Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 14., vasárnap 14:28

!Alexis írta:ő nem csak tévében, ő még gólt is lőhetett volna, csak belerúgta a kapusba a ziccert.
és tényleg van egy bl meccse. biztos jól játszott ha nem is emlékszem rá.
!Alexis írta:szerintem az ellennél sem várnak nagyon mást ettől a szezontól.
eddig vettek egy neymart és adtak egy villát. ez azért nem akkora változás.
a védelmük szar, de a többi csapat főleg a kisebbek képtelenek ezt kihasználni, szóval én jövőre nem számítok ligára.

Avatar
!Alexis
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:26
Kedvenc játékosaid: Robinho, James, Marcelo, Guti, Isco, Quintero, LucasMoura, Biro Biro, Rivelino, BeneFeri, Sócrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colombia, Brasil

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: !Alexis » 2013. július 14., vasárnap 14:24

helyenként szerintem szép játék lesz, lesz egy bl elődöntőnk és a bajnokságban szerintem megint másodikok leszünk a kupában meg bármi lehet.
szerintem az ellennél sem várnak nagyon mást ettől a szezontól. szóval kár is ilyen hamar belőni a célokat, majd ha már ott tartunk... lehet, hogy úgy alakul, hogy most megint mi verünk rájuk egy tízest.
morata
ő nem csak tévében, ő még gólt is lőhetett volna, csak belerúgta a kapusba a ziccert. :angry: :mrgreen:
joga bonito.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 14., vasárnap 14:13

szerintem ne várjatok túl sokat a következő szezontól. helyenként szerintem szép játék lesz, lesz egy bl elődöntőnk és a bajnokságban szerintem megint másodikok leszünk a kupában meg bármi lehet.
könnyen lehet hogy a kezdőben lesz 3 új ember is, új játékrendszer(vagyis én ebben bízom) és a keret borzasztó fiatal. főelg az új igazolásokkal akiknek jó része még csak tv-ben látott bl meccset. (jesé, nacho, morata, carvajal, casemiro, illarra)
szóval én nem a 2013-14es szezontól várom az áttörést, inkább a 2014-15östől, addigra összeszokhatnak, kicsit beérhetnek a fiatalok, megtapasztalják a bl-t és szétb :cens: unk mindenkit.


ja igen és valaki írta hogy megint elköltöttünk akkor 100milliót és csak másodikok leszünk és tizedik se lesz. ez lehet így van, viszont ezt a 100milliót 20-21-22 évesekre költöttük, akiket NEM egy szezonra vettünk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 14., vasárnap 14:07

Wertz...
Én Iscoe sem sírtam,de inkább ő 30 alatt mint Bale 80 fölött...a nevedben meg nem beszéltem,arról az 5-10 ezer őrültspanyolról volt szó...mer azok Neymart is akarták ugyan úgy,mint most Balet...
erema...
Nyilván hogy akarja Perez,nem egyszer nyilatkozta is,ez nála az úgynevezett politikai döntés,mert evvel biztos ok lesz a socioknal... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. július 14., vasárnap 13:59

morientes
Szerintem Pérez -ha valamilyen formában lehetősége lenne rá- simán leigazolná Bale-t. Nem véletlenül fogalmazott meg olyan konkrét véleményt róla, mikor nyilatkozott.
Annyiban viszont egyetértünk, hogy gyakorlatilag presztízs szaga lenne a dolognak. Neymar akár a sportszakmai szempontoktól teljesen elvonatkoztatva is nagy dobbantás volt a Barcának.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 14., vasárnap 13:57

morientes írta:Az elnök tudja miért mosolygott.Mert ugyan ez az 5000 szurker,ha Bale mondjuk nem válna be-(arról ne nyissunk vitát,hogy beválna e vagy nem,azokat a köröket lefutottuk már párszor,nem ez most a lényege a hsz-nak)-üvöltve követelné hogy menjen Perezzel együtt a francba...hát ilyen a spanyol szurkoló(is) :D
Bezzeg mikor Iscoért sírtak , akkor nem volt a véleményükkel baj......
morientes írta:Mivel Neymar elkelt,méghozzá pont oda ahova senki se szerette volna
Nana, azért ne beszélj mindenki nevében. Én például örülök neki, hogy oda ment

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 14., vasárnap 13:54

dannen írta: hát akkor nagy valószínűséggel csalódni fogsz. :)
Most először próbálok optimista lenni,eddig nem voltam az. Sőt a tavalyi szezonban én voltam az aki talán a legjobban szídtam a csapatot. Nagy csalódás egyébként sem érhet,mert ha nem nyerünk BL-t,és bukjuk a bajnokságot is,akkor ugyan az a szisztéma mint eddig...elköltünk megint 100 milliót,aztán megint és megint..de soha nem fogok lemondani róluk,mivel a szeretett csapatomról beszélek(ünk). Most tetszenek az igazolásaink,van egy nagyon jó edzőnk,egy Zidane-unk. Sokan jöttek itt annó Mouval is,hogy majd ő megváltja a világot nálunk.. nem jött be..nem jött a 10--ik... én pedig most látok rá esélyt.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 14., vasárnap 13:45

Egy horvát oldal a Marcára hivatkozva írta, hogy: "Illarramendi bemutatásán, közel 5000 szurkoló skandálta, hogy Balet akarja, amin Perez egy kicsit elmosolyodott". 
Az elnök tudja miért mosolygott.Mert ugyan ez az 5000 szurker,ha Bale mondjuk nem válna be-(arról ne nyissunk vitát,hogy beválna e vagy nem,azokat a köröket lefutottuk már párszor,nem ez most a lényege a hsz-nak)-üvöltve követelné hogy menjen Perezzel együtt a francba...hát ilyen a spanyol szurkoló(is) :D
Ezek akarták annak idelyén annyira Huntelaart,vagy Cannavarot,a teljesség igénye nélkül...meg ezek vannak oda Khediraért még mind a mai napig.Mivel Neymar elkelt,méghozzá pont oda ahova senki se szerette volna,most kell nekik egy Bale...mert ha már ott van ugye egy Neymar...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. július 14., vasárnap 13:44

Következő szezonban nem érem be 2. hellyel és BL negyeddöntővel :)
Pedig nagy valószínűséggel be kéne... Új edző, új érkezők, lehet, hogy új felállás. Szerintem jövőre még hiú ábránd egy BL döntő. Igazából az új srácok is rettenetesen fiatalok (eddig is szinte a legalacsonyabb átlagéletkorunk volt a ligában, hát még így... már-már Arsenal-os érzésem van) ilyen csikóknak pláne kell időt hagyni. Ha nem lesz meg a türelem, és a 3. meccsükön kapnak a "hálás" Bernabéu-ban egy laza nyócvanezres füttykoncertet, majd a következő meccsen már melegítik a Sparco-t, akkor sanszuk sem lesz beválni. Nemhogy jövőre, de még 2 év múlva sem.
Keep calm! Ja, hogy az nálunk nem divat...
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 14., vasárnap 13:39

revolver írta:
Meglepődtem,hogy csak Callejón ment el eddig
Adán, Carvalho és Essien is távozott már.

Akkor nem fogalmaztam pontosan,szóval akiből pénzt is láttunk :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. július 14., vasárnap 13:29

Meglepődtem,hogy csak Callejón ment el eddig
Adán, Carvalho és Essien is távozott már.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 14., vasárnap 13:13

Jó ilyen hírekre visszatérni,Isco,Illarra,Ancelotti. :mrgreen: Következő szezonban nem érem be 2. hellyel és BL negyeddöntővel :)
Örülök,hogy tápoljuk a középpályát,ráfért már az erősítés. Meglepődtem,hogy csak Callejón ment el eddig,Higuról meg csak cikkeznek mindig(én örülnék ha maradna). Ancelotti-nak pedig fel van adva a lecke. Mourinhónál egy fokkal jobb edzőnek tartom az öreget. Várom már a következő idényt. Hala Madrid!!!
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 14., vasárnap 12:11

Az Arsenalnál nő a nyugtalanság Gonzalo Higuaín miatt és az angol csapat közölte az argentinnal, döntsön, hogy az észak-londoni gárdánál szeretné-e folytatni a karrierjét vagy sem. Az Ágyúsok továbbra is várnak egy egyezségre a játékossal, annak ellenére, hogy a Reallal már megkötötték az alkut az angolok, egyes lapértesülések szerint.
Ennyi egymásnak ellentmondó hírt. :lol:

Tiszta Paul Hemberys. :mrgreen:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 14., vasárnap 12:09

Az Arsenalnál nő a nyugtalanság Gonzalo Higuaín miatt és az angol csapat közölte az argentinnal, döntsön, hogy az észak-londoni gárdánál szeretné-e folytatni a karrierjét vagy sem. Az Ágyúsok továbbra is várnak egy egyezségre a játékossal, annak ellenére, hogy a Reallal már megkötötték az alkut az angolok, egyes lapértesülések szerint.
Most akkor mi van, nem az volt, hogy Higuainnal mar megyegyeztek, csak a ket klub nem jutott még kozos nevezore ?? :hmmm:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 14., vasárnap 0:20

MARCA: Oko 5000 navijača, koji su danas prisustvovali predstavljanju našeg novog igrača, Asiera Illarramendija, skandirali su: "ŽELIMO BALEA, ŽELIMO BALEA, ŽELIMO BALEA", na što se Florentino Perez samo nasmijao.

Lefordítom, mert szerintem itt nem túl sokan büszkélkedhetnek horvát nyelvtudással. Szóval:
Egy horvát oldal a Marcára hivatkozva írta, hogy: "Illarramendi bemutatásán, közel 5000 szurkoló skandálta, hogy Balet akarja, amin Perez egy kicsit elmosolyodott".
Ez akár valami jel is lehet. :mrgreen: Mondjuk valószinűbb, hogy nem jön :angry:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 13., szombat 23:38

Miután véglegesítették a Real Madrid spanyol szélsőjének, José Callejónnak a szerződtetését, Rafa Benítez egy második üzletet is lebonyolítana a Királyi Gárdával. A legújabb kívánsága Raúl Albiolnak a leigazolása. A Corriere dello Sport szerint a Napoli már kérte a Real Madridot, hogy nevezzék meg a spanyol védőért kért árat.

Jó ez a Napoli, gyerekek! :mrgreen: Bár mondjuk, ha Pepet eladjuk, tőlem maradhat, cserének tökéletes :coffee:
Kaká nem kéne? :Đ
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 13., szombat 21:15

Géci írta:Nem kell ezen kúpolni. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ég és föld lesz a tavalyi és az idei szezonunk minden téren. Nem kell elfeledni, hogy olyan emberek irányitják a csapatot akikre csak felnézni lehet. Nekem ne mondja senki, hogy akár még CR is nem úgy néz Zidanera mint 1 ikonra. Az ilyen lélektani dolgok rengeteget jelentenek, hogy nem arra kell kelned minden nap, hogy az edződ vajon milyen faszságot művelt amiért a csapatot szapulják... Az sem kell elfeledni, hogy akár a tavalyi csapat is behúzhatott volna 1 BL-t vagy bármi mást, ha úgy küzd mint akár a Dortmund visszavágón vagy a City ellen akár, de még ide lehet sorolni a MU elleni meccset is. Azt sem szabad elfeledni, hogy Carvajallal óriási +-t kapott a jobb szélünk és azt sem szabad elfeledni, hogy a fiatalok mind ismerik egymást a válogatotból gyerek koruk óta ami megint inkább előny mint hátrány. Nem mondom azt, hogy most aztán mindent megnyerünk, de elkezdődött valami a Real Madrid háza tályán ami igen is eredményre fog jutni és abban is biztos vagyok, hogy maximum 2 éven belül meg lesz a tizedik is!!
Itt a pont. :agree:
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 13., szombat 20:50

Nem kell ezen kúpolni. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ég és föld lesz a tavalyi és az idei szezonunk minden téren. Nem kell elfeledni, hogy olyan emberek irányitják a csapatot akikre csak felnézni lehet. Nekem ne mondja senki, hogy akár még CR is nem úgy néz Zidanera mint 1 ikonra. Az ilyen lélektani dolgok rengeteget jelentenek, hogy nem arra kell kelned minden nap, hogy az edződ vajon milyen faszságot művelt amiért a csapatot szapulják... Az sem kell elfeledni, hogy akár a tavalyi csapat is behúzhatott volna 1 BL-t vagy bármi mást, ha úgy küzd mint akár a Dortmund visszavágón vagy a City ellen akár, de még ide lehet sorolni a MU elleni meccset is. Azt sem szabad elfeledni, hogy Carvajallal óriási +-t kapott a jobb szélünk és azt sem szabad elfeledni, hogy a fiatalok mind ismerik egymást a válogatotból gyerek koruk óta ami megint inkább előny mint hátrány. Nem mondom azt, hogy most aztán mindent megnyerünk, de elkezdődött valami a Real Madrid háza tályán ami igen is eredményre fog jutni és abban is biztos vagyok, hogy maximum 2 éven belül meg lesz a tizedik is!!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 13., szombat 20:34

schranzer írta:Nemtudom, ez a spanyolositunk nekem nagyon Pérez szagú ...
nem akartunk mi spanyolosítani. Mi Vidalt akartunk, Gündogant, Balet, Neymart... csakhát egyik se jött össze. Innentől kezdve meg logikus lépés h igazoljunk fiatal tehetségeket. És akkor már miért ne saját ország fiait, ha évek óta a spanyol az egyik (ha nem a) legjobb utánpótlás.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 13., szombat 20:18

Amúgy nekem semmi gondom ezzel az igazolási politikával, DE! ha megnézzuk a leigazolt játékosokat, sorolom: Carvajal, Casemiro, Isco, Illarramendi ... ezek kozul Carvajal kolcsonbol vissza, Casemiro cserébol ide, Isco Zidane keresere, Illarramendi ??talán?? Florentino akaratára érkezett ... ha még hozzávesszuk a Castillásokat, azaz Jesé(Zidane+Perez), Nacho, Morata (Perez) ....

Mindossze annyit akarok ezzel, hogy ezekbol a jatekosokból vajon melyiket akarta a csapat EDZOJE, Carlo Ancelotti ??? Mert ha megnezzuk, leirtam osszes jatekos mellé, hogy valojaban ki eroltette a leigazolásukat/felhozatalukat. Nincs ezzel semmi gond, de megis. Nekem nagyon gyanus ez az egesz, es ugy nez ki, Ancelotti keresere meg talan senki sem jott :/
Nemtudom, ez a spanyolositunk nekem nagyon Pérez szagú ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég