Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. január 5., kedd 12:40

dannen írta:hát ez azért kemény. egyrészt rá lehet mondani, hogy benitez megérdemelte a menesztést, másrészt azért sajnálom a faszit mert ez minden volt csak nem igazságos. gyakorlatilag kapott pár hónapot, elég nagy csoda kellett volna, hogy a maga képére alkossa a csapatot ennyi idő alatt, főleg így, hogy a játékosok érezhetően nem álltak mellette. mindenesetre sok szerencsét neki máshol, azért mégis csak egy madridistáról beszélünk elvileg, ha csak nem lett barcás ennyi idő alatt
Igen, ezt én is így látom. Nem volt túl gerinces, pláne, hogy Perez decemberben többször is megerősítette a pozíciójában, kitartanak mellette, ugye ez a szöveg: "Pérez (12.17): "Benítez nem lesz lecserélve Zidanera, és senki másra sem. Benítez nem a probléma, hanem a megoldás". ", és erre kirúgja, akármennyire is ésszerű volt, ez szánalmas, de hát Pereztől meár megszokhattuk az ilyen jellegű dolgokat. Alapból nem kellett volna kinevezni, és akkor megspórolták volna ezt a megaláztatást, mert szerintem ez eléggé az lett. És én is sajnálom szerencsétlen Benítezt, függetlenül az itteni munkásságától, a játékosok is ellene voltak, a szurkolók is, így nehéz. Na mindegy.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 5., kedd 12:37

Igen valamennyire én is sajnálom Benitezt mert nem sokan álltak mellette a játékosok közül.
De azért ő is benne volt egy két hülyeségbe.
Mondjuk nem is kellett volna kinevezni.
Sokan mondtuk hogy ez nem fog működni már akkor,hát nem is működött.
Most már mindegy,Zidane szedje össze a csapatot aztán hadd szóljon.
Remélem hogy sikeres lesz. :salute:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 5., kedd 11:43

Ünnep van Madridban srácok :salute: Óriási érzés látni, hogy a kopasz feje csillog a napsütésben és vezeti az edzést :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. január 5., kedd 11:31

Mike írta:többen vannak zizu első edzésén mint egy magyar rangadón
és most képzeld magad elé perez szééépen lassan vigyorra változó arcát. :lol: :lol:
és a tekintetet és a gondolatot: "ezt is megcsináltam!" :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 5., kedd 11:29

Igaz, hogy NSO cikk, de a nagy öröm közepette még senki nem írt arról, hogy a MU elvileg megint Bale-t akarja? :mrgreen: 100+ millió euróról írnak most is. Jobban játszik, Zidane is sokat lát benne, de remélem ezek a folyamatos és újra induló pletykák után végül révbe ér a transzfer! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 5., kedd 11:13

többen vannak zizu első edzésén mint egy magyar rangadón

rm.comon nézhető
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 5., kedd 9:59

. És megtanulni futni. Minden mezei csapat szétfut minket ez a baj...
A labdának kell futni.Az sose fárad el.Onnantol az ellenfèl futkározhat amennyit akar :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. január 5., kedd 9:55

Sierra írta:Tényleg nem értem mire volt jó ez az egész. Ezt Ancelottival is hozták volna, teljesen érhetetlen lépés volt ez nyáron. Mondjuk Pereztől ez nem meglepő, de hogy honnan jött neki ez, hogy pont Benítezt nevezte ki... Sosem fogom megérteni. Viszont szerintem Zidane kinevezése korai még, de most már mindegy. Tényleg Ancelottit kellett volna hagyni még pár évig, vagy akkor egy minőségi edzőt kellett volna hozni Benítez helyett.
Pérez (12.17): "Benítez nem lesz lecserélve Zidanera, és senki másra sem. Benítez nem a probléma, hanem a megoldás".
Ez meg no comment, a szánalmas jelző enyhe kifejezés erre a szitura.
Tipikus esete a bort iszik és vízet prédikál.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. január 5., kedd 9:47

Tényleg nem értem mire volt jó ez az egész. Ezt Ancelottival is hozták volna, teljesen érhetetlen lépés volt ez nyáron. Mondjuk Pereztől ez nem meglepő, de hogy honnan jött neki ez, hogy pont Benítezt nevezte ki... Sosem fogom megérteni. Viszont szerintem Zidane kinevezése korai még, de most már mindegy. Tényleg Ancelottit kellett volna hagyni még pár évig, vagy akkor egy minőségi edzőt kellett volna hozni Benítez helyett.
Pérez (12.17): "Benítez nem lesz lecserélve Zidanera, és senki másra sem. Benítez nem a probléma, hanem a megoldás".
Ez meg no comment, a szánalmas jelző enyhe kifejezés erre a szitura.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 5., kedd 9:45

Félre ne értsetek, nagyra becsülöm Carlot, de őt is megverték mint Mout Rafát.
Max Simeone verte meg Ancelottit.
Másra nem nagyon emlékszem,de mindegy.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. január 5., kedd 9:27

A játékosainknak szerintem mindenekelőtt egy jo pszichológus kell, mintsem edzo. Ha abból indulok ki, hogy Varane es Benzema is többször hangoztatta régebben, hogy Zidanenak is köszönheti, hogy feljavult, akkor ez azert bizalommal tolt el, annak ellenére is, hogy mindenki francia közülük.. Ha meg fogjak találni a kozos hangot, akkor rendben leszunk. Engem az se zavar, ha néha Zizu becsereli magát.. :D

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. január 5., kedd 9:02

Félre ne értsetek, nagyra becsülöm Carlot, de őt is megverték mint Mout Rafát. Zidane is lehet, hogy belenéz egy két pofonba, de szerintem egy ilyen keret izombol behuzhat bátmit. Bármit. Ha Zidane jol kijön velük hallgatnak rá, rábírja őket, hogy a földön vigyük végig az akciókat, onnantól kb verhetetlen a csapat. Ennyire még senkiben sem bíztam, de időt kell neki adni. Ez az év kuka. Hagyjuk dolgozni.

Carlo taktikailag felkészült volt, a csapat nem. Nálunk mentális problémák vannak. És leginkabb ezzel kell kezdeni valamit. És megtanulni futni. Minden mezei csapat szétfut minket ez a baj...

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 5., kedd 8:51

ericco írta:Amúgy Benítezzel együtt azt is ki kéne b@aszni, aki kinevezte. És nem, nem Perez volt az, hanem a haverja Sanchez. Az ő nevéhez fűződik jó pár érdekes döntés a közelmúltból.
Carlot is tönkreverték taktikailag, szóval kellett ez a váltás. A lehető legjobb ember ül most a padon. Ha rá nem hallgatnak akkor senkire!
Ha jól értem, szerinted Carlonál a taktikai felkészültség hiányzott, most pedig örülsz egy szinte 0 km-s edzőnek? :kivagyhe:
Ónó szerintem arra gondolt, hogy nem azon fog múlni, hogy valaki 0 km-es edző-e vagy sem. Szerintem. :mrgreen: Aztán max megcáfol. :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. január 5., kedd 8:38

Amúgy Benítezzel együtt azt is ki kéne b@aszni, aki kinevezte. És nem, nem Perez volt az, hanem a haverja Sanchez. Az ő nevéhez fűződik jó pár érdekes döntés a közelmúltból.
Carlot is tönkreverték taktikailag, szóval kellett ez a váltás. A lehető legjobb ember ül most a padon. Ha rá nem hallgatnak akkor senkire!
Ha jól értem, szerinted Carlonál a taktikai felkészültség hiányzott, most pedig örülsz egy szinte 0 km-s edzőnek? :kivagyhe:
Merci Zizou!

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. január 5., kedd 8:32

lestat írta:Lehet hogy felnéznek rá stb és szeretni fogják meg minden happy lesz.
De ne felejtsük el hogy ez már nem a Castilla itt sokkal több taktikai tudás kell...belenyulni a meccsbe felismerni a látottakat stb...képezte ő magát rendesen nem azt mondom hogy hülye lesz hozzá...csak aztán nehogy egy Enrique meg Simeone agyonverje taktikailag...mert ez már néha több hogy jó helyre rakosgatod-e az embereket.
Ez a fél év már nem oszt nem szoroz persze hátha leesik valami :D ...kiváncsi leszek nyáron hogy fogja alakítani a keretet.
Carlot is tönkreverték taktikailag, szóval kellett ez a váltás. A lehető legjobb ember ül most a padon. Ha rá nem hallgatnak akkor senkire!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. január 5., kedd 8:19

én tényleg nem akarok megmondóembert játszani, de vissza lehet keresni, mikor kinevezték rafát. ugyanarra számítottam, mint amit az internél is csinált, csak itt pár héttel tovább húzta, de ki sem szabadott volna nevezni. sztem nem volt még a világ labdarúgásában ennyire hendikeppről induló edző, akit ilyen szinten elleneztek a szurkolók. tényleg lófasz értelme nem volt kinevezni. egyáltalán szóba sem kellett volna kerülnie, annyira le van maradva a faszi. mondom 10 évvel minimum. a technikai döntései azok vmi fenomenálisak voltak. áá,és még lehetne sorolni a balfaszságait. nem bántom, mert ő ennyit tud és kész, az más kérdés, h sztem többre tartja magát, mint ami. örülök, h el lett küldve, a 0-4 után meg kellett volna ezt már lépni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 5., kedd 8:17

Allez, montre moi ton cul Zizou dirige la vérité de l'Évangile! :box: :lilasalas:
..csak aztán nehogy egy Enrique meg Simeone agyonverje taktikailag..
LE biztosan nem.Nem az a nagy taktikus.Cholo meg ha sokat ugrál,mellbe lesz bolintva :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 5., kedd 8:14

Realista24 írta:
lestat írta:Az igaz hogy meg egy játékos sem irta ki hogy Gracias Rafa mint Carlonal :lol: :lol:
Most mit köszönjenek meg neki? :lol:
Made my day :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 5., kedd 8:11

lestat írta:Az igaz hogy meg egy játékos sem irta ki hogy Gracias Rafa mint Carlonal :lol: :lol:
Most mit köszönjenek meg neki? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 5., kedd 8:08

Az igaz hogy meg egy játékos sem irta ki hogy Gracias Rafa mint Carlonal :lol: :lol:

Hát baszki az biztos hogy már nagyon várom a hétvégi meccset...kiváncsi leszek a fiuk hozzáállásához... vègülis...megkapták amit akartak.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég