Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 13., szombat 2:23

Sierra írta:Most hogy már jött pár játékos, egy ilyen csapatod el tudnék képzelni:

_________________Lopez

Carvajal____Ramos_____Varane_____Marcelo

______________Xabi Alonso
_______Modric___________Illarramendi

__Isco______________________Cristiano___
______________Benzema
Na nekem ez tetszik.

Fék lenne X Alonso? Ugyan...

Talán egyesek kevésnek gondolják középpályára az Alonso-Modric-Illara hármast. Talán az is lesz. De szerintem ha a "csapat" védekezik akkor nem biztos, hogy kevés lesz. Mindenki egy "néger állat" tipusú védőt szeretne középre pedig létezik középpályás védekezés anélkül is sőt foci és létezik ilyen típusú játékos nélkül. Lásd. barca...

Nekem ez a kezdő tetszik. De Özil miatt sokszor ezt nem fogjuk látni.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 13., szombat 1:05

Szerintem ha nem hárul rá minden feladat a középpályán (ahogy évek óta ez van sajnos), akkor még bőven hasznára lehet a csapatnak. :) Igazából arra a posztra kéne egy Lass féle arc, és akkor a középpálya egészen pofás lenne.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 13., szombat 0:54

Alonso akkora fék a csapatban, hogy az valami hihetetlen. Nem hinném, hogy helye van itt. Inkább már Pepe játsszon a helyén..

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 13., szombat 0:10

Most hogy már jött pár játékos, egy ilyen csapatod el tudnék képzelni:

_________________Lopez

Carvajal____Ramos_____Varane_____Marcelo

______________Xabi Alonso
_______Modric___________Illarramendi

__Isco______________________Cristiano___
______________Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. július 13., szombat 0:05

Annak ellenére, hogy ekkora pénzt öltünk az Illarra transzferbe én teljesen elégedett vagyok az eddigi igazolásainkkal.
Azért azt halkan megjegyezném, hogy tavaly sem a keret erősségével volt a legnagyobb problémánk, mentális gondok voltak, széthúzás..., úgy gondolom a szisztéma sem volt megfelelő, az előbb felsoroltak miatt a játékosok is bőven a tudásuk alatt teljesítettek.

Nézzük mi várható idén:

Visszakapjuk Marcelót, azt ugye mondanom sem kell, hogy ez kreativitásba mennyi pluszt fog jelenteni.

Arbeloa volt az egyik gyenge pontunk, helyette számolhatunk egy ifjú titánnal a jobboson.

Illarra számomra elképzelhetetlen, hogy a padra érkezzen így a legoptimálisabb helyzetben a tuniszi hercegnek meszeltek.

Özil rengetegszer súlytalan volt, Kaká nem jelentett neki konkurenciát, most ezt megkapta Isco személyében, akitől én személy szerint nagyon sokat várok, neki örültem eddig a legjobban, de majd meglátjuk mit mutat :) .

Di MAriát sokan a pokolba kívánták, de azért emlékezzünk vissza, a sérülése előtt folyamatosan a legjobb teljesítményt adta le a csapatból, ha visszatalálna arra a szintre, akkor sok hasznát tudnánk venni, csereként is rengeteget jelenthet.

Benzema kapna nálam egy utolsó sanszot, emlékeztek milyen szezonja volt, amikor Zizu itt volt mellette? Tavaly nem volt meg ez a támogatás, persze ez azért összetettebb, mert amúgy a csapat is sokkal gyengébben teljesített, mint előtte évben(szóval nem biztos, hogy ezen múlott, de ki tudja). Na idén itt lesz a kopasz, emellett remélhetőleg egy olyan szisztémát dolgoznak ki, ahol sokkal jobban tud érvényesülni a srác.

Most itt a kezdőbe, meg a taktikába nem mennék bele, nem az én asztalom, a védelem szerintem adott, hogy előtte hogyan fogunk felállni arról fogalmam sincs, bízok Carlóban és Zidane-ban. (Annyit szeretnék csak, hogy Khedira és Modric a méltó helyükre kerüljenek a csapatban, egyik a padra, másik egyértelműen a képességeinek megfelelően a kezdőbe.)

Ezek alapján a tavalyi amúgy sem gyenge keretünk picit felturbózva, remélhetőleg egy új stílusban, kreatív futballra kihegyezve vághat neki az új szezonnak. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon bizakodó vagyok és várom a rajtot. :) Viszont nem várok egyből parádét, ehhez idő kell és ezt jó lenne, ha végre Madridban is belátnák.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 12., péntek 20:46

peti_madrid írta:Felesleges ezt a nevet szajkózni, mert kijelentették, hogy NEM ADJÁK EL. Meg ugye így Illarra érkezésével már szerintem végképp nem fog jönni...
Ó pedig még simán elférne.. Illara érkezése ide, vagy oda. De tény, nem fog jönni. (jobban mondva biztos vagyok bent, hogy nem jön. ténynek azért nem tény. )
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 12., péntek 15:49

Cobra11 írta:
peti_madrid írta:Most nagyon belejöttem a fórumozásba (írtam eddig 2 hsz-t)

Tudom, hogy nem nagyon mondtam újdonságot, de szerintem emészthető lenne ez a csapat így, ezekkel a felállásokkal. És akkor most lehet kijelenteni, hogy a Kroos-biznisz megoldaná a problémát, mert akkor az a hely, amit csak vkp-nak írtam, meg lenne oldva a fiatal német által, ugyanis ő ez a játékos, aki labdát szerez, agresszív, szűr ezerrel, de ugyanakkor jó meglátásai vannak, el tudja passzolni a labdát 10 méterre is pontosan, és kreatív is. De sajnos ő mozdíthatatlan sajnos, és ilyenkor érzem igazságtalannak valamennyire a dolgot, mert ez kibaszás, hogy a Bayernnél van mind a két olyan játékos, aki ezeknek a feltételeknek meg tud felelni (Schweini és Kroos)...
Vidal
Felesleges ezt a nevet szajkózni, mert kijelentették, hogy NEM ADJÁK EL. Meg ugye így Illarra érkezésével már szerintem végképp nem fog jönni...

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 11., csütörtök 20:14

peti_madrid írta:Most nagyon belejöttem a fórumozásba (írtam eddig 2 hsz-t)

Tudom, hogy nem nagyon mondtam újdonságot, de szerintem emészthető lenne ez a csapat így, ezekkel a felállásokkal. És akkor most lehet kijelenteni, hogy a Kroos-biznisz megoldaná a problémát, mert akkor az a hely, amit csak vkp-nak írtam, meg lenne oldva a fiatal német által, ugyanis ő ez a játékos, aki labdát szerez, agresszív, szűr ezerrel, de ugyanakkor jó meglátásai vannak, el tudja passzolni a labdát 10 méterre is pontosan, és kreatív is. De sajnos ő mozdíthatatlan sajnos, és ilyenkor érzem igazságtalannak valamennyire a dolgot, mert ez kibaszás, hogy a Bayernnél van mind a két olyan játékos, aki ezeknek a feltételeknek meg tud felelni (Schweini és Kroos)...
Vidal

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 11., csütörtök 19:43

Most nagyon belejöttem a fórumozásba (írtam eddig 2 hsz-t)...

Sokat gondolkodom a jövő évi felálláson, hogy kit hol kéne játszatni, milyen szerepkörben, stb, de úgy gondolom, hogy végre olyan a keret, amivel neki lehetne menni a 4-3-3-nak is (1), a 4-3-2-1-nek (2), a 4-2-1-3-nak (3) is, akárminek...

(1) Lopez/Iker; Carvajal, Varane, Ramos, Coentrao; vkp, Modric, Xabi; Isco, Benzema, CR

Ahova csak annyit írtam, hogy vkp, oda még várok valakit, aki inkább védekező, így Modric egy kicsit előrébb tud játszani a kettő között egy háromszög alakzatban. Ha mégse jön senki, akkor meg Özilt tenném be oda, viszont akkor fordulna a dolog, és a csúcsa (a védelem előtt) az Xabi lenne, előtte kicsivel Özil és Modric osztogatna. Az tuti, hogy Modric szerezne labdát, ahogy Xabi is, de még meg merem kockáztatni, ha Carlo megszorítja a tökeit, akkor Özil is képes lenne rá.
Bal bunkóban azért írtam Coentraot, mert itt nem kell annyira felfutni a szélső hátvédeknek, mert a két szélső középpályás is feljebb tud futni, a két oldalról meg tudnak rohamozni a szélsők, szóval statikusabb játék is, amiben Coentrao jobb Marcelonál. Jobb futóba meg ha törik, ha szakad, akkor is Carvajal kell, mert nem vagyok hajlandó a tizenhetes ügyetlenkedését nézni többet...

(2) Lopez/Iker; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Xabi, Khedira/vkp; Isco, CR; Benzema

Itt nincs mit magyarázni szerintem, már jöhet Marcelo, mert itt lehetne ám futkározni fel a széleken a két védőnek.

(3) Lopez/Iker; Carvajal, Varane, Ramos; Marcelo; Xabi, vkp; Modric; Özil/Isco, Benzema, CR

Ez meg ugye az a felállás, amit Zsozé alatt erőltettünk. Ha nem jön vkp, akkor itt ugyanaz lépne fel, mint ami az első esetben, akkor Luka visszalép és Özilé a 10-es pozíció.

Tudom, hogy nem nagyon mondtam újdonságot, de szerintem emészthető lenne ez a csapat így, ezekkel a felállásokkal. És akkor most lehet kijelenteni, hogy a Kroos-biznisz megoldaná a problémát, mert akkor az a hely, amit csak vkp-nak írtam, meg lenne oldva a fiatal német által, ugyanis ő ez a játékos, aki labdát szerez, agresszív, szűr ezerrel, de ugyanakkor jó meglátásai vannak, el tudja passzolni a labdát 10 méterre is pontosan, és kreatív is. De sajnos ő mozdíthatatlan sajnos, és ilyenkor érzem igazságtalannak valamennyire a dolgot, mert ez kibaszás, hogy a Bayernnél van mind a két olyan játékos, aki ezeknek a feltételeknek meg tud felelni (Schweini és Kroos)...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 21:36

R.M.C.F írta:Morientes:

Modric nem jobb oldali játékos mint khedira......az más poszt.
Hát ezt mondom én is.Csak a srác berakta oda a mágnestáblán,arra reagáltam.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 10., szerda 21:32

Morientes:

Modric nem jobb oldali játékos mint khedira......az más poszt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 21:31

(Amúgy még senki nem távozott a Sociedadtól, csak az edző, simán harcba lehetnek újra a 4.helyért.)
Mire vége lesz az átigazolási szezonnak,le lesznek csontozva...gyanítom.Illaramendi sztm nem marad,az a francia gyerek sem,meg sztm jónéhány kulcsjátékos sem...aztán lehet persze hogy egybe tudják őket tartani,de nincs ott annyi lecso...
A kp-n meg,nem Xabi Alonsoval van bajom,hogy öreg,hanem nincs egy tekintélyes játékos,aki ütközik,kapar,hajt....ne Xabinak kelljen már csúszni-mászni vénfejjel.Modricot beraktad a felállításodba Khedira helyére.Bármikor játszott ott,mindig halvány volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. július 10., szerda 21:33-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 10., szerda 21:26

PosztSzerző: AMYF Dátum: Ma, , 17:48
CR volt csatárposzton pár alkalommal, de én úgy emlékszem, hogy nem volt jó. Őneki nem a védők között van a helye, hanem valamelyik szélen, területet bejátszani, lefutni, bevarrni, akármi. Legalábbis egyelőre.

Igen,a portugal válogatottban is volt többször is és nem igazán érezte magát ott jól.
AMYF írta:Juventus is elbír egy idősebb, de másodvirágzását élő Pirlot (úgy hogy van mellette két btb ereje teljében lévő játékos). Itt is meg lehetne csinálni ha Xabi felépül (és remélhetőleg jó állapotban lesz), hogy mellett ha jönne Illarramendi és Modric lenne. Előre meg Benz-CR és még valaki. De ez meg ott bukik meg, hogy Özil-Isco-DM trióból kettő állandóan padozna, nem is beszélve Jeséről akinek pedig a játéklehetőségek kellenek.

Állandóan a Bayernre lyukadok ki, de 4-2-3-1 féle felállásban is elképesztően masszív a középpályájuk. DM visszazárt eddig, sokszor nagyon hasznos volt hogy besegített a nem épp szép napjait élő Arbeloának. De Özil nem ilyen sajnos, Iscot pedig nem ismerem.

(Amúgy még senki nem távozott a Sociedadtól, csak az edző, simán harcba lehetnek újra a 4.helyért.)

Ha van alonso,akkor nem kell illarra a kezdőbe még,az már túl mély és deffenzív felállás......modric rendben,ő előre is erős,fel is ér,de a másik oldalon(jobbon)olyan kellene aki előre hátra is jó,nem csak mélységben,mint illarra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 10., szerda 20:52

Nagyon el lennétek keseredve, ha nem igazolnátok idén középcsatárt, Higuaín viszont menne, és a Benzema-Morata párossal kellene nekivágnotok az új idénynek?
Nem lennék elkeseredve,nyomatni kell Benzemát,aztán,ha szarik bele,és nem iparkodik,máris ott van Morata és Jesé. Már régóta nem a csatárokkal van a legfőbb baj,hanem a középpályával és a mentalitással. Meg amúgy is,CR szarja a gólokat. :D

Bár azt hozzáteszem,hogy Higuaín távozása esetén megsasolnám,miujság van az Anfielden,már ami a csatárkérdést illeti. :coffee:
:goat:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 20:35

Juventus is elbír egy idősebb, de másodvirágzását élő Pirlot (úgy hogy van mellette két btb ereje teljében lévő játékos). Itt is meg lehetne csinálni ha Xabi felépül (és remélhetőleg jó állapotban lesz), hogy mellett ha jönne Illarramendi és Modric lenne. Előre meg Benz-CR és még valaki. De ez meg ott bukik meg, hogy Özil-Isco-DM trióból kettő állandóan padozna, nem is beszélve Jeséről akinek pedig a játéklehetőségek kellenek.

Állandóan a Bayernre lyukadok ki, de 4-2-3-1 féle felállásban is elképesztően masszív a középpályájuk. DM visszazárt eddig, sokszor nagyon hasznos volt hogy besegített a nem épp szép napjait élő Arbeloának. De Özil nem ilyen sajnos, Iscot pedig nem ismerem.

(Amúgy még senki nem távozott a Sociedadtól, csak az edző, simán harcba lehetnek újra a 4.helyért.)
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 19:55

....A masik pedig ez kb. 40-45 meccs aki nalunk joval gyengebb, a maradek 6-ra meg csak ugy ossze allunk mint a videki falusi megyeis csapatok(ebben van nemi koltoi tulzas, de ugy aranyaiba veve majd hogy nem igaz). Evi 4-6 meccsel nem lehet felkeszulni ilyen Bayernek ellen mas taktikaval...mert nem lesz ra Ido. Ugy is csapat epitkezes lesz ra kell szanni az idot(szezont), h osszekovacsoljunk egy erosebb kozeppalyat, meg a gyengebb csapatok ellen is. Aztan meccs kozben lehet valtoztatni.
Ugyan ezt gondolom én is,csak nem esett már jó pötyörészni a teloval :mrgreen: Pont hogy a kisebb csapatok ellen kell összeállni a kp-nek,hogy aztán nagy csapatok ellen ne legyen problem... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 10., szerda 19:15

Én már lelkiekben felkészültem arra, hogy idén ismét Khedira lesz a kezdő. A kis buksimba csak az fordul meg vele kapcsolatban, hogy Ancelotti nem e teszi eggyel hátrébb, hogy ne lépjen nagyon előre :hmmm: ... Biztos vagyok benne, hogy meglepő rotálások lesznek az idei túra során, mert mint ahogy a mai eggyik hirben is benne van Cheryshevet is meg akarja nézni :shifty: . Borzasztóan várom már a felkészülési meccseket :roll: . Egy bajom van csak ezzel az egésszel és az az, hogy az amcsi túrán allandóan hajnalban vannak a meccsek :-@ ( már mint itt hajnal van :kivagyhe: )

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 10., szerda 19:02

morientes írta:
---------------Illarramendi/Alonso----Modric-----------
Özil----------------------Isco-------------------------Bale
--------------------------C.Ronaldo-----------------------
Ezt a középpályát egy komolyabb ellenfél szétkapná mint a sz@rt...
Igen ezt adom, és az utcso hszedet is. Ez az egyik dolog.
....A masik pedig ez kb. 40-45 meccs aki nalunk joval gyengebb, a maradek 6-ra meg csak ugy ossze allunk mint a videki falusi megyeis csapatok(ebben van nemi koltoi tulzas, de ugy aranyaiba veve majd hogy nem igaz). Evi 4-6 meccsel nem lehet felkeszulni ilyen Bayernek ellen mas taktikaval...mert nem lesz ra Ido. Ugy is csapat epitkezes lesz ra kell szanni az idot(szezont), h osszekovacsoljunk egy erosebb kozeppalyat, meg a gyengebb csapatok ellen is. Aztan meccs kozben lehet valtoztatni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 10., szerda 18:10

Sociedad nem középcsapat (4.-ek lettek), Sevilla nagyon jól erősített. Bilbao ellen simán felállnék így, Malaga sok játékost adott el, nem tényezők már. Amúgy a(z), Elche, Getafe, Levante, Valladolid, Espanyol, Rayo féle csapatokra gondoltam főleg akik ellen mehetne ez a felállás.
A sociedad jó ha 10-be lesz,az edző elmegy,a csapatot meg szétszedik,akár tetszik a baszkolnak,akár nem.De nem is ez volt a lényeg,mert felsorolhattam volna az egész mezőnyt.Te úgy gondolod,én meg máshogy.Az a kp sztm bárki ellen sulytalan.Az meg hogy vissza kellene zárni,mindenkinek,azt adom,de ne legyen illuzionk hogy majd Özil,Benzema,Ronaldo,vagy akár Isco összetöri magát a nagy védekezésbe....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 17:48

CR volt csatárposzton pár alkalommal, de én úgy emlékszem, hogy nem volt jó. Őneki nem a védők között van a helye, hanem valamelyik szélen, területet bejátszani, lefutni, bevarrni, akármi. Legalábbis egyelőre.

morientes írta:Még abban se vagyok biztos,hogy ellenük elég lenne.Ha egy sevilla,Betis,Sociedad,Bilbao,Malaga szintű csapatok ellen pontot hullajtasz,akkor a bajnoksàgot megette a fene....
Sociedad nem középcsapat (4.-ek lettek), Sevilla nagyon jól erősített. Bilbao ellen simán felállnék így, Malaga sok játékost adott el, nem tényezők már. Amúgy a(z), Elche, Getafe, Levante, Valladolid, Espanyol, Rayo féle csapatokra gondoltam főleg akik ellen mehetne ez a felállás.
Meg lehet nézni, hogy a Bayernben is hasonló van. Schweini és JaviM/Gustavo lenne az itteni Illara/Xabi és Modric páros, előttük lévőknek is meg kell tanulniuk visszazárni. Nem engedhető meg hogy több játékos is lustálkodjon. 1 még esetleg belefér (aki mondjuk épp befejezte az előző támadást), de a többieknek tessék visszazárni. Ezt kéne megtanulni a 13-14-es idényben.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég