Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 13., szombat 19:17

BBarni írta:2 minőségi belső védőre meg nincs pénz sajnos...
én ezért is furcsálltam, hogy elengedték Martin Kleint. Szerintem jól játszott amikor betette őt Moniz és magabiztos is volt, magas (jól fejel), idős (tapasztalt). Most jelenleg van Besic, Otten, Gyömbér tud ott játszani és Grúz még nem ment el. De belső védő mindenképp kéne még minimum 1.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 13., szombat 18:17

Ezert nem fogja megvenni nalunk erosebb csapat, mert sok hibat kovet el utolso emberkent...
Pedig már most is megvette volna nálunk sokkal jobb csapat is...
Fiatal még, simán kinövi ezt!
2 minőségi belső védőre meg nincs pénz sajnos...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 13., szombat 17:24

AMYF írta:szerintem egy baj van Besic játékával, hogy túlságosan szereti a lasztit és sokszor cselekbe bonyolódik ami védőként nagyon veszélyes. Persze mellette nagyon jó védő, fellép a támadásokhoz, szabadrúgásai is nagyon jók, de még fiatal és hibázás benne van. A marokkóiak elleni felkészülési meccset pont láttam és ott is ezeket vettem észre.
Ezert nem fogja megvenni nalunk erosebb csapat, mert sok hibat kovet el utolso emberkent...en ezert tolnam fel a kp-ra. Ott dajkalhatna kedvere a labdat, és a gyorsasaga v nagy munkabirasa ott hasznosabb lenne most. Aztan idovel amikor mar rutinosabb lesz vissza mehetne a vedelembe.
A vedelembe hoznek 2 rutinosabb arcot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 13., szombat 0:45

Na Calatayud, ez egy nagyon jó, bár megkésett igazolás. Azért ők is látják, hogy Tujvel nem az a szint.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 12., péntek 20:47

szerintem egy baj van Besic játékával, hogy túlságosan szereti a lasztit és sokszor cselekbe bonyolódik ami védőként nagyon veszélyes. Persze mellette nagyon jó védő, fellép a támadásokhoz, szabadrúgásai is nagyon jók, de még fiatal és hibázás benne van. A marokkóiak elleni felkészülési meccset pont láttam és ott is ezeket vettem észre.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 12., péntek 20:07

Közben kiderült Besic 2016-ig hosszabbított!

Nagyon nagy dolog az ő megtartása és remélem rohadt magas a kivásárlásai ára...
Meg azért gondolom üres ígérgetéssel nem tudtuk volna megtartani őket...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 12., péntek 19:06

Ezt Kubatov posztolta ki pár percre a facebookra:
Hosszan tartó bonyolult tárgyalások után, ma szerződést kötöttünk.... A többit hamarosan a Pali mosolya elárulja. Örülni fognak ma a Fradisták!
Szerintem nem játékos, azt miért Kubatov jelentené be a saját oldalán, én valamilyen termékre tippelnék, bár a Pali mosoly picit gyanús...

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 12., péntek 18:44

numberone1 írta:Kivancsi leszek kik lesznek azok a jatekosok akinek el kell vinniuk a balhet. Ha mondjuk egy Stopirat kivagnanak, szivesen hoznam a fradiba(bar az MTK-s gyerek jo vetelnek tunik),vagy Viniciust.
Stopira mellé jött Mamadu mint bal bekk, két kis ország válogatottja mindkettő. Míg Stopira nagyon jó volt tavaly előtt, Mamaduról nem tudtunk meg eddig semmit sem. De a Fradiba jött Hídvégi és van Bönig is, úgyhogy az a poszt telített.

amúgy a távozókról szóló hír után egyből be is lett jelentve:
José Luís Mendes de Andrade egy évre a Vidié
A Zé Luis néven futballozó 22 éves támadó kölcsönben érkezik csapatunkhoz.

Mitrovic sajnos úgy néz ki távozik, pedig ő alapember volt az EL menetelésben és kimagasló munkabírása miatt szerették a drukkerek. Volt hír róla h visszatér Újpestre (több Vidis játékos is szóba volt velük hozva), de ha minden igaz hazamegy.

Amúgy a kölcsönből visszajött Vaskó biztos távozik, Vítor Gomes is amilyen nagy név olyan rosszul játszott a két meccsen, és engem tavaly sem győzött meg a fél éve alatt. Milan Peric és Lencse László is menni fognak (bár utóbbit sok vidista szívesen marasztalná a csatárgondokat megoldaná). Továbbá szerintem több játékos is kölcsönbe mehet vissza Felcsútra vagy el máshova (gondolok itt a görög védőre, Kleinheisler Lacira, Harasztira).

Kerlon írta:De bÖde nem is csatár. TKPként szerepelt jól a Paksban és eleinte a Fradiban is ott játszott, de nem volt értelmes csatár(Pölö :D ) és őt rakták be. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a pozíciója, ha Tuyp jó lesz.
Én úgy tudnám elképzelni a Moniz nyilatkozatok alapján, hogy Böde mellé jött Tuyp. Egy ék és egy másik aki segíti. Legjobb példa erre a válogatott lenne ahol volt egy Szalai és egy mozgékonyabb Rudolf. Szerencsére van kupa és ligakupa is, lesz meccs bőven ha komolyan veszik mindkettőt.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 12., péntek 18:09

Az egy dolog, h mit jatszott korabban a mi szinvonalatlan szeretett bajnoksagunkban. A csavo tul lassu tkp-nak v visszavont csatarnak. Oda mozgekonyabb embernek kellenek. Eleve testalkatabol kiindulva egy szenyo alkat aki birkozik a vedokkel.
Visszavont szerepre ott lesz Leo, Ionescu és Holman. Valoszinuleg versenyeztetni fogja a hollandal.

Mas olvastam, h Egervarival lesz egy interju...minek? :roll: az a ember csak egy kodosito, hazudozo megelhetesi szakember(nek nem mondanam).
Az aranylabda szavazasnal is azzal indokolta a donteset "mert Messi olyan jo fiu".... CR-t be sem rakta az elso haromba ez hombar na menjel mar a..... Az ilyen embereket tok felesleges megkerdezni. :roll:
BBarni írta:Állítólag 2 csatárral fogunk játszani.. Böde-Tuyp
Szerintem csak addig amig Leo fel nem epul teljesen, mert azert sebessegben mas mint Bode v Tuyp. Eleve kedvenc s Moniznak, Jenner szinten az és a legjobb volt tavaly(szerintem). Lehet Valport fog kimaradni, bar ha eljapja a fonalat akkor "kellenes"gondjai lesznek Moniznak. Inkabb igazoljon gyorsabb kozeppalyasokat, mert a Leo és a csatar(csatarok) moge mar gyorsabb és stabilabb emberek kellenek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 12., péntek 17:51

Állítólag 2 csatárral fogunk játszani.. Böde-Tuyp

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 12., péntek 17:39

De bÖde nem is csatár. TKPként szerepelt jól a Paksban és eleinte a Fradiban is ott játszott, de nem volt értelmes csatár(Pölö :D ) és őt rakták be. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a pozicíója, ha Tuyp jó lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 12., péntek 17:28

Kivancsi leszek kik lesznek azok a jatekosok akinek el kell vinniuk a balhet. Ha mondjuk egy Stopirat kivagnanak, szivesen hoznam a fradiba(bar az MTK-s gyerek jo vetelnek tunik),vagy Viniciust.

Mas. Leo nagyon bizakodo...oktoberben mar szeretne tetmeccsen jatszani. Remelem teljesen felepul és nem fog tartani a belepoktol( mondjuk ezek utan jo lenne, ha jobban vedenek), mert egy Valport-Leo-Jenner tamado harmas sebessegben és teknikailag toppon lenne. A csatar meg formatol fuggoen Bode vagy Tuyp.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 11., csütörtök 22:27

Casso írta:Még a Fradiban bízom ott most jó munka folyik Monizzal, nem tudom hogy állnak ott a dolgok, de remélem, ha nem nyerik meg a bajnokságot meg a kupát akkor nem fogják elküldeni......................
Nem hiszem , hogy elküldenék. Elég hosszú távra terveznek vele, plusz most hosszabbítottak vele szerződést is. Ott is jó munka folyik, ahogy a Honvédnál is.

ETO-nál nem tudom milyen lesz most a csapat, de a gerinc úgy is marad és jött egy Leo Martinez. Attól még hogy a Vidi most kiesett a bajnokságban jók lehetnek az picit más szint. Továbbra is az ETO, Honvéd, Vidi, DVSC, FTC ötöst várom az első öt helyre.


Honvéd 9-0. Elképesztő gyenge volt ez a csapat, pedig papíron ők voltak az erősebbek. Harmadik helyen végeztek és nem ment el tőlük senki sem. Jöhet a következő, remélem megugorják azt is valahogy. még 3 csapaton kéne áthámozni magukat hogy lehessen EL csoportkör, de minden azon múlik, hogy kit kapnak majd a Play-off résznél, mert ott már komoly csapatok is jöhetnek.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 11., csütörtök 22:15

legalább a honvéd azt csinálja, amit kell, megszabja őket jó keményen, szárazon.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2013. július 11., csütörtök 22:11

Nézi valaki a Honvéd meccset? Komolyan ilyen bundagyanús meccset még életemben nem láttam, a kapus a legutóbbi gólnál szabályosan elugrott a labda elől, szégyen. :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 11., csütörtök 22:10

pátkán írta:
R.M.C.F írta:Magyar focihoz kapcsolódik ez is:
Érdekes témát hoztál fel, bár lassan-lassan ez a játékosképzés már a te asztalod.
Arról mit tudsz, hogy mekkora hangsúlyt fektetnek az erőnlét képzésbe?? (akár már ilyen korban is)
Mert az mocskosul észrevehető, hogy a magyar játékosok erőnlétileg szinte nullák. Erőnléttel, tolódásokkal, megfelelő pozícionálással sztem kiküszöbölhető lenne jópár technikai hiányosság. Bár lehet csak én látom így :hmmm:

Az erőnlét egy nem pontosan meghatározott fogalom , mert a dinamikus erő,vagy a kitartó futóképesség is más.....és miről beszélünk? Mindegyik fontos,de a hosszútávú futásokat egyre jobban veszik ki,mert az érrendszer,a vérkeringés okos egy műszer és könnyen tanul......egy fejlődés alatt álló szervezet könnyen megjegyzi a monotóniát és hogy mekkora pulzusszámmal futsz egyfolytában. Más mint ha gyorsítasz és lassítasz hagyod a szíved visszaállni....majd felpörgeted.
A lényeg a modellezés,ezt próbálom meg bemutatni majd mindenkinek,hogy lehet egy edzést a létező legjobban a mérkőzéseken előfordulható eseményekhez a legjobban copyzni. A tökéletes maga a játék,ugye ez az alap,az edzés azt a célt szolgálja hogy a meccsen a legjobban meg tud oldani ami rád vár.....ezt hogyan tudod? Úgy ha vagy sokat focizol(ez egyre kevesebb-alig van grund,csak fészbúk),illetve ha edzésen lemodellezed és irányítva teszed,gyakorlod......na ezeket kell fejleszteni mert sokan ezt nem tudják jól felmérni,és megvalósítani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 11., csütörtök 21:55

Újabb jó hír a Fradinál!

Leo hosszabbított, 1+1 éves szerződést írt alá!
Majd amikor a negyedik bőrt osztja ki strestiknek... :lol:

Még a Fradiban bízom ott most jó munka folyik Monizzal, nem tudom hogy állnak ott a dolgok, de remélem, ha nem nyerik meg a bajnokságot meg a kupát akkor nem fogják elküldeni......................
Monizzal most hosszabbítottak 2016-ig, vele hosszú távon terveznek! :)

Vele kapcsolatos egyébként, most volt egy Kubatov interjú és ott mondta, hogy Moniz kérte, hogy írják bele szerződéshosszabbításába, hogy ha BL-t vagy EL-t nyer a csapat akkor mennyi pluszt kapnak! Persze nyilván nem fogunk BL-t nyerni a közeljövőben, de Monizban pont ez a nagyon szimpatikus, hogy nem ragad le, vannak terve, álmai, elképzelései és azokat próbálja megvalósítani!Ahogy Kubatov mondta ő akar valaki lenni...(a magyar edzők 99%-val ellentétben)

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 11., csütörtök 21:44

AMYF írta:"A portugál elmondta, voltak olyanok, akik nem tették oda magukat teljes erőbedobással,
és könnyen lehet, hogy ezektől a futballistáktól a következő napokban elköszönnek."
Idióta banda. Aztán hoznak helyettük egy ugyanolyat. Mert csak spanyol, portugál emberekkel akarnak játszani. Az egész egyesület úgy sz*r ahogy van. Sousát is sok értelme volt elküldeni.

Még a Fradiban bízom ott most jó munka folyik Monizzal, nem tudom hogy állnak ott a dolgok, de remélem, ha nem nyerik meg a bajnokságot meg a kupát akkor nem fogják elküldeni......................

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 11., csütörtök 21:39

R.M.C.F.

Mondtad, hogy edzői állásban is gondolkozol. Majd ha elkezdted-ha még nem kezdted volna el- akkor megköszönném ha írnál pár mondatot az egészről, ugyanis nekem is egy nagy álmom lenne ez, illetve 2-3 év múlva kezdeném is az MLSZ Edzőképzést.
Igen,szeretnék majd edző lenni,de csak gyerekekkel. de jelenleg nem tehetem,nem olyan az életvitelem amibe ez beleférne.

Az edzőképzést nem tudod kikerülni,mert különben nem kapsz csapatot,az egész egy pénzlehúzás.Tömegével "gyártani " az edzőt,aki ilyen is olyan is,sok az alkalmatlan és tudatlan.A módszerei nem rosszak,de sajnos mint 30 évvel ezelőtt is,mennek egy rendszer után,és úgy érzem hogy nem érnek oda.........amikor én elkezdtem a versenyszerű labdarúgást 10 évesen,akkor már a holland módszert oktatták.......tavaly is megkérdeztem milyen módszerrel oktatnak,a válasz a holland módszer volt. Na most,vagy rossz a holland módszer,vagy a magyarok teszik a dolgukat rosszul,mert focizni a hollandok sokkal jobban tudnak mint mi.....tehát gyanítom nem a holland módszer a probléma....
1.5 éve végeztem el a Mlsz edzőit,ami a D volt,ugye engem kizárólag a gyerek foci érdekel,a felnőtteket már elrontották,nagy durranást nem lehet velük csinálni.....

Jelenleg tanulom a szakmát,bár az elmúlt 10 hónapban nem volt rá időm egyéb okok miatt,de jövőre nekilátok megint....anyagokat gyűjtök,edzésekre járok elemezgetni,saját edzés tervet és edzés filozófiát építek ki,ami már kezdeti stádiumban jár,vázpontok készen,és pár témakör érintőleges elkezdve.

Sok a buta edző,nem megfelelőek a módszereik,a tudásuk.......egyszerűen kevés ahhoz hogy minőség legyen.

Egy jó edző attól lesz az,ha egyrészt képzi magát,állandóan,halad a korral,sőt az sem baj ha előre is néz,fejleszt módszereket,alkalmazásokat........másrészt ha megvan benne az a fajta tehetség,szemlélet,látásmód,ami kevésben van meg......amit nem lehet tanulni,mert egy edzőt nem tudsz megtanítani arra hogy vegye észre a pályán ki helyezkedik jól és ki rosszul,ezt vagy látja vagy nem ......mint a focista is,vannak akik olyan képességekkel rendelkeznek amit nem lehet tanítani,ettől lesznek a többitől jobbak.
Messit nem tanították erre,ő erre született,és olyan adottságokkal rendelkezik ami a többi fölé emeli.
így van ez az edzőknél is,sablon edző annyi van hogy Dunát lehet rekeszteni vele.
Kevesen tudják kiszűrni az egyéni hibákat,azt hogy egy csapatból melyik az az a gyerek akinél jobban rá kell feküdni bizonyos gyakorlatokra......csak mennek a monoton passzolgatások,3-3- ellen,4-4 ellen stb......a halál húzza rá a ********. Én is untam,hát mennyire unhatja egy 10-14 éves gyerek.
Számtalan módszer van az érdeklődés az aktivitás fenntartására, módszerek a "labdaéhség " fokozására...
ez a szakma annyi tudást igényel hogy reggelig lehetne róla beszélni.......iszonyat nagy témakör.

Ha érdekel valami konkrétan akkor írj rám és beszéljük.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 11., csütörtök 21:25

Pont a Honvéd az akiket nem féltek. Őnekik is vannak jó légiósaik, akik szerintem nem olyan nagyképűek mint ma a Vidi játékosok voltak. Meg Rossi nem olyan edző aki ezt hagyná, hogy ellazsálják a meccseket. Most is 3-0 és bosszankodik, hogy milyen helyzetek maradnak ki. Végig az oldalvonal mellett áll.

Magyar bajnokság második (Vidi) vs Montenegói bajnokság hatodikja (Mladost)
Magyar bajnokság harmadik (Honvéd) vs Montenegói bajnokság harmadik (Celik)

Debrecen meccsel kapcsolatban nem mernék jóslásokba bonyolódni, igazoltak jópár játékost Adamo és Varga helyére is, illetve belső védő is jött, meglátjuk mire mennek majd az ellenfelükkel.


szerk: jaa, és egyből jött is a hír, hogy a kiesés miatt több játékos is távozhat a Vidiből!
"A portugál elmondta, voltak olyanok, akik nem tették oda magukat teljes erőbedobással,
és könnyen lehet, hogy ezektől a futballistáktól a következő napokban elköszönnek."
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég