Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. július 13., szombat 3:56

Kitfisto. írta:Hegyi Iván rengetegszer elismerte, hogy Madrid szurkoló. Szerintem azért offolja ennyire a mostani Realt, mert az öreg csóka a mai napig nem tudta megemészteni, hogy a Galaktikus-éra véget ért és már más idők járnak. Halálosan szerelmes lehetett abba a Real Madridba.
Az egyetlen kerdes az, hogyha tenyleg a Zidane vezenyelte Real Madrid jelentette neki a csucsot (ebben semmi kivetni valo nincs, nekem is Zidane jelentette a csucsot...) akkor hogy a fenebe lehet az hogy ettol a semmilyen Barcelonatol nem fordul fel a gyomra, sot mondhatjuk hogy isteni ajendekkent kezeli ezt a futballt. Holott a ketto kozott sulyos minosegbeli kulonbseg van...

Hegyi viselkedesere egyszeruen nincs esszeru magyarazat azon kivul hogy egy kibaszott dilettans nyomorek kocsog. Nem tudom szebben kifejezni magam. A magyar sportkozvetites antikrisztusa...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. július 12., péntek 22:32

Kitfisto. írta:
Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:
Ezt te sem gondolhatod komolyan. Még jó, hogy a hazai színeknek fognak szurkolni. Hallottál már spanyol, katalán vagy délamerikai szpíkert, amikor gólt szerzett a csapata? 5 percig üvöltöznek.
Érdekes lett volna, ha anno Vitray monoton hagon elpampogja, hogy egérke éppen halad az olimpiai győzelem felé.

alcantara
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 11:23
Kedvenc játékosaid: pastore,alcantara
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alcantara » 2013. július 12., péntek 22:31

L.Miki írta:
Kitfisto. írta:Hegyi Iván rengetegszer elismerte, hogy Madrid szurkoló. Szerintem azért offolja ennyire a mostani Realt, mert az öreg csóka a mai napig nem tudta megemészteni, hogy a Galaktikus-éra véget ért és már más idők járnak. Halálosan szerelmes lehetett abba a Real Madridba.
Hát persze, hiszen elmondása szerint azok az idők voltak, amikor uralkodott a Fehér Balett. Amikor Zidane és társai öltötték magukra a mezt, az a Fehér Balett. Napjainkban, nincsen balett, csak egy kupac sz*r. Ezt ha nem is teljesen szó szerint, de valahogyan hasonlóan mondta az egyik Fieszta műsorában. Real Madrid szurkoló, de ő abba a Real-ba, amelyik balettozott, és szerinte, az nem a mai Madrid.
Persze a jó fociba könnyű beleszeretni...Ennyit ért a focihoz Hegyi is. Nagy nevek szép, attraktív támadó játék...Kár hogy már eltelt egy évtized és már Zidane a kispadon kap helyett és nem a pályán. Régebben nekik a Real Madrid az egyéniségekről szólt, csak azt kéne felfogi, hogy abba a csapatba több egyéniség volt, mint napjainkban összesen nincs. Itt már nem elég ha van 4 jó védőd. Biztos vagyok benne hogy egy mai Dortmund megfingatta volna az akkori csapatot, mert többet, gyorsabban és céltudatosabban futnak, pluszba az akarati tényzők is fobbak náluk. Változik a foci és ezt észre kéne vennie. De ő csak ott ül vágja a lenéző grimaszokat, hogy bezzeg régebben milyen játékosok voltak a Realba és elkezdi a játékosainkat hasonlíttatni a 2003-as csapathoz. Kössz a semmit. Bezzeg azt már nem tudná érvekkel alátámasztani, hogy mibe kéne egy taktikai válzotatást húzni...nem nem, csak az, hogy régebben Zidane volt meg Robi Carlos. Hozzá nemértő ember. Szakmai tudás nulla. És ezek ülnek Magyarország elsőszámú sport televiójánál...

Ez a magyar média.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 12., péntek 22:20

Kitfisto. írta:Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:
Ezt te halálosan komolyan gondoltad vagy csak nekem nem jött át a humor/irónia?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 12., péntek 22:12

Kitfisto. írta:
TéOeM írta:Nem a Sport Klubbal kevered a dolgokat? Léderert meg Puzsért nem láttam még a Digin.
Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:
??? :lol: azért had szurkoljon már a hazaiaknak.

Az irritáló az, amikor 2 külföldi csapat meccsel egymással és a kommentátor nem egységesen közvetít.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. július 12., péntek 22:08

TéOeM írta:Nem a Sport Klubbal kevered a dolgokat? Léderert meg Puzsért nem láttam még a Digin.
Igen-igen igazad van.

Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 12., péntek 21:58

Léderer és Puzsér a Sport klubbon vannak...
Léderer meg a legnagyobb :mrgreen:

Jah meg Horti!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 12., péntek 21:38

Nem a Sport Klubbal kevered a dolgokat? Léderert meg Puzsért nem láttam még a Digin.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. július 12., péntek 21:23

Szerintem ez a Thiagos nyilatkozat kamu, de ha igaz akkor azonnal takarodjon innen a büdös ***** anyjába. Meg alapból is. ha ezen a szinten valaki nem teljesen elhivatott, hogy menjen vagy maradjon akkor inkább menjen.

Digisportos kommentátorok? A kupadöntötőket néztem ott. Nem tudom, hogy ki volt a közvetitő, de a gyerek 3-szor is eljátszotta, hogy már góóóóóólt kiáltott, közbe nem is lett az. Onnan egyedül Puzsért tudom kiemelni, aki akármekkora idióta mégis rendkívül objektíven látja a dolgokat.

Léderer? Aki még büszke is volt az iwiwjén arra hogy gyülőlik? :DDDD

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 12., péntek 20:41

Hát Thiagót sem dícsérik meg a nyilatkozata miadt :lol: :lol: :lol:
Most nem tudom rendesen bemásolni mert telefonon vagyok, de annyi a lényeg, hogy szivesen igazolna a Real Madridba mert mindenki álma, hogy ott játszon, de ő a Barcelona játékosa és így a jövője Angliában van... majd a végén mindent megköszönt a barcának...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 12., péntek 17:53

Kitfisto. írta:Hegyi Iván rengetegszer elismerte, hogy Madrid szurkoló. Szerintem azért offolja ennyire a mostani Realt, mert az öreg csóka a mai napig nem tudta megemészteni, hogy a Galaktikus-éra véget ért és már más idők járnak. Halálosan szerelmes lehetett abba a Real Madridba.
Hát persze, hiszen elmondása szerint azok az idők voltak, amikor uralkodott a Fehér Balett. Amikor Zidane és társai öltötték magukra a mezt, az a Fehér Balett. Napjainkban, nincsen balett, csak egy kupac sz*r. Ezt ha nem is teljesen szó szerint, de valahogyan hasonlóan mondta az egyik Fieszta műsorában. Real Madrid szurkoló, de ő abba a Real-ba, amelyik balettozott, és szerinte, az nem a mai Madrid.
fura, hogy mikor a kommentátorokról van szó, a digiseket senki nem említi, pedig harasztiék szerintem jók nagyon.
Teljes mértékben egyetértek. Felkészültek, normálisak, objektívek valamilyen formában és nagyon ritka az olyan bakizások, amit amilyenek fellelhetőek a közkedvelt Sport Televíziónál. A Sport tv-nél egyedül Méhes Gábort tudom preferálni, ő azért valamilyen szinten, jól nyomja. Farkas Norbert, riporternek nagyon jó, elhivatottsága tiszteletre méltó, de szpíkernek csapnivaló. Faragó Ricsi és H.B.Istvánnal egyetemben. Az utóbbi két ember közvetítést régen a Fifában szerettem. DE csak is ott.
Ritkák a jó kommentátorok. Horti Gabi, például nem az, ő egy bohóc, egy a szinte legalja ennek a műfajnak. Mondjuk Knézytől nem nagyon van lejjebb... :mrgreen:


Más:

Nem tudom, hogy volt-e már, de most olvastam: Messi összetörte egy 9 éves gyermek szívét, plusz még 75 gyermekét is, azzal, hogy a beígért autogram osztáson, egyéb elfoglaltságai okán, mégsem jelent meg...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. július 12., péntek 12:49


Jézus. Nemtom, nekem rémlik még asszem a Real Spurs-ről olyan, hogy Casillas kivéd valamit, és felordít, hogy "Cudicini, micsoda védés!" vagy amikor Adebayor gólt fejelt bekiabálta, hogy "Gól! Vezet a Tottenham" vagy valami ilyesmi... Szinte biztos vagyok benne, hogy ott nem volt józan a csávó.

:mrgreen: Úgy látszik nem csak hungarokatalánokkal van tele az a csatorna hanem ..... is...Puhl :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 12., péntek 12:28

nekem sincs különösebb bajom Farkas Norbival, a riportjai nem rosszak, nem is elfogult, de kommentátori képességei szerintem röhejesek. 10ből 3x jó ha eltalálja, hogy éppen kinél van a labda, majd minden meccsen van valami bakija, nagyon sok hülyeséget hord szerintem össze. de mind1. vele legalább emberileg nincs bajom, az ilyen senkiházi hegyiivánokat meg jól fel kéne pofozni.
Hajdú B. tartozik nálam még a jobbak közé.
Jézus. Nemtom, nekem rémlik még asszem a Real Spurs-ről olyan, hogy Casillas kivéd valamit, és felordít, hogy "Cudicini, micsoda védés!" vagy amikor Adebayor gólt fejelt bekiabálta, hogy "Gól! Vezet a Tottenham" vagy valami ilyesmi... Szinte biztos vagyok benne, hogy ott nem volt józan a csávó.

fura, hogy mikor a kommentátorokról van szó, a digiseket senki nem említi, pedig harasztiék szerintem jók nagyon.
+1, szerintem is ők a legjobbak.

bocs az offért.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 12., péntek 12:17

fura, hogy mikor a kommentátorokról van szó, a digiseket senki nem említi, pedig harasztiék szerintem jók nagyon.

on : rafinha :arrow: celta vigo (kölcsönbe)

Avatar
Madridismo
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 17:31
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Madridismo » 2013. július 12., péntek 7:37

Kitfisto. írta: http://www.youtube.com/watch?v=DrjEKeqXU7U

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem tetszik és nem nevettem rajta, de ilyen nem kerülhet be adásba még poénból se.
Ez csak egy közönséges bunkó, akinek a futballhoz kb. annyi köze van, mint Knézynek, nem igazán kell komolyan venni.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 12., péntek 1:48

Kitfisto. írta:
http://www.youtube.com/watch?v=DrjEKeqXU7U

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem tetszik és nem nevettem rajta, de ilyen nem kerülhet be adásba még poénból se.
Én mindig sírva nézem ,ezeket a Heti Helyzeteket , amikor ők vannak benne. Lehet a Realt szapulja , de én nagyon bírom a stílusát , és ezeken is hihetetlenül tudok nevetni :D

Én kifejezetten nem szeretem Farkas Norbertet ... Engem a hangja is irritál + nagyon sokszor mond hülyeségeket , olyanokat aminek nincsen semmi alapja. Mondjuk nem mérném a kollégájához , azért.
Manapság nekem Méhes jön be nagyon , a hangja nagyon jó , még az olasz meccseket volt hallgatni. Hajdú B. tartozik nálam még a jobbak közé.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 12., péntek 1:10

Farkas Norbival nekem sincs bajom.Szerintem magyar viszonylatban az egyik legjobb,ha nem a legjobb szpíker.
(és a hangja is tetszik,ez fontos ebben a szakmában) :mrgreen:

Horti Gábor megvan mindenkinek? :D
Van egy fajta stílusa az embernek..egyszer hosszan taglalta,hogy Ronaldot ő csak ragyásnak szereti hívni.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. július 12., péntek 0:57

Hegyi Iván rengetegszer elismerte, hogy Madrid szurkoló. Szerintem azért offolja ennyire a mostani Realt, mert az öreg csóka a mai napig nem tudta megemészteni, hogy a Galaktikus-éra véget ért és már más idők járnak. Halálosan szerelmes lehetett abba a Real Madridba.

Sajnos úgy néz ki, hogy a 2008-2012 közötti Barça is már csak egy gyönyörű emlék lesz és kezdhetünk hozzászokni a keserű pirulák lenyeléséhez.

Farkas Norbi pedig messze a legjobb magyar kommentáror nálam. Vannak hibái néha, de messze ő a legfelkészültebb, neki van a legnagyobb szakértelme és feltudja dobni a meccseket. Persze kizárólag csak Palik Laci után. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=DrjEKeqXU7U

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem tetszik és nem nevettem rajta, de ilyen nem kerülhet be adásba még poénból se.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. július 11., csütörtök 23:59

most láttam a marca tv-n, ahogy tito életfájáról potyognak a la masiás tehetségek a homokba, csak saját nevelés kell nekik

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. július 11., csütörtök 23:58

Ehhez sajnos jobb ha hozzászoksz. Farkas Norbin, Hajdú Attilán kívül nem nagyon van más objektív arc a stúdióban. Emellé Norbi kiváló kommentár is.
Évek alatt hozzá kellett volna, csak hát az igazságérzetem nem hagyja. Valóban, Farkas Norbi azért az utóbbi időben objektívebben kommentál. A többihez képest azért nem vészes, ha azt nézzük, hogy köztudottan Barca szimpatizáns.(Bár ott ki nem az... :roll: ) Az pl. tetszett, hogy a barcara, azt hiszem ő használta először a szekta szót a sport tv-ben, még ha nem is feltétlen negatív értelemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alexaszaszin 2013. július 12., péntek 0:02-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég