Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 12., péntek 11:23

lucifer írta:
A Marca mai számának címlapján közli, hogy a Real Madrid a következő napokban egy összegben 38 millió eurót fog fizetni Illarramendiért! Az üzlet ezzel már nem csak a Real Sociedad számára előnyös, hiszen ők a kivásárlási ár kifizetésekor is megkapták volna a kívánt 30 millió eurót, de a blancóknak is, mivel így az egyéb járulékos költségeket megtakaríthatja. A játékos leigazolása mellett Ancelotti és Zidane szakértői véleménye, valamint Florentino Pérez fiatal spanyol játékosokba vetett hite döntött.
Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?

Egyébként akik sokallják az árát azoknak meg csak ennyit ez a piac. Hiába ér valaki egy bizonyos összeget hülye lenne az eladó lepasszolni egyből mikor kérhet többet is és persze hogy kér ha valaki ennyire akarja azt a bizonyos dolgot.

Piaci árakat pedig kár nézni hogy 4 éve Alonso a pl egyik legjobb játékosa a Pool esze stb jelzőkkel 35-ért jött. Pont azon a nyáron szaladt el a ló a piacon a költekezésünk miatt. Szóval a mostani árakért csak magunkat okolhatjuk.
Így van pont, hogy mi miattunk szaladt el a piac pont ilyen igazolások miatt mint a mostani lesz ha igaz...
Épp ezért nem kéne kicsengetni a summát ha van jobb alternatíva is olcsóbban nagyon bízom benn, hogy nem fogunk leégni a fiúval mert óriási nyomás lesz rajt akárcsak Coentráon volt az irreális ára miatt!!!
Érdekes egy Hazardért vagy Mataért nem voltunk hajlandóak kevesebbet kicsengetni pedig kategóriákkal jobb játékosok...
Alonso nem tudom, hogy kerül ide ő érte a 35 is kicsit sok volt de ő legalább BL győztes, tapasztalt és elismert játékos is volt és ezt itt is bizonyította!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 12., péntek 11:23

Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?
nem. Volt rtóla elég szó az utóbbi oldalakon, ki lett részletesen fejtve.
Egyébként akik sokallják az árát azoknak meg csak ennyit ez a piac. Hiába ér valaki egy bizonyos összeget hülye lenne az eladó lepasszolni egyből mikor kérhet többet is és persze hogy kér ha valaki ennyire akarja azt a bizonyos dolgot.

Piaci árakat pedig kár nézni hogy 4 éve Alonso a pl egyik legjobb játékosa a Pool esze stb jelzőkkel 35-ért jött. Pont azon a nyáron szaladt el a ló a piacon a költekezésünk miatt. Szóval a mostani árakért csak magunkat okolhatjuk.
Az angol liga egyik legjobb játékosát tavaly vettük meg 30 millió körül. Idén megvettük a BL-ben is alkotó, a legjobb fiatalnak választott 21 éves Iscot 30 alatt.

Itt nem az eladó a hülye, hanem az, aki megveszi, esetünkben mi. Véletlenül sem az a gondom, hopgy a Sosiedad ennyit vagy annyit kér, szívük joga. Engem az zavar, hogy kifizetünk ennyit!

De most már gyakorlatilag tényként vehető az átigazolás. Innentől kezdve akkor remélem legalább nagyot fog alkotni a gyerek, még ha ez nem fog azon változtatni, hogy mennyire túlárazottan vettük.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 12., péntek 11:01

A Marca mai számának címlapján közli, hogy a Real Madrid a következő napokban egy összegben 38 millió eurót fog fizetni Illarramendiért! Az üzlet ezzel már nem csak a Real Sociedad számára előnyös, hiszen ők a kivásárlási ár kifizetésekor is megkapták volna a kívánt 30 millió eurót, de a blancóknak is, mivel így az egyéb járulékos költségeket megtakaríthatja. A játékos leigazolása mellett Ancelotti és Zidane szakértői véleménye, valamint Florentino Pérez fiatal spanyol játékosokba vetett hite döntött.
Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?

Egyébként akik sokallják az árát azoknak meg csak ennyit ez a piac. Hiába ér valaki egy bizonyos összeget hülye lenne az eladó lepasszolni egyből mikor kérhet többet is és persze hogy kér ha valaki ennyire akarja azt a bizonyos dolgot.

Piaci árakat pedig kár nézni hogy 4 éve Alonso a pl egyik legjobb játékosa a Pool esze stb jelzőkkel 35-ért jött. Pont azon a nyáron szaladt el a ló a piacon a költekezésünk miatt. Szóval a mostani árakért csak magunkat okolhatjuk.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 12., péntek 10:55

ennyi dellát kicsengetni egy még közel sem befutott játékosért érthetetlen.

inkább nem vettem volna senkit idén és jövőre gündogant hoznám, még érte sem kérnének ekkora összeget.
ezeket honnan szeditek? mondta Klopp? vagy mi?
:kivagyhe:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 12., péntek 10:48

Nem akarok senkit elkeseríteni, de telón nézegetem most a híreket és a marca mintha azt írná friss hírként, hogy megálapodtak a felek és már csak a hivatalos bejelentés van hátra :kivagyhe:

Ancelotti meg ma áll munkába, ha jól emlékszem :) . Várom az első edzésről a vidiket :D ( tudom, hogy hétfőn lesz :) )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 12., péntek 10:43

CS0ki írta:
Miért ne érné meg a pénzét a fiatal spanyol középpályás? Tavaly a Bayern Martinezért adott ki 40 millió eurót mindenki rajtuk röhögött kb, aztán csak nekik lett igazuk... Nem csak a csillogó-villogó játékosokért kell nagy pénzt fizetni, hanem azokért is akik a piszkos munkát elvégzik
Martinez ugyanannyi idősen fel tudott mutatni nagyjából négyszer(!!) annyi első olytályú tapasztalatot, 25 nemzetközi kupameccset, kupadöntig menetelve a Bilbaoval az ő hathatós közremüködésével, emellett nagyválogatott volt párszor, két poszton is bizonyított. És mindezektől függetlenül érte is messze sok volt a 40 millió. Fel sem merült, hogy bárki más kifizesse érte a pénzt.
Most se kell nagyon más csapattal versenyeznünk egyébként nekünk se...
Én most áldanám Perezt, ha lerakta volna tavaly a 40-et Martinezért. Remélem Illarraval is így lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. július 12., péntek 10:42

ennyi dellát kicsengetni egy még közel sem befutott játékosért érthetetlen.

inkább nem vettem volna senkit idén és jövőre gündogant hoznám, még érte sem kérnének ekkora összeget.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 12., péntek 10:35

A vezetőség - velem ellentétben - nagyon láthat valamit ebben az Illarramendi gyerekben, mert az elmúlt két évben, de leginkább tavalytól, nagyon jó átigazolási politikát folytattak, amit most minden jel szerint hajlandóak lennének felrúgni.
Eddig ügyesen alkudoztak, kivártak (Modric esetében talán kicsit sokáig is) és ennek megfelelően viszonylag emberi árakon szereztük meg az embereket. Most viszont hozni akarnak egy 15, nagyon-nagyon maximum 20 milliót érő játékost 38-ért?
Miarosseb?!
Nem mondom, hogy fokmérő, de általában egy játékos képességeit alátámasztja és az értéke is megmutatkozik abban, hogy hány top csapat áll be a kérői közé. Hát a baszknál nem hosszú a sor. A Real Madrid és ennyi.
Ennyi pénzért az igazán elit játékosokon kívül bárkit elhozhatnánk erre a posztra, És azért legyünk őszinték, az említettek és Illarra közt még vannak más játékosok is, szóval én még B tervnek sem őt húznám elő a kalapból.
:(

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 12., péntek 10:28

csabi87 írta:
Illarramendi:

A srác egy az egyben kiköpött Alonso, csak 10 évvel fiatalabb, "felturbózott" változatban. Marha jól lát a pályán, nehéz zavarba hozni, nem pattan el tőle a labda, de ami a legszembetűnőbb, hogy eszméletlenül jól olvassa a játékot és nagyon sok labdát szerez. Fejjátékban "gyenge", illetve egy 50m-es sprinten sem feltétlenül ő a favorit, de a gyorsasága hiányát megfelelő helyezkedéssel jól semlegesíti. Hosszú évekig lehet a középpályánk egyik motorja, valószínűleg ezért fizetne érte Perez annyit amennyit.



Nekem is hasonlóan jó véleményem van róla, viszont mellé mindenképpen kellenek olyanok, akik képesek ritmust váltani és kapu felé törni, Illarra ilyen téren használhatatlan. Modric viszont mellette ki fog virágozni, mert nyugodtan foglalkozhat a támadásokkal majd, és itt jönne nálam a képbe a 3. középpályás, nagyon kéne Illarra és Modric mellé egy igazi "labdaszerző" középpályás.
No comment! :hmmm:

Ibrahimovicot meg leigazolnám ez nem is kérdés.Jelenleg nincs csatára a csapatnak.Sajnos ezt ki kell mondani mert
igaz.Még akkor is ha 12 millió a fizetése.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 12., péntek 10:27

Illarramendi:

A srác egy az egyben kiköpött Alonso, csak 10 évvel fiatalabb, "felturbózott" változatban. Marha jól lát a pályán, nehéz zavarba hozni, nem pattan el tőle a labda, de ami a legszembetűnőbb, hogy eszméletlenül jól olvassa a játékot és nagyon sok labdát szerez. Fejjátékban "gyenge", illetve egy 50m-es sprinten sem feltétlenül ő a favorit, de a gyorsasága hiányát megfelelő helyezkedéssel jól semlegesíti. Hosszú évekig lehet a középpályánk egyik motorja, valószínűleg ezért fizetne érte Perez annyit amennyit.



Nekem is hasonlóan jó véleményem van róla, viszont mellé mindenképpen kellenek olyanok, akik képesek ritmust váltani és kapu felé törni, Illarra ilyen téren használhatatlan. Modric viszont mellette ki fog virágozni, mert nyugodtan foglalkozhat a támadásokkal majd, és itt jönne nálam a képbe a 3. középpályás, nagyon kéne Illarra és Modric mellé egy igazi "labdaszerző" középpályás.
No comment! :hmmm:

Ibrahimovicot meg leigazolnám ez nem is kérdés.Jelenleg nincs csatára a csapatnak.Sajnos ezt ki kell mondani mert
igaz.Még akkor is ha 12 millió a fizetése.Csak
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 12., péntek 10:23

Miért ne érné meg a pénzét a fiatal spanyol középpályás? Tavaly a Bayern Martinezért adott ki 40 millió eurót mindenki rajtuk röhögött kb, aztán csak nekik lett igazuk... Nem csak a csillogó-villogó játékosokért kell nagy pénzt fizetni, hanem azokért is akik a piszkos munkát elvégzik
Martinez ugyanannyi idősen fel tudott mutatni nagyjából négyszer(!!) annyi első olytályú tapasztalatot, 25 nemzetközi kupameccset, kupadöntig menetelve a Bilbaoval az ő hathatós közremüködésével, emellett nagyválogatott volt párszor, két poszton is bizonyított. És mindezektől függetlenül érte is messze sok volt a 40 millió. Fel sem merült, hogy bárki más kifizesse érte a pénzt.
Most se kell nagyon más csapattal versenyeznünk egyébként nekünk se...

centeno
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: centeno » 2013. július 12., péntek 10:19

ebben az a durva, hogy végre a legproblémásabb (egyben nem túl látványos) csapatrészre is hajlandó lenne áldozni a vezetés, erre hozunk egy alig bizonyított "tehetséget" egy rakat pénzért. ráadásul ez az a poszt amire egy kiforrott klasszisnak is nehezen szokott menni a beilleszkedés és könnyen előfordulhat, hogy ezen a poszton majd még "nehezebb zongorát" kellene majd cipelni mint tavaly, mourinho alatt.

szóval nem irigylem a srácot ha tényleg ennyiért jön, rajta lesz folyamatosan az árcédula és nagyot kell alkotnia egy nem túl hálás (és az átlagszurkoló által nem is nagyra tartott) szerepkörben, hogy ne kezdjék ki.

mindegy, ha jön, akkor hajrá...és remélem egy év múlva aprópénznek fogjuk tartani az érte kiadott pénzt:)

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 12., péntek 10:16

és ha Illaramendi tényleg annyira jó játékos, hogy megér ennyi pénzt és jobb, mint a felsoroltak?
Lehet, hogy bejön. De akkor sem 40 milliós játékos, de még csak nem is 30. És igen: nem túl sokan vannak azon a poszton, aki ennyiért ne lenne mozdítható.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 12., péntek 10:13

kovacspeter írta:Miért ne érné meg a pénzét a fiatal spanyol középpályás? Tavaly a Bayern Martinezért adott ki 40 millió eurót mindenki rajtuk röhögött kb, aztán csak nekik lett igazuk... Nem csak a csillogó-villogó játékosokért kell nagy pénzt fizetni, hanem azokért is akik a piszkos munkát elvégzik.
Javi Martínez nekem már a Bilbaoból is kitűnt. Voltak olyan hírek, hogy ide fut be. Akármikor lecseréltem volna a Hercegünkre már tavaly is.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 12., péntek 10:07

Wertz írta:
Gábe írta:Érdekes lesz, ha a Bayern elviszi Thiagot 18 millióért, mi meg Illarát 40-ért. :D De ha még 30 körüli is lesz Thiago, arra is azt mondom, hogy megéri a srác. De ez a 40 millió, vakon.. Véleményem ugyanaz mint itt a töbieknek: Gündogant is odaadnák ennyiért. Vidalt nem, mert tavaly ha jól tudom 40 milliós ajánlatot dobott vissza a Juve a Citytől..
és ha Illaramendi tényleg annyira jó játékos, hogy megér ennyi pénzt és jobb, mint a felsoroltak?
de nem az.

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2013. július 12., péntek 10:05

Miért ne érné meg a pénzét a fiatal spanyol középpályás? Tavaly a Bayern Martinezért adott ki 40 millió eurót mindenki rajtuk röhögött kb, aztán csak nekik lett igazuk... Nem csak a csillogó-villogó játékosokért kell nagy pénzt fizetni, hanem azokért is akik a piszkos munkát elvégzik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 12., péntek 9:59

Gábe írta:Érdekes lesz, ha a Bayern elviszi Thiagot 18 millióért, mi meg Illarát 40-ért. :D De ha még 30 körüli is lesz Thiago, arra is azt mondom, hogy megéri a srác. De ez a 40 millió, vakon.. Véleményem ugyanaz mint itt a töbieknek: Gündogant is odaadnák ennyiért. Vidalt nem, mert tavaly ha jól tudom 40 milliós ajánlatot dobott vissza a Juve a Citytől..
és ha Illaramendi tényleg annyira jó játékos, hogy megér ennyi pénzt és jobb, mint a felsoroltak?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 12., péntek 9:50

Ezt nem értem. Miért fizetünk egy részletben 38 milliót illaramendiért, mikor 30 millió a kivásárlási ára? Akkor megérteném, ha több részletben fizetnénk ezt, mert így megspórolnánk az adókat, de így... Tojni kéne az egész Illaramendi dologra már. Götzéért 35 milliót fizettek basszus, és az is kivásárlási ár volt
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 12., péntek 9:44

ez az Ibra féle hír már csak azért is kacsa, mert úgy tudom, hogy carlo és a psg közt van az az egyezség , hogy idén nem visz magával senkit Madridba. vagy nem jól tudom?
Attól Ibra még akarhatna jönni...Szerintem ha rajta múlna, jönne is, mitn a szél. Csak mi nem akarjuk. Ez az Ancelottival való megegyezés is kamu szerintem. Illetve inkább értelmetlen. Ha lenne a játékosaiknak kivásárlási ára, akkor oké, egyébként meg a PSG-nek simán nemet kell mondania a megkeresésekre. Max arra jó még, hogy Ancelotti a héáttérben ne kezdjen el duruzsolni valamelyik játékos fülébe...

Az Illarramendi bizniszről meg elmondtam már a véleményemet, szerintem Perez ennyire még soha nem fizetett valakiért ennyire áron felül. (már ha tényleg meglesz az igazolás) Egyszerűen hihetetlen.
Gündogant is odaadnák ennyiért. Vidalt nem, mert tavaly ha jól tudom 40 milliós ajánlatot dobott vissza a Juve a Citytől..
A Dortmund szerintem sem gondoklkodna sokat egy 33 millió körüli ajánlaton. De tényleg az az igazság, hogy nem feltétlenül vagyunk kényszerhelyzetben. Most csak azért, hogy hozzunk valakit, ne fizessünk már ki ennyit ezért a gyerekért. Fiatal tehetséget kevesebbért is tudnánk hozni, ennyi pénzért meg kevés olyan ember van ezen a poszton, akit nem lehetne megszerezni.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 12., péntek 9:30

Érdekes lesz, ha a Bayern elviszi Thiagot 18 millióért, mi meg Illarát 40-ért. :D De ha még 30 körüli is lesz Thiago, arra is azt mondom, hogy megéri a srác. De ez a 40 millió, vakon.. Véleményem ugyanaz mint itt a töbieknek: Gündogant is odaadnák ennyiért. Vidalt nem, mert tavaly ha jól tudom 40 milliós ajánlatot dobott vissza a Juve a Citytől..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég