Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. július 12., péntek 13:07

Illarramendi sajtótájékoztató Élőből

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 12., péntek 13:02

Azért érdekes , ez a dolog , ha elhoztuk volna kivásárlás áron(30M) , tuti mindenhol az lenne , hogy a Madrid 45 M-ért igazolta Illaramendit , egy 23 éves tehetséget .... Mondjuk a 35-38 körüli összeg után is kíváncsi leszek az utóhangra :mrgreen:
Amúgy Illaremendi szerintem nagyon fontos igazolás lesz. Nem lehet tudni ,hogy tér vissza Xabi Alonso... + ő sem lesz már fiatalabb. Viszont , sokak bánatára(többek közt az enyémre is) , ezek a hírek továbberősítenek meg engem az elképzelésemben , hogy továbbra is a nagy meccseken Khedira kezdő lesz , Xabival és Modriccsal a középpályán , előttük meg Özil,Cr,Benzema.
realistahuni írta: legalább Kondogbia jó lenne, de úgy látszik iránta sem érdeklődünk már sokat.
Azért kíváncsi lennék a fórum reakciójára, fél év után , mit szólnának Kondogbiához. Ő sem az a labdazsonglőr. :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 12., péntek 12:59

Szerintem Higuaín menni fog. Egyedül csak az idővel játszanak... Most még nem fogadjuk el a 27-30 milliót, de lehet egy hónap múlva mikor senki se jön már belemegyünk. De például várhatunk olyan ajánlatokra, mint a City, akik csatárt keresnek, de én még a Napolira is mernék fogadni, mivel Cavanit úgy se fogják tudni megtartani, amiből rengeteg pénzük lesz és szerintem nem fognak sajnálni kicsengetni Gonzaloért 30 m-et. Esetleg egy orosz csapat is szóba jöhet, de utóbbi lehetőségekbe nem tudom, hogy Pipita belemenne-e. Amúgy a Poolal is cserélhetnénk... Hátha belátta Higu, hogy neki mindegy, hogy van BL vagy sem. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 12., péntek 12:55

Tudom, hogy még korai, de én csalódott vagyok az igazolásainkkal kapcsolatban. Carvajal okés, ő hiányposztra jött, olcsón és potenciál is van benne. Isco számomra egyelőre talány, nem tudom, hogy milyen poszt lenne alkalmas számára, mert ugye Özilnek minden körülmények között betonkezdőnek kell lennie. Meglátjuk. Akivel a legkevésbé sem vagyok kibékülve az Illara, kiadunk 40 millát egy 23 éves játékosért, aki eddig mindössze egy u21 eb-n hívta fel magára a figyelmet?
Ennyiért szerintem Gündogan is hozható lett volna, vele pedig szinte nem is kockáztatnánk. Aztán ugye jó lett volna ugye egy jó kis labdaszerző kp, egy néger emerson, akit eszünk ágába sincs hozni. Lecsúsztunk Vidalról, Pogbaról, legalább Kondogbia jó lenne, de úgy látszik iránta sem érdeklődünk már sokat.

Higuaintól meg illene már megszabadulni, DM-nek is mennie kéne de nagyon úgy néz ki, hogy továbbra is elkápráztatja a madridi közönséget a sok okos megoldással.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 12., péntek 12:51

CS0ki írta:Ez az Ancelottival való megegyezés is kamu szerintem. Illetve inkább értelmetlen. Ha lenne a játékosaiknak kivásárlási ára, akkor oké, egyébként meg a PSG-nek simán nemet kell mondania a megkeresésekre. Max arra jó még, hogy Ancelotti a héáttérben ne kezdjen el duruzsolni valamelyik játékos fülébe...
Lehetett olvasni, hogy Lucas is szívesen követné, valószínűleg Verratti is elgondolkozott rajta. A PSG hiába mond nemet, ha a játékos úgy "bevágja a durcit", mint Modric vagy anno Ribéry. (Mondjuk utóbbi végül azért belátta, hogy nincs esélye.)
CS0ki írta:
Gündogant is odaadnák ennyiért. Vidalt nem, mert tavaly ha jól tudom 40 milliós ajánlatot dobott vissza a Juve a Citytől..
A Dortmund szerintem sem gondoklkodna sokat egy 33 millió körüli ajánlaton. De tényleg az az igazság, hogy nem feltétlenül vagyunk kényszerhelyzetben. Most csak azért, hogy hozzunk valakit, ne fizessünk már ki ennyit ezért a gyerekért. Fiatal tehetséget kevesebbért is tudnánk hozni, ennyi pénzért meg kevés olyan ember van ezen a poszton, akit nem lehetne megszerezni.
Nem értem. Miért írja szinte mindenki, hogy ennyiért már lenne Gündogan. A Dortmund (ahogy a Juventus is Vidal esetében) megmondta, hogy idén a játékos NEM ELADÓ.
És nem létszámnak hozzuk, hanem mert valószínűleg Ancelotti szeretne a mélységi irányítót Alonso mögé/utódjának/helyette, amíg felépül. Erre a posztra mondjatok akkor fiatal tehetségeket. És Verratti nem eladó. És ne mondjátok, hogy Ti nem használnátok ilyet, mert Ancelotti a jelek szerint akar. Így ez nem érv.
ericco írta:Ezt nem értem. Miért fizetünk egy részletben 38 milliót illaramendiért, mikor 30 millió a kivásárlási ára? Akkor megérteném, ha több részletben fizetnénk ezt, mert így megspórolnánk az adókat, de így... Tojni kéne az egész Illaramendi dologra már. Götzéért 35 milliót fizettek basszus, és az is kivásárlási ár volt
Götze is 35 + Áfa volt.
Ha részletekben fizetnénk, akkor az nem kivásárlás lenne, ahogy ez sem az.
Azért fizetünk ennyit, hogy ne 45-öt kelljen, mint a kivásárlásnál, ami szintén egy összeg lenne.
Gábe írta:
és ha Illaramendi tényleg annyira jó játékos, hogy megér ennyi pénzt és jobb, mint a felsoroltak?
Lehet, hogy bejön. De akkor sem 40 milliós játékos, de még csak nem is 30. És igen: nem túl sokan vannak azon a poszton, aki ennyiért ne lenne mozdítható.
Kire gondolsz?
pulci írta:
lucifer írta:egyéb járulékos költségeket megtakaríthatja
Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?
Nem. A kivásárláskor a vevő klub által fizetendő Áfa (~6 millió) + a spanyol szövetségnek fizetendő adó (~9 millió).
pulci írta:Épp ezért nem kéne kicsengetni a summát ha van jobb alternatíva is olcsóbban
Kire gondolsz?
pulci írta:Érdekes egy Hazardért vagy Mataért nem voltunk hajlandóak kevesebbet kicsengetni pedig kategóriákkal jobb játékosok...
Más poszt. Mourinho nem akarta Őket.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. július 12., péntek 12:49

Fakk ki van hogy csak a sírás megy... :lol:
Előszezonig biztosan kiderül, hogy ki kerül átadólistára. :coffee:
Vagy azt akarjátok hogy féláras ajánlatok jöjjenek mindenkiért, ahogy Pipita-ért is? :ike:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4483
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 12., péntek 12:43

nem leszünk egyébként rohadt sokan a kpn + elől? persze ha marad a 4-2-3-1, de szerintem azért a bajnokságban az lesz a jellemző.

khedira, xabi, illara, casemiro, modric (2 posztra?)
cr, özil, dm, kaká, isco, jesé? (3 posztra)
benzema, xy? , morata (1 posztra)

ráadásul félek, hogy pipita is a nyakunkon marad. hát nem tudom mi a tervük carloéknak, meg az is oké, hogy egy topcsapatnál legyen bő a keret, de ez azért mégis rohadt sok.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 12., péntek 12:42

sentry írta:Én már csak arra leszek kíváncsi, hogy ki megy?

Középpályára tényleg sokan vagyunk már így. Most meg átesünk a ló túloldalára? :roll:

Kaká, Dimaria, Khedira? Vajon melyik megy? Vagy mind?

Bár viccesnek hangozhat, de Khedira a leghasznosabb ha marad, a fent említett három ember közül.
Szerintem DiMaria ugyen olyan hasznos lehet. Ha ő elmegy, ki marad igazi szélsőnek? Még ha Ancelotti anélkül is képzeli el a felállást, kelleni fog az argentín.

Kaká aki teljesen felesleges.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. július 12., péntek 12:39

Én már csak arra leszek kíváncsi, hogy ki megy?

Középpályára tényleg sokan vagyunk már így. Most meg átesünk a ló túloldalára? :roll:

Kaká, Dimaria, Khedira? Vajon melyik megy? Vagy mind?

Bár viccesnek hangozhat, de Khedira a leghasznosabb ha marad, a fent említett három ember közül.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 12., péntek 12:35

Én most áldanám Perezt, ha lerakta volna tavaly a 40-et Martinezért. Remélem Illarraval is így lesz.
Ja, emlékszem mindenki hogyan oltotta Martinezt, hogy ide aztán ne jöjjön, főleg ne ennyi pénzért. :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 12., péntek 12:30

az a helyzet h ha egy "semmit" sem bizonyított fiatal tehetségért kipengetünk 40 milla körüli összeget, akkor annak minimum aranylabda kalibernek kell lennie, és 1-2 éven belül hoznia is kell azt a szintet. Én kételkedek...

azért reménykedek h megússzuk 30ból.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 12., péntek 12:26

Közben Illarramendi nem jelent meg a 11-kor kezdődő edzésen Sociedad-nal, ami igazolhatja, a Marca és az AS értesüléseit,
a Sociedad sportigazgatója ma 13:00-kor sajtótájékoztatót tart, már csak 34 perc és kiderül, hogy jön e a spanyol vagy sem.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 12., péntek 12:18

én azt nem tudom, hogy milyen posztra jön... a kp-n eddig is telt ház volt, mondjuk lehet, hogy nem a legjobb emberekkel, de tele volt, az tuti. Most kiadunk érte 40 milliót de padozni fog? Ez nem áll messze a Real régi üzletpolitikájától, lásd Modric.. de ha meg padozni vették, akkor nem mindegy, hogy Zidane látja-e benne az őstehetséget, vagy sem? úgy sem fog játszani... :hmmm:

vagy áhh tényleg nem tudom elképzelni, hogy hogyan oldja ezt meg Ancelotti.. vagy alonso lesz fix csere és a srácot fogja nyomatni, vagy nagyon más megoldás nincs. Khedira sajnos kell oda, mert ő az egyetlen igazi vkp a csapatban. Modric sajnálatomra megint nem lesz majd meghatározó, csak csere. Eleve már az Özil-Isco páros együtt szerepeltetése is necces, így meg mégjobban... Ráadásul Kakát is megtartjuk. Uhh jut eszembe, ott van még Di María is és ez a Casimiro... sok értelme volt akkor kiadni érte is 6 milliót.

Ha meg még jön Bale is (most már úgy írom, hogy "remélem nem") akkor meg végkép felborul az egész és lesz egy 150 milliós cserepadunk.

Hát Ancelotti, old meg a dolgot :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 12., péntek 11:59

R.M.C.F írta:
Gábe írta:Érdekes lesz, ha a Bayern elviszi Thiagot 18 millióért, mi meg Illarát 40-ért. :D De ha még 30 körüli is lesz Thiago, arra is azt mondom, hogy megéri a srác. De ez a 40 millió, vakon..


Valószínűleg nem vakon..... :D a másik,meg hogy thiago egy csont csere,míg illarra egy alapember,semmivel sem lehet jobb a brazil mint a spanyol........cÉn azt követem amit galactikos írt,biztos tudhat valamit ha ennyiért is ragaszkodnak hozzá,mert ragaszkodnak.csak baxottul fúl van fújva.....majd a MUban alapember lesz,és ott hétről hétre bizonyít...majd akkor lesz jobb......ha lesz egyáltalán.
Dehogy! Megy a Bayernbe padozni. :mrgreen: Amúgy az ilyen játékosok, mint Illarramendi jönnek a semmiből és hamar berobbannak az érett játékukkal. Busquets is így volt a Barcában, de ő neki Guardiola hátszele kellett. Illarra meg a Sociedadban csillogtatta meg a tudását és most "leperkálunk" érte egy rakat eurót és bízunk benne, hogy nem a semmiért. Alapból, ha 3 ember - nem akárkik - is egyöntetűen akarja még ennyiért is, akkor ott már lehet valami.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 12., péntek 11:54

Gábe írta:Érdekes lesz, ha a Bayern elviszi Thiagot 18 millióért, mi meg Illarát 40-ért. :D De ha még 30 körüli is lesz Thiago, arra is azt mondom, hogy megéri a srác. De ez a 40 millió, vakon..


Valószínűleg nem vakon..... :D a másik,meg hogy thiago egy csont csere,míg illarra egy alapember,semmivel sem lehet jobb a brazil mint a spanyol........cÉn azt követem amit galactikos írt,biztos tudhat valamit ha ennyiért is ragaszkodnak hozzá,mert ragaszkodnak.csak baxottul fúl van fújva.....majd a MUban alapember lesz,és ott hétről hétre bizonyít...majd akkor lesz jobb......ha lesz egyáltalán.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 12., péntek 11:34

pulci írta: Alonso nem tudom, hogy kerül ide ő érte a 35 is kicsit sok volt de ő legalább BL győztes, tapasztalt és elismert játékos is volt és ezt itt is bizonyította!
Pont ez az, Alonso megérte azt a pénzt, a legmagasabb szinteken bizonyított, ezzel szemben Illarra még nem is játszott olyan színvonalú sorozatokban, ahol Xabi a csapata mozgatórúgója volt.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 12., péntek 11:29

Géci írta:Nem akarok senkit elkeseríteni, de telón nézegetem most a híreket és a marca mintha azt írná friss hírként, hogy megálapodtak a felek és már csak a hivatalos bejelentés van hátra :kivagyhe:

Ancelotti meg ma áll munkába, ha jól emlékszem :) . Várom az első edzésről a vidiket :D ( tudom, hogy hétfőn lesz :) )
Így van, a Marca és az AS is kész tényként közli a megállapodást, kifizetjük a 30 millió eurós záradékot érte, nagyjából 36-38 millió euróba fog fájni összesen, még ma hivatalos lehet/lesz.
5 évre ír alá, éves fizetése 2,5 millió euró lesz, ami évről évre emelkedhet a teljesítményétől függően.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 12., péntek 11:23

lucifer írta:
A Marca mai számának címlapján közli, hogy a Real Madrid a következő napokban egy összegben 38 millió eurót fog fizetni Illarramendiért! Az üzlet ezzel már nem csak a Real Sociedad számára előnyös, hiszen ők a kivásárlási ár kifizetésekor is megkapták volna a kívánt 30 millió eurót, de a blancóknak is, mivel így az egyéb járulékos költségeket megtakaríthatja. A játékos leigazolása mellett Ancelotti és Zidane szakértői véleménye, valamint Florentino Pérez fiatal spanyol játékosokba vetett hite döntött.
Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?

Egyébként akik sokallják az árát azoknak meg csak ennyit ez a piac. Hiába ér valaki egy bizonyos összeget hülye lenne az eladó lepasszolni egyből mikor kérhet többet is és persze hogy kér ha valaki ennyire akarja azt a bizonyos dolgot.

Piaci árakat pedig kár nézni hogy 4 éve Alonso a pl egyik legjobb játékosa a Pool esze stb jelzőkkel 35-ért jött. Pont azon a nyáron szaladt el a ló a piacon a költekezésünk miatt. Szóval a mostani árakért csak magunkat okolhatjuk.
Így van pont, hogy mi miattunk szaladt el a piac pont ilyen igazolások miatt mint a mostani lesz ha igaz...
Épp ezért nem kéne kicsengetni a summát ha van jobb alternatíva is olcsóbban nagyon bízom benn, hogy nem fogunk leégni a fiúval mert óriási nyomás lesz rajt akárcsak Coentráon volt az irreális ára miatt!!!
Érdekes egy Hazardért vagy Mataért nem voltunk hajlandóak kevesebbet kicsengetni pedig kategóriákkal jobb játékosok...
Alonso nem tudom, hogy kerül ide ő érte a 35 is kicsit sok volt de ő legalább BL győztes, tapasztalt és elismert játékos is volt és ezt itt is bizonyította!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 12., péntek 11:23

Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?
nem. Volt rtóla elég szó az utóbbi oldalakon, ki lett részletesen fejtve.
Egyébként akik sokallják az árát azoknak meg csak ennyit ez a piac. Hiába ér valaki egy bizonyos összeget hülye lenne az eladó lepasszolni egyből mikor kérhet többet is és persze hogy kér ha valaki ennyire akarja azt a bizonyos dolgot.

Piaci árakat pedig kár nézni hogy 4 éve Alonso a pl egyik legjobb játékosa a Pool esze stb jelzőkkel 35-ért jött. Pont azon a nyáron szaladt el a ló a piacon a költekezésünk miatt. Szóval a mostani árakért csak magunkat okolhatjuk.
Az angol liga egyik legjobb játékosát tavaly vettük meg 30 millió körül. Idén megvettük a BL-ben is alkotó, a legjobb fiatalnak választott 21 éves Iscot 30 alatt.

Itt nem az eladó a hülye, hanem az, aki megveszi, esetünkben mi. Véletlenül sem az a gondom, hopgy a Sosiedad ennyit vagy annyit kér, szívük joga. Engem az zavar, hogy kifizetünk ennyit!

De most már gyakorlatilag tényként vehető az átigazolás. Innentől kezdve akkor remélem legalább nagyot fog alkotni a gyerek, még ha ez nem fog azon változtatni, hogy mennyire túlárazottan vettük.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 12., péntek 11:01

A Marca mai számának címlapján közli, hogy a Real Madrid a következő napokban egy összegben 38 millió eurót fog fizetni Illarramendiért! Az üzlet ezzel már nem csak a Real Sociedad számára előnyös, hiszen ők a kivásárlási ár kifizetésekor is megkapták volna a kívánt 30 millió eurót, de a blancóknak is, mivel így az egyéb járulékos költségeket megtakaríthatja. A játékos leigazolása mellett Ancelotti és Zidane szakértői véleménye, valamint Florentino Pérez fiatal spanyol játékosokba vetett hite döntött.
Valaki elmondaná mi ez? Vagy az olyan badarságokra gondolnak hogy ha a Real yx évig BL helyen végez,kupát,bajnokságot vagy BL-t nyer és esetleg gólátlag vagy mi tudjam én?

Egyébként akik sokallják az árát azoknak meg csak ennyit ez a piac. Hiába ér valaki egy bizonyos összeget hülye lenne az eladó lepasszolni egyből mikor kérhet többet is és persze hogy kér ha valaki ennyire akarja azt a bizonyos dolgot.

Piaci árakat pedig kár nézni hogy 4 éve Alonso a pl egyik legjobb játékosa a Pool esze stb jelzőkkel 35-ért jött. Pont azon a nyáron szaladt el a ló a piacon a költekezésünk miatt. Szóval a mostani árakért csak magunkat okolhatjuk.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég