FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2016. február 3., szerda 13:51

Üdv,

Nemrég ruháztam/unk ve egy barátommal PS 4-re.
Ha estleg van kedve vkinek pár meccset tolni, vagy esetleg Be a Pro teamet vegyen fel.

Psn acc.: h0p-d3n1

Előre is köszi
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. február 2., kedd 16:12

Én is néztem , akarok köréjük egy csapatot épiteni de kell még pár nap amíg csökken az áruk, addig várok :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2016. február 2., kedd 15:53

sebydani írta:Pár nap és jön Patoval együtt :) 15.-e körül pedig jönnek az upgradek a játékosokra.
Nem is kellett annyi, már meg is jöttek. Mondjuk dupla áron. :D Vagy afölött.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. február 2., kedd 13:00

nem tudom volt-e már.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. február 1., hétfő 15:54

Pár nap és jön Patoval együtt :) 15.-e körül pedig jönnek az upgradek a játékosokra.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2016. február 1., hétfő 15:49

Tudja valaki, hogy mikor jönnek ki FUT-ban az átigazolások után frissített kártyák? Csak mert Doumbia már Newcastle-ben fogj a bőrt rúgni. :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 29., péntek 20:32

Kopacz írta:
Szia!
Köszi a választ ! :) Az az igazság mindennel tisztában vagyok a FUT-ot illetően, egyből aktiváltam is az összes zseton bónuszt a katalógusból, a tavalyival játszottam annyit, hogy egyből minden elérhető volt a választékból, játékosoktól kezdve bónuszokig át :D Maga a kereskedés érdekelt volna kinek milyen tapasztalata van idénről, mert a tavalyiban nagyon szerettem, sok százezret sefteltem össze viszont a mostaniban nem nagyon néztem utána eddig. De rendes tőled, hogy ilyen hosszan írtál, köszönöm mégegyszer :agree: Igazi pénzt nem nagyon szeretnék költeni, szóval marad a játszás, meg ha lesz időm utána járni akkor a kereskedés :shifty:
Maga a játék nagyon bejön, tetszenek az újítások is. Spanyol csapattal indítottam idén is, aztán majd ha megunom összedobok valami mást :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2016. január 29., péntek 15:34

Kopacz írta:2. Amikor elkezded az Ultimate Teamet kapsz egy csomó bronz playert, akiknek azt hiszem 50 meccses szerződésük van. Én a helyedben aktiválnám az összes zsetonlöketet (coin boost) a katalógusból és kipörgetném az említett játékosok minden meccsét, amig el nem fogynak. Fontos, hogy a coin boostokat olyan sorrendben kapod meg majd minden meccs után, amilyen sorrendben nyitod őket, szóval praktikus a nagyokkal kezdeni. Mire elfogynak a bronz playerek és a zsetonlöketek + játszol 4-5 idényt offlineban a gép ellen, lesz kb. 110-120 ezred. Ennyi lovéval már egy egész pofás csapatot raksz össze, akár Premier Leaguet is.
Mi van akkor, ha most kezdi? Abban az esetben, nulláról, ez nem megoldható.

Más: Itt (meg itt) (és itt) a kis FUT csapatom, tegnap jutottam fel az első osztályba. Ha valaki tudna adni tippeket erősítésre a rendelkező álló pénzkeretből, azt szívesen venném. Nem mondom azt, hogy mindet meg is fogadom. :D De jó lenne más szemszögéből is látni a dolgokat. Pl. Nasri vagy Cazorla nekem nem adta, de Payet egy állat. Bár nem a leggyorsabb, de nagyon jól végzi a dolgát.

(az, hogy ki van a kezdőben, a padon, vagy a tartalékoknál, ne tévesszen meg senkit, folyamatos körforgásban vannak, nincs állandó kezdő)

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2016. január 29., péntek 8:31

sebydani írta:Srácok, ma én is beruháztam a játékra így vizsgaidőszak végeztével. :) Elsősorban azoktól kérdezem akik Xbox 360-on játszanak, de szívesen fogadom mindenki válaszát, aki tud segíteni, hogy mivel érdemes kereskedni, hogy egy kis pénzt szerezzen az ember? Ahogy látom, gondolom főleg amiatt is, hogy kevesebben játszanak ezzel már mint a One-os verzióval és külön piac van, elég "drágák" a közepes játékosok is. :kivagyhe: Előre is köszönöm az ötleteket :agree:
Szia!
Szerintem alapvetően 3 út létezik:
- 1. kereskedés (a lehető legolcsóbban veszel és legdrágábban eladsz játékosokat)
- 2. játszol + játszol
- 3. Coin vásárlás

1. A kereskedéshez szerintem rengeteg időt kell piacfigyeléssel töltened, ezért a konkrét játéktól veszi el az idődet, én emiatt nem csípem, de kétségtelenül hatékony. Persze, kell hozzá egy alaptőke, amivel elindulsz, de az a következő pontban kialakul. :D

2. Amikor elkezded az Ultimate Teamet kapsz egy csomó bronz playert, akiknek azt hiszem 50 meccses szerződésük van. Én a helyedben aktiválnám az összes zsetonlöketet (coin boost) a katalógusból és kipörgetném az említett játékosok minden meccsét, amig el nem fogynak. Fontos, hogy a coin boostokat olyan sorrendben kapod meg majd minden meccs után, amilyen sorrendben nyitod őket, szóval praktikus a nagyokkal kezdeni. Mire elfogynak a bronz playerek és a zsetonlöketek + játszol 4-5 idényt offlineban a gép ellen, lesz kb. 110-120 ezred. Ennyi lovéval már egy egész pofás csapatot raksz össze, akár Premier Leaguet is.

3. Vásrolhatsz coint és akkor magasról leszarhatod az előző 2 pontot. :coffee: Az EA Sports büntirendszer szerint ha elkapnak, akkor 1 figyelmeztető emailt kapsz, a következőnél blokkolják az azonosítódat. Link: http://www.mmoga.com/ Ha így döntenél, ők a legmegbízhatóbbak és a legjobbak.

PlayStation szemszögből írtam ezeket, de gondolom nem változtat a lényegen, hogy XBoxozol.

Hajrá!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 26., kedd 17:08

Srácok, ma én is beruháztam a játékra így vizsgaidőszak végeztével. :) Elsősorban azoktól kérdezem akik Xbox 360-on játszanak, de szívesen fogadom mindenki válaszát, aki tud segíteni, hogy mivel érdemes kereskedni, hogy egy kis pénzt szerezzen az ember? Ahogy látom, gondolom főleg amiatt is, hogy kevesebben játszanak ezzel már mint a One-os verzióval és külön piac van, elég "drágák" a közepes játékosok is. :kivagyhe: Előre is köszönöm az ötleteket :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: fiore » 2016. január 6., szerda 23:34

Igen jó videó, kár, hogy ha még nézek pár ilyet megbukok holnap. :lol:
.

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2016. január 6., szerda 23:07

realmadridfan írta:Próbálkozz még a chates ügyfélszolgálaton, igaz, hogy nagyon sokat kell várni, de segítőkészek, pár perc alatt megoldják a problémádat, ha egyszer bejutsz. :)
Na ez az. Úgy hagytam csomó ideig, szerintem 1-2 óra is volt, nem kapcsolt soha senkit. Szóval ezt a részt feladtam, nem sok hasznát vettem.
Úgy sikerült egyébként megoldani - mert sikerült, hála az égnek - , hogy egy ismerősnél léptem be FUT-ba, mert az ő netükkel léptem már be korábban és azt elfogadta biztonságos hálózatnak vagy minek. Kidobta a biztonsági kérdést, válaszoltam, kész.

Más: Quest for the Best - FUT Team of the Year video

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 6., szerda 16:35

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ol-2459073

Érdekes

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. december 26., szombat 16:29

Próbálkozz még a chates ügyfélszolgálaton, igaz, hogy nagyon sokat kell várni, de segítőkészek, pár perc alatt megoldják a problémádat, ha egyszer bejutsz. :)

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. december 15., kedd 13:26

Sziasztok, kéne egy kis segítség, mert eléggé nagy gondban vagyok.

Tegnap gondoltam tolok egy kis FUT-et, új hálózaton (annyira nem, mert augusztusban már voltam ezen), ezért kidobott egy biztonsági kérdést, amire jól adtam meg a választ - szerintem -, de 5 próbálkozás után ahogy kell, lockolva lett a fiókom.

Amiket itt leír, azokat végigzongoráztam ezerszer, így másik kérdés, úgy másik kérdés, jelszót is cseréltem többször is, semmi. Jeleztem a gondomat az EA felé is a My Cases alatt, de egyelőre semmi reakció, a Chat rész meg soha nem tölt be, szóval most tanácstalan vagyok, hogy merre kéne tovább.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. december 14., hétfő 18:47

Aki xbox one-on tolja: facebookon van egy csoport, fifa 16 xbox one hungary
Aki gondolja, jelentkezzen, szervezgetunk ott bajnoksagokat is

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 10., csütörtök 16:06


Már mindent értek :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. december 10., csütörtök 15:12

Én is toltam egy Portsmouth karriert. Elég élethű, ha jó csapatot akarsz, kerüld az angolokat :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. december 6., vasárnap 0:53

wolf15 írta:
Marci77 írta:Esőben utálok játszani,nem is nagyon megy. De a köd még rosszabb néha,mert van hogy nem látom merre van a labda :lol:
Van köd a játékban? :lol:
Soha nem találkoztam vele, hóval se szerintem. Eső volt néha, aztán ennyi. :/
Van. Nekem sokszor. Ilyne ködszerű valami. Szerintem konkretan az. Haveromnak is van csomoszor. :D
Fut-ba elso dolgom mindig a megvenni a KingFhad-ot vagy mi a neve. Arab nagy stadion. Ott sosincs semmi hatraltato tenyezo. Csak a nap sut :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. december 6., vasárnap 0:39

Marci77 írta:Esőben utálok játszani,nem is nagyon megy. De a köd még rosszabb néha,mert van hogy nem látom merre van a labda :lol:
Van köd a játékban? :lol:
Soha nem találkoztam vele, hóval se szerintem. Eső volt néha, aztán ennyi. :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég