Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2013. április 24., szerda 22:33

Szégyen ez, fos játékkal egy 4essel megyünk haza Dortmundból.. Benne volt ,h kikapunk.. de ,h ennyire??
Benzemával kellett volna kezdeni.
Alosno-Khedira páros lassú,körülményes.. el kellene már felejteni ezt.
Pepe egy rakat fos lett...
Szép volt Mou :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 21:38

R.M.C.F írta:

Az előző csapatában csatár volt,és nálunk is ott kezdett.....majd Mourinho lassan egyre hátrébb sorolta a szélek felé,még bekk is volt.... Én elől szeretem,mert ritka jól mozdul be a kapu elé és a kapussal szemben sem ügyetlen,sokkal jobb mint Higu....

Én simán csereként rendre betenném centerbe......visszaállunk általában,ott a terület,és ugye Callejon az egyik leggyorsabb játékos a la ligában.
Ezt nagyon adom. :-)
Én is csatárnak nézném már meg egyszer.Ezt,ha jól emlékszek én is leírtam már nem is olyan rég.
Higu helyén erőltetnem a bajnokság hátralévő felében,bár Mou nem hiszem,hogy így gondolkodik. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 21:30

L.Miki írta:
morientes írta:Így van,inkább egy Jesé vagy egy Morata,mint Callejon...

Azért tavaly más volt a helyzet Callejónnal kapcsolatban. A tavalyi idényben remek csereember volt, bejött és legtöbbször pluszt adott a játékunknak, azonban ez mára megváltozott, dunsztom sincs, hogy miért, mitől, minek az okán. De én lehet, hogy megelőlegeznék neki egy következő évet, hogy véglegesen is bizonyítson, csak úgy, mint Karim, aki ezt az évet teljes mértékben, néhol halvány feltűnéssel, teljesen elb :cens: szta.

Az előző csapatában csatár volt,és nálunk is ott kezdett.....majd Mourinho lassan egyre hátrébb sorolta a szélek felé,még bekk is volt.... Én elől szeretem,mert ritka jól mozdul be a kapu elé és a kapussal szemben sem ügyetlen,sokkal jobb mint Higu....

Én simán csereként rendre betenném centerbe......visszaállunk általában,ott a terület,és ugye Callejon az egyik leggyorsabb játékos a la ligában.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 22., hétfő 15:19

miért lenne púp? csekély a fizuja és saját nevelés. akkor lenne púp ha minden áron játszania kellene és meccsek mennének el rajta... lásd arbeloa. na ő a Real legnagyobb púpja. utána jön khedira. callejón egy kiegészítő ember. lefutott bajnokságban pont nem zavar hogy ő játszik.
Vagy az a púp aki ezeket a játékosokat nyomja agyba-főbe? :hmmm:


Egyébként a célnak megfelelt volna a meccs, ha nincsenek a sérülések...Így kevésbé tetszetős a dolog.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 13:50

A mostani szezonban pedig, mindketten egyenlőek a nullával. Személy szerint, nem értem, hogy miért. Viszont én mindkettőt megtartanám, a következő évre is. José Callejónt azért, mert madridista srác és hátha visszatalál a jó kiegészítő ember szerepéhez, ha pedig nem télen mehet is, vagy akár a következő nyáron.
Nem értetted meg az írásom lényegét.Arra hegyeztem ki a dolgot,hogy ha Benzemat gatyába rázná végre valaki,akkor milliószor,mondom 1 000 000-szor hasznosabb lenne,mint Callejon,mert tehetsége alapján nálam a top5-be van a posztján a világelitbe,míg Callejon meg odaért a teljesítő képessége határára.
Mondom,arra meg nem emlékszem,hogy tavaly csereként is olyan hű de maradandót alkotott volna,csak mivel ment a szekér,nem volt annyira kirívó mint az idén.
Nálam ő a padon is csak a helyet foglalja.Na de az olaszok szerint úgy is eladjuk. :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 12:33

Manolo írta:Utóbbi aztán látványosan feljavult
A látványosan enyhén erős kifejezés. Mezőnyben továbbra is eltűnik, gyenge és könnyen szerelhető. Az annyit említett egylábasága továbbra is hátrány. Néha vannak szép megoldásai, de hasonló indokokból volt nálunk Guti örök csere, Özil pedig alapkezdő. Na ez a különbség. És ez érvényes Di Mariara is. Karimra és Hiuainra csak azért nem, mert ők azért váltogatják egymás, vannak alternatívák. Az első két jómadár esetében ilyen nincs.
Merci Zizou!

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 22., hétfő 12:20

L.Miki írta:Karim, aki ezt az évet teljes mértékben, néhol halvány feltűnéssel, teljesen elb :cens: szta.
Nálam ezen a listán a francia mellett szintén rajta van Callejón, és Di María. Ősszel továbbá eléggé e csoport felé közelített Özil is. Utóbbi aztán látványosan feljavult, akárcsak Higuaín is át tudott lendüli a saját holtpontján.

Szerintem egyébént nagyjából az említett három játékos formahanyatlása/visszaesése (mindezt korábbi önmagukhoz viszonyítva értem, nem pedig egymással vetem őket össze) az, ami döntően befolyásolta a csapat idei szezonját, elsősorban a ligaszereplést, negatív irányba.
Vamos Real!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 21., vasárnap 19:51

morientes írta:Azért nem célszerű Karim Benzemaval összehasonlítani,aki bizonyitott már a lyonban,fontos gólokat szerzett a bl-ben.Arra meg nem emlékszem hogy tavaly Callejonról zenggett volna a spanyol sajtó.
Nem, én nem hasonlítottam össze egy szóval sem a két játékost. Fogalmazhatunk úgyis, hogy ég és föld. Tavaly Benzi példásan játszott, nagyszerű játékot mutatva és remek magatartást statuálva. Azonban, történt valami, és megtört benne valami.
Callejón tavaly az egyik legjobb cserénk volt, amikor beállt mindig, vagy ha nem is mindig, általában plusz adott a játékunkhoz.

A mostani szezonban pedig, mindketten egyenlőek a nullával. Személy szerint, nem értem, hogy miért. Viszont én mindkettőt megtartanám, a következő évre is. José Callejónt azért, mert madridista srác és hátha visszatalál a jó kiegészítő ember szerepéhez, ha pedig nem télen mehet is, vagy akár a következő nyáron.

Benzema pedig megérdemel egy lehetőséget, hogy idei teljesítményét javítsa. Azonban, ha jövőre is csak ennyire lesz képes akkor szerintem a viszontlátásra. De remélem, hogy egyik vagy másik visszatér a helyes útra.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 21., vasárnap 19:02

L.Miki írta:
morientes írta:Így van,inkább egy Jesé vagy egy Morata,mint Callejon...

Azért tavaly más volt a helyzet Callejónnal kapcsolatban. A tavalyi idényben remek csereember volt, bejött és legtöbbször pluszt adott a játékunknak, azonban ez mára megváltozott, dunsztom sincs, hogy miért, mitől, minek az okán. De én lehet, hogy megelőlegeznék neki egy következő évet, hogy véglegesen is bizonyítson, csak úgy, mint Karim, aki ezt az évet teljes mértékben, néhol halvány feltűnéssel, teljesen elb :cens: szta.
Azért nem célszerű Karim Benzemaval összehasonlítani,aki bizonyitott már a lyonban,fontos gólokat szerzett a bl-ben.Arra meg nem emlékszem hogy tavaly Callejonról zenggett volna a spanyol sajtó.
Ő az ultrák nagy jedvence (volt)mert madridi a gyerek,de sztm már kiszerettek belőle :-)
Benzemába csak az idegesít,hogy minden adottsága meg van hogy nagy játékos legyen,csak sokszor ellazsálja,de Callejon hiába görcsöl,neki már nincs hova fejlődni... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 21., vasárnap 17:54

morientes írta:Így van,inkább egy Jesé vagy egy Morata,mint Callejon...

Azért tavaly más volt a helyzet Callejónnal kapcsolatban. A tavalyi idényben remek csereember volt, bejött és legtöbbször pluszt adott a játékunknak, azonban ez mára megváltozott, dunsztom sincs, hogy miért, mitől, minek az okán. De én lehet, hogy megelőlegeznék neki egy következő évet, hogy véglegesen is bizonyítson, csak úgy, mint Karim, aki ezt az évet teljes mértékben, néhol halvány feltűnéssel, teljesen elb :cens: szta.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 21., vasárnap 16:52

Egy kiegészítő ember legyen képes arra, hogy tehermentesítse a kezdő 11-ből a játékostársait. Sérülés esetén pótolja őket. Callejón sem Özilt, de még a mostani di Maríat sem képes nem hogy pótolni, de tehermentesíteni sem. Az hogy Betis ellen kezdőként elviseli a csapat, az nekem nem tehermentesítés.
Nekem a csapatba 11 kezdő szintű játékos mellé 6-7 első-másod vonalbeli játékos kell a minőségi kerethez. Utána jöhetnének "Callejónok". De akkor már inkább legyenek Castillások, akik ha a felnőtteknél nem, akkor a tartalékoknál kaphatnak játékperceket.
Így van,inkább egy Jesé vagy egy Morata,mint Callejon,arról nem beszélve hogy ott a padon egy hatvanegynéhány-milliós játékos,akit savazunk ugyan,de önmagához képest,a korábbi önmagához,de azért attól többet hozzá tudna adni mint Callejon,arról nem szólva hogy a szponzorok is örülnének ha pályán van.Addig legalább míg itt van(remélem nem sokáig már)
Azt meg remélem tényleg senki nem veszi komolyan mikor azt mondom hogy egy huszonéves játékos vonuljon vissza...a getafenek még jó lehet :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 21., vasárnap 14:02

BBeno írta:miért lenne púp? csekély a fizuja és saját nevelés. akkor lenne púp ha minden áron játszania kellene és meccsek mennének el rajta... lásd arbeloa. na ő a Real legnagyobb púpja. utána jön khedira. callejón egy kiegészítő ember. lefutott bajnokságban pont nem zavar hogy ő játszik.
Egy kiegészítő ember legyen képes arra, hogy tehermentesítse a kezdő 11-ből a játékostársait. Sérülés esetén pótolja őket. Callejón sem Özilt, de még a mostani di Maríat sem képes nem hogy pótolni, de tehermentesíteni sem. Az hogy Betis ellen kezdőként elviseli a csapat, az nekem nem tehermentesítés.
Nekem a csapatba 11 kezdő szintű játékos mellé 6-7 első-másod vonalbeli játékos kell a minőségi kerethez. Utána jöhetnének "Callejónok". De akkor már inkább legyenek Castillások, akik ha a felnőtteknél nem, akkor a tartalékoknál kaphatnak játékperceket.

Nem kell visszavonulnia, más csapatban lehet többet mutatna, de nálunk ne Ő legyen már a 12. ember. 18.-nak meg nem tartanám meg.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 21., vasárnap 13:57

Jesét kell nyomatni Callejon helyett és kész.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 21., vasárnap 13:56

BBeno írta:miért lenne púp? csekély a fizuja és saját nevelés. akkor lenne púp ha minden áron játszania kellene és meccsek mennének el rajta... lásd arbeloa. na ő a Real legnagyobb púpja. utána jön khedira. callejón egy kiegészítő ember. lefutott bajnokságban pont nem zavar hogy ő játszik.
Ha láttad tegnap a meccset tudod miről beszélek.Ha saját nevelés ha nem,akkor se odavaló.Még akkor sem ha nem ez a legacélosabb Real Madrid.Egyszerűen nem elég tehetséges ehhez a szinthez.Ennyi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 21., vasárnap 13:55

BBeno írta:miért lenne púp? csekély a fizuja és saját nevelés. akkor lenne púp ha minden áron játszania kellene és meccsek mennének el rajta... lásd arbeloa. na ő a Real legnagyobb púpja. utána jön khedira. callejón egy kiegészítő ember. lefutott bajnokságban pont nem zavar hogy ő játszik.
:rofl:
akkor ideje lenne már egy rendes jobb oldali védőt is találni :hmmm:
egyébként meg a legnagyobb púp nélkül nem lenne oda senki.
:x
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 21., vasárnap 13:54

De az is kétséges hogy most kellene egyáltalán az españolnak,mert azért abban az időben mikor visszahoztuk,valamivel jobb volt.
Azért biztos jobban teljesítene,ha több játékidőt kapna.Bár mostanában azért játszik,de volt olyan meccs amikor több védekező szerepet adott neki José,mint támadót.Én amúgy egy meccsen megnézném csatárban(feljebb tolt csatárnak,amolyan Higu szerepben).Ott látnék benne fantáziát,igaz nem Real szintüt,de egy kisebb csapatban eljátszhatna ott elől szvsz. :-)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 21., vasárnap 13:51

miért lenne púp? csekély a fizuja és saját nevelés. akkor lenne púp ha minden áron játszania kellene és meccsek mennének el rajta... lásd arbeloa. na ő a Real legnagyobb púpja. utána jön khedira. callejón egy kiegészítő ember. lefutott bajnokságban pont nem zavar hogy ő játszik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 21., vasárnap 13:48

Ez badarság.Azért szeretnék én Espanyol szinten focizni.
Nyilván barokkos tulzás,de csak érzékeltetni akartam mekkora púp ő a Real Madrid hátán(van még néhány azért).
De az is kétséges hogy most kellene egyáltalán az españolnak,mert azért abban az időben mikor visszahoztuk,valamivel jobb volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 21., vasárnap 13:38

morientes írta:Callejonba ennyi volt,amenyit látunk,próbáltak belőle olyan "mi kutyánk kölykét" faragni de ez nem az español,ez magasabb szint,Mou meg játszatja mert nem durrog vissza neki.
Jó lenne ha távozna a nyáron,ha kell valakinek egyáltalán,de a legjobb mindenkinek az lenne ha visszavonulna... :roll:
Ez badarság.Azért szeretnék én Espanyol szinten focizni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 21., vasárnap 13:34

Jó lenne ha távozna a nyáron,ha kell valakinek egyáltalán,de a legjobb mindenkinek az lenne ha visszavonulna...
tényleg. milyen jó lenne mindenkinek ha visszavonulna. facepalm :coffee:
:kivagyhe: :kivagyhe: :kivagyhe:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég