Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 24., vasárnap 9:38

Mikkel foglalkoztok ti bakker! :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 24., vasárnap 8:46

Szegény Junior
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 24., vasárnap 7:46

Menjetek aztán verjetek ki. Komolyan.
Hat pasztmek...Nem csodálom hogy páran így véditek amikor azt írjatok hogy térdeljetek le előtte, es hasonlók.

Hat menjetek mar valamerre, hogy moderatorkent nem írhatom le hogy zavarna a szemem ha egy ratyi/meleg/buzi/homokos (mindenki válassza ki azt amelyik nem sérti a szemet) lenne a csapat mindenkori legjobb gollovoje.
Meg homofób? Hat takarodjal mar el. Tudod egyáltalán a szó jelentését? Olvass utána.

B verzió. A felháborodásod oka hogy erősen érintett vagy a témában.

A stílus abban az egy mondatban semmi extra nem volt, aki ebbe többet lat bele, annak pont annyi esze van. A Karimozas meg ismét remek felvetés volt, mondjuk nem ártana visszaemlékezni hogy vele kapcsolatban is voltak ilyen vadak, de nem várom el.
GGBB
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 23., szombat 22:44

Nem érzem, szociológiai szempontból sem, hogy mondjuk egy céges meg egy fórumos szerveződést össze kéne és lehetne hasonlítani. Illetve szerintem sem a véleménye, sem a megfogalmazása nem volt szélsőséges.
Nem illik.

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2016. január 23., szombat 22:42

PEEtör írta:
Olvass és értelmezz!
Bármilyen szerveződés esetén, legyen az egy cég, vagy akár csak egy netes fórum, a vezető(k) stílusa, véleménye, viselkedése és tevékenysége meghatározza az adott szerveződést.
Éppen ezért, tudatában kell lennie annak, hogy mit és hogyan oszt meg (és igen, sajnos nem mindig szabad a teljes véleményét kinyilvánítania). Amennyiben pedig szélsőséges véleményről van szó, kifejezetten tekintettel kell lenni a nívó miatt, ameddig nem kuruc.infón vagyunk.

Ez pedig teljesen független, hogy Ronaldóról, vagy a buzizásról van szó, bármilyen más szélsőség esetén szvsz így kéne eljárni.
De ugye ez is megint csak az én, szubjektív véleményem.
Értem és elfogadom, de én ezzel nem értek egyet (semmi személyes csak úgy általánosságban). Tudom, sajnos így működik a világ. R24 csak a saját véleményét írta le.

Ezért a megbélyegzésért nem lehet semmiről se nyíltan beszélni. Máris repkednek a nacionalista, feminista, szexista, homofób fogalmak. Ez jellemző mindenre, és karierek mennek rá a sajtó ezen tevékenysége miatt. El kell ismerni nem lehet akármiről nyíltan beszélni.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 22:32

metalBOY írta:
PEEtör írta: Azért Magyarország legnagyobb Real Madrid szurkolói oldalának (egyik?) vezető moderátorának/szerkesztőjének/atyjának/mittoménmijének ilyen szintű homofób megnyilvánulását olvasni az oldalon minimum megdöbbentő számomra.
Az embernek már véleménye se lehet? Engem mindig megdöbbent, ha valaki beleköt másnak a véleményébe. Felháborító, hogy a nagy szólásszabadságban nem írhatják le az emberek a véleményüket anélkül, hogy belekötnének. Ez is egyfajta diszkrimináció, hogy az embereket máris megbélyegzik.
Olvass és értelmezz!
Bármilyen szerveződés esetén, legyen az egy cég, vagy akár csak egy netes fórum, a vezető(k) stílusa, véleménye, viselkedése és tevékenysége meghatározza az adott szerveződést.
Éppen ezért, tudatában kell lennie annak, hogy mit és hogyan oszt meg (és igen, sajnos nem mindig szabad a teljes véleményét kinyilvánítania). Amennyiben pedig szélsőséges véleményről van szó, kifejezetten tekintettel kell lenni a nívó miatt, ameddig nem kuruc.infón vagyunk.

Ez pedig teljesen független, hogy Ronaldóról, vagy a buzizásról van szó, bármilyen más szélsőség esetén szvsz így kéne eljárni.
De ugye ez is megint csak az én, szubjektív véleményem.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 23., szombat 22:27

ziro4vr írta: Szerintem sem kellett volna Pipitának a férfi nemi szervet így leírnia, igen.


:lol:
Sajnos már nagyon sokszor fordult elő vele, hogy az egyetemes emberi értékek fontosságáról elfeledkezik, az életkorában vele hasonlókat lenézi és lebutázza, hiába egy intézmény falai között végzik tanulmányukat és olyan alapvető dolgok mint egyenlőség, szolidaritás és általánosítás kizárása távolról sem ismerősek számára.. Nem is értem, hogy lehet ilyen szép kék a neve

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 23., szombat 22:20

Én leszarom, hogy meleg-e vagy sem, csak köpje ki a tüdejét a pályán és tegyen meg mindent a csapatért. Aztán majd coming outolhat a 11. ünneplése során. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 23., szombat 22:17

d.gergo írta:A véleménnyel semmi gond, a stíluson kell finomítani.
Szerintem sem kellett volna Pipitának a férfi nemi szervet így leírnia, igen.


:lol:
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 22:16

menjetek már :lol:

mi az hogy ratyizás?
ez egyazegyben ugyanaz, mint amikor, ha a zsidókról kezdünk el érdemben beszélni, mindig előhúzza vki az antiszemitizmust.

nevetséges.

aki nem tud olvasni és értelmezni, az ne írjon inkább.
legyen az fórumozó, moderátor, akárki.
Kép
Kép
Kép

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. január 23., szombat 22:13

A véleménnyel semmi gond, a stíluson kell finomítani.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 23., szombat 22:13

Az egy dolog hogy kinek mihez van köze, na de véleményt se lehet alkotni? Lassan már ki sem lehet mondani a meleg szót, vagy a fekete szót, már megy a kövezés.
Nem illik.

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2016. január 23., szombat 22:11

PEEtör írta: Azért Magyarország legnagyobb Real Madrid szurkolói oldalának (egyik?) vezető moderátorának/szerkesztőjének/atyjának/mittoménmijének ilyen szintű homofób megnyilvánulását olvasni az oldalon minimum megdöbbentő számomra.
Az embernek már véleménye se lehet? Engem mindig megdöbbent, ha valaki beleköt másnak a véleményébe. Felháborító, hogy a nagy szólásszabadságban nem írhatják le az emberek a véleményüket anélkül, hogy belekötnének. Ez is egyfajta diszkrimináció, hogy az embereket máris megbélyegzik.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. január 23., szombat 22:10

Ez a ratyizás erős, gondolom ha Karimról lenne szó, egy ilyenért instant ban járna. :lol: Én konkrétan szarok rá, hogy milyen beállítottságú, a teljesítményéből semmit nem vesz el, attól még egy legenda marad. Tényleg semmi közünk hozzá, ahhoz meg pláne nincs jogunk, hogy adott esetben ítélkezzünk felette, ha tényleg jön egy coming out.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 22:08

mi az hogy homofób?

evolúciós zsákutca, aberráció, egy genetikai hiba az egész, semmi több, teljesen jogos, és érthető, ha vki nem ért egyet, sőt kifejezetten ellenzi a dolgot.

azonkívül miért kéne bármit a szemére vetni az itteni moderátoroknak, ha ugyanúgy kimondják a véleményüket, mint akárki más?
nem kötelező itt lenni és olvasni azt, amit ingyen, fizetés és juttatás nélkül szabadidejükben csinálnak jópár embernek.

hát még jó, hogy homofób vki, be is kéne hinteni sóval a világot, ha még tovább lágyulna, már így is egy feminin foskupac szinte minden területen.
(ha ebből vki azt érti, hogy nőellenes vagyok, az menjen kavicsokat dobálni a tóra.)

off vége.
ha céronaldo dob egy coming outot, akkor még most kéne trollfoci részvényt venni, mert az az oldal minden idők leglátogatottabbja lesz.
Kép
Kép
Kép

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 21:58

Realista24 írta:
Mike írta:de a csapatot miben vetné vissza? Nemértem. Max megvárják míg végez a zuhanyzóban.
Nem örülnék annak, ha a világ legnagyobb csapatának örökös gólrekordere egy ratyi lenne. Egy példa csak.
Azért Magyarország legnagyobb Real Madrid szurkolói oldalának (egyik?) vezető moderátorának/szerkesztőjének/atyjának/mittoménmijének ilyen szintű homofób megnyilvánulását olvasni az oldalon minimum megdöbbentő számomra.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 23., szombat 21:45

Realista24 írta:
Mike írta:de a csapatot miben vetné vissza? Nemértem. Max megvárják míg végez a zuhanyzóban.
Nem örülnék annak, ha a világ legnagyobb csapatának örökös gólrekordere egy ratyi lenne. Egy példa csak.
Miért nem tökmindegy hogy hova dugdossa a pöcsét a világ legnagyobb klubjának a gólrekordere, vagy akárki de tényleg? :mrgreen: Senkinek semmi köze hozzá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 23., szombat 21:35

Mike írta:de a csapatot miben vetné vissza? Nemértem. Max megvárják míg végez a zuhanyzóban.
Nem örülnék annak, ha a világ legnagyobb csapatának örökös gólrekordere egy ratyi lenne. Egy példa csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 21:22

hehe írta:kezd napvilágra kerülni a régóta körvonalazódni látszó teória, miszerint azért nem képes megtartani egy nőt,
Ez még akár igaz is lehetne, de ez:
és azért ilyen ingerült a pályán is, mert nem tudja elfogadni saját magát, nem képes szembesülni az igazsággal.
:lol: :lol: :lol:

Amúgy kb nemhogy CR, de a csapat ügyeit is csak hébe hóba követem, de most egy szimpla gugli kereséssel:http://www.moroccoworldnews.com/2015/12 ... es-in-fez/
Persze, akár lehet, hogy ezt a csajt is csak gyorsan előkapták a marokkói gay partnere fedősztorijának.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 23., szombat 21:20

Én meg kézlem h melegedne, már rég elkapták volna.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég