Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 31., vasárnap 12:07

András93 írta:
dannen írta:ez még mindig a labdarúgás-> egyéb bajnokságok topik, de amúgy meg ez nem mvg érdeme, csak rá kell nézni bunting statjaira.
Engem is átvertek. :mrgreen:

De áthoztam ide, hogy jó legyen. Szóval, mi nem Gerwen érdeme? Hogy 112,20-as átlaga volt? :D
Főleg, hogy egy D15-ön múlt a 9 nyilasa.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 31., vasárnap 10:45

dannen írta:ez még mindig a labdarúgás-> egyéb bajnokságok topik, de amúgy meg ez nem mvg érdeme, csak rá kell nézni bunting statjaira.
Engem is átvertek. :mrgreen:

De áthoztam ide, hogy jó legyen. Szóval, mi nem Gerwen érdeme? Hogy 112,20-as átlaga volt? :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 31., vasárnap 10:20

Este all star gála,akit èrdekel.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 29., péntek 18:49

morientes írta:
akik tolják az arcodba a showt, amiért meglehet őrülni.
Milyen "show"-t ??? :lol: :lol: :lol:
:p


Nekem nincs bajom Newtonnal,de megértem,ha valaki nem bírja,nem megyek bele annyira,bár annak a labdaodaadós szokásnak örülök,kicsit feldobják az adott ember napját mégjobban :)

Ez a Carolina nagyon egyben van,de ha az elején nem szereznek egy 10 pontos előnyt legalább azért meleg lehet,ha Manninggel még mennek egy utolsót a többiek. De ha megvan a mármár szokásos előnyük akkor szerintem behúzzák. Bár egyik csapat se érdekel túlzottan,de remélem a Panthers nyer akkor már.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 29., péntek 9:42

akik tolják az arcodba a showt, amiért meglehet őrülni.
Milyen "show"-t ??? :lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. január 29., péntek 9:22

Elképzelésem nincs arról, hogy ekkora bődületes arccal (és mire???), hogyan lehet szimpatikus játékos...
Valaki a visszafogott remetéket szereti, valaki az ilyen egovel rendelkező embereket, akik tolják az arcodba a showt, amiért meglehet őrülni.

Iganis van mire lennie ekkora arcnak. + Hatalmas vezére a csapatnak és nincs visszapofázok, nem hallgatom meg, mint annyi más csapatnál.. Egy kicsit olyan is ez, hogy róla beszélnek megállás nélkül és nem találják meg a sok szarral az újságírók a társakat. + Tudja ő 100%-ig, hogy ez a csapat nagyon egyben van, nagyon sokat köszönhetnek egymásnak.

Szerintem ha megint bekezdnek és visznek 2TD-t az első negyedben, akkor Panthers nyerni fog. Nincs annyi erő abban a Denverben, a D nagyon jó, de szerintem a másik oldalon az is jobb!

jah és 99,9%, hogy MVP Newton és ha Superbowlt nyernek, akkor ott is MVP lesz=> megnyert idén mindent... de ezek csak találgatások majd meglátjuk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 29., péntek 7:04

https://www.youtube.com/watch?v=1c52CqZuRsU
Szerencsère a sportnak van mèg az uzleten kivul másik arca is :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Puding » 2016. január 28., csütörtök 3:13

PEEtör írta:
MesQueUnClub írta:Persze szép lenne ha Manning gyűrűvel vonulhatna vissza, de ez a Newton egy állat. :D Nekem nagyon szimpatikus irányító, főleg azzal a szuperman ugrással is. :D
Elképzelésem nincs arról, hogy ekkora bődületes arccal (és mire???), hogyan lehet szimpatikus játékos...

Amúgy szvsz Denver nyeri az SBt, ez a D ismét olyan szinten játszik, mint szezon elején, úgy hiszem, óriási szerepe van ebben annak, hogy Manning utolsó meccséért és visszavonultatásáért játszanak, ez pedig mindig rengeteg erőt ad egy csapatnak (lásd Ravens, és az egy mennyivel gyengébb csapat volt a Broncosnál...)

Newtonka a leggyengébb QB-k közé tartozik nyomás alatt, és bár a fala idén a legjobbak között van, ha a Broncos nyomás alá tudja helyezni, akkor nyert ügyük van. Ha viszont nem, akkor sima Panthers lesz a dolog, ennyin múlik a meccs.
Ahogy fentebb is írtam, szerintem a Broncos nyer, tehát meg lesz ott a nyomás, ez a védelem mióta NFL-t követek (10 év) a Hawks és Bears mellett a legjobb, vicces, hogy az egyiket pont Manning szedte szét, a másik pedig őt, most pedig pont egy ilyen szintű védelem nyerheti meg neki a gyűrűt. :lol:
Nekem vannak kétségeim a denveri #D-vel kapcsolatban. A playoffban nem voltak rendesen tesztelve, a Pittsburghben csak az 1. számú futó és 1. számú elkapó hiányzott, a Patriotsnak meg nagyjából az egész offensive line, de így is az utolsó másodpercig volt esélye mind2 csapatnak ellenük. Az alapszakaszban sem volt olyan nagyon nehéz sorsolásuk... én féltem Manninget, hogy beleszaladnak megint.
Itt valami iszonyat nagyot kéne a #D-nek játszani náluk, hogy legyen esélyük, de én úgy látom túl van értékelve ez az egység... sőt inkább azt mondom, hogy nincs olyan sok különbség a Car és a Den védelem között... kb egy szinten vannak, offense meg jobb a Car-nál... szóval ez fog dönteni. Meg sokat fog számítani, hogy ki fog vezetni az elejétől, ha a Denver, akkor lehet végig tudják vinni, mint a Pats ellen. Csak ne legyen sima, annyit kérek. :lol:

Ravens meg megúszta, hogy Kaep az áramszünetig azt se tudta milyen rendezvényen van. :D Hátha Newton is összeszarja magát vagy valami, bár nem úgy néz ki hogy túlizgulná a dolgokat... viszont ha hátrányban kéne játszania az érdekes lehet.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 27., szerda 23:32

MesQueUnClub írta:Persze szép lenne ha Manning gyűrűvel vonulhatna vissza, de ez a Newton egy állat. :D Nekem nagyon szimpatikus irányító, főleg azzal a szuperman ugrással is. :D
Elképzelésem nincs arról, hogy ekkora bődületes arccal (és mire???), hogyan lehet szimpatikus játékos...

Amúgy szvsz Denver nyeri az SBt, ez a D ismét olyan szinten játszik, mint szezon elején, úgy hiszem, óriási szerepe van ebben annak, hogy Manning utolsó meccséért és visszavonultatásáért játszanak, ez pedig mindig rengeteg erőt ad egy csapatnak (lásd Ravens, és az egy mennyivel gyengébb csapat volt a Broncosnál...)

Newtonka a leggyengébb QB-k közé tartozik nyomás alatt, és bár a fala idén a legjobbak között van, ha a Broncos nyomás alá tudja helyezni, akkor nyert ügyük van. Ha viszont nem, akkor sima Panthers lesz a dolog, ennyin múlik a meccs.
Ahogy fentebb is írtam, szerintem a Broncos nyer, tehát meg lesz ott a nyomás, ez a védelem mióta NFL-t követek (10 év) a Hawks és Bears mellett a legjobb, vicces, hogy az egyiket pont Manning szedte szét, a másik pedig őt, most pedig pont egy ilyen szintű védelem nyerheti meg neki a gyűrűt. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 25., hétfő 21:10

Persze szép lenne ha Manning gyűrűvel vonulhatna vissza, de ez a Newton egy állat. :D Nekem nagyon szimpatikus irányító, főleg azzal a szuperman ugrással is. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 25., hétfő 19:16

Azért Palmer is elég adakozó kedvében volt. :mrgreen:

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TBone » 2016. január 25., hétfő 18:48

Gonosz, de nagyon nevetek :lol: Az a Brady fej :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 25., hétfő 9:01

próbálkoztak, csak a futással 0 veszélyt jelentettek. És mivel hátrányban is voltak végig, muszáj volt passzolni, nem lehetett szarakodni az esélytelen futásokkal. A passz legalább néha sikerült.


Manning!!! :salute: :lilasalas: :rock:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 25., hétfő 8:20

Csak az összefoglalókat néztem, de nem vágom a Denver-NE meccsen nem nagyon próbálkoztak futásokkal. Mért akartak mindenképpen passzjátékkal nyerni, mikor látták, hogy Bradyt széttörik állandóan? Na mindegy, én is unom már a Patset. Manning 39 évesen SB-t játszik, állat :ozil:

Cam Newtonék rommáverték az Arizonát (is). Egészen elképesztő amit leművelnek idén, kár azért az egy regular season vereségért :)

Hacsak nem fekszi meg a gyomrukat a SB terhe szerintem szétkapják a Denvert is.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 25., hétfő 1:05

realcamp írta:Ja így azért nehéz,de így is összedobált 300+ yardot :D
Nem volt más választása. Ha te vagy a legjobb futó 13 yarddal. :lol:

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. január 25., hétfő 1:04

Inkább azon múlt, hogy Bradyt megölték.
Ja így azért nehéz,de így is összedobált 300+ yardot :D
És az meglepő volt? Akkor idén nem láttál Broncos meccset.
Nem meglepő,tartok is attol,hogy ez kevés lesz a Super Bowlon,pedig Manning megérdemelné,hogy gyűrűvel vonuljon vissza.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 25., hétfő 1:03

Tom Brady is now 2-7 vs. Broncos in Denver. He has only beaten Danny Kanell and Tim Tebow.

Két csapat van, akikben mindig lehet bízni, hogy megverik a Pats-et. A Broncos és a Giants. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 25., hétfő 0:53

Inkább azon múlt, hogy Bradyt megölték.
Tom Brady took more hits in this game (20) than any QB in any game all year -- regular season or playoffs.
This was the 1st time in Tom Brady's career that he completed less than half of his passes and threw multiple INT in a game.
Esélye sem volt, teljesen megérdemelt a denveri győzelem.

Most meg hajrá Newton, dab on them folks!

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 25., hétfő 0:51

realcamp írta:Ha úgy nézzük,a Denveri offense se brillírozott,sőt.Gostkowski kihagyott extra pontján múlott,ennyi.
És az meglepő volt? Akkor idén nem láttál Broncos meccset. :mrgreen:

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. január 25., hétfő 0:44

Ha nézted a meccset, akkor igenis az lett volna. Egy-egy "világontúli" driveért ne pottyanjon már egy suberbowl, meg esetleg egy gyűrű is mellé. Ma ez k*rva kevés volt, de örülök is neki.
Ha úgy nézzük,a Denveri offense se brillírozott,sőt.Gostkowski kihagyott extra pontján múlott,ennyi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég