Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 14., vasárnap 20:22

Mr.Stotch írta:Pont most lett hivatalos :) Kár érte.

Official: Bayern Munich pay 25M for Barcelona midfielder Thiago Alcantara. A friendly game, to be played in the next 4 years, is included.
Azért az a barátságos mérkőzés egy átigazolási szerződésünkből sem maradhat ki. :lol:

Végtelenül sajnálom, meggyőződésem, hogy pár éven belül top10-top5 középpályás lesz.
Remélem, visszavásároljuk majd. (Nem érdekel, hogy a fél világ megint rajtunk fog röhögni.)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 14., vasárnap 20:21

Na ilyenkor tud idegesíteni az Illara üzlet. :he:

Thiago 25, Götze 37, Illara 39... :|
Love football, hate antifa.

Avatar
Mr.Stotch
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 2:34
Kedvenc játékosaid: Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mr.Stotch » 2013. július 14., vasárnap 20:04

Pont most lett hivatalos :) Kár érte.

Official: Bayern Munich pay 25M for Barcelona midfielder Thiago Alcantara. A friendly game, to be played in the next 4 years, is included.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 14., vasárnap 20:01

Én csak azt nem értem az egészben,hogy miért egy olyan csapatba megy,ami tele van klasszisokkal a posztján,mint jelen esetben nálatok...Ennyire bízik ő abban,hogy ott állandó kezdő lesz? Nem hinném..és csak azért,mert Guardiolával elcsevegjenek a kispadon,azért nem szerződnék el. Nem lepődnék meg amugy ha maradna,én nem láttam,hallottam tőle még nyilatkozatot. A faterja viszont keveri a kakit az biztos.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 14., vasárnap 19:57

ja, ez olyan, mint mikor nem kapcsolnak még le valakit a lélegeztetőgépről, de úgyis tudja már mindenki, hogy mi lesz a vége.

beletörődtünk, elfogadtuk, hogy elmegy, de azért csak addig húzzák, még a végén elhisszük, hogy talán marad, és gyors bejelentik július utolsó napjaiban a semmiből (mint villa esetében) hogy megy egy 3. csapathoz.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 14., vasárnap 19:44

Hihetetlen ez a Thiago-saga, nyár elején kész tényként közölték, hogy a Manchesteré, most azt mondják, hogy akármikor bejelenthetik, hogy a Bayerné, mindeközben Sammer mindent tagad. :lol:
Nagyjából elfogadtam már, hogy nem nálunk folytatja (nem volt könnyű...), de akkor most már legyen végre meg a végleges döntés, mert agyvérzést kapok. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aztán úgyis bejelentik a végén, hogy a Madridé. :mrgreen:
'shutterisland írta:so-so.
"Messi doesn't pay tax so CR7 is better" :mrgreen:
Mike írta:ennek a nyomoronc médiának megint sikerült felhúznia. Nemnagyon olvasok újságot, inkább itt nézegetem a híreket, de ma kezembe vettem a nemzeti sportot, és hát kár volt. Állítólag Dzekot kinézte magának a barca. A kép alatti szöveg:

Edin Dzeko jófiú - illene a barcelonába :wtf:
Nem tudtad, hogy a Barçában csak jófiúk játszanak? Morientes említette Albát és Alvest, de ott van még például Busquets és Mascherano is. :)
Remy írta:Az irritáló az, amikor 2 külföldi csapat meccsel egymással és a kommentátor nem egységesen közvetít.
A legirritálóbb az, amikor a kommentátor mindig attól a csapattól van teljes mértékben elájulva, amelyik éppen az utolsó gólt szerezte a meccsen. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 13., szombat 12:37

Edin Dzeko jófiú - illene a barcelonába :wtf:
Azám,ahogy Dani alves meg Jordi Alba :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. július 13., szombat 9:43

Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi.
:lol: :lol: :lol: Minden egyes mondaton szétröhögtem magam....

Lédereren kívül nem láttál más magyar kommentátort? Úristen :lol:
Szerintem evidens dolog, hogy egy nemzetközi meccsen az aktuális kommentátor nyomja a sajátjait.
Tavaly előtt végre-valahára legyőztük a svédeket, azt csak egy unalmas vállrendítéssel kellett lereagálni?

Vagy szerinted erre is közönyösen kellett volna reagálnia az Argentin szpííkernek?

http://www.youtube.com/watch?v=1wVho3I0NtU

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 13., szombat 8:55

ennek a nyomoronc médiának megint sikerült felhúznia. Nemnagyon olvasok újságot, inkább itt nézegetem a híreket, de ma kezembe vettem a nemzeti sportot, és hát kár volt. Állítólag Dzekot kinézte magának a barca. A kép alatti szöveg:

Edin Dzeko jófiú - illene a barcelonába :wtf:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 13., szombat 5:33

so-so.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. július 13., szombat 3:56

Kitfisto. írta:Hegyi Iván rengetegszer elismerte, hogy Madrid szurkoló. Szerintem azért offolja ennyire a mostani Realt, mert az öreg csóka a mai napig nem tudta megemészteni, hogy a Galaktikus-éra véget ért és már más idők járnak. Halálosan szerelmes lehetett abba a Real Madridba.
Az egyetlen kerdes az, hogyha tenyleg a Zidane vezenyelte Real Madrid jelentette neki a csucsot (ebben semmi kivetni valo nincs, nekem is Zidane jelentette a csucsot...) akkor hogy a fenebe lehet az hogy ettol a semmilyen Barcelonatol nem fordul fel a gyomra, sot mondhatjuk hogy isteni ajendekkent kezeli ezt a futballt. Holott a ketto kozott sulyos minosegbeli kulonbseg van...

Hegyi viselkedesere egyszeruen nincs esszeru magyarazat azon kivul hogy egy kibaszott dilettans nyomorek kocsog. Nem tudom szebben kifejezni magam. A magyar sportkozvetites antikrisztusa...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. július 12., péntek 22:32

Kitfisto. írta:
Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:
Ezt te sem gondolhatod komolyan. Még jó, hogy a hazai színeknek fognak szurkolni. Hallottál már spanyol, katalán vagy délamerikai szpíkert, amikor gólt szerzett a csapata? 5 percig üvöltöznek.
Érdekes lett volna, ha anno Vitray monoton hagon elpampogja, hogy egérke éppen halad az olimpiai győzelem felé.

alcantara
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 11:23
Kedvenc játékosaid: pastore,alcantara
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alcantara » 2013. július 12., péntek 22:31

L.Miki írta:
Kitfisto. írta:Hegyi Iván rengetegszer elismerte, hogy Madrid szurkoló. Szerintem azért offolja ennyire a mostani Realt, mert az öreg csóka a mai napig nem tudta megemészteni, hogy a Galaktikus-éra véget ért és már más idők járnak. Halálosan szerelmes lehetett abba a Real Madridba.
Hát persze, hiszen elmondása szerint azok az idők voltak, amikor uralkodott a Fehér Balett. Amikor Zidane és társai öltötték magukra a mezt, az a Fehér Balett. Napjainkban, nincsen balett, csak egy kupac sz*r. Ezt ha nem is teljesen szó szerint, de valahogyan hasonlóan mondta az egyik Fieszta műsorában. Real Madrid szurkoló, de ő abba a Real-ba, amelyik balettozott, és szerinte, az nem a mai Madrid.
Persze a jó fociba könnyű beleszeretni...Ennyit ért a focihoz Hegyi is. Nagy nevek szép, attraktív támadó játék...Kár hogy már eltelt egy évtized és már Zidane a kispadon kap helyett és nem a pályán. Régebben nekik a Real Madrid az egyéniségekről szólt, csak azt kéne felfogi, hogy abba a csapatba több egyéniség volt, mint napjainkban összesen nincs. Itt már nem elég ha van 4 jó védőd. Biztos vagyok benne hogy egy mai Dortmund megfingatta volna az akkori csapatot, mert többet, gyorsabban és céltudatosabban futnak, pluszba az akarati tényzők is fobbak náluk. Változik a foci és ezt észre kéne vennie. De ő csak ott ül vágja a lenéző grimaszokat, hogy bezzeg régebben milyen játékosok voltak a Realba és elkezdi a játékosainkat hasonlíttatni a 2003-as csapathoz. Kössz a semmit. Bezzeg azt már nem tudná érvekkel alátámasztani, hogy mibe kéne egy taktikai válzotatást húzni...nem nem, csak az, hogy régebben Zidane volt meg Robi Carlos. Hozzá nemértő ember. Szakmai tudás nulla. És ezek ülnek Magyarország elsőszámú sport televiójánál...

Ez a magyar média.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 12., péntek 22:20

Kitfisto. írta:Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:
Ezt te halálosan komolyan gondoltad vagy csak nekem nem jött át a humor/irónia?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 12., péntek 22:12

Kitfisto. írta:
TéOeM írta:Nem a Sport Klubbal kevered a dolgokat? Léderert meg Puzsért nem láttam még a Digin.
Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:
??? :lol: azért had szurkoljon már a hazaiaknak.

Az irritáló az, amikor 2 külföldi csapat meccsel egymással és a kommentátor nem egységesen közvetít.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. július 12., péntek 22:08

TéOeM írta:Nem a Sport Klubbal kevered a dolgokat? Léderert meg Puzsért nem láttam még a Digin.
Igen-igen igazad van.

Léderer meg hozta a tipikus magyar kommkentátorok betegségét, akik úgy érzik minden áron szurkolni kell a hazai színeknek. Megvallom engem ez marhára irritál akár olimpián avgy focimeccsen. Más országokra ez egyáltalán nem jellemző. Egy kommentátor ne szurkoljon, még a hazai színeknek se. Pláne ne olyan rohadt elfogultan, ahogy azt egy-kettö teszi. :roll:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 12., péntek 21:58

Léderer és Puzsér a Sport klubbon vannak...
Léderer meg a legnagyobb :mrgreen:

Jah meg Horti!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 12., péntek 21:38

Nem a Sport Klubbal kevered a dolgokat? Léderert meg Puzsért nem láttam még a Digin.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. július 12., péntek 21:23

Szerintem ez a Thiagos nyilatkozat kamu, de ha igaz akkor azonnal takarodjon innen a büdös ***** anyjába. Meg alapból is. ha ezen a szinten valaki nem teljesen elhivatott, hogy menjen vagy maradjon akkor inkább menjen.

Digisportos kommentátorok? A kupadöntötőket néztem ott. Nem tudom, hogy ki volt a közvetitő, de a gyerek 3-szor is eljátszotta, hogy már góóóóóólt kiáltott, közbe nem is lett az. Onnan egyedül Puzsért tudom kiemelni, aki akármekkora idióta mégis rendkívül objektíven látja a dolgokat.

Léderer? Aki még büszke is volt az iwiwjén arra hogy gyülőlik? :DDDD

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 12., péntek 20:41

Hát Thiagót sem dícsérik meg a nyilatkozata miadt :lol: :lol: :lol:
Most nem tudom rendesen bemásolni mert telefonon vagyok, de annyi a lényeg, hogy szivesen igazolna a Real Madridba mert mindenki álma, hogy ott játszon, de ő a Barcelona játékosa és így a jövője Angliában van... majd a végén mindent megköszönt a barcának...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég