Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 19:12

csak az a baj, hogy ezekkel a kijelentések nem nagyon játszanak a sportban. HA Kaká rossz példa volt, akkor ott van Benzema. Tavaly vele kapcsolatban is felhozták sokan, hogy mentálisan rendbe kell tenni. Miért is? felnőtt ember. több éve itt van már, ideje lenne megszokni a nyomást ami rá nehezedik a világ egyik legjobb klubjánál (ahogy a Ferrari is a világ egyik legjobb csapata). Lehet egy játékost/pilótát egy ideig noszogatni, dédelgetni, de Massa esetében ez már sok éve így megy.
Félreérthető voltam...nyilván elsősorban magát kellene rendbetenni mentálisan,ha ebben segít a család,csapat,csapatfőnök,az mégjobb,de egy biztos:vezetni nem felejtett el,oiőmèrőn verte már Alonsot idén,sőt versenyen is volt már jobb,tehát teljesítményét nem nevezném totál flopnak,inkább hullámzónak.Most az,hogy valakinek meg nem szimpatikus,vagy ellenszenves,az már magánügy.Nekem se kedvencem,dehogy javult a teljesítménye a kiesések ellenére is,a tavaly év elejeihez képest,az egész biztos.Idén kinézem belőle a futamgyőzelmet is simán.Aztán lehet gúnyosan röhögni... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 13., szombat 18:49

morientes írta:.Mondom,mentálisan helyre kell tenni,akkor nagyon hasznos lehet ő még.
csak az a baj, hogy ezekkel a kijelentések nem nagyon játszanak a sportban. HA Kaká rossz példa volt, akkor ott van Benzema. Tavaly vele kapcsolatban is felhozták sokan, hogy mentálisan rendbe kell tenni. Miért is? felnőtt ember. több éve itt van már, ideje lenne megszokni a nyomást ami rá nehezedik a világ egyik legjobb klubjánál (ahogy a Ferrari is a világ egyik legjobb csapata). Lehet egy játékost/pilótát egy ideig noszogatni, dédelgetni, de Massa esetében ez már sok éve így megy.

- Alonso sorozatban 64 versenyt teljesített műszaki hiba miatti kiesés nélkül, ami rekordot jelent.
a megbízhatóság megvan, versenyen is jók, de az időmérők... :(

Németország nehéz helyzetbe kerül az F1-el Schumacher nélkül, vélik az újságírók. Pár éve még dupla futamot rendeztek, de hamarosan már az is elképzelhető, hogy egy se lesz...

"Nem voltak jók a jegyeladások a Nürburgringen, mert a jelenlegi pilótáink nem elég népszerűek. Csak tedd fel a 'Gondolj egy német F1-es pilótára' kérdést, s mindenki Michael Schumachert fogja mondani, még úgy is, hogy ő már visszavonult, s van egy aktív háromszoros bajnok, Sebastian Vettel. Nagyon úgy tűnik, még mindig van egy vágy Schumacher iránt."
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 18:44

___Samy___ írta:de én nem a pontversenyre értettem a 7. helyet, hanem a futamokra
Én értem,meg értettem is,de ez ugye naggyából fedi,mert ha átlagban a 7.,akkor olyan mintha mondjuk minden futamon a 7. lett volna. :D kicsit kusza,de ma ilyen napom van,bocs az offért.Szal azt akarom mondani,hogy az ez évi teljesìtménye kb olyan,mintha minden futamot a 7. helyen fejezett volna be....na :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 13., szombat 18:31

___Samy___ írta:viszont szerintem a ferrarinál el kellene dönteni, hogy mi vagy mi lesz a legfontosabb, alonso vagy a csapat
jó dolog, hogy massával ennyire alá lehet dolgozni alonso sikereinek, meg rövidtávon jó is a brazil, de legalább ennyi pont el is megy vele a versenyen, mert hosszabb távon már csak a villantásra képes, és ezért sokszor alonso magában vergődik a többi csapat 2 pilótája ellen
szerintem többre mennének azzal, ha massát lecserélnék egy olyan pilótára, aki azért az esetek többségében ott tud lenni legalább a 7. helyen, tehát hoz egy megbízható erős középszintet, felesleges arra várni, hogy massa mikor éled fel, mert abból már kétlem, hogy lenne valami
Montezemolo azt mondta, hogy Massa élvezi a csapat bizalmát, és még sok idejük van eldönteni a pilóta kérdést.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 13., szombat 18:28

de én nem a pontversenyre értettem a 7. helyet, hanem a futamokra
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 18:17

Igazából most is hozza a középszintet,mert pont a 7. a pontversenyben. :) Én bízom benne hogy magára talál,a ferrarinál meg mindig is ez volt a trend,hogy alá kell "dolgozni" a sztárpilótának,a konstruktőri vb meg sose számított annyit mint az egyéni cím.Egy csapatnak is az az igazi elismerés...
Egyebként meg most idényközbe már felesleges lenne lecserélni,azzal szerintem csak rosszabbul járna a csapat,nem jobban sztm....esetleg idény végén,ha úgy alakul.Bianchi....esetleg.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 13., szombat 17:22

viszont szerintem a ferrarinál el kellene dönteni, hogy mi vagy mi lesz a legfontosabb, alonso vagy a csapat
jó dolog, hogy massával ennyire alá lehet dolgozni alonso sikereinek, meg rövidtávon jó is a brazil, de legalább ennyi pont el is megy vele a versenyen, mert hosszabb távon már csak a villantásra képes, és ezért sokszor alonso magában vergődik a többi csapat 2 pilótája ellen
szerintem többre mennének azzal, ha massát lecserélnék egy olyan pilótára, aki azért az esetek többségében ott tud lenni legalább a 7. helyen, tehát hoz egy megbízható erős középszintet, felesleges arra várni, hogy massa mikor éled fel, mert abból már kétlem, hogy lenne valami

de hát én bánom már mit csinál a ferrari, sosem drukkoltam nekik :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 12:52

Kitfisto. írta:Massát többek közt azért tartják a Ferrarinál, mert bármikor összekaphatja magát. Bizony nagyon sokszor tudta tartani Schumacher vagy Raikkönen tempóját. Egy ilyen érzelmes pilótnál egy két körrel a VB elött elveszített világbajnoki cím vagy egy rugó könnyen kizökkenti a formájából, de az időmérőkön már látszik, hogy kezdi összekapni magát. Massa maradni fog, mert azt, hogy csak azért cseréljenek valakinél váltót, hogy a csapattárs egy helyet elörébb jöjjön, egy Raikkönennel vagy egy Hamiltonnal nem lehet eljátszani.
Így igaz.Ezt próbálom én is kifejteni,na meg azt,hogy jöhetne ide Di Resta,vagy Sutil,nem hiszem hogy eltudnának autózgatni Alonso árnyékában.Massa ismeri a csapatot töviről-hegyire,tudja mit szabad,mit nem,tisztában van vele hol a helye.A kèt pilóta közt jó a viszony.Mondom,mentálisan helyre kell tenni,akkor nagyon hasznos lehet ő még.Tavaly már lemondtam róla,de ahogy aztán az utolsó futamokon odarakta magát,engem meggyőzött,hogy nem kell ide más...
Mike írta:
AMYF írta:Minden sikeres világbajnok mellett volt egy másodhegedűs aki ha nem is volt olyan jó mint az első számú pilóta, de meg tudta közelíteni és nagyon fontos pontokat tudott elrabolni az ellenfelektől! Ez viszont abban mutatkozik meg, hogy amikor az első számú nyer akkor a másikuk is ott van a dobogó környékén.
én nem vagyok egy massa rajongó, nade azért ez nem biztos h a brazil hibája. Majd ha épít a ferrari egy olyan autót amivel nem 150%kot kell menni h győzelmi esélyeik legyenek, akkor massa is ott tudna lenni a dobogó környékén. Inkább Alonsó érdeme h még ezzel a géppel is van matematikai esélye.
Na ez meg a másik.Nem hiszem el,hogy az a csapat,amelyik a legtöbb lét nyomja bele az F1 projectbe,nem tud évek óta csinálni egy top kocsit.Szörnyű.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 12., péntek 22:21

AMYF írta:Minden sikeres világbajnok mellett volt egy másodhegedűs aki ha nem is volt olyan jó mint az első számú pilóta, de meg tudta közelíteni és nagyon fontos pontokat tudott elrabolni az ellenfelektől! Ez viszont abban mutatkozik meg, hogy amikor az első számú nyer akkor a másikuk is ott van a dobogó környékén.
én nem vagyok egy massa rajongó, nade azért ez nem biztos h a brazil hibája. Majd ha épít a ferrari egy olyan autót amivel nem 150%kot kell menni h győzelmi esélyeik legyenek, akkor massa is ott tudna lenni a dobogó környékén. Inkább Alonsó érdeme h még ezzel a géppel is van matematikai esélye.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. július 12., péntek 22:12

Massát többek közt azért tartják a Ferrarinál, mert bármikor összekaphatja magát. Bizony nagyon sokszor tudta tartani Schumacher vagy Raikkönen tempóját. Egy ilyen érzelmes pilótnál egy két körrel a VB elött elveszített világbajnoki cím vagy egy rugó könnyen kizökkenti a formájából, de az időmérőkön már látszik, hogy kezdi összekapni magát. Massa maradni fog, mert azt, hogy csak azért cseréljenek valakinél váltót, hogy a csapattárs egy helyet elörébb jöjjön, egy Raikkönennel vagy egy Hamiltonnal nem lehet eljátszani.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 12., péntek 21:53

Massa,ahogy a statok is mutatják,a tavalyi évéhez képest valamit azért fejlődött.Kár azokért a nullázásokért.De nem is az a bajom.Hanem a hullámzó teljesítmény.Ha valaki tud dobogón végezni,vagy feljönni a 16. helyről az ötödik helyjre,az hogy az apja :cens: ba képes elkövetni olyan amatőr hibákat.Most is;nèmetországba csinál egy olyan rajtot,hogy a 12.-ről feljön a 4-be,aztán csinál egy hülye vezetői hibát...persze ezzel az erővel ez Grosjeanra is i.Ngaza mind1 én is azt mondom ha nem javul fel a bazil,akkor menjen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 12., péntek 21:41

morientes írta:Massaról párszor leírtam már a véleményemet,leírtam hogy a legjobb alternativa még mindig Alonso mellé,
Minden sikeres világbajnok mellett volt egy másodhegedűs aki ha nem is volt olyan jó mint az első számú pilóta, de meg tudta közelíteni és nagyon fontos pontokat tudott elrabolni az ellenfelektől! Ez viszont abban mutatkozik meg, hogy amikor az első számú nyer akkor a másikuk is ott van a dobogó környékén. Ahogy előttem leírták Schumi és Irvine, majd Schumi és Barrichello, aztán Massa is jó volt 3 évig ('06-'08). De ott van példának Alonso és Fisichella esete is, illetve a McLarenes Coulthard is tökéletes volt Mika mellé, Webber is jól betölti ezt a szerepet.
Szóval egy szó, mint száz, a brazilnak mennie kell! Eddig sajnos nem lépték meg, de jövőre már nem szabad a csapatnál hagyni. Vannak sikeréhes, tehetséges pilóták a mezőnyben akik pár évig biztos elautóznának Fernando mellett (ha kobayashit nem is vesszük, például Hülkenberg, és a két Force Indiás pilóta).
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 12., péntek 19:54

FutamHelyezésPole pozíció
2013. július 7.
Német nagydíj
-7.
2013. június 30.
Brit nagydíj
6.11.
2013. június 9.
Kanadai nagydíj
8.16.
2013. május 26.
Monaco-i nagydíj
-21.
2013. május 12.
Spanyol nagydíj
3.9.
DátumFutamHelyezésPole pozíció
2013. április 21.
Bahrain nagydíj
15.4.
2013. április 14.
Kínai nagydíj
6.5.
2013. március 24.
Malajziai nagydíj
5.2.
2013. március 17.
Ausztrál nagydíj
4.4.
massa idén.57 pont,7. az összetettben.Ez még talán vállalható.Alonso meg nyilatkozta,hogy nem tükrözik Massa eredményei a képességeit.Tehát ezzel jelezte asszem,hogy nem kiván maga mellé új társat.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 12., péntek 19:38

Massa miért lenne a legjobb Alonso mellé? Miben segíti? Semmiben.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 12., péntek 19:30

morientes írta:Massaról párszor leírtam már a véleményemet,leírtam hogy a legjobb alternativa még mindig Alonso mellé,de mondjuk Kakával azèrt érdekes ez az összevetés,hogy míg Ricardoba nincs semmi motiváció,addig Felipebe azért van.Most,németországban,micsoda rajtja vokt...az más kérdés hogy vezetői hiba miatt pördült meg.Silverstoneba meg egy defekt után feljött az 5. helyre...Őt mentálisan kellene rendberakni,mert vele az a baj,hogy túl görcsösen akarja megmutatni,hogy igen is odavaló,ebben meg benne van a hiba...hozzáteszem,nem vagyok Massa szurkoló,nem is voltam soha,ferrari szurkoló vagyok,és Alonso mellé hiszem,hogy még mindig ő a legjobb opcio...és a spanyol se tűrne el nagyon maga mellett mást...
Így viszont, a Ferrari sosem lesz konstruktőri világbajnok, hiszen Massa alig hozza a pontokat, hiszen így- úgy de kiesik. És kérdezem, hogy miért nem tűrne meg mást Alonso maga mellett? Ezt lenyilatkozta?
Nekem semmi bajom nincs Massával, én ugyancsak kizárólag Ferrari drukker vagyok és azt szeretném, ha ütőképes gárda lenne. A Rubens & Michael az elmúlt évtized legjobb párosa volt, hisz a brazil igazi másodhegedűs volt. Még az Irvine - Sch sem volt olyan ütős. 2006-ban megérkezett Massa és igen szép teljesítményt nyújtott. A kimi &Massa duó szintén elég erős volt egy ideig, amíg a kocsi is rendben volt és amíg a hungaroringi baleset be nem következett.
Szumma Szummarum lehet, hogy a legjobb opció Massa Alonso mellé, de kezd unalmas lenni ahogyan próbál bizonyítani, de az kudarcba fullad és szerencsétlenségé válik. Nem, nem tudom, hogy ki lenne Massa helyére a legjobb. Tulajdonképpen a megoldást sem tudom. Ugyanis ki is tenném Felipét meg nem is. A teljesítménye alapján simán, viszont a megfelelő utód kiléte miatt, nem.
Természetesen vannak nevek, de Kobayashit én biztos, hogy nem ültetném be ebbe a kocsiba. Köszi, de akkor maradjon Massa. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 12., péntek 16:31

Massát már tavalyi idényre sem szabadott volna marasztalni. Kb ugyan az az eset, mint Kakáé. Két "szerethető" brazil, akiket mindenki szeret, csak épp évek óta semmi teljesítményt nem mutatnak fel. Mind a kettő jó volt egy rövid ideig, de utána kipukkadtak ilyen-olyan okokból. Massát még tavaly lehetett marasztalni, egy esélyt adni még neki, de ez az idei év már nagyon nem kellett volna. Lehet valaki peches, de hogy rövid időn belül 4x is nekimenjen a falnal...
Ott van/volt Hülkenberg, simán jobb és tehetséges pilóta. plusz Kobayashi is ülés nélkül maradt, tavaly volt sok jó futama ahol elég sokat előzött is (és biztos lenne bevétel is belőle a keleti piacon). vagy akár a Sutil-Di Resta páros. akárki.
Massaról párszor leírtam már a véleményemet,leírtam hogy a legjobb alternativa még mindig Alonso mellé,de mondjuk Kakával azèrt érdekes ez az összevetés,hogy míg Ricardoba nincs semmi motiváció,addig Felipebe azért van.Most,németországban,micsoda rajtja vokt...az más kérdés hogy vezetői hiba miatt pördült meg.Silverstoneba meg egy defekt után feljött az 5. helyre...Őt mentálisan kellene rendberakni,mert vele az a baj,hogy túl görcsösen akarja megmutatni,hogy igen is odavaló,ebben meg benne van a hiba...hozzáteszem,nem vagyok Massa szurkoló,nem is voltam soha,ferrari szurkoló vagyok,és Alonso mellé hiszem,hogy még mindig ő a legjobb opcio...és a spanyol se tűrne el nagyon maga mellett mást...
Marko nyilatkozata meg egy vicc,menjen oda Kimi,aztán rakja helyre azt a kétszinű bandát.... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 17:39

Massát már tavalyi idényre sem szabadott volna marasztalni. Kb ugyan az az eset, mint Kakáé. Két "szerethető" brazil, akiket mindenki szeret, csak épp évek óta semmi teljesítményt nem mutatnak fel. Mind a kettő jó volt egy rövid ideig, de utána kipukkadtak ilyen-olyan okokból. Massát még tavaly lehetett marasztalni, egy esélyt adni még neki, de ez az idei év már nagyon nem kellett volna. Lehet valaki peches, de hogy rövid időn belül 4x is nekimenjen a falnal...
Ott van/volt Hülkenberg, simán jobb és tehetséges pilóta. plusz Kobayashi is ülés nélkül maradt, tavaly volt sok jó futama ahol elég sokat előzött is (és biztos lenne bevétel is belőle a keleti piacon). vagy akár a Sutil-Di Resta páros. akárki.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. július 10., szerda 12:01

Egyébként Massának se mondja senki sztem, hogy miközben Alonso dobogón vagy dobogóközelben végez, addig ő több hellyel hátrébb fejezze be a futamot vagy törje össze a kocsit. Az első számú pilóta persze Alonso, de egyszerűen nincs már olyan szinten Massa, hogy legalább akkor folyamatosan mögötte végezzen és szerintem már nem is lesz, az 1-1 futamra való fellángolás meg kevés egy olyan szintű csapatnál, mint a Ferrari.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 10., szerda 11:13

h3x0r írta:„A Magyar Nagydíj után nyári szünet lesz, amelyet a Belga GP követ. Erre az időszakra jósolom a bejelentést az új versenyzőnkről – mondta Helmut Marko, a Red Bull tanácsadója az energiaitalt gyártó cég televíziós csatornájának, a Servus Tv-nek. – Az új pilótánknak nem egyéves szerződést ajánlunk, hanem három esztendőre akarjuk elkötelezni, fontos, hogy meglegyen az állandóság. Az is kell, hogy az új pilótánk rengeteget dolgozzon a szimulátorban, és más kötelezettségeket is vállaljon. Több jelöltünk is van, mindenképp olyan versenyzőt szeretnénk, aki közel kerül Sebastian Vettel szintjéhez. Nem úgy, mint a Ferrari, amely számára mindent Fernando Alonso jelent."

na igen, mert a redbull egyaltalan nem vettelrol szol... ugyan olyan ketszinu banda, mint a barcelona..
nagyon sajnalnam ha Kimi a redbullhoz kerulne, a ferraris evei alatt megkedveltem :)
Azért ez igazán szánalmas :lol: :lol: Én most már kicsit reménykedem ,hogy nem Ricciardo megy , hanem Kimi és a földbe döngölje.
Nyilván nem Vettelről szól a csapat , hisz mindennel neki kedveznek :roll: Meg ugye 2 éve talán mikor még Webber vezetett a Vb pontversenyben , akkor is Vettelt nyomták .
Ez azért igen csak kicsapta a biztosítékot nálam :vivo:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 10., szerda 10:15

„A Magyar Nagydíj után nyári szünet lesz, amelyet a Belga GP követ. Erre az időszakra jósolom a bejelentést az új versenyzőnkről – mondta Helmut Marko, a Red Bull tanácsadója az energiaitalt gyártó cég televíziós csatornájának, a Servus Tv-nek. – Az új pilótánknak nem egyéves szerződést ajánlunk, hanem három esztendőre akarjuk elkötelezni, fontos, hogy meglegyen az állandóság. Az is kell, hogy az új pilótánk rengeteget dolgozzon a szimulátorban, és más kötelezettségeket is vállaljon. Több jelöltünk is van, mindenképp olyan versenyzőt szeretnénk, aki közel kerül Sebastian Vettel szintjéhez. Nem úgy, mint a Ferrari, amely számára mindent Fernando Alonso jelent."

na igen, mert a redbull egyaltalan nem vettelrol szol... ugyan olyan ketszinu banda, mint a barcelona..
nagyon sajnalnam ha Kimi a redbullhoz kerulne, a ferraris evei alatt megkedveltem :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég