Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 5., péntek 16:10

lestat írta: Csak úgy lehet elevrni őket és remélem Zizou is ezt fogja preferálni ha a saját fegyverüket fordítjuk ellenük.
Agresszívan letámadni labdát szerezni és megtartani.
11 embernek kell támadni és védekznie.
.
Ehhez viszont tokeletes kondicio kell, amin kell javitani eleg rendesen.

Egyebkent a barca a kp-n vert meg minket legutobb es abban latszott a 4 golos kulonbseg. Meglatjuk, h az Benitez sara volt, vagy a Barca kp-ja jelenleg jobb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. február 5., péntek 16:00

jó hát úgy könnyű hogy kiszolgálja messi meg neymar, meg amúgy egy full átlag csatár akit 10éve leszedett volna egy koplárovics is meg ilyenek. tudood.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 5., péntek 15:55

ha még Suarez ki is lóg kicsit
Maximum stilusban.Mert eredmènyessègben nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. február 5., péntek 14:50

Hát pár évig még biztos csúcson lesznek...utána visszavonul Messi Suarez Neymart még tuti eladják...utána nemfog minden évben feltűni egy Ifista csoda. Nekik is attól fog függeni a dolog hogy mennyire jól igazolnak...most láthatjuk hogy ez mennyire bejött.
Mindenki azzal jön menynire szar a védelem meg fogalmatlan Pique stb...mégsem.lehet őket nagyon megverni...mert a mecset folyton uraljak 70%ban ès a 3 támadó nagyon nagy formában van és ha még Suarez ki is lóg kicsit így is marad 2 klasszis támadójuk.
Csak úgy lehet elevrni őket és remélem Zizou is ezt fogja preferálni ha a saját fegyverüket fordítjuk ellenük.
Agresszívan letámadni labdát szerezni és megtartani.
11 embernek kell támadni és védekznie.
Ez a sracoktól függ hogy fejben ès akaratban ott lesznek-e.
A klasszisaink nekünk is megvannak tudjuk hogy nem ezzel van a gond. Nem jobbak papíron. Sőt.
A védelmünk szerintem még jobb is...vagy lehetne.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. február 5., péntek 11:40

Nem szeretnék egy Real-Barca bl döntőt átélni. Soha. :|

Szerintem túlvan fújva a barca. Simán verhetőek. Szezon elején a Celta "rendesen", értsd: nem bunkerrel verte őket. Na bumm.. Úgy jött ki a lépés. Reményeim szerint még élek legalább 40 évet, addig nem tarthat a Barca hegemóniája :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. február 5., péntek 11:08

chronic írta:Igen. Jó lenne megverni őket Neymarostúl, Messistűl. De kikkel? Ott játszik a világ három legjobb támadó játékosa, ez azt hiszem nem túlzás. Sose voltunk egy Juve, akik brusztolnak, játszós csapat vagyunk, csak a bökkenő,hogy van minimum egy csapat aki jobb ebben, az pedig az ősi rivális. Mourinho megcsinálta, vele megvertük őket, csak közben lerombolta azt amiért Real Madrid a Real Madrid. Anti focit kell ellenük tolni, másképp erőből nem igazán lehet őket megverni. 90 perc alatt úgyis elmegy 2-3-szor Neymar vagy Messi úgy,hogy abból gól van. Legutóbb Suarez is elment kétszer. Az meg,hogy lassan halmozzák a triplákat mi meg a nulla kupás szezonokat marha nevetséges.
Anno a bayern megcsinálta, kétszer is. Szerintem a mi keretünk jobb annál a bayernnél, ha Zidane feltüzeli őket nem lesz nagy baj. Nem szégyen kikapni tőlük ez igaz, csak nem mind1 hogyan. A 0-4 az tipikus példája a mostani csapatunk mentalitásának, bepucsítva alárendelni magunkat nekik... Nekem csak ezzel van bajom. De, ha összekapják magukat a srácok és futnak harcolnak és nem kapnak golt az első 15 percben akkor bármi lehet. Bár erre ott az ellenpldánk is, amikor Bale nélkül aláztuk őket.(Ha bale a pályán van annyi kontrából kitömjük őket, 3-1 helyett 5-6-7 golt berámolva). Az pedig, hogy ott a 3 legjobb támadó, arra nem tudok mit mondani. Elismerem, hogy jók, de azért Benzema és Bale formája nekem nagyon is bíztató. Ronaldo meg minden Barca elleni meccsen hajt szoval van remény. Bl döntőben meglátjuk... vagymi azt soha :lol: szívroham elvinne az 100 :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. február 5., péntek 10:53

A Barcelona nem akarja már ezt a szánalmas minden évben előjövő rendezzük meg a kupa döntőt a Bernabeuban baromságot? :lol:
Remélem Sevillába viszik majd,ha már tavaly lehetett Barcelonában.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. február 5., péntek 10:38

Igen. Jó lenne megverni őket Neymarostúl, Messistűl. De kikkel? Ott játszik a világ három legjobb támadó játékosa, ez azt hiszem nem túlzás. Sose voltunk egy Juve, akik brusztolnak, játszós csapat vagyunk, csak a bökkenő,hogy van minimum egy csapat aki jobb ebben, az pedig az ősi rivális. Mourinho megcsinálta, vele megvertük őket, csak közben lerombolta azt amiért Real Madrid a Real Madrid. Anti focit kell ellenük tolni, másképp erőből nem igazán lehet őket megverni. 90 perc alatt úgyis elmegy 2-3-szor Neymar vagy Messi úgy,hogy abból gól van. Legutóbb Suarez is elment kétszer. Az meg,hogy lassan halmozzák a triplákat mi meg a nulla kupás szezonokat marha nevetséges.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 5., péntek 10:08

hadd szopjon a kis nagyképű...
Sajnos o nem zseni,csak zseniális :D
La wa + Aguero aztán jó lenne még Benzema mellé, alig lenne így a pályán hasonló stílusú játékos :lol:
Mèg hozzá kellene csapni A.Sanchezt,ès kèsz a Harlem Globetrotters foci változata :lol:

Neymaral nem nyulnánk mellè,az biztos.Ellenben,Pogba,Lewa,Verratti,stb...hát nemtom...Nekik szintet kellene lèpni-èrtem itt azt,hogy nem mindenki birja el az RM nyomást-Neymar viszont asszem szinten van.Mert kb annyira kell megfelelni barcelonaban minden kovetelmènynek,(játèk,szurkerek,mèdia,stb),mint itt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 5., péntek 9:13

ikarus93 írta:
Realista24 írta:
Ezt a logikát sosem értettem. Elmegy egy, es jön helyette kettő. A pályán ugyanúgy 11 lehet, nem? :D
Amúgy meg nem kell minden meccset 4 góllal nyerni, nem a gólok száma határozza meg egy csapat hosszútávú eredményességet szerintem, hanem a középpálya, ami ha megteremti az összhangot a védelem es a támadok között akkor nincs gond.

Ezzel vitatkoznék, lásd a BM.

Talán az egyik legerősebb középályájuk van a mezőnyben, és még se tudnak se minket se a Barcát megverni.

Azért mert elől van egy Lewa aztán annyi, Müller még az aki néha belebotlik a labdába.
De míg nekik van egy Lewa,Müller,Robben akik kegyetlen jó focisták, de nem egy MSN szint, de még a BBC-t is jobbnak tartom.

Kivétel mindig van, és nem azt írtam, hogy botlábú nímandok legyen elől, ha középen mindenki világklasszis, mert akkor még a lowbudget szintet megütő ziro is aranylabdás lehetne. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. február 5., péntek 9:07

Realista24 írta:
Ezt a logikát sosem értettem. Elmegy egy, es jön helyette kettő. A pályán ugyanúgy 11 lehet, nem? :D
Amúgy meg nem kell minden meccset 4 góllal nyerni, nem a gólok száma határozza meg egy csapat hosszútávú eredményességet szerintem, hanem a középpálya, ami ha megteremti az összhangot a védelem es a támadok között akkor nincs gond.

Ezzel vitatkoznék, lásd a BM.

Talán az egyik legerősebb középályájuk van a mezőnyben, és még se tudnak se minket se a Barcát megverni.

Azért mert elől van egy Lewa aztán annyi, Müller még az aki néha belebotlik a labdába.
De míg nekik van egy Lewa,Müller,Robben akik kegyetlen jó focisták, de nem egy MSN szint, de még a BBC-t is jobbnak tartom.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 5., péntek 9:06

Lewa + Aguero aztán jó lenne még Benzema mellé, alig lenne így a pályán hasonló stílusú játékos :lol:


Ha Cé lelép (remélem), akkor értelemszerűen kell a kezdőbe egy gyors, akaratos és gólveszélyes támadó (Aubameyang), meg alázatos emberek a padra, akiket azért bármikor bedobhatsz. Ilyen Nacho kaliberek, aki alapvetően nem zseni, de egy Espanyol ellen lehozza a megfelelő szintet bármikor.
Jesé mehet világgá, Iscot 50 felett viheti Kína vagy a City, Bale úgyis marad, James 12. ember, Karim maradjon, középpálya rendben, Pepe helyére kell valami fizikálisan csúcs középhátvéd, meg DDG a kapuba. Triplázunk. :Đ

Persze remélem igazolhatunk a nyáron... kellene a profilváltás. Aztán el is tilthatnak minket felőlem.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 5., péntek 9:02

Realista24 írta:
Ezt a logikát sosem értettem. Elmegy egy, es jön helyette kettő. A pályán ugyanúgy 11 lehet, nem? :D
Amúgy meg nem kell minden meccset 4 góllal nyerni, nem a gólok száma határozza meg egy csapat hosszútávú eredményességet szerintem, hanem a középpálya, ami ha megteremti az összhangot a védelem es a támadok között akkor nincs gond.
Akkor ha azt nézzük, hogy van egy 190es keret, és a lényeg a KP lehető legminőségibb kihozatala, egy Pogba+Alexis is kijönne abból az összegből, vagy arra gondolván, hogy Modricnak már nem sok van vissza (bár remélem még sok mert kell egy ilyen játékos a mai labdarugásba) akkor akár meg lehetne próbálkozni egy Verratti pogba kettősel, bár az meg lehet, hogy tömeg lenne a kp-n.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 5., péntek 8:52

MesQueUnClub írta:
KAG írta:190 ből amúgy bőven tudnák pótolni, semmivel nem lennének kb gyengébbek.

szerintem egy Agüero aranyat érne abba a csapatba. És akkor még mindig maradna pénz 1 normális Kp-ra
Egyelőre nem Neymart kell pótolnunk, hanem nektek Cé-t ha lép, és abból a 190ból sztem kijönne a Lewa+Agüero csomag.
Ezt a logikát sosem értettem. Elmegy egy, es jön helyette kettő. A pályán ugyanúgy 11 lehet, nem? :D
Amúgy meg nem kell minden meccset 4 góllal nyerni, nem a gólok száma határozza meg egy csapat hosszútávú eredményességet szerintem, hanem a középpálya, ami ha megteremti az összhangot a védelem es a támadok között akkor nincs gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. február 5., péntek 8:45

Egyelőre nem Neymart kell pótolnunk, hanem nektek Cé-t ha lép, és abból a 190ból sztem kijönne a Lewa+Agüero csomag.
Viszont Ronaldot pótolni célszerűbb Neymarral, mint a Lewa+Agu duoval akiknek sem a helyet nem latom a csapatban, es meg csak nem is a jovo emberei.

Aztán ha pótoltuk Ronaldot Neymarral, el kezdhettek gondolkodni kivel pótoljátok a brazilt. :mrgreen:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 5., péntek 8:28

KAG írta:190 ből amúgy bőven tudnák pótolni, semmivel nem lennének kb gyengébbek.

szerintem egy Agüero aranyat érne abba a csapatba. És akkor még mindig maradna pénz 1 normális Kp-ra
Egyelőre nem Neymart kell pótolnunk, hanem nektek Cé-t ha lép, és abból a 190ból sztem kijönne a Lewa+Agüero csomag.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 5., péntek 7:38

hehe írta:
morientes írta: R.Carlos,Robinho,Kaká,Marcelo....
A kulonbseg ott van, hogy az első 3 mind az ottani teljesítményéért lett aranylabdas.
Robicarlos kilog a sorból, mert 10 evolúció messze a legjobb bhv volt, sőt valaha volt legjobb.

Nekem amúgy nem kene neymar mint ahogy messi sem.
En akkor örülnék már végre ha a legerosebb barcat huznank kukira, nem pedig folytatnank a már több mint 10! éve tartó tendenciát. Ez lenne sztem korrekt es férfias teljesítmény, nem a lebronjames féle szánalmas dolog
+1, hadd szopjon a kis nagyképű...

Szerintem Castillasnal több kell csere csatárnak. Mondjuk idén Benzema mellett senki nem rúgna labdába. Mert KAK.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 5., péntek 7:36

A mihez tartás végett nekem Lewa sem erne meg 100 millát... Oda egy csere ember kellene aki turi a padot. Felőlem oda egy castillas is leulhet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 5., péntek 7:04

El Unico írta:Soha nem adnék 190 millót egyetlen játékosért sem. De még 150-et se.

Abból azért elég szépen be lehet vásárolni...
Nem mindegy hogy 10 pár kinai cipot veszek egy air max árábol...
szerintem egy Agüero aranyat érne abba a csapatba. És akkor még mindig maradna pénz 1 normális Kp-ra
Ott van Lajos.Kun nem igazán szèlso,bár klasszik cenrernek sem mondanám.
A kulonbseg ott van, hogy az első 3 mind az ottani teljesítményéért lett aranylabdas.
Robicarlos kilog a sorból, mert 10 evolúció messze a legjobb bhv volt, sőt valaha volt legjobb.
Brazilok volt szo.Erre reagáltam.Amugy adom.
Oké hogy Neymar, meg hogy brazil meg hehe kedvence, de 190 milla? Ne nevettessetek már... kabaré az egész. Senki nem ér ennyit. Ha meg eladnánk Cr-t meg Bale-t... ki jönne helyettük? Abból a pénzből jönne Neymar aztán ennyi. Ugyanott vagyunk ahol a part szakad...
A das beszállna mèg avval a kis aproval,nem lenne ott gond.Ha eredmènyt,meg szèp focit akar a nèp,akkor a brazil szuksèges elem.Amugy meg,sztm vagy Cèt vagy Balet passzolná a klub,de mindkettot biztosan nem.
Szal,Lewandowski nèhány embernek megèr 100 milliot,Neymar meg nem èri a dupláját...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 5., péntek 5:56

El Unico írta:Soha nem adnék 190 millót egyetlen játékosért sem. De még 150-et se.

Abból azért elég szépen be lehet vásárolni...

150bol?

Irj mar egy bevasarlolistat 150bol kiket tudnal hozni?:)
Kivancsi vagyok


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég