Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. február 14., vasárnap 5:07

nmate írta:
Marci77 írta:Ez a zsákoló verseny nagyon ott volt. Mondjuk én már korábbi körnél Gordonnak adtam volna,vagy legalább megosztva. Ezt LaVine-on is láttam,ő se érezte ezt így jogosnak.
Shaq egy pöcs volt most.
Mármint miért?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 14., vasárnap 5:05

Marci77 írta:Ez a zsákoló verseny nagyon ott volt. Mondjuk én már korábbi körnél Gordonnak adtam volna,vagy legalább megosztva. Ezt LaVine-on is láttam,ő se érezte ezt így jogosnak.
Shaq egy pöcs volt most.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. február 14., vasárnap 4:57

Ez a zsákoló verseny nagyon ott volt. Mondjuk én már korábbi körnél Gordonnak adtam volna,vagy legalább megosztva. Ezt LaVine-on is láttam,ő se érezte ezt így jogosnak.

Háromponos behúzta Klay,annak örültem,Towns meg a skill-t. Na az meglepett,de ügyes volt. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 11., csütörtök 16:35

Most már tényleg Gasol lesz a legjobb dobó a kezdőben :lol:
Remélem a Detroit beéri őket valahogy.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. február 11., csütörtök 16:30

Buttler 3-4 off, következő 2 meccs sztem így tuti kuka ( cavs,toronto). 27-27 egy Bullstól...NOT ENOUGH!!!

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 11., csütörtök 14:12

Zsombor írta: Itt szó sincs arról, hogy a Dubsnak több pénze lenne, vagy valami más kiváltságokkal rendelkeznének.
Persze, nem is erre gondoltam, csak nagyon nagy a kontraszt a GSW és a többi csapat között, és igazából már tavaly is az volt, ez nekem pedig sok. Egy évnyi dominálás is sok nekem egy major sportban, mert pont az a jellemző ezekre, hogy ilyenek nem nagyon fordulnak elő, pont a salary cap miatt, ezért is bírom.

A GSW-nél ahogy elnéztem valami csillagok együttállása lehetett, hogy ilyen szerződéseket sikerült a tető alá hozni, nem is értem, mintha a játékosok direkt nem akarnának sokat keresni. :lol:
A jövőre beütő +20 millás cap változtatás meg egyenes közröhej, és így nemhogy simán együtt maradhat ez a GSW, hanem még plusz All-Start is adhatnak a csapathoz. Nem tudom, hogy ez csak egy ilyen kirívó alkalom az NBA történetében.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 11., csütörtök 9:43

Jerry West egy zseni
ennyi a lényeg, itt a kell a titok nyitját keresni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. február 11., csütörtök 9:21

Bizony, meg lehet nézni a Bostont is, Keleten a 3-ik helyen állnak, nincsen semmilyen nagy sztárjuk, a Chicago meg tele van ismert nevekkel, és hol tartanak? Sehol sem..., és még lehetne sorolni, ott van pl. a Rockets, csőd..

Más: Az ESPN Top100-as listája így kezdődik: 1. Michael Jordan, 2. Kareem Abdul-Jabbar, 3. LeBron James, 4. Magic Johnson, 5. Wilt Chamberlain. Kínosan röhögökm mást nem tudok mondani...

Úgy mellékesen megnéztem és LeBron a rookie szezonja óta most futja a legrosszabb évét...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 10., szerda 13:21

PEEtör írta: Szomorú, szomorú, szomorú helyzet, hogy itt is ennyire felborult a liga, mint az európai fociban, pedig elvileg itt is van cap.
Nincs ezzel semmi gond, egyszerűen brutál jó rotációt alakítottak ki, kemény munkával. Az a 8 ember Curry, Thompson, Green, Iguodala, Barnes, Rush, Barbosa és Clark. Curryt, Thompsont, Greent és Barnest ők draftolták. Iguodala a GSW-Denver párharc során mondta Curryéknek, hogy hozzájuk megy nyáron, de akkori sapkához mérten korrekt fizut kap. Barbosát Brazíliából kukázták ki. Bárki megtehette volna. Clarkot Denverből kukázták ki, bárki megtehette volna. Rush ugyanez. Bogutot Ellisért szerezték meg ezer éve, akkor döntöttek úgy, hogy Curry mellett teszik le a voksukat. Ezelit szintén ők építették fel. Livingstont is a Netstől hozták el. Itt szó sincs arról, hogy a Dubsnak több pénze lenne, vagy valami más kiváltságokkal rendelkeznének.
Egyszerűen annyi, hogy mostanra érett be a hosszú évek kemény munkája.
Jerry West egy zseni.Lakersnél anno ő draftolta Worthyt, Scottot, AC Greent, elhozta Pat Rileyt edzőnek. Kobe és Shaq is miatta kötöttek ki a csapatnál. Kyle Lowryt is ő fedezte fel. A Dubsnál pedig Thompson, Green, Barnes és Ezeli draftolása is neki köszönhető.
Ennyit tesz, ha normális tulajdonosok vannak, tisztességesen folyik a munka illetve ha a FP nem próbál GM-et játszani(mint LeBron).

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 10., szerda 13:09

borzasztó szar irányba ment el a 2000-es évek aranykorszaka. milyen játékosok voltak akkor?
most kik vannak?
ilyent már olvastam másik topicban is. :mrgreen: :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. február 10., szerda 12:53

PEEtör írta: A GSW meccset nézegettem egy kicsit, és amikor kb a második sor játszott, azon gondolkoztam, hogy ezt a sort egy ligaalja csapatnál akár még kezdőnek is elfogadnák, szemben pl a Cavset hozom fel megint, ahol még a kezdők közül sem ülhetnének le padra máshol, kis (nagy) túlzással.
Zsombor írta:The Warriors have 8 players who are shooting .370 or better from 3 on 50+ attempts. The Heat have 1. And he's out for the year (T. Johnson).
Szomorú, szomorú, szomorú helyzet, hogy itt is ennyire felborult a liga, mint az európai fociban, pedig elvileg itt is van cap.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 10., szerda 10:13

Komment nélkül

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 9., kedd 15:52

The Warriors have 8 players who are shooting .370 or better from 3 on 50+ attempts. The Heat have 1. And he's out for the year (T. Johnson).

Ez elmebeteg. Főleg úgy, hogy az átlagos triplázó 34-35% dob az NBA-ben.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 8., hétfő 21:43

Nyáron Phil papa elhappolja Luke Waltont a Lakers elől, meg jön Conley aztán ott is a PO csapat.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 8., hétfő 21:31

rambis a kipöckölt fisher helyén.
whatever
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 8., hétfő 16:21

Clippers w/ Blake Griffin: 17-13
Clippers w/o Blake Griffin: 17-4
Trade-elniük kéne a boxolót, ha bajnokságot akarnak nyerni, nincs mese.

Más:
akit érdekelnek az ilyen backstage NBA sztorik, azoknak ajánlom Wojnarowski podcast sorozatát, illetve az egyik legintelligensebb játékos, JJ Redick is indított ugyanazon a platformon egy saját podcastet. A múlt héten kezdte, akkor Jared Dudley volt a vendég, most Steve Nash és Jamal Crawford.
katt

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 7., vasárnap 19:23

Curry vs Kawhi
Curry vs Clippers
Ez a legutóbbi is milyen elmebeteg. De jó persze, mondhatom Maravich is milyen elmebeteg volt, de Curry is ott van az elitben.
A jó Drazen meg ha jól tudom elég nagy hatással volt Curry játékára. Egyik Finals meccsen viselt mezét el is küldte a Petrovic múzeumba.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 7., vasárnap 19:10

Hát CP az egyik legjobb védő irányító poszton, és még őt is leültette.
mindig nevetek ezeken, amikor vki ankle breakernek hívja azt, ha a védő simán rálép a támadó lábára és elcsúszik/elesik emiatt....

isiah thomasnak simán volt ilyen labdakezelése, csak rá "rászóltak" (ha érted mire gondolok) anno az első évében, hogy ezt a fejezze be.
aztán iverson óta a széles crossovert is palming violationnek fújják be....

a távoli dobást azt adom, de pl egy larry bird vagy petrovics volt ilyen jó dobó.
persze hogy nem tudják megfogni curryt, mert ligaszinten gyalázatos a védekezés évek óta, mert nem mernek, nem lehet hozzáérni senkihez, annyira elpuhult az egész.
nem azt mondom, hogy mindenkit le kell csapni a gyűrű közelében a picsába, de már durván a ló túloldalára kerültünk....


még annyi, hogy lehet hogy a pistons volt hírhedt a védekezéséről, de akkoriban mindenki úgy védekezett....
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 7., vasárnap 19:05

Persze, de az all-star gála egy fos. 2003-ban volt jó utoljára. :D


Igen, nyilván durva volt a Bad Boys Pistons meg 2000-es évek elején a Detroit-Indiana, de Curry nem csak abból él meg, hogy tud dobni. Olyan labdakezelése van, ami nem sok embernek volt azért a ligában eddig. Hát CP az egyik legjobb védő irányító poszton, és még őt is leültette.
És a sok dobálás meg gyakorlás nagyon kevés ahhoz, hogy valaki megéljen az NBA-ben. Példa rá a sok fehér egyetemista gyerek, csomó Duke-os példának okáért. Jelenleg Nik Stauskas a liga legrosszabb csapatában nem tud alapember lenni, aztán róla vannak fent videók neten, hogy 95/100 triplát bedob meg ilyenek. Ez nagyon összetett dolog azért.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 7., vasárnap 18:59

Szóval szabályosan akkor sem tudták volna megállítani, hiába engedték a keményebb játékot...
nem érted miről beszélek.
egy 90-es évek knicks vagy korábbi pistonsról például.
ahol konkrét verőlegények voltak a csapatokban.
nekem pont az volt a szép az nba-ben, hogy elérhetetlen kategória volt, mert nem csak piszok jól kellett játszani, de a fizikumnak is elképesztőnek kellett lennie. erre jön egy curry, aki a puha szabályok miatt pusztán skillből él meg, és úgy néz ki, mint egy kisbaba, zéró izom, se nem gyors, semmi extra. egy tucat átlagember is el tudja most már hinni, hogy sok gyakorlással és hajigálással bekerülhet az nba-be. ez meg egyszerűen nevetséges.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég