Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 14., vasárnap 12:11

Az Arsenalnál nő a nyugtalanság Gonzalo Higuaín miatt és az angol csapat közölte az argentinnal, döntsön, hogy az észak-londoni gárdánál szeretné-e folytatni a karrierjét vagy sem. Az Ágyúsok továbbra is várnak egy egyezségre a játékossal, annak ellenére, hogy a Reallal már megkötötték az alkut az angolok, egyes lapértesülések szerint.
Ennyi egymásnak ellentmondó hírt. :lol:

Tiszta Paul Hemberys. :mrgreen:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 14., vasárnap 12:09

Az Arsenalnál nő a nyugtalanság Gonzalo Higuaín miatt és az angol csapat közölte az argentinnal, döntsön, hogy az észak-londoni gárdánál szeretné-e folytatni a karrierjét vagy sem. Az Ágyúsok továbbra is várnak egy egyezségre a játékossal, annak ellenére, hogy a Reallal már megkötötték az alkut az angolok, egyes lapértesülések szerint.
Most akkor mi van, nem az volt, hogy Higuainnal mar megyegyeztek, csak a ket klub nem jutott még kozos nevezore ?? :hmmm:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 14., vasárnap 0:20

MARCA: Oko 5000 navijača, koji su danas prisustvovali predstavljanju našeg novog igrača, Asiera Illarramendija, skandirali su: "ŽELIMO BALEA, ŽELIMO BALEA, ŽELIMO BALEA", na što se Florentino Perez samo nasmijao.

Lefordítom, mert szerintem itt nem túl sokan büszkélkedhetnek horvát nyelvtudással. Szóval:
Egy horvát oldal a Marcára hivatkozva írta, hogy: "Illarramendi bemutatásán, közel 5000 szurkoló skandálta, hogy Balet akarja, amin Perez egy kicsit elmosolyodott".
Ez akár valami jel is lehet. :mrgreen: Mondjuk valószinűbb, hogy nem jön :angry:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 13., szombat 23:38

Miután véglegesítették a Real Madrid spanyol szélsőjének, José Callejónnak a szerződtetését, Rafa Benítez egy második üzletet is lebonyolítana a Királyi Gárdával. A legújabb kívánsága Raúl Albiolnak a leigazolása. A Corriere dello Sport szerint a Napoli már kérte a Real Madridot, hogy nevezzék meg a spanyol védőért kért árat.

Jó ez a Napoli, gyerekek! :mrgreen: Bár mondjuk, ha Pepet eladjuk, tőlem maradhat, cserének tökéletes :coffee:
Kaká nem kéne? :Đ
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 13., szombat 21:15

Géci írta:Nem kell ezen kúpolni. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ég és föld lesz a tavalyi és az idei szezonunk minden téren. Nem kell elfeledni, hogy olyan emberek irányitják a csapatot akikre csak felnézni lehet. Nekem ne mondja senki, hogy akár még CR is nem úgy néz Zidanera mint 1 ikonra. Az ilyen lélektani dolgok rengeteget jelentenek, hogy nem arra kell kelned minden nap, hogy az edződ vajon milyen faszságot művelt amiért a csapatot szapulják... Az sem kell elfeledni, hogy akár a tavalyi csapat is behúzhatott volna 1 BL-t vagy bármi mást, ha úgy küzd mint akár a Dortmund visszavágón vagy a City ellen akár, de még ide lehet sorolni a MU elleni meccset is. Azt sem szabad elfeledni, hogy Carvajallal óriási +-t kapott a jobb szélünk és azt sem szabad elfeledni, hogy a fiatalok mind ismerik egymást a válogatotból gyerek koruk óta ami megint inkább előny mint hátrány. Nem mondom azt, hogy most aztán mindent megnyerünk, de elkezdődött valami a Real Madrid háza tályán ami igen is eredményre fog jutni és abban is biztos vagyok, hogy maximum 2 éven belül meg lesz a tizedik is!!
Itt a pont. :agree:
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 20:50

Nem kell ezen kúpolni. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ég és föld lesz a tavalyi és az idei szezonunk minden téren. Nem kell elfeledni, hogy olyan emberek irányitják a csapatot akikre csak felnézni lehet. Nekem ne mondja senki, hogy akár még CR is nem úgy néz Zidanera mint 1 ikonra. Az ilyen lélektani dolgok rengeteget jelentenek, hogy nem arra kell kelned minden nap, hogy az edződ vajon milyen faszságot művelt amiért a csapatot szapulják... Az sem kell elfeledni, hogy akár a tavalyi csapat is behúzhatott volna 1 BL-t vagy bármi mást, ha úgy küzd mint akár a Dortmund visszavágón vagy a City ellen akár, de még ide lehet sorolni a MU elleni meccset is. Azt sem szabad elfeledni, hogy Carvajallal óriási +-t kapott a jobb szélünk és azt sem szabad elfeledni, hogy a fiatalok mind ismerik egymást a válogatotból gyerek koruk óta ami megint inkább előny mint hátrány. Nem mondom azt, hogy most aztán mindent megnyerünk, de elkezdődött valami a Real Madrid háza tályán ami igen is eredményre fog jutni és abban is biztos vagyok, hogy maximum 2 éven belül meg lesz a tizedik is!!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 13., szombat 20:34

schranzer írta:Nemtudom, ez a spanyolositunk nekem nagyon Pérez szagú ...
nem akartunk mi spanyolosítani. Mi Vidalt akartunk, Gündogant, Balet, Neymart... csakhát egyik se jött össze. Innentől kezdve meg logikus lépés h igazoljunk fiatal tehetségeket. És akkor már miért ne saját ország fiait, ha évek óta a spanyol az egyik (ha nem a) legjobb utánpótlás.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 13., szombat 20:18

Amúgy nekem semmi gondom ezzel az igazolási politikával, DE! ha megnézzuk a leigazolt játékosokat, sorolom: Carvajal, Casemiro, Isco, Illarramendi ... ezek kozul Carvajal kolcsonbol vissza, Casemiro cserébol ide, Isco Zidane keresere, Illarramendi ??talán?? Florentino akaratára érkezett ... ha még hozzávesszuk a Castillásokat, azaz Jesé(Zidane+Perez), Nacho, Morata (Perez) ....

Mindossze annyit akarok ezzel, hogy ezekbol a jatekosokból vajon melyiket akarta a csapat EDZOJE, Carlo Ancelotti ??? Mert ha megnezzuk, leirtam osszes jatekos mellé, hogy valojaban ki eroltette a leigazolásukat/felhozatalukat. Nincs ezzel semmi gond, de megis. Nekem nagyon gyanus ez az egesz, es ugy nez ki, Ancelotti keresere meg talan senki sem jott :/
Nemtudom, ez a spanyolositunk nekem nagyon Pérez szagú ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 20:11

El Maestro írta:Higuaín nem fog a Poolhoz menni, mert valami furcsa oknál fogva ő egy erősebb BL-ben szereplő csapatban szeretne játszani. :mrgreen: A Pool pedig nem adja el Suárezt 46 millió euró alatt.
Ahhoz képest,amennyibe Illaramendi került,az a 46 nem is sok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 19:58

Guti.HaZ. írta:Ez nem fog létrejönni szerintem.
Én annyi okból látok rá esélyt, hogy mind a 2 játékos váltani kiván és valahol mind a 2 csapatnak megoldódna a csatár kérdés is. Az más kérdés, hogy én lennék olyan, hülye, hogy neki mennék úgy a szezonnak, hogy Benzema, Jesé csatárpáros. Moratát meg odaadnám valahova kölcsönbe. Tudom ,hogy Jesé nem fixen csatár, de lehetet látni, hogy az U20-as VB-n is tolta ott sőőt a Castillában is tolta ott, ha Morata a nagycsapatban volt... Én aki itt még Eladnék az Higuain meg Kaká... Igazából Kakával sem lenne bajom mint csere, ha nem kérne érte évi 10 millát!!! Coentra és Albiol közül viszont valaki idén még távozni fog van 1 olyan érzésem, de ne legyen igazam :( . Az meg, hogy Modricot vinné a MU az meg egy dolog... Álmodozhatnak rajta még pár évig :Đ
El Maestro írta:Higuaín nem fog a Poolhoz menni, mert valami furcsa oknál fogva ő egy erősebb BL-ben szereplő csapatban szeretne játszani.
Ja tényleg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mondjuk, ha már Bl gólkirály valaki ez a minimum!!!! :roll:













:mrgreen:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. július 13., szombat 19:53

Higuaín nem fog a Poolhoz menni, mert valami furcsa oknál fogva ő egy erősebb BL-ben szereplő csapatban szeretne játszani. :mrgreen: A Pool pedig nem adja el Suárezt 46 millió euró alatt.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 13., szombat 19:48

Géci írta:Több spanyol lap köztük az AS is arról számol be, hogy felajánlottuk Higuaint a Liverpoolnak Suarezért + 10 millió fontot ami körülbelül 12 millió euro. Nagy valószinűséggel minnél hamarabb le akarja zárni az átigazolási időszakot a Madrid, hogy teljes kerettel készüljenek a következő szezonra. :workout: :box:
Ez nem fog létrejönni szerintem.

Albiol :agree:
Pepe :(
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 19:07

Több spanyol lap köztük az AS is arról számol be, hogy felajánlottuk Higuaint a Liverpoolnak Suarezért + 10 millió fontot ami körülbelül 12 millió euro. Nagy valószinűséggel minnél hamarabb le akarja zárni az átigazolási időszakot a Madrid, hogy teljes kerettel készüljenek a következő szezonra. :workout: :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 13., szombat 18:58

realfan91 írta:U20. leszarom...nyilván nem értitek a lényeget. nem iscoról beszélek most amúgy...U21-es válogatott az még nem igazán a felnőttek szintje. Ott bárki villoghat. Nem lesz mindegyikből klasszis. De ti jobban tudjátok. :)
Persze ez tény, hogy nem lesz az ottani királyokból mind klasszis, DE vannak olyanok, akik már alapból az egyik élbajnokságban játszanak és onnan mennek a világeseményre. Első csapat, talán már van BL vagy EL tapasztalat stb.

míg vannak olyanok, mint a magyarok, akik szívvel lélekkel harcoltak, és MEGLEPETÉSKÉNT szerepeltek a VB-n, pont mint most Irak. Nem mindig a legjobb nyer, lásd a Spanyolok. Nagy esélyesek voltak, és mégis kiestek a 8 között, holott a keret majdnem, de talán a legerősebb volt a mezőnyben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. július 13., szombat 18:54

U20. leszarom...nyilván nem értitek a lényeget. nem iscoról beszélek most amúgy...U21-es válogatott az még nem igazán a felnőttek szintje. Ott bárki villoghat. Nem lesz mindegyikből klasszis. De ti jobban tudjátok. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 13., szombat 18:49

realfan91 írta:3. lettek u21-es VB-n(!)
ha már ennyire kiemeled tudhatnád hogy az u20 volt.
realfan91 írta:Azt nem értem h amikor a magyarok 3. lettek u21-es VB-n(!), akkor a real miért nem vásárolgatott onnan 30-40 milliókért. :lol:
:lol: :lol:

de egyébként nyilván koman meg németh mutatott annyit klubszinten is mint mondjuk isco a bl-ben.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 13., szombat 18:46

Azt nem értem h amikor a magyarok 3. lettek u21-es VB-n(!), akkor a real miért nem vásárolgatott onnan 30-40 milliókért. :lol:

én meg, hogy mit keresel még szabadlábon :hmmm:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. július 13., szombat 18:43

Azt nem értem h amikor a magyarok 3. lettek u21-es VB-n(!), akkor a real miért nem vásárolgatott onnan 30-40 milliókért. :lol:

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 13., szombat 18:26

realfan91 írta:Erre is csak a Real képes, hogy egy 30 milliós kivásárlási árból 40-et csináljon. Gratulálok Perez úrnak. Nagyszerű tárgyaló. Köszönjük. :vivo: Végülis is, csak 10 millióval drágább ez a senki mint Isco.
Ha egy kicsit visszaolvasol, leírták a jogi dolgokat. Nézz vissza és rájössz, hogy miért ennyi az annyi.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. július 13., szombat 18:24

Erre is csak a Real képes, hogy egy 30 milliós kivásárlási árból 40-et csináljon. Gratulálok Perez úrnak. Nagyszerű tárgyaló. Köszönjük. :vivo: Végülis is, csak 10 millióval drágább ez a senki mint Isco.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég