Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 13., szerda 20:44

Bőven többet lehetett tudni Neymarrol, de a többivel egyetértek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 13., szerda 20:17

miro írta:
dannen írta: ráadásul pogba az egyik legkapósabb termék, fiatal, meg van benne minden, hogy nagy sztár legyen, látványosan játszik, erős, gyors, menő séróval. [/color]
Próbáljunk meg most az egyszer futballistát venni,ne terméket.
Akkor nem fog 100+ba fájni.
:salute: :salute: :salute: Köszönöm!

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 13., szerda 19:32

dannen írta: ráadásul pogba az egyik legkapósabb termék, fiatal, meg van benne minden, hogy nagy sztár legyen, látványosan játszik, erős, gyors, menő séróval. [/color]
Próbáljunk meg most az egyszer futballistát venni,ne terméket.
Akkor nem fog 100+ba fájni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 13., szerda 17:44

tökéletes cikk a fejben gyengeségről, alexandre patoról, és nem csak róla, hanem mindenkiről, aki übertehetséges volt, de nem vitte sokra, akit korán megfertőzött a pénz és a hírnév.
köszönjük milánó.
http://www.fourfourtwo.com/features/why ... uUK6DmWM9A
Kép
Kép
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 13., szerda 16:52

dannen írta:én mondjuk nem mondtam arról semmit, hogy szerintem meg kéne-e venni, meg hogy mit tett le az asztalra, csupán pár példát felhoztam, hogy manapság már ennyibe kerülnek a tehetséges játékosok és ezt el kell fogadni.

amúgy meg persze, utólag neymar megérte, de abban a pillanatban kifizetni érte annyi pénzt elég megkérdőjelezhető volt.

Valamint, hogy a sztárt sokszoros áron vegyük meg...

akkor nem sok sztár játszana itt a jövőben, pont erre akartam célozni. más klubok simán kifizetnek egy valag pénzt, nem pont mi fogunk leállni és azt mondani, hogy akkor vigyétek, nekünk meg elég egy másodvonalas játékos. már egy sima tehetségért is 60 milliók röpködnek. sanét most 60 millióért vinné a city, martial is 50-60 volt a manunak például. ők mit tettek le az asztalra? náluk azért pogba csak többet bizonyított na. manapság ez a természetes sajnos, ha valakit akarunk azért keményen fizetni kell. míg régen hatalmas szám volt zidane átigazolási ára, vagy később ronaldoé, ma már ezek "természetesek". az biztos, ha ez így folytatódik 5-10 év múlva brutális árak lehetnek..
Igazad van ebben. Ebben a 90-110 millában nagyban benne van a nyomorék ügynökének a keze is, tuti. Valamelyik nap (2 hete kb) azt mondta h 100-150 milla lesz az ára. Nah takarodj, mondom... Van egy határ ami fölé egyszerűen felesleges menni, mert egyszerűen nem érné meg SZTEM. Ez a határ a 100 milla. Bár én James, Baleért még 60 millát sem áldoztam volna. Nem azt mondom, hogy zsidó vagyok, csak egyszerűen nem tudják hozni azt amennyiért el lettek hozva. Most Pogbát megvennénk 100 milláért... lehet hogy Zidane tudna hatni rá, de szerintem akkor is eléggé rizikós üzlet lenne... Meg hát azért nah. Ronaldo 90 vagy hány millió volt... És ő azért 1-2x aranylabdás volt akkor amikor megvettük.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 13., szerda 16:32

ezt minden nagy igazolásnál be fogja lökni valaki , hogy nem ér annyit? ez a mai piac, ennyit kell fizetni a játékosokért, ha valaki meg akarja őket szerezni. james ért 80 milliót? bale 100at? de hogy ne csak magunkról beszéljek, de bruyne 75öt? neymar 100-150et? lehetne még sorolni, ezek a mai árak.
Ha ennyibe kerülnek, akkor aki fizetett értük úgy gondolta, hogy érnek is ennyit. Papiron olyan emebrek döntenek ilyenekben, akik értenek hozzá, és ha eltekintünk attól, hogy mondjuk egyéb okok miatt történnek átigazolások(csúszópénz, stb.), akkor az áteigazoláskor a fizető mindig úgy gondolta, hogy megéri neki azt a pénzt.

Lehet egyes játékosokat elővenni, hogy mi a tökömért kerütek annyiba, de jellemzően nem egy-egy játékos kiugró áráról van szó, hanem összességében nőttek a játékosok árai ilyen olyan okok miatt. Ahogy a klubok bevételei is erősen nőttek. így működik a piac.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 13., szerda 15:20

Meg ahogy olvastam másoktól, védekezni már nem szokott.
Ez igy mondjuk nem teljesen pontos,Viera poszton kezdte,de joval feljebb játszik azota,kotetlenebbul.
Ugy mint a cityben Yaya.
Ettol fuggetlen sztm sem kell,ilyen játèkosunk van.Vagy legalább is nem rá,(korè) lenne èpitve a csapat.

R24:Jah,Neymar sztm is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 13., szerda 15:13

dannen írta:ezt minden nagy igazolásnál be fogja lökni valaki , hogy nem ér annyit? ez a mai piac, ennyit kell fizetni a játékosokért, ha valaki meg akarja őket szerezni. james ért 80 milliót? bale 100at? de hogy ne csak magunkról beszéljek, de bruyne 75öt? neymar 100-150et? lehetne még sorolni, ezek a mai árak. ráadásul pogba az egyik legkapósabb termék, fiatal, meg van benne minden, hogy nagy sztár legyen, látványosan játszik, erős, gyors, menő séróval. láthattuk ellenünk is, a hibái mellett alig tudtuk tőle elvenni a labdát a bernabeuban, ha egyáltalán el tudtuk. igazából most nem is ez a lényeg, ha valaki meg akar szerezni egy nagyobb nevet ennyit kell fizetni, mert a city, psg, chelsea, manu, barca és egyéb csapatok simán leraknak értük ennyit és nem fogják sajnálni, ez van.[/color]
Nekem ennyi bőven elég elrettentő. Nem kell még egy sztár. Meg ahogy olvastam másoktól, védekezni már nem szokott. Most legyen még egy játékos aki nem menne vissza védekezni? Vagy rakjunk ki valakit a kezdőből, csak miatta?

Az árához hozzászólva... Ez a "meg kell fizetni" szlogen annyira... Meg mi az, hogy nagy név? Pogba? Hagyjuk már. Mit tett le az asztalra? Azon kívül hogy nagyon fess volt a díjátadón... Egyszer csak abba kellene hagyni a sztárok vásárlását. Valamint, hogy a sztárt sokszoros áron vegyük meg...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 13., szerda 15:00

Ezek közül Neymar igen, ő megérte a 100at szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 13., szerda 14:03

miro írta:
AS: A szakértők szerint Pogba ára 90 és 110 millió euró között van. A Barcelona és a Real is leigazolná a francia játékost.
Ez még szép lenne,ennyiért ide hozni.. :roll:
Kb a felét éri.. :lol:
Az egèsz juve nem èr 110 milliot.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 13., szerda 14:00

Ha jár mellé Dybala és Alex Sandro talán éri a 90et :mrgreen: Az már biznisz lenne :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 13., szerda 13:56

AS: A szakértők szerint Pogba ára 90 és 110 millió euró között van. A Barcelona és a Real is leigazolná a francia játékost.
Ez még szép lenne,ennyiért ide hozni.. :roll:
Kb a felét éri.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 12., kedd 17:50

Jim írta:tényleg kellene balhátvéd, de akkor nachot hol szerepeltetnénk?
most még keretben sem volt, pedig nincs balhátvéd csere...
Már egy ideje szerintem Daniloban gondolkodnak, ha baj van Marceloval ő menne a balosra...más kérdés hogy jobb oldalon se győzött meg :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 12., kedd 17:38

Nachonak eddig sem volt problémája ezzel. Tudja h csak kiegészítőember itt, de neki megfelel, mert máshol nem akar játszani. És jövőre már sztem Arbeloa sem lesz. Tehát marad Danilo, Pepe, Nacho. Azért ez nem vmi megnyugtató.
Szerintem teljesen jó. Mondjuk én Pepét is cserélném, ha nem mutat valamit az idény második felében. A zaragozás srác előszezonban itt lesz, ha tényleg olyan ígéretes, és ezt megmutatja, akkor nekem megfelel.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 12., kedd 17:37

Ott a Robi Cés hír, elhozzuk cserének, sima ügy. B-) :lol:
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 12., kedd 17:28

Nachonak eddig sem volt problémája ezzel. Tudja h csak kiegészítőember itt, de neki megfelel, mert máshol nem akar játszani. És jövőre már sztem Arbeloa sem lesz. Tehát marad Danilo, Pepe, Nacho. Azért ez nem vmi megnyugtató.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. január 12., kedd 17:23

tényleg kellene balhátvéd, de akkor nachot hol szerepeltetnénk?
most még keretben sem volt, pedig nincs balhátvéd csere...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 12., kedd 17:11

Realista24 írta: Nem tűnik olyannak, mint akin sok kiló plusz lenne. Elvileg 180 centi, 75 kg. Amikor idejött sem volt gyorsabb, pedig már akkor is alsógatyamodell volt....(Most ne akard, hogy alsógatyás képet linkeljek :mrgreen: )
Benéztem :mrgreen: 80kgra emlékeztem valamiért
A lehető legjobb súly és magasság egy támadónak, ebben akkor nem igazán lehet javítani rajta

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 12., kedd 16:47

A Photoshop mindenre képes. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 12., kedd 16:42

wxyz írta:Viszont a sebessége is feltűnhetne neki, talán lehetne azzal kezdeni valamit. Mondjuk parancsba adhatná neki, hogy szabaduljon meg néhány kgtól
Nem tűnik olyannak, mint akin sok kiló plusz lenne. Elvileg 180 centi, 75 kg. Amikor idejött sem volt gyorsabb, pedig már akkor is alsógatyamodell volt....(Most ne akard, hogy alsógatyás képet linkeljek :mrgreen: )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég