Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 1., hétfő 18:46

ziro4vr írta:Azt már Benitez is csinálta, nem az a lényeg. Hanem hogy a franciának van esze, és az alapoktól rakja rendbe a csapatot, kezdve a fizikai felkészítéssel. Ezért lesz rendben a csapat májusra.
Akkor már csak a BL döntőig kell eljutni és van esélyünk kupára :D

de mivel ez itt offba megy át rendesen így mellé odaírom, hogy jó volt ezt a CR-t látni... főképp a 2. gólt :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 1., hétfő 18:23

Azt már Benitez is csinálta, nem az a lényeg. Hanem hogy a franciának van esze, és az alapoktól rakja rendbe a csapatot, kezdve a fizikai felkészítéssel. Ezért lesz rendben a csapat májusra.
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. február 1., hétfő 16:59

MesQueUnClub írta:Nekem ami feltűnt, hogy nem az a belesz*rok tekintet volt az arcán, hanem próbált igazodni Zizou elképzeléseihez, lehet hogy a csapatból neki teszi a legjobbat ez az edző váltás (bár itt érdemes megjegyezni, hogy Modric és Toni is újra erőre kapott zizou alatt)
És még ráadásul pihentetve is lettek, nehogy le legyenek rúgva. A végén még májusra is lesz bennük erő... :(

de ez itt off
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 1., hétfő 15:41

Nekem ami feltűnt, hogy nem az a belesz*rok tekintet volt az arcán, hanem próbált igazodni Zizou elképzeléseihez, lehet hogy a csapatból neki teszi a legjobbat ez az edző váltás (bár itt érdemes megjegyezni, hogy Modric és Toni is újra erőre kapott zizou alatt)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 1., hétfő 14:51

És még olyan videó sem került elő tudtommal, amikor valakibe belerúgott, ez is fejlődés.
A második gólja tényleg parádés volt amúgy. :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. február 1., hétfő 14:25

wZoLee7 írta:Ő már fejlődni nem fog szabadrúgások terén. Maximum fejlődés az lenne, ha átengedné másnak mindet
Tegnap pont ez történt, egyet átengedett Jamesnak, egyet megpróbált beívelni, csak Ramost eltüntették a labda alól. Egy volt ha jól emlékszem amit kapura küldött, de azt sem izomból bombázta, hanem megpróbálta technikásan, nem is múlott sokon.

Mióta Zidane az edzö én látok egy pozitív változást a játékában, úgy érzem Zidanetól jobban viseli a kitikát, és jobban hallgat rá. A tegnapi játéka is tetszett. (természetesen a 3 góltól eltekintve, mert nála az nem mérvadó)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. február 1., hétfő 14:11

Ő már fejlődni nem fog szabadrúgások terén. Maximum fejlődés az lenne, ha átengedné másnak mindet

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. február 1., hétfő 13:59

Modric CR-ről és a fetrengésről 2009-ben :D

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2016. február 1., hétfő 10:44

Mike írta:
wZoLee7 írta:Kár, hogy a szabadrúgásainál továbbra sem izgulok
akkor válts jegyet a kapu mögötti szektorba :lol:
Ezen jót derültem :lol: :lol: :lol:


Zidane elalázta szabirugó versenyen,most kéne megmutatnia,hogy mit tanult :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. február 1., hétfő 9:54

wZoLee7 írta:Kár, hogy a szabadrúgásainál továbbra sem izgulok
akkor válts jegyet a kapu mögötti szektorba :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. február 1., hétfő 9:43

ericco írta:
mondjuk mínusz kettőről nem nehéz.
Ezt nem értem. Ezt simán elhiszem Calderónnak, hogy Benítez negyedik opció volt. De akkor miért kellett kibaszni Ancelottit, ha még nem volt lezsírozva az új ezdő? Legalább az A és a B terv.
És ami számomra a legrejhtélyesebb: Á. Sanchez mi a f@szt keres még a klubnál. Buknia kellett volna Benítez haverjával együtt.
Nekem valami azt súgja CA megunta, hogy megmondják neki ki legyen biztos kezdő. Nem sikerült jól az év, bőven hibázott ő is. Ehhez kellettek a sérültek, a gyenge pad. Nem volt világi rossz ötlet a váltás, azzal volt itt baj, hogy ki érkezett. Péreznek kellene eltakarodnia, meg a cimboráinak. Egymást mentik állandóan...

CR meg fejlődik, de én ebben már nem hiszek. Tartson egy ilyen formát. Már tegnap sem lőtt kapura mindent, ennyivel is előrébb vagyunk. Kár, hogy a szabadrúgásainál továbbra sem izgulok

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 1., hétfő 8:59

palesz77 írta:
Kerlon írta:19-ből 8-at az Espanyolnak rúgott :lol:
Ha már ezt beírtad, akkor érdekességképp statok - nem provokálni akarok vele, mielőtt valaki ezt képzeli bele.. Az első 10 helyezett ellen 3-at lőtt, a maradék 9 ellen pedig 16-ot. Meg van egy ilyen stat is - a maiak nincsenek benne -, azt mutatja, hogy milyen állásnál lőtték a gólokat, vagy adtak gólpasszokat a játékosok.

Griezmann egész brutál szinten lövi a fontos gólokat, bár közrejátszik ugye az is, hogy az Atleticonál kb csak ő lő gólt, és 2-3 gólos meccsük is szökőévente van.. :D Neymarnál csodálkoztam kicsit, azt hittem több lesz a "számító" gólpontja, de úgylátszik ő csak a kegyelemdöfést viszi be általában. Benzema meg szintén egészen brutális, nagyon komoly szezont fut eddig ő is, inkább ő nyerőember szerintem, mint CR.
Mondanám, hogy a hülye is látja, hogy CR mennyit ér idén, de ők egyből jönnének azzal, hogy "dehát 19 gólos"...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. február 1., hétfő 8:54

mondjuk mínusz kettőről nem nehéz.
Ezt nem értem. Ezt simán elhiszem Calderónnak, hogy Benítez negyedik opció volt. De akkor miért kellett kibaszni Ancelottit, ha még nem volt lezsírozva az új ezdő? Legalább az A és a B terv.
És ami számomra a legrejhtélyesebb: Á. Sanchez mi a f@szt keres még a klubnál. Buknia kellett volna Benítez haverjával együtt.

CR pedig lassan, de javulgat. Ez is valami. Még mindig görcsöl, még mindig gyenge fejben, de legalább már látni rajta, hogy tisztában van a dolgokkal, és a maga módján változtatni is akar ezen. Majd meglátjuk, meddig tart ki a lendület.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62881
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 1., hétfő 7:53

palesz77 írta:Benzema meg szintén egészen brutális, nagyon komoly szezont fut eddig ő is, inkább ő nyerőember szerintem, mint CR.
Benzema opened the scoring in 7 games for the team this season, MORE than they do ANY other player in La Liga.

On: én leszarom, hogy ki mit tett Rafa alatt a csapatban. Zidane-nal úgy tekintek az egészre, mintha új szezon kezdődött volna, igaz ez Bale-re és Cére is nálam. Azóta mindeni pozitív irányba változott, mondjuk mínusz kettőről nem nehéz.
Valamint az igazi foci most fog elkezdődni tavasszal. Jó-jó, hátrányban vagyunk a bajnokságban, de nem behozhatatlan, a BL meg abszolút nyitott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 1., hétfő 6:48

Kerlon írta:19-ből 8-at az Espanyolnak rúgott :lol:
Korbácsot neki... :vivo:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 31., vasárnap 23:29

Kerlon írta:19-ből 8-at az Espanyolnak rúgott :lol:
Ha már ezt beírtad, akkor érdekességképp statok - nem provokálni akarok vele, mielőtt valaki ezt képzeli bele.. Az első 10 helyezett ellen 3-at lőtt, a maradék 9 ellen pedig 16-ot. Meg van egy ilyen stat is - a maiak nincsenek benne -, azt mutatja, hogy milyen állásnál lőtték a gólokat, vagy adtak gólpasszokat a játékosok.

Griezmann egész brutál szinten lövi a fontos gólokat, bár közrejátszik ugye az is, hogy az Atleticonál kb csak ő lő gólt, és 2-3 gólos meccsük is szökőévente van.. :D Neymarnál csodálkoztam kicsit, azt hittem több lesz a "számító" gólpontja, de úgylátszik ő csak a kegyelemdöfést viszi be általában. Benzema meg szintén egészen brutális, nagyon komoly szezont fut eddig ő is, inkább ő nyerőember szerintem, mint CR.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 31., vasárnap 22:27

Kerlon írta:19-ből 8-at az Espanyolnak rúgott :lol:
19 gólt 8 meccsen rúgta, ebből 8at az espanyolnak, de a mai teljesítménye legalább szép volt, talán meg kijöhet a mélyrepülésből
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 31., vasárnap 22:21

19-ből 8-at az Espanyolnak rúgott :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 27., szerda 16:21

Berti írta:
wZoLee7 írta:Hülyeség...senki sem szereti ha ilyen szinten utálják. Labdába ér és elküldik az anyjába. A nagy baj, hogy már a pályán is nehezen tud ezekre válaszolni.
Nem feltétlenül hülyeség. Képzeld el, hogy fújolnak meg beintenek, erre meg AZÉRTIS alapon bevágsz hármat a kapuba és utána meg nyomod a calma calma gólörömöt. WIN

Manapság meg mivel nem jönnek a gólok válaszként, kapjuk ezeket a dühkitöréseket meg hasonló megnyilvánulásokat. :hmmm:
Hát nem ezt írtam? Messze nem pattannak már le róla ezek a dolgok, őt meg világ életében érdekelte, mások mit gondolnak róla

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 27., szerda 16:16

wZoLee7 írta:Hülyeség...senki sem szereti ha ilyen szinten utálják. Labdába ér és elküldik az anyjába. A nagy baj, hogy már a pályán is nehezen tud ezekre válaszolni.
Nem feltétlenül hülyeség. Képzeld el, hogy fújolnak meg beintenek, erre meg AZÉRTIS alapon bevágsz hármat a kapuba és utána meg nyomod a calma calma gólörömöt. WIN

Manapság meg mivel nem jönnek a gólok válaszként, kapjuk ezeket a dühkitöréseket meg hasonló megnyilvánulásokat. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég