Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 13., szombat 10:11

30 vagy 38 millio, teljesen mindegy. Pereznek fejebe szallt a spanyolositas. Legyen akarmilyen nagy tehetseg Illaramendi, es valjon akarmilyen hatalmas jatekossa, ez az uzlet nevetsegesen szar...
Kit vett volna és mennyiért? Ha meg ezért nem vesz senkit mert nem éri meg akkor meg azért faszfej, mert hogy nem erősíti a középpályát. :coffee:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. július 13., szombat 4:10

30 vagy 38 millio, teljesen mindegy. Pereznek fejebe szallt a spanyolositas. Legyen akarmilyen nagy tehetseg Illaramendi, es valjon akarmilyen hatalmas jatekossa, ez az uzlet nevetsegesen szar... Persze bevallhat es akkor majd mindenki nevet rajta egy jot, de jelenlegi korulmenyek kozott nagyon aron felul van.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 12., péntek 23:30

Xabi nem nagyon akar hosszabítani,
mer ő is tudja hogy 2-3 év múlva már nem lesz nagy hasznára a csapatnak
mintha nyilatkozta is volna egyszer, hogy később nem akar itt "teher" lenni :hmmm:

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 12., péntek 23:17

Én azt olvastam, hogy 32 millió euro a végleges ár amit a real kommunikál, mivel az adó valamilyen konstrukcióban visszaigényelhető.
Természetesen ez is sok nyilván sociedad büszkélkedik, hogy 40 milla közelében kaptak, engem csak az érdekel, hogy válljon be, nagyon fogok neki szurkolni mert szimpatikus spanyol játékos!
Nagy teher lesz rajta az ára miatt és az elvárások is az egekbe szöknek valamint komoly vetélytársai lesznek a poszton.

Így más fénybe kerül Xabi szerepe is aki ezek után nem fog hossz. akkor viszont jövőre ingyen menne :hmmm:
Nem tudom, hogy áll ehhez a vezetőség de szerintem ha rövid időn belül nem hossz. és érkezik érte egy tisztességes ajánlat akkor el kell gondolkodni vagy megint csak egy újabb játékos lesz aki ingyen távozik ebbe már úgyis jók vagyunk(Carvalho, Kakával is ez lesz...)

Azt gondolom így azonban Ancelotti első edzésére egy nagyon korrekt keret áll rendelkezésére ami már csak kisebb beavatkozásokat igényel azonban most először eladni kéne mielőtt még igazolnánk.
Biztos vagyok benn, hogy menni fog a puhatolózás Bale ügyében is azonban már nem szükségszerű az érkezése amennyiben Pipita távozik viszont csatárposztra igazolni kell!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 12., péntek 23:13

Ez már egy jó ideje le volt..
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 12., péntek 23:10

dannen írta:
eddig sem volt egy percig sem kérdés szerintem. még nyár előtt ígérte meg a szurkolóknak h maradni fog, soha nem is nyilatkozta, hogy távozni akarna. jelen pillanatban mozdíthatatlan, ki tudja meddig.
a múltkori nyilatkozat után mindenkinél felcsillantak a remények :)
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 12., péntek 22:33

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_4

Vidal-ügy letudva.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. július 12., péntek 22:30

DT8 írta: Ez a hivatalos fb oldalra lett kipostolva...szal akkor gondolom ennyi lesz a végösszeg adóval vagy adó nélkül az mind1
Mondjuk elég vicc hogy csak nekünk kell hivatalosan tisztázni a vételárakat hogy ne basz :cens: gassanak minket...
32-re lehetett mondani hogy 38, ami gyakorlatilag már 40millió világszerte.
Na mindegy is, biztos még senki nem fizetett játékos vétel után adót, szóval jogos hogy ezt most külön beleszámolták nekünk.

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. július 12., péntek 21:52

Today, Real Madrid C.F. paid the amount of €32,190,000 to Real Sociedad for the playing rights of Asier Illarramendi. The transaction, as with all transfers of players between Spanish clubs, is subject to the current VAT rate of 21%, which is not an additional cost to Real Madrid C.F, since this amount is tax deductible.
Ez a hivatalos fb oldalra lett kipostolva...szal akkor gondolom ennyi lesz a végösszeg adóval vagy adó nélkül az mind1

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 12., péntek 20:00

Ez a srác még kinézetre is hasonlít Xabi Alonsora. :D Reméljük legalább ilyen hasznos lesz. Szó mi szó, 1 hónapja még a nevét sem hallottam sose. :D

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 12., péntek 19:47

Gascoigne írta:
Köszönöm, hogy a sok agyatlan trollkodás kellős közepén valakiben végre felmerült ez a kérdés. Nyilván visszaigényelhető kell, hogy legyen, hiszen a Real Madrid nem a végső fogyasztó. A kérdésem csak annyi, hogy akkor egészen eddig nettó vagy bruttó árakról beszéltünk minden más játékos esetében? Annyira értelmetlennek és mondvacsináltnak tűnik nekem ez az egész hajcihő, mintha a sajtó csak most jött volna rá, hogy jé, a fociban ugyanúgy van ÁFA, mint minden más üzletszerűen végzett szolgáltató iparágban. A kivásárlási ár nyilván nettó, nem is értem, hogy min ment a marakodás.

Rohadt sok így is, értelmetlenül drága felelőtlen igazolás így is, de könyörgöm, továbbra sem 38, hanem 30 milliós.
Erre akartam én is utalni még pár oldallal ezelőtt :roll: De más csapatoknál ez 30 M lenne nálunk 38M , a barcánál meg 20 + opciók :lol:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 12., péntek 19:26

Köszönöm, hogy a sok agyatlan trollkodás kellős közepén valakiben végre felmerült ez a kérdés. Nyilván visszaigényelhető kell, hogy legyen, hiszen a Real Madrid nem a végső fogyasztó. A kérdésem csak annyi, hogy akkor egészen eddig nettó vagy bruttó árakról beszéltünk minden más játékos esetében? Annyira értelmetlennek és mondvacsináltnak tűnik nekem ez az egész hajcihő, mintha a sajtó csak most jött volna rá, hogy jé, a fociban ugyanúgy van ÁFA, mint minden más üzletszerűen végzett szolgáltató iparágban. A kivásárlási ár nyilván nettó, nem is értem, hogy min ment a marakodás.

Rohadt sok így is, értelmetlenül drága felelőtlen igazolás így is, de könyörgöm, továbbra sem 38, hanem 30 milliós.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 12., péntek 19:21

Itt van minden, nem csak a bajnoki:

http://www.transfermarkt.de/de/real-mad ... _2012.html

Modric az elején nem játszott sokat, de mivel a bajnokság hamar elszállt, elég sokat szerepelt onnantól, tavasszal meg szerintem talán ő játszott a legtöbbet. Én csak minimálisan aggódom Modric miatt, ő rengeteget fog játszani!
Szivesen veszem az oktató jellegű javitásokat, mert tanulni is jár ide az ember, de nekem a kivásárlási árról ez az üzlet jut eszembe :hmmm:
Igen, ahogy Götzénél is. De Te úgy használtad érvként, mintha a kivásárlási ár alsó határ lenne, és nem lehet elhozni kevesebbért, de akinek ilyen nincs, az hozható olcsóbban. De ez pont, hogy felső határ, hogy valakiért nem kérhetnek többet. Tehát a kivásárlási ár csak lefelé nyomhatja az árat, felfelé nem. Akinek nincs, mint Bale vagy Suarez, őket nem kell eladniuk a klubjaiknak kivásárlási árként, hanem akármennyit kérhetnek, vagy csak simán mondhatják, hogy nem eladó.
Ancelotti úgy fest tervez ezzel a poszttal, és ilyen játékos nincs sok. Pláne olyan, aki megüt egy bizonyos szintet ÉS eladó (Verratti ugye). Így viszont kell valaki Alonso helyett, amíg felépül/mögé/majd utódjának. És ez fontos poszt. Alonsonak is majdnem 1 évébe került, amíg összeszokott a társakkal, pedig Ő már nem kevés tapasztalattal jött. Így az idő is sürgetett minket (gondolom csak 1 év van az építkezésre). Tehát elég szűk ezen a poszton a piac.
Ancelotti is alkalmazkodjon akkor a helyzethez. Chelsea-nél sem volt ilyen embere. Ez az egész vicces számomra, de nem tervezek már túl sokat ugrálni a témán, megtettem elég sokszor. Már kifizettük, ez van. Viszont a többi klub helyében nem pöcsölnék, ha a madrid kopogna az ajtón, durván megnyomnám az árat. Eddig lehetett mondani, hogy milyen pénzeket pengettünk aranylabdás játékosokért, meg bizonyított játékosokért, de most egy kvázi nullkilométeres játékosért pengettünk ki közel 40 milliót. Azért az durva.
a már ennyire Iscot hozod fel. Ugye Neki 1(!) évvel ezelőtt volt egy szerződéshosszabbítása, ahol a ~20-25 milliót megemelték 35-re. Ezt épp ésszel nem írja alá senki, valószínűleg az történt, hogy megígérték Neki, hogy jövőre távozhat.
Asszem most télen hosszabbított csak. Érte kifizettük volna a 35-öt is, biztos vagyok benne. Ott jobban tárgyaltunk, pedig ott volt a City, A Malaga le tudott volna húzni minket. De ez nem az eladóról szól. Én megértem, hogy a Sosiedad nem akarta eladni, tiszta sor. De miért vettük meg ennyiért...ezt nem értem csak. :)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 12., péntek 18:59

Jól látom, hogy az adó visszaigényelhető?
Merci Zizou!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 12., péntek 17:30

Ez csak La Liga. Meglepne, ha negyedik lenne mert a szezon első felében rengeteget volt csere... Második felében mikor már majd nem mind1 volt szinte folyamat kezdő volt...

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 12., péntek 17:19

AMYF írta:
kelemen.istvan írta:Szerintem ez a statisztikád valahol sántít.. Nekem úgy tűnt,hogy keveset játszik. :coffee:
idény végén volt valami statos cikk a hivatalos oldalon, ahol a lejátszott perceket és meccseket írták le játékosonként. Modric 33 bajnoki, 11 BL és 8 kupameccs + első meccsként 7 perc a szuperkupán. De ha minden percet veszünk (PD, CdR, BL) akkor CR-Xabi-Özil-Ramos után 5. a sorban Modric. Ezért is nem értem azokat akik szerint nem játszott eleget Modric.
http://int.soccerway.com/teams/spain/re ... 016/squad/ Talán ilyesmit kereshettek, ha nem akkor bocsánat. Igen, Modric negyedik a sorban.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 12., péntek 17:14

CS0ki írta:
Ezzel csak az a baj, hogy kivásárlási ára volt az emberünknek ami 30 milla volt + az adók. Se Bale se Suarez nem rendelkezik kivásárlási árral, mert akkor megnyugtatlak, hogy már Bale is régen itt vigyorogna Real mezben...
Bocs, de te tudod mi az a kivásárlási ár? Azt nem kötelező ám kifizetni, ahogy nem kötelező a az eladónak sem csak annyiért elengednie. Isconak 35 millió volt az ára, mégis eladták 27+3-ért.
Ha már ennyire Iscot hozod fel. Ugye Neki 1(!) évvel ezelőtt volt egy szerződéshosszabbítása, ahol a ~20-25 milliót megemelték 35-re. Ezt épp ésszel nem írja alá senki, valószínűleg az történt, hogy megígérték Neki, hogy jövőre távozhat.
Másrészről, a Málagának -tudom, hogy tudod, de ennyi Iscozás után csak azért is leírom megint- igen komoly pénzügyi gondja vannak. A valószínűleg pénzügyi mentőövként áhított EL indulás sem engedett, sőt még büntetést is fizetniük kell. Gyorsan szükségük volt a pénzre.
Végül pedig Isco megmondta a vezetőségnek, hogy csak a Real Madrid, nem a City. Így nem volt sok választása a Málagának. Nyilatkoztak olyat, hogy nem kötelező Őt eladniuk, de az már kb csak arra volt jó, hogy +3 milliós opciót beleírják. Ezért volt az, hogy Isco nem a kivásárlási áráért jött.
A kivásárlási záradék a játékos érdeke, azért van, hogy ha a játékos váltani szeretne, de a klubja nem engedné el, ez egy módja a váltásnak. Csak ilyenkor sosem a játékos, hanem mindig a vevő klub szokta kifizetni. Az "eladó" persze az az érdeke, hogy ez az ár minél több legyen, mert ez korlátozza őt. Ronaldo és Kaká esetében az "anti sejk záradék" csak gesztusként került bele. Nem emlékszem, hogy milyen elrugaszkodott összeg van benne, de azt minden bizonnyal nem CR meg Kaká erőltette bele, hanem a klub íratta bele a szerződésbe, ezzel sugalmazva a játékosok és a későbbi próbálkozók felé, hogy milyen fontosak Ők a Real számára. (Nem CS0kinak: Igen, az aláíráskor még Kaká is az volt.)
CS0ki írta:
Még a PSG sincs olyan helyzetben, hogy egy 40-45 millióért vett, valószínűleg nem keveset kereső játékost jegeljen a szezon elején, pláne amikor ez a játékos a csapata egyik meghatározó játékosa volt tavasszal Ancelotti alatt. Utána meg a nem megfelelő alapozás miatt meg tavasszal nem lesz elég a teherbírása.
Egyrészt a PSG olyan helyzetben van, hogy megteheti, másrészt nincs olyan játékos, aki viszont megtenné azt, hogy olyan szinten sztrájkoljon. Más az, hogy az előszezonban jár a szája, meg nem jelenik meg az edzésen, és megint más az, hogy szezon közben valaki nem csinál semmit. Arról nem is beszélve, hogy csodálkoznék, ha kéne a madridba vagy bármelyik top csapatba olyan játékos, aki ennyire nem lenne profi.
Szerintem a PSG sem teheti meg, hogy egyik alapemberét jegelje. Ez nem pénz kérdése. :)
Én sem mondtam, hogy csak üljön a babérjain. Akiket példának hoztam (Ribéry és Modric ugye), Ők mind a ketten nyáron és az előszezonban sztrájkoltak, és jártak be folyton az elnök nyakára. Én azt írtam, hogy a szezon elején nem tehetik meg, hogy nélkülözik. Ez úgy jön össze (az én elméletem szerint), hogy az előszezon kimarad a játékosnál, így az alapozás is, ezt utólag kell pótolni, és valószínűleg a klub is megbüntetné (pad vagy lelátó) még pár meccsig. Azt egy játékos sem teheti meg, hogy teljesen megtagadja az edzést, mert az súlyos szerződés szegés.
CS0ki írta:
Ki mondta, hogy Ancelottival kötötték? (Vagy erről szólt a hír? Most nem tudom.) Azt a 4-4,5 milliót nem Ő fizette ki a PSG-nek.
Az volt a hír...
Akkor bocs! Nekem csak annyi rémlett, hogy Ancelottinál kötötték. Akkor a hírforrás hülyén fogalmaz. Ha van is ilyen kitétel a szerződésben, az nem Ancelottiéban, hanem a Real és a PSG között köttetettben van benne. :)
CS0ki írta:Nekem nem kell elmondani, hogy mennyire befektetés egy játékos. :)
...
Így vagyok ezzel a gyerekkel én is. Nem ér meg 38 milliót az, hogy x% az esélye annak, hogy nagyon nagy játékos lesz. Ettől még persze válhat azzá...De nyilván a madridi vezetők máshopgy gondolkodnak erről, az ő fejükben úgy jött ki, hogy megéri a kockázat.
Igen, azt sejtettem. Gazdasági dolgokban jobban képben vagy mint én informatikusként. :D
De ne felejtsd el a piacot! Bár egyikünk sem játékosmegfigyelő (ugye nehéz eldönteni, hogy a Realnak van-e egyáltalán :roll: ), én meg amúgy sem követek más csapatokat, de azt ne felejtsük el, hogy mi Illaramendi posztja. Nem csak középpályás. Ő -ha jól tudom- mélységi irányító. Ezért lássuk be, hiába van itt Kondogbia, Vidal stb., és hiába nem játszatnád / játszatnátok sokan (olyan fórumozók is, akiknek tudok adni a véleményére, hadd ne soroljam) ilyen posztú játékost, Ancelotti úgy fest tervez ezzel a poszttal, és ilyen játékos nincs sok. Pláne olyan, aki megüt egy bizonyos szintet ÉS eladó (Verratti ugye). Így viszont kell valaki Alonso helyett, amíg felépül/mögé/majd utódjának. És ez fontos poszt. Alonsonak is majdnem 1 évébe került, amíg összeszokott a társakkal, pedig Ő már nem kevés tapasztalattal jött. Így az idő is sürgetett minket (gondolom csak 1 év van az építkezésre). Tehát elég szűk ezen a poszton a piac.
Eredetileg mondjuk olcsóbban jött volna, csak ugye a baszk szurkolók haragját nem merte kivívni az elnökük. Bár ez nem érv, csak körülmény. :)
CS0ki írta:
milyen érdekes, hogy mikor Mourinho igazolt Coentraot, Khedirát, Sahint, di Maríát, csak pár hozzászólás volt, hogy talán egy picit drága, de utána jött a csomó hozzászólás, hogy "de majd meglátjátok!", "in Mourinho we trust!" és társai.
Olvasd vissza a hozzászólásaimat Conetrao vagy DM esetén. :roll: Coentraot szerintem mindenki sokalta egyébként.... Sahin meg kifejezetten olcsó volt, ahogy Khedira is ért akkor annyit.
Ezt nem Neked írtam, csak általánosságban a fórum akkori és mostani hangulatára, annak kontrasztjára. És én is azt írtam, hogy drágállták (a "picit sok" rész erre volt), de jött utána, hogy "in Mourinho we trust!". Ezt most nem igen olvasni. (Persze nem Mourinhora gondolok, és tudom, hogy sokan nem látják itt szívesen Ancelottit.)
Khedira mondjuk kilóg a sorból, ez igaz. De azt ne felejtsük el, hogy Sahinnál választhattunk, hogy Ő vagy Vidal. Mi a sérült Sahint választottuk, és ekkor jöttek a hozzászólások, hogy "de majd meglátjuk, hogy..." És hasonló árban voltak. Meg ugye mind Sahin, mind Özil és Khedira is már csak 1 évig tartó szerződéssel bírtak emlékeim szerint.
Coentraonál meg sokan bizonygatták (elhiszem Neked, hogy Te nem), hogy több poszton is bevethető, és Mourinho majd itt meg ott játszatja majd, és így olcsó lesz, mert 2-3 posztra jött. Illaramendi egy posztra jött, de hiányposztra. És -én nem láttam, de- Ancelotti és Zidane látnak benne valamit. (Csak aztán nehogy Ancelotti is úgy járjon, mint Mourinho. Mikor idejött ugye nem ismertem, akkor még én is bíztam benne. De utána... :roll: Bár gondolom ez a legkevésbé sem érdekelné, hogy én mit gondolok róla. :lol: )

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 12., péntek 16:55

CS0ki írta:Bocs, de te tudod mi az a kivásárlási ár? Azt nem kötelező ám kifizetni, ahogy nem kötelező a az eladónak sem csak annyiért elengednie. Isconak 35 millió volt az ára, mégis eladták 27+3-ért.
Ha Balenek 200 millió lenne a kivásárlási ára, kötve hiszem, hogy kipengetnénk azért, mert "akarjuk, és ennyi a kivásárlási ára". A kivásárlási árnak ott van van értelme, amikor a játékos nem ér annyit. Azt a játékosok szokták beleeröltetni a szerződésbe, nem a klubok. A kluboknak az csak egy megkötés, egy felső határ az eladási árnál, ami nem jó nekik. Nem véletlen, hogy nálunk is ilyen fitkív árak vannak benyomva a sztároknál.
Nekem ez a kivásárlási összeg mizéria azóta létezik mióta Götzét megvette a Bayern :kivagyhe: ... Ott nem az volt, hogy a szerződésében volt 1 összeg amit, ha letesznek vihetik!? Valami olyan rémlik ezzel kapcsolatba, hogy odaállt a Bayern, hogy megveszi Götzét ennyiért mert ez a kivásárlási ára és Götze meg csak rábólintot, hogy szivesen menne oda. Szivesen veszem az oktató jellegű javitásokat, mert tanulni is jár ide az ember, de nekem a kivásárlási árról ez az üzlet jut eszembe :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 12., péntek 16:55

Szerintem ez a statisztikád valahol sántít.. Nekem úgy tűnt,hogy keveset játszik. :coffee: 
Az idény végén nyomatta jobban Mou,főleg a bajnokikon,de akkor már sajnos nem osztott-szorzott a dolog...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 12., péntek 16:52

kelemen.istvan írta:Szerintem ez a statisztikád valahol sántít.. Nekem úgy tűnt,hogy keveset játszik. :coffee:
idény végén volt valami statos cikk a hivatalos oldalon, ahol a lejátszott perceket és meccseket írták le játékosonként. Modric 33 bajnoki, 11 BL és 8 kupameccs + első meccsként 7 perc a szuperkupán. De ha minden percet veszünk (PD, CdR, BL) akkor CR-Xabi-Özil-Ramos után 5. a sorban Modric. Ezért is nem értem azokat akik szerint nem játszott eleget Modric.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég