Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. február 9., kedd 12:33

poronty írta:Erről tudnál nekem mesélni egy picit bővebben?
értsd úgy, hogy volt egy olyan csapata, aminek nem voltak égbekiáltó hiányosságai. Manning úgy játszotta le kb az egész karrierjét, hogy se futás nem volt, se futás elleni védekezés. Ez vmi indianapolisi betegség lehet, mert azóta is így van :lol: Ott télleg az volt h vagy megnyeri Manning, vagy bukta az egész.

És az edző ugye. BB hatalmas pluszt ad annak a csapatnak. A legnagyobb erősségük.
VanillaSky írta:Az SB-it kihagytad. Talán ezek a legfontosabb meccsek, gondolom láttad mind a 4et. Milyen volt?
Chicago: Úgy kezdődött a meccs h Devin Hester visszavitte td-ra a kezdőrúgást. Végül behúzták. 1 td 1 int, 25/38, 247 yard esőben. MVP. Nem mondanám rossznak.

New Orleans: Az a bizonyos Onside Kick... ott megtört a csapat. Vesztes meccs. Egyénileg 1 td 1 int, 31/45, 333 yard. Nem rajta múlott.

Seattle: Sztem mindenki látta. Az egész Broncos botrányos volt, mint akik be voltak fosva. Az első snap után meg kész káosz. Csúfos vereség. Elővenni Peytont nevetséges. Erőltetni kellett a dolgokat, futni az eredmény után, de az ellen a védelem ellen, a Denver akkori mentális állapotában esélytelen vállalkozás volt. 1 td 2 int, 34/49, 280 yard. Azért nem vészes.

És ugye a mostani, ahol nem is kértek tőle semmi extrát, mert nem is volt rá szükség. Életében először nem neki kellett megnyernie

egyéb kérdés?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. február 9., kedd 12:03

csak azt felejtik el az emberek, hogy Tomnak egész karrierje alatt egy minden fronton stabil, superbowl alapanyag csapata volt
Erről tudnál nekem mesélni egy picit bővebben?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. február 9., kedd 11:42

Ennyit a PO-ban gyenge Manningről.
Az SB-it kihagytad. Talán ezek a legfontosabb meccsek, gondolom láttad mind a 4et. Milyen volt?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. február 9., kedd 10:47

VanillaSky írta:az alapszakaszban félelmetesen jó, csak amikor nyomás van olyankor a nacin is megjelennek a kondenz csíkok.
ez egy hülyeség, amit szeretnek sokan ráhúzni

sosem volt egy igazán komplett csapata, kivéve a mostanit (bár ez is inkább csak D oldalon volt jó). 2004 óta követem, hidd el tudom mit beszélek. Playoffban már igen nehéz úgy menetelni, h rajtad múlik az egész, oda kell az egész csapat. És azért keverem ide Brady-t, mert mindig vele hasonlítják össze, csak azt felejtik el az emberek, hogy Tomnak egész karrierje alatt egy minden fronton stabil, superbowl alapanyag csapata volt, minden idők legjobb edzőjével, ami hatalmas előny. A másik meg hogy több rájátszás meccse van, és mégis több Int-et dobott, pedig ezt is Manningre szeretik ráhúzni, hogy PO-ban int gyáros. És a ratingja is 0,6 tizeddel jobb csak.
Ennyit a PO-ban gyenge Manningről.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 9., kedd 9:43

Igen, Faragó Ricsi miatt nem szimpatizálok Manninggel. :lol: Ez igen.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. február 8., hétfő 23:51

hehe írta:továbbra sem bírom, folyik a könnyem, szexszimbólum:
http://velvet.hu/gumicukor/2016/02/08/b ... t_galeria/

:lol: :lol: :lol: :lol:
Csak neked. :smile:

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. február 8., hétfő 23:16

András93 írta:Egyébként a Denver tulajának asszonya egészen ijesztő volt hajnalban.
Ezt adom, olyan volt mint valami átoperált travi. :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. február 8., hétfő 23:12

Manning annyira béna a rájátszásban hogy 4 különböző edzővel is SB-t játszott, és két különböző csapattal is sikerült nyernie,
Bradyt nem tudom miért kevered ide, a BB&Patriots tandemnél csak a Steelers/49ers kettőst rühellem jobban, az öreg Manningel meg nincs is gondom, azon kívül, hogy sokan ejakulálnak tőle ha meglátják holott egy országos choker a faszi a rájátszásban. A Bears elleni nem volt kérdés (taps), aztán a Saintsnél már csak pislogott (ment is az int), Hawks ellen Bivalybasznád III tartalékok vs Seattle játék folyt, amolyan vak vezet világtalant denveri oldalon. Végül a magnum opusz betetőzése tegnap, amikor minden idők leggyengébb qb rétingjével nyerte meg, akarom mondani adták oda neki az újabb gyűrűt mert a meccs lényegi kézben tartásához köze nem volt, random 15 másik qb a jelenlegi kezdőkből simán hozta volna ugyanezt. Egyébként biztos arany ember, meg mint mondottam az alapszakaszban félelmetesen jó, csak amikor nyomás van olyankor a nacin is megjelennek a kondenz csíkok.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. február 8., hétfő 22:30

Zsombor írta:
Remy írta:Alapból egy brutál nagy showműsor az egész NFL, szóval ilyen arculásokon, hogy nem gratulált, stb, felesleges fennakadni. Én azon lepődnék meg, ha nem lennének ilyen dolgok. Ez Amerika.
Hát nem tudom. Szerintem úgy tisztességes ha gratulálsz a másik félnek, végeredménytől függetlenül.
Vagy kinyomod a szemét. Embere válogatja. :D

Egyébként a Denver tulajának asszonya egészen ijesztő volt hajnalban. :lol:

Lynch pedig visszavonult.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 8., hétfő 21:17

továbbra sem bírom, folyik a könnyem, szexszimbólum:
http://velvet.hu/gumicukor/2016/02/08/b ... t_galeria/

:lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. február 8., hétfő 21:09

Manning annyira béna a rájátszásban hogy 4 különböző edzővel is SB-t játszott, és két különböző csapattal is sikerült nyernie, a nagy Brady ellen meg 3-1 a mérlege a főcsoport döntőkben (ugye sb-t nem játszhatnak, ugyh ez a legnagyobb meccs amin szembe kerülhettek)

a patkány Manningről meg annyit h nincs játékos aki nagyobb tiszteletnek örvendene, pályán és és azon kívül mutatott viselkedése miatt is.

Dehát ez a generáció Brady seggnyaláson és Faragó Ricsin nőtt fel, aki sosem tartotta olyan nagyra Peytont.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. február 8., hétfő 20:12

Nem azt mondtam, hogy nem illik, hanem azt, hogy nem meglepő, hogy ilyenek vannak Amerikában, azon belül is az NFL-ben.
Eszméletlen ritka a gratuláció elmaradása főleg a kieséses szakban. HCk egymás közt (és általában az ellenfél irányítójával is ejtenek 1-2 szót) és irányítók egymás közt szintén. Ez nem a showműsor része, hanem még a lényegibbé, a sporté.
Ott van pl Sherman, akinek óriási szája van, trashtalk az élete, DE, és itt van a hangsúly:tudja hol és mikor hogyan kell viselkedni,
Azért szerintem más a kettő. Sherman szintén egy kretén, de akkor az amikor kell, tudatosan az. Newton meg ilyen, természetéből fakadóan. Másrészről a védelmébe azért legyen annyi elmondva, hogy a "showt" azt magáért csinálja és nem az ellenfél arcába szokott mászni (mint pl Sherman vagy Talib) Ha hasonlatot kéne keresnem akkor Newton szerintem olyan, mint CR, Guti, Piqué a fociban. Van egy alaptermészete amit nem bír levetkőzni, holott néhány esetben le kéne és akár pozitív, akár negatív kicsengés esetében kordában kéne tudnia (uk) tartani magát.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 8., hétfő 19:52

Kb nem is lenne túl nagy gond a sajtótájékoztatójával (bár ezért alapból is szemöldökráncolás jár), ha nem úgy viselkedne minden meccsen, ahogy:majomkodva, emellett beképzelten, unszimpatikusan és gyerekesen pályán (a "dab"-olás, Supermen, if you dont like this, stop me, stb stb)
Ha a győzelemnél nagy a pofája, és megalázza az ellenfelet, akkor a vereségnél viselje a következményeket.

Ott van pl Sherman, akinek óriási szája van, trashtalk az élete, DE, és itt van a hangsúly:tudja hol és mikor hogyan kell viselkedni, vereségkor is helyén kezelve a szituációt. Ja, és Newton ugye 1/1 is volt, tehát nem azért csinálja, mert úgy érzi, a képébe kell dörgölnie a kétkedőknek, hanem simán egy f.sz.

A másik nagy probléma még ott rejlik, hogy Newton QB, méghozzá franchise, aki egy egész szervezet arca és azt képviseli emiatt. Bármilyen posztú profi játékosnál is kérdéseket vet fel ez viselkedés, de egy ilyen kaliberű irányítók esetén hatványozott megítélés van értelemszerűen és teljesen jogosan, más, szigorúbb szabályok vonatkoznak rájuk.
Egy irányító egyszerűen nem viselkedhet így, ahogy ő, nem hiába kapott annyit a másik hasonló kaliber is:Futball Jancsi.

3 éve is komoly viták folytak a gyerekes viselkedéséről, aztán jöttek a hangok, hogy óóó, de mennyire megváltozott már, és benőtt a feje, ja...itt is van. 27 évesen, gg.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. február 8., hétfő 19:44

ziro4vr írta:Szóval Amerikában nem illik gratulálni, mert az nem show. Remy, te mindig tanítasz valami újat. :lol:
:fpalm: Nem azt mondtam, hogy nem illik, hanem azt, hogy nem meglepő, hogy ilyenek vannak Amerikában, azon belül is az NFL-ben. Arculás megy egész végig, mindenkinek akkora pofája van, mint az egész kontinens. Nyomatják a show-t. Nem gratulál... húha. Máshol is előfordul, egy ekkora shownál meg pláne nagy hírértéke van az egésznek. Egyáltalán nem meglepő eset. Szerintem érthetően írtam amúgy le, mert nem azt írtam, hogy így helyes, hogy nem gratulált... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 8., hétfő 19:39

Szóval Amerikában nem illik gratulálni, mert az nem show. Remy, te mindig tanítasz valami újat. :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 8., hétfő 19:37

Remy írta:Alapból egy brutál nagy showműsor az egész NFL, szóval ilyen arculásokon, hogy nem gratulált, stb, felesleges fennakadni. Én azon lepődnék meg, ha nem lennének ilyen dolgok. Ez Amerika.
Hát nem tudom. Szerintem úgy tisztességes ha gratulálsz a másik félnek, végeredménytől függetlenül.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. február 8., hétfő 19:30

Alapból egy brutál nagy showműsor az egész NFL, szóval ilyen arculásokon, hogy nem gratulált, stb, felesleges fennakadni. Én azon lepődnék meg, ha nem lennének ilyen dolgok. Ez Amerika.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 8., hétfő 19:27

Persze, nem azt mondom, Newton is egy fasz. Nyomja a tipikus fekete majomkodást, amiért megérdemelne 1-2 pofont, de szerintem támadófal ide vagy oda, a szezonban nyújtott teljesítményéért bőven megérdemelte volna a SB-t. Legalábbis Manningnél jobban biztosan.
Manningnek amúgy biztos, hogy gratulált Newton, a többi játékosnál nem tudom megtette-e.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. február 8., hétfő 19:22

Ennek a patkány Manningnek meg nem tudom hogy lehet szurkolni.
Olvasni nem olvastam utána, de mintha Newton is durcizva levonult volna és nem gratulált az ellenfélnek, holott illett volna. A sajtótájékoztatón 100%, hogy felállt és kiment, én kifejezetten élveztem, hogy a nagy pofája meg a supercam az házon kívül volt. :lol: Mondjuk szó se róla a Manning körüli felhajtást is soknak érzem, egy olyan irányítónál aki az alapszakaszban félisten, de a rájátszásban már semmi extra.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 8., hétfő 19:11

Szerintem meg felesleges Newtont ekézni. Tetszik, nem tetszik, a szezon legjobbja volt, egész éves teljesítményt nézve bőven megérdemelte volna a SB-t. Davist is mennyire sajnálom, ő pl teljesen kicsinálta magát.
Ennek a patkány Manningnek meg nem tudom hogy lehet szurkolni.
Nem lehet elvitatni, hogy HoF meg anyám kínja, de egy fgy, stadpadder buzi volt világ életében. Nagy valószínűséggel ha a cseréje játszik, akkor is nyerik a SB-t. Így meg mehet a nagy hollywoodi sztori. Legalább a legszebb NFL-es pillanatom hozzá köthető, mikor egy parádés pick sixet dobott Porternek.


Brees komám megérdemelne egy hasonló védelmet a következő szezonban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég