Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. február 17., szerda 23:06

Ő ma kifejezetten nem akart focizni, de ezt már néhány meccse érezzük rajta

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. február 17., szerda 23:04

Nemtom milett a franciakokkal, de Varanenal is remeg a labda, Benzema sincs a toppon.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. február 17., szerda 22:53

Mik ezek a meccsek?? Mióta kihagyta a ziccerét, azóta kb normális megmozdulása nem volt, azóta lement két és fél meccs... valami borzasztó...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. február 15., hétfő 10:16

Majdnem sikerült.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. február 8., hétfő 15:21

Egy GP storyhoz.

A tegnapi meccsen 1-0-nál az ajtó-ablak helyzete, amikor Ő sem rúgta jól meg a kapus is szépet fogott. Na ott ment mellette Ronaldo... Szerintem az idei szezont leszámítva letette volna neki az eddigi összesben.

Nem zavar igazából, mert így hatékonyabb és vszleg nagyobb hasznunkra válik ez az egész, mint amennyit veszítünk vele.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 8., hétfő 15:09

ziro4vr írta:Mondjuk az az egy szem gólpassz az tényleg elég kevés, persze benne van pl Cé hatékonyságának romlása is, de akkor is, nincs mentség.

Meg feltűnő a bbc mögötti űr, Jamestől főleg, de Iscotol is több gól kéne, azért ez nem a barca féle szerkezet, ahol három ember lő gólt meg asszisztol egymásnak.
Igen, nekem is ez a bajom a csapattal meg Karimmal. Megnéztem most a tabellát, és mocskos kevés a többiek gólja, mondjuk nem tudom, hogy más csapatoknál mi az arány, de nekem ez kevés. Karim egy gólpassza meg karcsú, de ezt már kitárgyaltuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 8., hétfő 15:05

Mondjuk az az egy szem gólpassz az tényleg elég kevés, persze benne van pl Cé hatékonyságának romlása is, de akkor is, nincs mentség.

Meg feltűnő a bbc mögötti űr, Jamestől főleg, de Iscotol is több gól kéne, azért ez nem a barca féle szerkezet, ahol három ember lő gólt meg asszisztol egymásnak.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 8., hétfő 15:00

Benzema meg szerintem mindig is túl volt hype-olva a fórumon, igaz az én véleményem nem mérvadó, mert én ezt mondtam 5 éve is, 3 éve is és most is.
Nem volt.Megosztotta a társadalmat,az igaz,de akik csiptèk,azok is megutottek kritikus hangokat felè,akik nem,ha jol játszott,akkor is megmarták,ha nem lehetett belekotni,akkor hallgattak... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 8., hétfő 12:54

miro írta: Az utóbbi 3-4-5 évben ez rengetegszer előfordult,nem az a játékos aki eldönt egy nehéz szenvedős meccset.
Ezzel szemben idén meg lehetett nézni, mikor kiesett több mint 1 hónapra, nem volt támadójáték egyszerűen.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 8., hétfő 12:53

Aki így vagy ennél jobban finomkodott a labdával, megfelelő volt a fizikuma és gyilkos ösztön volt benne, az legutoljára a 98-as brazil Ronaldo volt.

A Barca ellen meg általában ő része annak a kicsi halmaznak, akik fociznak a pályán és húzzák a csapatot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 8., hétfő 12:52

Ha nem megy a csapatnak akkor 0? Idén pont hogy ő az, aki szállítja a pontot érő vagy első gólokat.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 8., hétfő 12:49

Sunsky írta:Én azt nem értem, hogy ilyen szinten fejben, hogy lehet ennyire gyenge valaki.. nem azért, mert kihagyta a ziccert, az előfordul.... De amit utána művelt... Hát szarja már le, hogy mit gondol Ronaldo.. Hisztizzen csak ha akar, tegnap úgysem tudott mást. Komolyan mondom hánynom kell a viselkedésétől. Zidane helyében lennék megmondanám neki, hogy ezentúl minden csapkodás után jöhet is le a pályáról, aztán majd megtanulja, hogy kell viselkedni.

Benzema meg szerintem mindig is túl volt hype-olva a fórumon, igaz az én véleményem nem mérvadó, mert én ezt mondtam 5 éve is, 3 éve is és most is. Igen, vannak szép összjátékai, de mivel szeret finomkodni a labdával ezért elég sokszor csínybe mennek a passzai vagy épp el sem érnek az emberhez. Nagyon sokszor úgy teszi kapura, hogy csak odaíveli a kapus kezébe. Gyilkos ösztön nincs benne. Szerintem ezt a teljesítményt ilyen középpályával nagyon sokan lehoznák. Persze most kilehet röhögni, ahogy ilyenkor az lenni szokott, de mint mondtam egyéni vélemény...
A probléma szerintem vele is az hogy ha megy a csapatnak akkor megy neki is,ha nem akkor viszont 0.
Az utóbbi 3-4-5 évben ez rengetegszer előfordult,nem az a játékos aki eldönt egy nehéz szenvedős meccset.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 8., hétfő 12:46

Sunsky írta:...
Nincs meg benne a gyilkos ösztön, de akkor egy csatárban sincs ,mert Karim az elmúlt 3-5 éves teljesítményével fixen a top5-ben van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. február 8., hétfő 12:33

Én azt nem értem, hogy ilyen szinten fejben, hogy lehet ennyire gyenge valaki.. nem azért, mert kihagyta a ziccert, az előfordul.... De amit utána művelt... Hát szarja már le, hogy mit gondol Ronaldo.. Hisztizzen csak ha akar, tegnap úgysem tudott mást. Komolyan mondom hánynom kell a viselkedésétől. Zidane helyében lennék megmondanám neki, hogy ezentúl minden csapkodás után jöhet is le a pályáról, aztán majd megtanulja, hogy kell viselkedni.

Benzema meg szerintem mindig is túl volt hype-olva a fórumon, igaz az én véleményem nem mérvadó, mert én ezt mondtam 5 éve is, 3 éve is és most is. Igen, vannak szép összjátékai, de mivel szeret finomkodni a labdával ezért elég sokszor csínybe mennek a passzai vagy épp el sem érnek az emberhez. Nagyon sokszor úgy teszi kapura, hogy csak odaíveli a kapus kezébe. Gyilkos ösztön nincs benne. Szerintem ezt a teljesítményt ilyen középpályával nagyon sokan lehoznák. Persze most kilehet röhögni, ahogy ilyenkor az lenni szokott, de mint mondtam egyéni vélemény...

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2016. február 8., hétfő 10:44

Bár tudnám CR majd' 1 éves mélyrepülésén mit lehet védeni. :lol:
Karim folyamatosan menti a csatárok becsületét idén
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 8., hétfő 9:14

Az komolytalan, hogy ha a támadóink bűn gyengék, akkor mindet el kell adni, de róla annyit sem lehet leírni, hogy gyenge volt.
Mégis írod tegnap óta.
De ha olvastad volna, akkor én is szidtam ezért a tegnapiért és a múltkori meccsért, de gondolom ezeken átsiklottál vagy nem olvastad a Karim fikázás és Cé védés közepette.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 8., hétfő 9:05

Realista24 írta:Azt írod hogy Karim idén gyenge.
Azt írod hogy Karim naggyá tesz minden kapust idén.
Es csodálkozol hogy kapod a kulat?
Erre írom hogy komolytalan.
NEM!
Azt írtam, hogy Karim 5-ből 2 meccsen bűn gyenge volt, habár az 5ösről még be tudta rúgni. Az is igaz, hogy azt is írtam, hogy átalakult a játéka, önzőbb lett (erre megint kaptam az ívet, pedig tényleg sokszor el lő olyat, ami másnak jobb lenne és régebben azt leadta, de ez nem feltétlenül baj). Azt is leírtam, hogy ez a tipikus 9-es pozíció véleményem szerint nem a legjobb a számára, nem ebben a legjobb (ismét nem azt írtam, hogy rossz, csak nem a legjobb). És igen, azt is úgy látom, hogy ha ellövi, akkor sokszor előfordul, hogy szinte feladja a kapusnak (azért idén ha jól emlékszem elég sok gólját beadásból szerezte). Ez utóbbi igaz CR-re is, de ő alapból gyengébb egy ideje, ebben mindenki egyet ért, még ha a mértékben nem is.
És igen, csodálkozom a kula miatt. Nekem meg az komolytalan. Az komolytalan, hogy ha a támadóink bűn gyengék, akkor mindet el kell adni, de róla annyit sem lehet leírni, hogy gyenge volt.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Acewill » 2016. február 8., hétfő 8:30

Az angol kommentátoroknak majdnem orgazmusuk volt mikor róla beszéltek tegnap, pedig tényleg a legrosszabb meccse volt idén, de itt nem számít, hogy ő a leghatékonyabb a ligában góllövésben...
Szinte minden szempontból szintet lépett, harciasság, fejelés, helyzetkihasználás, de tőle soha semmi nem elég, jön egy rosszabb meccs, és már bárki jobb nála, ő meg egy szerencsétlen... minden fekete meg fehér a fociban, úgy ahogy az életben is, nem igaz ?? :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 8., hétfő 7:41

A bajnoksag elejen, meg a felkeszulesi idoszakban megmondtam, h ez a szezon Beznirol fog szolni.

Volt tegnap egy rossz meccse na bumm, de legalabb o Beniteznel is oda tette magat es nem csak Zidane alatt javult fel, mint a tobbi semmire kello.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 8., hétfő 7:07

Erre kell ébrednem...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég