Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 20:11

El Maestro írta:Higuaín nem fog a Poolhoz menni, mert valami furcsa oknál fogva ő egy erősebb BL-ben szereplő csapatban szeretne játszani. :mrgreen: A Pool pedig nem adja el Suárezt 46 millió euró alatt.
Ahhoz képest,amennyibe Illaramendi került,az a 46 nem is sok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 19:58

Guti.HaZ. írta:Ez nem fog létrejönni szerintem.
Én annyi okból látok rá esélyt, hogy mind a 2 játékos váltani kiván és valahol mind a 2 csapatnak megoldódna a csatár kérdés is. Az más kérdés, hogy én lennék olyan, hülye, hogy neki mennék úgy a szezonnak, hogy Benzema, Jesé csatárpáros. Moratát meg odaadnám valahova kölcsönbe. Tudom ,hogy Jesé nem fixen csatár, de lehetet látni, hogy az U20-as VB-n is tolta ott sőőt a Castillában is tolta ott, ha Morata a nagycsapatban volt... Én aki itt még Eladnék az Higuain meg Kaká... Igazából Kakával sem lenne bajom mint csere, ha nem kérne érte évi 10 millát!!! Coentra és Albiol közül viszont valaki idén még távozni fog van 1 olyan érzésem, de ne legyen igazam :( . Az meg, hogy Modricot vinné a MU az meg egy dolog... Álmodozhatnak rajta még pár évig :Đ
El Maestro írta:Higuaín nem fog a Poolhoz menni, mert valami furcsa oknál fogva ő egy erősebb BL-ben szereplő csapatban szeretne játszani.
Ja tényleg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mondjuk, ha már Bl gólkirály valaki ez a minimum!!!! :roll:













:mrgreen:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. július 13., szombat 19:53

Higuaín nem fog a Poolhoz menni, mert valami furcsa oknál fogva ő egy erősebb BL-ben szereplő csapatban szeretne játszani. :mrgreen: A Pool pedig nem adja el Suárezt 46 millió euró alatt.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 13., szombat 19:48

Géci írta:Több spanyol lap köztük az AS is arról számol be, hogy felajánlottuk Higuaint a Liverpoolnak Suarezért + 10 millió fontot ami körülbelül 12 millió euro. Nagy valószinűséggel minnél hamarabb le akarja zárni az átigazolási időszakot a Madrid, hogy teljes kerettel készüljenek a következő szezonra. :workout: :box:
Ez nem fog létrejönni szerintem.

Albiol :agree:
Pepe :(
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 19:07

Több spanyol lap köztük az AS is arról számol be, hogy felajánlottuk Higuaint a Liverpoolnak Suarezért + 10 millió fontot ami körülbelül 12 millió euro. Nagy valószinűséggel minnél hamarabb le akarja zárni az átigazolási időszakot a Madrid, hogy teljes kerettel készüljenek a következő szezonra. :workout: :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 13., szombat 18:58

realfan91 írta:U20. leszarom...nyilván nem értitek a lényeget. nem iscoról beszélek most amúgy...U21-es válogatott az még nem igazán a felnőttek szintje. Ott bárki villoghat. Nem lesz mindegyikből klasszis. De ti jobban tudjátok. :)
Persze ez tény, hogy nem lesz az ottani királyokból mind klasszis, DE vannak olyanok, akik már alapból az egyik élbajnokságban játszanak és onnan mennek a világeseményre. Első csapat, talán már van BL vagy EL tapasztalat stb.

míg vannak olyanok, mint a magyarok, akik szívvel lélekkel harcoltak, és MEGLEPETÉSKÉNT szerepeltek a VB-n, pont mint most Irak. Nem mindig a legjobb nyer, lásd a Spanyolok. Nagy esélyesek voltak, és mégis kiestek a 8 között, holott a keret majdnem, de talán a legerősebb volt a mezőnyben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. július 13., szombat 18:54

U20. leszarom...nyilván nem értitek a lényeget. nem iscoról beszélek most amúgy...U21-es válogatott az még nem igazán a felnőttek szintje. Ott bárki villoghat. Nem lesz mindegyikből klasszis. De ti jobban tudjátok. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 13., szombat 18:49

realfan91 írta:3. lettek u21-es VB-n(!)
ha már ennyire kiemeled tudhatnád hogy az u20 volt.
realfan91 írta:Azt nem értem h amikor a magyarok 3. lettek u21-es VB-n(!), akkor a real miért nem vásárolgatott onnan 30-40 milliókért. :lol:
:lol: :lol:

de egyébként nyilván koman meg németh mutatott annyit klubszinten is mint mondjuk isco a bl-ben.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 13., szombat 18:46

Azt nem értem h amikor a magyarok 3. lettek u21-es VB-n(!), akkor a real miért nem vásárolgatott onnan 30-40 milliókért. :lol:

én meg, hogy mit keresel még szabadlábon :hmmm:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. július 13., szombat 18:43

Azt nem értem h amikor a magyarok 3. lettek u21-es VB-n(!), akkor a real miért nem vásárolgatott onnan 30-40 milliókért. :lol:

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 13., szombat 18:26

realfan91 írta:Erre is csak a Real képes, hogy egy 30 milliós kivásárlási árból 40-et csináljon. Gratulálok Perez úrnak. Nagyszerű tárgyaló. Köszönjük. :vivo: Végülis is, csak 10 millióval drágább ez a senki mint Isco.
Ha egy kicsit visszaolvasol, leírták a jogi dolgokat. Nézz vissza és rájössz, hogy miért ennyi az annyi.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. július 13., szombat 18:24

Erre is csak a Real képes, hogy egy 30 milliós kivásárlási árból 40-et csináljon. Gratulálok Perez úrnak. Nagyszerű tárgyaló. Köszönjük. :vivo: Végülis is, csak 10 millióval drágább ez a senki mint Isco.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 13., szombat 15:21

schranzer írta:A Bild értesülései szerint Mesut Özil hamarosan megújíthatja 2016-ban lejáró szerződését 2019-ig.
ráérünk meghosszabbítani azt a következő nyáron, hadd bizonyítson a szezon során. aztán nem nem üti a mércét a teljesítményével, akkor nem is kell fáradozni az újításon.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 13., szombat 14:25

A Bild értesülései szerint Mesut Özil hamarosan megújíthatja 2016-ban lejáró szerződését 2019-ig.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 13., szombat 12:30

Nagyon örülök neki, hogy gondolkodás nélkül elutasította az értem kapott ajánlatot. Az, hogy nem is fontolta meg az eladásomat, az mindent elárul. Tényleg nagy dolognak tartom, hogy a Real Madrid szeretne megszerezni, és ajánlatot tett értem, de maradni akarok a Juventusnál.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 11:59

Los Blancos írta:Évi 10 millios fizuval hova idekeskedjen?
Igaz :-@

Punto Pellota megint nyomja a Bale sztorit. Pontosabban megint ez a Francios Gallardo... Az ürge szerint idén jön Bale és már aláírt a Real-hoz és 80milla + opciókról beszél ami eléri így a 90 millás vételárat... Szerinte hivatalos bejelentés augusztus végére várható! Komolyan nem vágom mire jó ez :( . Most komolyan szeptember 1-ig minden nap ezeket a híreket kell majd olvasni :roll: . Már szinte biztos, hogy ha jön is jövőre jön, de ezek csak nyomják és nyomják. Az AS is hablatyol valamit! Olyasmi a lényege, hogy gyorsan el kell adni pár valakit, hogy legyen pénz Bale-re és, hogy kapkodni kell magunkat stb...

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 13., szombat 10:40

Embert nem láttam még a világon aki ilyen nyúgodt. Mint aki olvas a jövőben vagy én nem is tudom, de a die hard következő részére tuti befutó :mrgreen:

Évi 10 millios fizuval hova idekeskedjen? :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 10:35

Elég sokat imátkozhat :lol: ... Embert nem láttam még a világon aki ilyen nyúgodt. Mint aki olvas a jövőben vagy én nem is tudom, de a die hard következő részére tuti befutó :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 13., szombat 10:17

Xabi nem nagyon akar hosszabítani,
mer ő is tudja hogy 2-3 év múlva már nem lesz nagy hasznára a csapatnak
mintha nyilatkozta is volna egyszer, hogy később nem akar itt "teher" lenni
ez kakának is eszébe juthatna már
itt ül a padon egész évben, meg valszeg fog is, csak mert neki sokat számít a potya 10 milla, közben meg mindenhol azt nyilatkozza, hogy minden álma, hogy jövőre a vb-n ott legyen
hát ha ennyire hülye, akkor ne legyen neki meglepetés, hogy még a keret közelébe sem kerül
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 13., szombat 10:11

30 vagy 38 millio, teljesen mindegy. Pereznek fejebe szallt a spanyolositas. Legyen akarmilyen nagy tehetseg Illaramendi, es valjon akarmilyen hatalmas jatekossa, ez az uzlet nevetsegesen szar...
Kit vett volna és mennyiért? Ha meg ezért nem vesz senkit mert nem éri meg akkor meg azért faszfej, mert hogy nem erősíti a középpályát. :coffee:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég