenhatosánál messzebbre rúgni még 17 évesen sem... Aztán Dani átment Csabára védeni, ott egyből kezdő volt, aztán irány a Vasas, ahol szintén alapember volt, most meg a friss Konföderációs kupa-győztes Freddel osztja meg az öltözőt... Igazából Dani is azért tart itt, ahol, mert: 1. isten adta tehetség; 2. a sok pluszmunka, amit elvégzett, hogy formában maradjon; 3. a bizonyítani akarás...

A másik ilyen meg Otigba Kenny, aki fölöttem járt egy korosztállyal focizni. Már 10 évesen látszott rajta, hogy kurva jó játékos (lesz), játszatták is, meg minden, csak aztán semmibe vették végül. Ekkor ő is lelépett Csabára, onnan meg egyből Hollandiába. Jelenleg a Herenveen első csapatának a kerettagja...

Szóval itt nem csak azzal van a baj, hogy képzetlenek az edzők, hanem azzal is, hogy kurva nagy baj van a felfogással, nem látják meg a potenciált senkiben, mert ha már van 2 gyerek egy posztra, akik közül az egyik egy hatalmas tehetség, a másiknak meg az apja mondjuk sebész, de a gyerek nem tud belerúgni egy egyeneset a labdába, akkor itt biztos, hogy az orvos gyereke fog játszani, nem pedig a tehetséges gyerek... Aztán meg lehet mondani, hogy mi neveltük ki, meg stb, csak ezt már senki se fogja elhinni... :shutup:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 11., csütörtök 18:54

BBarni írta:Ha jól tudom ez hatharom hír, de az egyikük közülük igen valószínű! :)
Nem Bouma...


Hát az edzőség meg szerintem jelenleg nem túl biztató dolog!

Na mit tudsz már? :mrgreen: Ha ezek közül valaki biztosra jön, akkor az szerintem Vukovics lesz, bár ez csak megérzés, illetve azt olvastam, hogy Diallo elé is szerződést toltunk.
Tartom, hogy alaposan benyalás nélkül, illetve anélkül, hogy a magyar foci tönkretevőihez csatlakoznál nincs lehetőség..itthon!
Ezt pedig maximálisan adom, viszont a vezetők már kezdik észrevenni, hogy: 'az új mindig jobb'. És hiszek benne, hogy külföldi, vagy éppen normális magyar edzőkkel lehet fejleszteni mind az utánpótlást, mind az MB1 színvonalát. Horváth Feri pl. nagyon szimpatikus, illetve Sivic és a Rossi-Moniz-Gomes trió. Mondjuk a Vidi edzője sokkal gyengébb, mint Sousa volt, aki simán ki fogja verni az ETO-t.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 11., csütörtök 18:50

Ez a Videoton meccs egy kalap szar.

Hétvégén lemegyek a faluban a pályára, megye 2, kb. hasonló színvonalat látok. :roll:
Akkor fejezték volna be, ha megkapjuk az EB rendezés jogát.
Készen is lesznek a stadionok 2012-re fiatal barátom. :lol: :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 18:48

Akkor fejezték volna be, ha megkapjuk az EB rendezés jogát. Elérhette volna akár a 35ezres létszámot is... Amúgy nem értem, hogy Győrött miért nem járnak meccsre, amikor jó a közlekedés, fejlett infrastruktúra, jó fizetések. Minden adott, de még is kong a stadion. Amúgy szerintem szép és most a legmodernebb is itthon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 11., csütörtök 18:41

BlancoMark írta:A stadiont úgy építették hogy bármikor bővíthető és ahogy te írtad "körbeérne". De ők is tudták hogy felesleges lenne ilyenre építeni mert így is nulla a kihasználtsága.
Tudnám minek kellett ilyen magasra építeni? Rettenet ocsmány lett szerintem, egy alacsonyabb, de zárt stadion sokkal otthonosabb. Ez így egy jó iparosmunka, semmi más.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2013. július 11., csütörtök 18:39

Úgy volt, hogy körbe fog érni, aztán mégsem... Tarsoly ott sikkasztott, ahol tudott.
A stadiont úgy építették hogy bármikor bővíthető és ahogy te írtad "körbeérne". De ők is tudták hogy felesleges lenne ilyenre építeni mert így is nulla a kihasználtsága.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 11., csütörtök 18:30

Audisokkal meg a családjaikkal lesz tele a stadion, nekik van kedvezmény is ha jól tudom. (nem véletlen, mert az AHM pénzeli). Vicc amúgy az egész, én nem megyek az biztos :lol: 9 éve voltam, az mondjuk nem volt rossz, de ez a mostani győri stadion, szerintem egy nagy kalap szar. Úgy volt, hogy körbe fog érni, aztán mégsem... Tarsoly ott sikkasztott, ahol tudott.

A bevételt pedig a győri utánpótlásba forgatják. (Tarsoly zsebébe...)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 11., csütörtök 18:09

BBarni írta:
Azért ha innen megszereznénk 2 esetleg 3 játékost, az nagyon nagy fogás lenne! :ozil:

A Bouma/Brooks/Vukovics hárma közül 1-2 jönne és mondjuk + Will az nagyon fasza lenne! :agree:

Remélem hamarosan láthatunk egy ilyet: :mrgreen: (aki Fradista az érti)
Ezek mar komoly erositest jelentenenek. Bouma azert jol csengo nev meg most is. Foleg o lenne nagyon jo, de melle meg johetne meg egy fiatal is, szoval a vedelembe legalabb 2 ember johetne. Viszont a kp megerositesere, remelem nem az angolai lesz a prioritas, hanem Vass Adam. Jo lenne ot vissza hozni. Ha ezek az igazolasok megtortennenek, nagyon jo szezonnak neznenk elebe. B-)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég