Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 5., kedd 19:25

Hazard, Douglas Costa és talán Reus lennének a fő célpontjaim adott esetben. Hazardban szerintem a mostani szezontól függetlenül ott az x, Zidane jó hatással lenne rá. Nekem nagy kedvencem, ami nyílván szubjektív de ha nagyon szakmázni szeretnék is úgy gondolom, hogy illene a buliba. DC óriási meglepetés volt nekem, sajnos a fogadásom 99,9%-hogy bukom number-rel szemben miatta :lol: Azért hagytam nyitva még picit mert ha soha többet nem játszik jó meccset még nyerhetek :D Üde színfolt a mai fociban, vonal mellett is megcsinálja a cselt a védőkkel szemben, nem folyamatosan befelé tekereg, aztán durr 20 méterrel fölé, remekül adja középre a lasztikat, nagy fegyvertény egy ilyen focista. Reus meg Reus, nem a képességeivel van a baj, szuper focista, kérdés, itt mennyit lenne a Sanitason Dr. Hozzánemértővel..
De kiegészítőnek akár Draxler,Konoplyanka, Inaki Williams,Lucas is szóbajöhetne. Nem kell letámadni majd, nyílván padra képzelném el őket már de lendületet tudnának adni bármikor a játéknak, nem fosnak a cselektől és keresik mindig a passzt , és Draxler meg Williams meg kitudja meddig tudnának fejlődni, szerintem piszok tehetségesek.
Aubameyang meg poszttól, távozoktól függetlenül érkezhetne. Érzi a bugit, fejlődésben van, udvarol nekünk már ahogy tudom. Le kell rá csapni, no' !
Bale sehogy nem szerepel az én elképzeléseimben. Bocsi Gareth :-(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 5., kedd 19:06

Mondjuk en nem Hazardot szeretnem, csak szerintem o lesz az elso szamu celpont, mert Pereznek es Zizounak is kedvence(lehet).
Norbii írta:Én Lucas Mourával álmodok bél helyett. Nagy nagy kár hogy a real megint csak kretén volt. pedig lenne egy Neymarunk.D
+1
ziro4vr írta:
Nem kell Moura se, bár egy jól 1v1ező arc valós prioritás kell hogy legyen. Carloval leboltolja Zidane, Bale--Douglas Costa csere. :hmmm:
Tehetnem mindkettot hoznam(Lucas,Costa). Az elolso negyes Benzema-Auba-Lucas-Costa negyes lehetne rotalva.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 5., kedd 18:59

Norbii írta:Én Lucas Mourával álmodok bél helyett. Nagy nagy kár hogy a real megint csak kretén volt. pedig lenne egy Neymarunk.D
És az asszony nem néz furán, hogy faszikkal álmodsz? :lol:

Nem kell Moura se, bár egy jól 1v1ező arc valós prioritás kell hogy legyen. Carloval leboltolja Zidane, Bale--Douglas Costa csere. :hmmm:
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. január 5., kedd 18:57

Én Lucas Mourával álmodok bél helyett. Nagy nagy kár hogy a real megint csak kretén volt. pedig lenne egy Neymarunk.D

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 5., kedd 18:54

Inkább valami olcsó fiatal tehetséges bal hátvédet hozhatna....Aubameyangot én is adnám...de ez az első hármastól függ...szerintem még jövőre is itt lesznek.
Max Bale fog elmenni a MU-ba es akkor Auba ide.
Benzema mellé kell csatár de olyan aki jelenleg még nem jelent rá potenciális veszélyt mint pl anno Higu nem izlett neki a versengés. Ilyet most hirtelen nem is tudnek mondani....esetleg Vardy :shifty:
Kp neg szerintem jó az úgy...persze ha egy Pogba vagy Veratti jönne akkor oke de nem látok egyikre sem sok esélyt...Pogba sztem marad vagy Barca...Veratti meg BM maximum.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 5., kedd 18:49

ziro4vr írta:mert míg a gaboni egy hatos focistáról kilencessé fejlődött, addig a belga fordítva.
Ez tény, de nem feltétlen marad ez így. Ezzel sem fogsz egyet érteni, de szerintem ha marad a Dortmundban, akkor sem lesz még egy ilyen kiemelkedő szezonja, pláne nem a Realban. Cserének egyébként én is el tudnám képzelni, de CR vagy Bale utódnak nem.
ziro4vr írta:Esküszöm nem értem mit látnak benne az emberek. Fifában hányas? :lol: :lol:
Én látom benne a pluszt, amivel náluk kaszálhatna. De nem a fifa miatt, mert soha nem fifázok, úgyhogy nem tudom hanyas benne. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 5., kedd 18:47

Az a helyzet, hogy Aubama mindenképpen jöhetne. Szélen is jó meg csatárban is. Bale és C távozásával minimum 1 szélsőt kell venni meg egy csatárt.

Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom írni, de Di Mariat elbasztuk, pedig a multifunkcionalitását nagyon ki lehetne használni ezzel a kerettel.
pl:

DM-Modric-Kroos-Isco
-----Auba-Benzema

bár a:
MOdric-Kroos-Isco
Auba--Benzema-Bale sem hangzik gázosnak

de
Modric-Kroos-Kova
Auba-Benzema-Isco is parádé
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 5., kedd 18:40

Majd Zidane hoz valami elsőre noname, aztán később király fiatal francia srácot. :shifty:

Vagy jön vissza Morata 30 misikéért. :|
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 5., kedd 18:38

ziro4vr írta:
Mondjuk Lakazettát nem tudom hogy keverte Remy ide, de neki elnézem már. :mrgreen:
Cserecsatárnak. Miután Jesé is lépni fog valószínűleg, és ha CR és Bale is lép, akkor előre még szerintem kell majd valaki. Lukaku ára az egekben lesz, Lacazette meg talán okosban viszonylag olcsón is hozható lenne, pláne, hogy a Lyon ismét gyenge szezont fut.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 5., kedd 18:33

M1Ö írta: Nálam ők nem képviselnek olyan minőséget, mint Agüero meg Hazard. Bár ezután az év után senki nem fog velem ebben egyet érteni. :lol:
Ja, nem egy minőség, mert míg a gaboni egy hatos focistáról kilencessé fejlődött, addig a belga fordítva. :lol: Esküszöm nem értem mit látnak benne az emberek. Fifában hányas? :lol: :lol:

Mondjuk Lakazettát nem tudom hogy keverte Remy ide, de neki elnézem már. :mrgreen:
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. január 5., kedd 18:18

Hazard nem kell, mert egy nagypofájú sztár lett.
Nézzél már körül a Madridnál kik játszanak, nálunk ez kétségtelenül előnyös tulajdonság.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 5., kedd 18:14

Remy írta:Hazard nem kell, mert egy nagypofájú sztár lett. Ráadásul nem is teljesít... Agüero meg oké, de mit csinálsz, ha lesérül, márpedig lesérül, mert rengeteget sérült. Szóval eladod a két sztárt, majd idehozol 2-t, amelyikből az egyik könnyen sérül, a másik meg ki tudja mennyire szállt már el magától. Nem tett le szinte semmit az asztalra, aztán buktatja az edzőjét, nem lő gólt, nem csinál semmit. Kell a fenének az ilyen. Bale helyett anno jöhetett volna, de már nem kell
Neked nem kellenének, nekem igen! :) Hazard össze kaphatná magát nálunk, még csak 24 éves. Ráadásul Zidane a példaképe, meg mintha olyat is hallottam volna, hogy a Real a kedvenc csapata. Agüero meg szerintem nem kapna annyit, mint angliában. De ha nem is nyomna végig egy teljes szezont, az sem lenne gond, mert elég bő a keret és rengeteg opció van, ráadásul rengeteget erősödnénk vele elöl. Szóval ja, az én "embereim" ők lennének, ha menne Bale meg CR, de nem kell ezzel egyet érteni.
Remy írta:Aube jöjjön meg Griezmann, esetleg Lacazettét is hozzá lehet csapni. Olcsóbbak lennének, és valószínűleg könnyebben játszanának csapatjátékot. Persze ez csak 3 név, de most hirtelen ez jutott eszembe, akik szerintem jók lehetnének itt.
Nálam ők nem képviselnek olyan minőséget, mint Agüero meg Hazard. Bár ezután az év után senki nem fog velem ebben egyet érteni. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 5., kedd 18:10

Ha Zidane nem sul fel, akkor tuti a Hazard-Pogba kettosbol az egyik..vagy mind ketto(mind ketto kedvence).
Nem elkepzelhetlen, h CR valtani akar a szezon vegen es Bale vissza akar(egyszer) menni a PL-be. Ha mind ketto lepni akarna akkor nincs mit tenni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 5., kedd 18:06

M1Ö írta:
wxyz írta:és kik jöjjenek a helyükre?
Már írtam párszor, csak fantáziálok velük. De az is csak álom, hogy nyáron lép mindkettő. Hazard meg Agüero lenne az én 2 emberem a helyükre, ha én lennék az edző. Vagy Agüero és Verratti.
Hazard nem kell, mert egy nagypofájú sztár lett. Ráadásul nem is teljesít... Agüero meg oké, de mit csinálsz, ha lesérül, márpedig lesérül, mert rengeteget sérült. Szóval eladod a két sztárt, majd idehozol 2-t, amelyikből az egyik könnyen sérül, a másik meg ki tudja mennyire szállt már el magától. Nem tett le szinte semmit az asztalra, aztán buktatja az edzőjét, nem lő gólt, nem csinál semmit. Kell a fenének az ilyen. Bale helyett anno jöhetett volna, de már nem kell

Aube jöjjön meg Griezmann, esetleg Lacazettét is hozzá lehet csapni. Olcsóbbak lennének, és valószínűleg könnyebben játszanának csapatjátékot. Persze ez csak 3 név, de most hirtelen ez jutott eszembe, akik szerintem jók lehetnének itt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 5., kedd 17:50

wxyz írta:és kik jöjjenek a helyükre?
Már írtam párszor, csak fantáziálok velük. De az is csak álom, hogy nyáron lép mindkettő. Hazard meg Agüero lenne az én 2 emberem a helyükre, ha én lennék az edző. Vagy Agüero és Verratti.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 5., kedd 17:45

és kik jöjjenek a helyükre?

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 5., kedd 17:32

dannen írta:mondjuk a valencia elleni első gól pont olyan játék volt amiről 90%unk álmodik és ő csinálta a kulcsmozdulatot.
Attól az egy sarkazástól még nem a kispasszos játék lesz az erőssége, meg nem fog hirtelen felállt védelem ellen villogni. Hanem marad a rúgd én futok, aztán majd beadom játéka. Nekem ez nem hiányzik, még ha mostanában meg is oldja. De ja, mehet CR is felőlem, mert a játékhoz már Ő sem ad semmit.
numberone1 írta:Majd en eldontom, mehet CR es Bale is.
Valahogy így. :)
oké, ez olyan, hogy valaki beírta, hogy reméli , hogy már hétvégén cr nélkül nyomja fel a csapatot zidane. mennyi erre a reális esély őszintén? ugyanígy nem fogjuk mindkettőt eladni egy nyáron.
Nem sok, sőt. De attól még mehetnének. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 5., kedd 17:25

Majd en eldontom, mehet CR es Bale is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 5., kedd 17:02

Realista24 írta:hát húzzon a facomba utána, ha hiányzik neki.
Ha hiányzik neki, ha nem, húzzon utána. :mrgreen: Hiába javul a formája, attól még amíg itt van, soha nem lesz olyan foci amiről a Madridisták 90%-a álmodozik...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 5., kedd 16:57

miro írta:Most hogy jol jatszik kossunk bele ebbe.. :roll:
Miért ne lehetne megjegyzést tenni? Ki a makkom ez a Bale, hogy ne lehetne? Meghallja? Olvassa?
Meg kesereg Rafa után, hát húzzon a facomba utána, ha hiányzik neki. A kutyának nem fog hiányozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég