Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. január 7., csütörtök 20:27

Ez nem kifogás a hülye nyilatkozatra. Meg amúgy is többször kitárgyaltuk, hogy nem feltétlenül nagy taktikus edző kell ide. Nálunk fejekben vannak gondok, de nagy gondok...
Akárhogy csűröd, csavarod, Zidane tapasztalatlan, és nincs másik top klub a világon, ahol edzői állást kapott volna. De ugyanez igaz volt 2008-ban Pepre is.

A Real a vezetőedzői pozíciót odaadta egy tapasztalatlan zöldfülűnek. Ez tény. Ez nem rosszindulat, ez nem károgás, ez nem ferdítés, ez kőkemény tény.

Az meg, hogy ide nem taktikus kell... Nos ez olyan ferdítés, mint az, hogy éveken keresztül a Real kp-ja szar volt. Az idei Real kp-sor nevek alapján a legbivalyabb, mégis szarul működik, és tavaly is szarul működött. Miközben a noname Thiagokkal felálló atma hülyére szopatta a csapatunkat. És persze mindez a játékosok hibája, mert nem akartak... Nem. Ez az edző hibája. Stratégiailag/taktikailag gyengék voltak, és ez a korábbi csapataik teljesítményén is látszott. Azt, hogy Zidane milyen, azt még nem tudjuk. Csak remélhetjük, hogy elég érett taktikailag, mert ha nem, akkor ő sem húzza sokáig a padon, legyen akármilyen jó kapcsolata is a csapattal.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 7., csütörtök 19:36

Matt009 írta:
Remy írta:KI ez az Ottmar Hitzfeld?!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Menjél már haza. :lol: :lol: :lol:
Most ezzel megint hülyeséget mondtál. Hitzfeldnek igaza van, hogy Zizou a nevével és nem a CV-jével nyerte el az állást, pedig normális esetben fordítva kellene lennie. Ez nem rossz indulat ez tény. Még ha rossz indulatból mondta is, akkor is igaza van. Hitzfeld amúgy sem a bután nyilatkozó típus, megfontolt ember, az ő szavaira érdemes figyelni.
Ez nem kifogás a hülye nyilatkozatra. Meg amúgy is többször kitárgyaltuk, hogy nem feltétlenül nagy taktikus edző kell ide. Nálunk fejekben vannak gondok, de nagy gondok...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. január 7., csütörtök 19:33

Remy írta:KI ez az Ottmar Hitzfeld?!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Menjél már haza. :lol: :lol: :lol:
Most ezzel megint hülyeséget mondtál. Hitzfeldnek igaza van, hogy Zizou a nevével és nem a CV-jével nyerte el az állást, pedig normális esetben fordítva kellene lennie. Ez nem rossz indulat ez tény. Még ha rossz indulatból mondta is, akkor is igaza van. Hitzfeld amúgy sem a bután nyilatkozó típus, megfontolt ember, az ő szavaira érdemes figyelni.
Ezzel viszont egyetértek. Amit Zizou letett az asztalra Real mezben, és utána, mint a Real kötelékébe tartozó ember, azt csak nagyon kevesen mondhatják el magukról. Amit a videóban mondott lényegtelen. Ő már madridista. Ezt nem lehet tőle elvenni. Ez csak egy irigy embernek az ostoba feszültségkeltése. Az ilyen ember fél. Fél attól, hogy Zidane visszahelyezi oda a Realt, ahová tartozik. A legjobbak legjobbjává. AZ évszázad klubjává.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 7., csütörtök 19:15

Jamesnek ott a helye a kezdőben, akár Isco kárára is. Nálam visszaesett a spanyol,és az idióta labdavesztéseivel kicsinált agyilag,de ha direkt csinálta,akkor elérte a célját,mert Benitez elment. :lol: viccen kívül,nálam jelenleg James előrébb van,mint Isco. Ahogy CSOKi is írta,ha Jamesnél van a labda,egyszerűen veszély van belőle,vagy ad egy zsenális passzt,vagy kapuralő,bárhogy tesz,folyamatos veszélyt jelent a kapura. Nagyon jól lát a pályán,nem egy gyors gyerek,de nagyon intelligens játékos. Van helye a csapatban.
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 7., csütörtök 19:05


nem tom én a benzemás kommenten nagyot nevettem :lol: :lol:

attól függetlenül nem érdekel mit mond. vérbeli madridista.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 7., csütörtök 19:02

morientes írta:
Remy írta:KI ez az Ottmar Hitzfeld?!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Menjél már haza. :lol: :lol: :lol:
A világ egyik legjobb edzoje,de ne foglalkozz vele :D
Nyilván tudom, hogy ki ő... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 7., csütörtök 18:59

Remy írta:KI ez az Ottmar Hitzfeld?!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Menjél már haza. :lol: :lol: :lol:
A világ egyik legjobb edzoje,de ne foglalkozz vele :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 7., csütörtök 18:57

KI ez az Ottmar Hitzfeld?!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Menjél már haza. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 7., csütörtök 18:00

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=57478847
Irigylem Ballackot, ennél jobb szögből nem lehetett végig nézni ezt a csodát :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. január 7., csütörtök 17:50

Kezdodnek a media balfaszsagai ... :roll: :roll:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 7., csütörtök 17:26

CS0ki írta: 4-3-3-ban jobb oldalra lenne jó, csak oda meg Bale van. Védekezésben meg persze 4-4-2, annyit rá lehet bízni. Én továbbra is Bale nélkül szeretek álmodni. :roll:
Azt meg lehet próbálni, de nekem oda is lassú, és Cé sem lett kombinatívabb és sokszínűbb az utóbbi 1 évben. Cé behúzódna, aztán Hamesz meg ívelné be neki. Na meg hát ha Danilo van mellette akkor pláne, de reméljük Carvajal lesz az alap Zinedinnél.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 7., csütörtök 17:22

Csak annyiban volt gyenge, hogy Modric és Kroos agyon volt játszatva. Egyébként meg agyonvertek mindenkit. Most vannak értelmes cserék is.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 7., csütörtök 17:19

Ez igaz,de mostanában mintha mulna a varázs.Bár sokat nem is játszott.De miota megsèrult,nem ugyan az.
Azon a helyen nem is csodálom. Nagyon vissza lett vonva, a félpálya környékén mozgott végig. Hosszú labdákban nem olyan erős, neki közelebb kell lennie a tűzhöz.
Modric, Kroos, James, BBC, pörögjön a 433, mi a kérdés?
Pont itt volt elég gyenge.
4231 nem jó ezzel a kerettel, a védekezés teljesen szétesne, 433ba lassú, max elöl középen lenne el, kissé visszavonva, de oda meg van egy Benzema.
4-3-3-ban jobb oldalra lenne jó, csak oda meg Bale van. Védekezésben meg persze 4-4-2, annyit rá lehet bízni. Én továbbra is Bale nélkül szeretek álmodni. :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 7., csütörtök 17:18

Még jó, hogy Zidanet nevezték ki és nem téged. :D

Bár ilyen egyszerű lenne a foci.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 7., csütörtök 17:13

Modric, Kroos, James, BBC, pörögjön a 433, mi a kérdés?
Kovacic meg Casemiro mehet be tehermentesítő cserének, néha lehet hagyni Iscot is játszani, nem olyan bonyolult ez, csak Benitez nem érte fel ésszel..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 7., csütörtök 17:11

nmate írta:
pheco írta:De aztán madridom focin meggyőztelek a pink James mezben
Ja, aztán én is fan girl lettem, mint te :Đ
Ott is mentőt kellett hívni a kapushoz az egyik löketed után? :hmmm: :lol:

Én alapból bírom Jamest, de nincs helye sajnos ebben a csapatban. Csinálni meg nagyon körülményes lenne. 4231 nem jó ezzel a kerettel, a védekezés teljesen szétesne, 433ba lassú, max elöl középen lenne el, kissé visszavonva, de oda meg van egy Benzema.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 7., csütörtök 17:08

CS0ki írta:Hamesz legnagyobb előnye, hogy vonza a gólt. Én sem tudom mitől, mert egyértelműen megvannak a hiányosságai, de valahogy amikor ő ott van, akkor jöhet a gól. Vagy gólpassz, vagy ő maga lövi, de ot a veszély mindig a játékában. Neki ez az egyik fő képessége.
Ez igaz,de mostanában mintha mulna a varázs.Bár sokat nem is játszott.De miota megsèrult,nem ugyan az.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 7., csütörtök 17:04

pheco írta:De aztán madridom focin meggyőztelek a pink James mezben
Ja, aztán én is fan girl lettem, mint te :Đ

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 7., csütörtök 17:01

Hamesz legnagyobb előnye, hogy vonza a gólt. Én sem tudom mitől, mert egyértelműen megvannak a hiányosságai, de valahogy amikor ő ott van, akkor jöhet a gól. Vagy gólpassz, vagy ő maga lövi, de ot a veszély mindig a játékában. Neki ez az egyik fő képessége.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. január 7., csütörtök 16:58

nmate írta:Persze, hogy nem lehet rá csapatot építeni, de szerintem elég fontos lenne megtalálni a helyét. Némileg behatárolja a lassúsága, de szívvel, lélekkel játszik és olyan bal lába van, amivel meccseket lehet nyerni. Kellenek az ilyen játékosok, pedig borzasztó szkeptikus voltam vele kapcsolatban a leigazolása előtt.
De aztán madridom focin meggyőztelek a pink James mezben :mrgreen:

Szerintem a BBC marad az alap Zizounál is, a kp meg a Modric-Kroos-Isco vagy a Modric-Kroos-Kova lesz. Sajnos harmadik kp-s posztra kevés James, ha a BBC van elől. Én annak örülnék a legjobban, ha a BBC-ből egyszerre csak kettő lenne a pályán és James lenne a harmadik támadó vagy a negyedik kp-s felállástól, ellenféltől függően.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég