Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. január 12., kedd 17:23

tényleg kellene balhátvéd, de akkor nachot hol szerepeltetnénk?
most még keretben sem volt, pedig nincs balhátvéd csere...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 12., kedd 17:11

Realista24 írta: Nem tűnik olyannak, mint akin sok kiló plusz lenne. Elvileg 180 centi, 75 kg. Amikor idejött sem volt gyorsabb, pedig már akkor is alsógatyamodell volt....(Most ne akard, hogy alsógatyás képet linkeljek :mrgreen: )
Benéztem :mrgreen: 80kgra emlékeztem valamiért
A lehető legjobb súly és magasság egy támadónak, ebben akkor nem igazán lehet javítani rajta

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 12., kedd 16:47

A Photoshop mindenre képes. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 12., kedd 16:42

wxyz írta:Viszont a sebessége is feltűnhetne neki, talán lehetne azzal kezdeni valamit. Mondjuk parancsba adhatná neki, hogy szabaduljon meg néhány kgtól
Nem tűnik olyannak, mint akin sok kiló plusz lenne. Elvileg 180 centi, 75 kg. Amikor idejött sem volt gyorsabb, pedig már akkor is alsógatyamodell volt....(Most ne akard, hogy alsógatyás képet linkeljek :mrgreen: )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 12., kedd 16:38

Viszont a sebessége is feltűnhetne neki, talán lehetne azzal kezdeni valamit. Mondjuk parancsba adhatná neki, hogy szabaduljon meg néhány kgtól

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. január 12., kedd 16:30

Berti írta: Jelen esetben a kettő együtt jár :kivagyhe:
na ezt magyarázd el kérlek. :smile:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 12., kedd 16:06

Realista24 írta: Nem a gyorsaságával elégedetlen Zidane, hanem azal, hogy 40 perc után már a seggén veszi mindegyik a levegőt.
Jelen esetben a kettő együtt jár :kivagyhe:


-
Sportmediaset: Zidane kérte a Real vezetőségétől, hogy vegyék vissza a Juventustól Moratát.
Ez viszont már érdekes lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 12., kedd 15:46

Berti írta:
wxyz írta:Zidane spanyol hírek szerint elégedetlen James, Kroos és Danilo kondijával, főleg Jamesével.
James soha nem volt egy gyorsmozgásu gyerek, de engem újabban Mathieuhöz hasonlít, mikor nála a labda :|
Nem a gyorsaságával elégedetlen Zidane, hanem azal, hogy 40 perc után már a seggén veszi mindegyik a levegőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 12., kedd 15:36

wxyz írta:Zidane spanyol hírek szerint elégedetlen James, Kroos és Danilo kondijával, főleg Jamesével.
James soha nem volt egy gyorsmozgásu gyerek, de engem újabban Mathieuhöz hasonlít, mikor nála a labda :|

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 12., kedd 15:01

Remèlem hogy Zidane tesz rola hogy meglegyen a kondi,mer szembe jon egy bayern oszt beleszonek a gyepbe...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 12., kedd 14:23

Meg az egész csapatéval, amit nem csodálok. Ősszel is többször írtam, hogy szerintem nem vagyunk fizikailag megfelelőek, nagyon sokszor nem bírtuk a második félidőt meg a meccsek végét. Valami a fizikai felkészítésnél fére mehetett, a gyenge kondi és a sok sérülés is erre utal.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 12., kedd 13:47

Zidane spanyol hírek szerint elégedetlen James, Kroos és Danilo kondijával, főleg Jamesével.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 12., kedd 12:59

Csodálkoznék, ha visszajönne. Most úgy engedtük el, hogy kvázi marcelonak nincs alternatívája. Nyáron eladjuk a portugált, remélem nagyot alkot a Monacoban meg az EB-n, és akkor talán 15-20 körül kaphatunk érte.
Eegen hát èn is erre gondoltam,csak nem tudtam hirtelen hogy mi van vele,sèrult e vagy játszik,mèg azt sem hogy meddig van szerzodèse velunk.
Sot,abba sem voltam biztos hogy mèg a játèkosunk :lol:
Ezért nem hoznám Pogbát. Ő sem az a típus, aki alájátszik a többi játékosnak, és nekünk szerintem ez az egyik fő problémánk. Tehetség van bőven, de egyszerű munkás nem nagyon. Nyilván nem egyszerű favágokat kell idehozni, de van pár alázatos játékos azért, aki úgy képes komoly teljesítményre, hogy teljesen alárendeli magát a csapatnak, mint mondjuk Modric.Pogbát nem ilyennek látom, az ő erősségei is akkor jönnek ki, ha alájátszik a csapat, ha hagyják alkotni.
Na hát ezzel is csak egyet tudok èrteni,de ahogy irtam is,sztm kp-n megvagyunk.Vannak melosok-Modric,Case,Kova,-meg vannak alkotobb szellemuek mint Isco,vagy Hamesz.Meg Modric :D igazi Universalis a faszi :D .eg itt van ugye Kroos,aki-bár ugye csak egy meccs Rafa ota-de javulo tendenciát mutat :)

A kisfarkast èn se hoznám nèmetországbol,jobb o mint hogy padot koptasson ubergeldèrt.
Mert Marcelo helyère mèg jo ideig nem lehetne odafèrni,csak ha a brazil nincs.
De ha már Rojo,ugye o se lenne olcsobb,viszont minosègben kozel sem olyan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2016. január 12., kedd 12:01

remélem nagyot alkot a Monacoban meg az EB-n
Sajnos nem hiszem, kb. 3-4 meccsenként lesérül, majd felépül és megint lesérül.. Most a hétvégén játszott 90 percet, de a szezonban még nem tart 1000 pályán töltött percnél sem.
#happyshitting

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 12., kedd 11:37

Illetve elsősorban német hírek szerint a MU-val versenyzünk a svájci Ricardo Rodríguez (VfL Wolfsburg) aláírásáért; én személy szerint neki örülnék a legjobban.
Én nem, és szerintem nem is fog jönni. Túl jó ide, az ő szempontjából nem lenne jó, nekünk meg túl drága lenne.
Coentrao sztm nem,de errol a hirszerkesztok talán jobban èrtesultek,
Csodálkoznék, ha visszajönne. Most úgy engedtük el, hogy kvázi marcelonak nincs alternatívája. Nyáron eladjuk a portugált, remélem nagyot alkot a Monacoban meg az EB-n, és akkor talán 15-20 körül kaphatunk érte.
Ellenben ha már juve,mintha Pogba kezdene meggyozni,tènyleg lazán mozog,a golja pazar volt,(habár kicsit potyaszagu de a mozdulat,a helyzetfelismerès remek),viszont abszolut nem vèdekezik,kicsit Yayas játèkot nyom,a kulonbsèg az a kb 10 èv for :D
Ezért nem hoznám Pogbát. Ő sem az a típus, aki alájátszik a többi játékosnak, és nekünk szerintem ez az egyik fő problémánk. Tehetség van bőven, de egyszerű munkás nem nagyon. Nyilván nem egyszerű favágokat kell idehozni, de van pár alázatos játékos azért, aki úgy képes komoly teljesítményre, hogy teljesen alárendeli magát a csapatnak, mint mondjuk Modric.Pogbát nem ilyennek látom, az ő erősségei is akkor jönnek ki, ha alájátszik a csapat, ha hagyják alkotni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 12., kedd 11:20

na ő sem fog olcsóbban jönni mint 30 millió. és akkor megint van egy cserehátvédünk 30 ért. mondjuk engem nem zavar a pénz. meg a ricardot is csipom csak majd ebből lesz a pampogás.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. január 12., kedd 11:11

bal bekket kellene,ha Marcelovan ne aggy isten tortènne valami,eltiltás sèrulès stb,mert Arbeloa már kevès.
Rojorol cikkeztek ugye,aki belul is szok játszani,csak az a baj hogy kurvára benne van a hiba.
Illetve elsősorban német hírek szerint a MU-val versenyzünk a svájci Ricardo Rodríguez (VfL Wolfsburg) aláírásáért; én személy szerint neki örülnék a legjobban.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 12., kedd 10:51

Akkor Coentrao nem jön vissza? Védő ügyileg amúgy én nem igazán hoznék senkit pont Nacho miatt. Nem egy elit játékos, de nem hiszem hogy tudnánk jóval jobb játékost szerválni helyette aki mint mondtad univerzális is.
Coentrao sztm nem,de errol a hirszerkesztok talán jobban èrtesultek,ellenben Pepe már szornyu,ezèrt aztán 3.-nak ott lehet Nacho,viszont egy bal bekket kellene,ha Marcelovan ne aggy isten tortènne valami,eltiltás sèrulès stb,mert Arbeloa már kevès.
Rojorol cikkeztek ugye,aki belul is szok játszani,csak az a baj hogy kurvára benne van a hiba.De van egy srácunk kolcsonbe,igy a neve most nem jon elo,arrol is szo volt hogy visszarendelik ha igaz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. január 12., kedd 10:44

Akkor Coentrao nem jön vissza? Védő ügyileg amúgy én nem igazán hoznék senkit pont Nacho miatt. Nem egy elit játékos, de nem hiszem hogy tudnánk jóval jobb játékost szerválni helyette aki mint mondtad univerzális is.
Zidane és Mendes nyilatkozatai után nem igazán látom esélyét annak hogy Crt eladják, ahogy sajnos (vagy nem sajnos, e szezontól függ) Bale-t se. Isco valóban kérdéses, tartok tőle hogy nyáron lelép.
na meg még egy kérdés, lehet már tudni hogy, Benzemának mikor lesz a tárgyalása?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 12., kedd 10:37

Norbii írta:milyen posztra igazolnál?
Kapus,balvèdo Marcelo mogè,esetleg egy csatár Benzema mogè.A vedo lehet univer egy kicsit,hogy be lehessen vetni kozèpen is ha gond van.Habár Nacho azèrt itt van.
De ha mondjuk Ronaldo megy vagy Balet esetleg viszik,vagy Karimot beszipkázza a torvèny,akkor borul minden.Akkor fogalmam sincs.De kp-ra nem igazán.
Modric,Kroos alap,ott van Isco,(persze vele sem tudni mi lesz),James meg Casemiro Kovacic.Szal megvagyunk,darabra mindenkèpp,minosègileg is elèg jo...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég