Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 7., csütörtök 7:41

Karimról bazzeg egyesek úgy írnak, mintha egy Pippo lenne, aki csak belebotlott a labdába, meg a sosem volt ilyen. Van youtube fiatalok, be kell pötyögni pár szót, és láss csodát
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 7., csütörtök 5:35

gólvonal írta:Nem igazán szeretem Hazard-t, de nekünk pont ilyen stílusú játékos kell. Passzolgatunk körbe, veszélytelenül, és Modricon kívül nincs ember aki megtudna csinálni egy értelmes, hasznos és veszélyes cselet. Marci hátvéd, ő azért nincs annyit a tűzközelben, hogy igazi veszély legyen az ellenfél számára; Iscoban nincs meg az a dinamika, hogy ha megcsinálja a cselet, azután hasznosat tegyen a támadás folytatása szempontjából, egyszerűen elveszik; Ronaldo már rég nem tud megcsinálni egy cselet; Karim sohase volt ilyen, már a mozgáse sem engedi neki; Bale meg ha megis csinálja, azután máris beadja, véletlenül se próbálja meg bevinni a labdát a tizanhatos előterébe és esetleg még egy cselet megcsinálni, vagy kapura lőni. Mariska volt ilyen, azóta nincs, és ez rohadtul hiányzik, ez az egyik oka annak, hogy tavaly nem nyertünk Bl-t. Mert passzolgatunk, ívelgetünk, de egy egyszerű 1v1-et vagy egy szlalomot 2-3-4 ember között megcsinálni senki sem képes. Hazard ilyen. Ő elérhető. A többiek, Costa, Robben, Agüero, Bruyne, MSN, Maris, meg még páran, tehát ők nem elérhetőek, esetleg 200 milláért. Esetleg még Pogba jöhet, ő ügyes és távozhat is a Juvéból, mi is sorban állunk érte... A lényeg hogy ilyen cselezős, ügyes, gyors, dinamikus emberke kell, ha újra eredményesek akaunk lenni.
Erdekes, h Jamest nem elemezted. Karim soha sem volt, CR mar nem az, Iscoban nincs meg..stb. Akkor Jamesben? Ertem en, h vannak kedvencek.
Javits ki, de asszem te is azok kozott voltal(vagy), aki rendre piadestalra emeltek(emelik) Jamest. Most meg mindenki gyors es jol cselezo tamadokert kapkodna. Furcsa :hmmm: ...akkor meg sem beszeltem hulyesegeket ez ugyben.
Még ha ez úlzás is kicsit, de javarészt tényleg a középpáylán veri meg az embereit, nem a felállt védelmeket bontja meg - legalábbis nem többször, mint Modric szokta pl.
Vedelem a kp-n kezdodik. Ha kp-n megver embereket mar jok lehetnenk, akkor mar ember for van.
. Nem cselez rosszul, de rengetegszer hibázik, és inkább tisztára szokta magát játszani, mint áthámozni magát 2-3 védőn - amikor meg azt próbálja, csomószor egy látványos mozdulat kíséretében elhagyja a labdát.
Pont irtad, h Hazardot tudna Zizou csiszolni...akkor talan Pogbat is.

Egy biztos, ha CR megy, es talan Bale is, akkor a kp-nak is fel kell vallalnia golokat. Pogba lehetne egy ilyen opcio...de hagyjuk a franciat itt van Kovacsics es Isco,ok is lehetnenek eleg termekeny kozeppalyasok. Csak ugy kellene felepiteni, h tobbet erjen fel a tizenhatosig.
Amit Lucasrol irtal azt adom, jelenleg talan ot lehetne elhozni legolcsobban, es van benne potencial.

Alapban nekem nincs gondom Hazardal sem. Ot csak akkor tudom elkepzelni, ha CR lep.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 7., csütörtök 2:57

morientes írta:Mivel kovetem a PL-t,ugyan is hogy a hètvègèn ne unatkozzak :lol: ,nagyjábol figyelem.
Már a Mou fèle csapatbol sem tunt ki annyira,mint ahogy nèhány embernèl be van harangozva,idèn meg aztán fèlelmetesen szar.
A másik...te koveted a forumot?Mer egy kèt oldallal ezelott leirtam rola a vèlemènyem,cimszavakban ismètlem mint lille,Mou,lebutitott,megrekedt,stb...
Akkor lehet, hogy nem azokat a meccseket néztük :mrgreen: ,mert nekem tavaly, meg előtte is kitűnt.

Amúgy követem igen, olvastam is, nem neked címeztem a kérdést, hanem azoknak akiknél lehet érezni, hogy úgy dobálják a "szar" jelzőket rá, hogy szerintem egy félidőt nem látták játszani, nem pedig 2-3 szezont.
Amúgy boldog szülinapot neki, ha már ma ünnepli. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 6., szerda 19:30

Amúgy akik itt "kövezik" a srácot, követik is egyáltalán amit csinál vagy éppen csinált?
Mivel kovetem a PL-t,ugyan is hogy a hètvègèn ne unatkozzak :lol: ,nagyjábol figyelem.
Már a Mou fèle csapatbol sem tunt ki annyira,mint ahogy nèhány embernèl be van harangozva,idèn meg aztán fèlelmetesen szar.
A másik...te koveted a forumot?Mer egy kèt oldallal ezelott leirtam rola a vèlemènyem,cimszavakban ismètlem mint lille,Mou,lebutitott,megrekedt,stb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 6., szerda 19:29

Lehet csak passzíválta magát, és csak olvas. Én is így "fórumoztam" sok-sok évig. De nem tudom, h Ő ezt bírná-e. :mrgreen:

Egyébként, akadtak nagyon jó írásai/észrevételei. Nem mind, de voltak jók közük.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 19:29

Halott ügy már a fazon. Még ha kaparna is, akkor sem kapna annyi időt a konkurencia miatt, amennyi alatt tudna mutatni bármit is. Pedig az előszezonban tényleg úgy tűnt, lehet még belőle valaki. Aztán a kétballábas, de extraszorgalmas Lucas is bőven beelőzte, az orosznál meg annyival hasznosabb, hogy miatta nem zártak ki sehonnan minket.

Ja, most látom az alattam levő hszt, természetesen Jesére vonatkozik ez. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. január 6., szerda 19:27

Emberek!
Volt itt egy R.M.C.F. nevű megmondó ember :mrgreen: mi lett a sorsa? Kipenderítették vagy önkéntes száműzetésben van?

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 6., szerda 19:25

Ha Zidane alatt is csak a sor végén lesz akkor menjen innen a p*csába. Menjen 50centhez vagy egy olyan klubhoz ahol ezzel a hozzáállással megélhet..
Egyébként én is remélem, h összeszedi magát. Vagy Őt magát szedi össze fejben ZZ.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 6., szerda 18:59

wxyz írta:Jesében több lenne
Ha hajlandó lenne nem az idióta rappelésével foglalkozni és nem kapna össze minden edzőjével. Talán.. :roll:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 6., szerda 18:54

Jesében több lenne

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 6., szerda 18:46

Amúgy akik itt "kövezik" a srácot, követik is egyáltalán amit csinál vagy éppen csinált? vagy csak statisztikát lestek meg néha-néha egy meccset? Elhiszem hogy szerintetek túl van fújva a srác, de nem is egy Lucas-Jesé szint. :lol: K*rva szar szezonja van, de ez köszönhető annak is amit a csapat produkál. Messi-Ronaldo kaliber is el tud tűnni időkre, ha szar a csapat.
De persze egy kutyaütő a srác, mert nem viszi egyedül a top4-be a Cselzit. :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 6., szerda 18:44

morientes írta:De nem az,csak már nem tudjuk hogy irjuk le azt,hogy fèlunk egy ujabb fèlresikerult 100 koruli igazolástol,hogy ez is besul :)
Én sem állítom, hogy aranylabdás szinten fogja tolni. Benne van a rizikó, mert az sem garantált, hogy visszajön a mostani formájából. De 24 éves, én még nem temetném. És ha beválik, akkor ezzel a stílussal a mostani keretünkben császár lehetne.
morientes írta:Akkor már tènyleg,itt van Isco,(semmivel se rosszabb mint mostanában Hazard,vagy jobb,kinek hogy),mert kb egy kaliber.
Vagy,ha már annyira kell valaki aki kicsiben,rovidben tudja nyomni,akkor be kell kopogni a poolhoz,Coutinhot odaadják a felèèrt.
Isco meg Coutinho is mélyebben játszik, meg egyik sem szélső. Bár Hazard is inkább kötetlen, de nem egy féle játékosok Iscoval meg Coutinhoval.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 6., szerda 18:37

Ez amit csináltok már szőrszálhasogatás. :)
De nem az,csak már nem tudjuk hogy irjuk le azt,hogy fèlunk egy ujabb fèlresikerult 100 koruli igazolástol,hogy ez is besul :)
Akkor már tènyleg,itt van Isco,(semmivel se rosszabb mint mostanában Hazard,vagy jobb,kinek hogy),mert kb egy kaliber.
Vagy,ha már annyira kell valaki aki kicsiben,rovidben tudja nyomni,akkor be kell kopogni a poolhoz,Coutinhot odaadják a felèèrt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 6., szerda 18:08

morientes írta:Jol mondod.Neki legalább volt 1 jo honapja :D
A lényegen nem változtat. A lényeg meg az, hogy nálunk újra jobb lehetne, mert jobb környezet, jobb társak, megfelelő taktika, bajnokság. Ez amit csináltok már szőrszálhasogatás. :)
wxyz írta:Hazard azért rossz, mert gyengék a társak?
Ezzel pont azt ismered el, hogy kevés az elvárt szintre
Nem, azért rossz, mert rossz szezonja van neki is. Most írjam le megint ugyanazokat amiket írtam?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 6., szerda 18:02

morientes írta:
wxyz írta:Hazard azért rossz, mert gyengék a társak?
Ezzel pont azt ismered el, hogy kevés az elvárt szintre
Mármint ugye M10,csak a fèlrèrtèsek elkerulèse vègett :)
Mert èn egy platformon vagyok veled. :)
Persze, neki
csak a megszólítást elfelejtettem :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 6., szerda 18:01

wxyz írta:Hazard azért rossz, mert gyengék a társak?
Ezzel pont azt ismered el, hogy kevés az elvárt szintre
Mármint ugye M10,csak a fèlrèrtèsek elkerulèse vègett :)
Mert èn egy platformon vagyok veled. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 6., szerda 17:43

Hazard azért rossz, mert gyengék a társak?
Ezzel pont azt ismered el, hogy kevés az elvárt szintre

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 6., szerda 17:36

Pedronak meg volt egy jó hónapja mikor oda került.
Jol mondod.Neki legalább volt 1 jo honapja :D
Azóta megy a Hazard-Oscar-Willian sor. Nem véletlenül.
Nem vèletlenul,hanem èrthetetlenul.Ha Pedroval statikus volt a csapat,igy meg pláne.
Jah,ott van Hazard tènyleg...(de minek)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Simi » 2016. január 6., szerda 17:28

Zidane: „Megértem, hogy ez most nem könnyű neki, mert számára fontos edző volt Rafa. Ugyanakkor én is ugyanolyan hozzáállással, barátsággal viszonyulok majd hozzá, ahogyan Benítez tette. Létfontosságú játékos, mindenben támogatni fogom.”
Komolyan, ebből az egészből lassan azt vonom le, hogy Ancelotti azért lett menesztve, hogy a 100 millásunk boldog legyen. Rafa alatt helyzetbe volt hozva rendesen a vadló. Lassan megfizethetetlenül sokba lesz már Bale nekünk, hogy rámennek az évek sztárok seggének ápolására.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 17:15

palesz77 írta:
Mike írta:...
Eredetben kíváncsi lennék hogy szól, most olvastam egy olyan verziót - nem az ESPN féle fordítást -, ami szerint azt mondta, hogy "A legjobbakat kívánom Zidanenak a Madridnál. Ő az egyik legjobb jatékos, akit valaha láttam, és remélem sikeres lesz edzőként."
Ne olvasd, hallgasd :)
https://twitter.com/UltraSuristic/statu ... 4563780612
Németül van, de ott a fordításban a lényeg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég