Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. február 13., szombat 21:04

Flash --> Zoom spoiler.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aztán lehet, hogy beteszik Oliver-t Zoomnak. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. február 13., szombat 21:02

torjack írta:
P. Krisz írta:The Flash 2x14 promo
Úgy tűnik kiderül Zoom személyazonossága .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sokáig úgy gondoltam hogy Henry Allen lesz , de látva a legutóbbi epizódot , ez már kizárt . Most már Wally West Earth 2-re tippelek .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam még mindig Henry van az első helyen. Az, hogy a kettes Földön rendben van a család, még nem jelenti feltétlenül azt, hogy ne lehetne rosszfiú. A nyaralás Norával sem kifogás, a kettes Föld leggyorsabb emberének nem jelenthet gondot, meglépni az asszony mellől egy kis balhézásra.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Alternatív képregényekben amik a New Earth-ön játszódnak Barry-nek van egy gonosz ikertestvére , ha Henry helyett ő lenne Zoom , az még nagyobbat ütne .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 13., szombat 20:05

h3x0r írta:You're the Worst fanoknak, meg egyebkent masoknak is, mindenkepp ajanlanam a Casual cimu sorozatot.
Köszi szépen! Lassan bedarálom. :D

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2016. február 13., szombat 17:17

nmate írta:Suits 5x13
Nekem eddig csalódás ez az 5. évad második fele.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugyanazok a körök mennek, most jön Trevor...nagy csavar :kivagyhe:
Az első (10.? 11.?) rész után bizakodó voltam, hogy jó is lehet ez, reméltem, hogy max. 3 rész alatt lerendezik az egészet, de most már tuti, hogy az évad végéig fog húzódni.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. február 13., szombat 17:00

P. Krisz írta:The Flash 2x14 promo
Úgy tűnik kiderül Zoom személyazonossága .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sokáig úgy gondoltam hogy Henry Allen lesz , de látva a legutóbbi epizódot , ez már kizárt . Most már Wally West Earth 2-re tippelek .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam még mindig Henry van az első helyen. Az, hogy a kettes Földön rendben van a család, még nem jelenti feltétlenül azt, hogy ne lehetne rosszfiú. A nyaralás Norával sem kifogás, a kettes Föld leggyorsabb emberének nem jelenthet gondot, meglépni az asszony mellől egy kis balhézásra.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. február 13., szombat 16:14

Dupla D írta:Leftovers első két évad
Nekem tetszett a sorozat, de..
Pont az ilyen véleményeket hiányoltam, mert egy az egybe ugyanazt csinálják, mint anno a Lostnál. Ott mindenki szidta őket, itt meg konkrétan sorozatjunkie-n is csak és kizárólag pozitív véleménybe futottam bele. Kb 100-ból ha 1 negatív volt.

Mégegyszer mondom nekem bejön, bejött anno a Lost is, én elfogadtam, hogy egyiknél sem a misztikumon van a hangsúly, hanem a szereplőkön. Csak nem értem, hogy míg az egyiket épp ezért hányan elkaszálták és évek óta szidják, addig a másik konkrétan tökéletesnek van beállítva ugyanazoknál az embereknél.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. február 13., szombat 16:04

The Flash 2x14 promo
Úgy tűnik kiderül Zoom személyazonossága .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sokáig úgy gondoltam hogy Henry Allen lesz , de látva a legutóbbi epizódot , ez már kizárt . Most már Wally West Earth 2-re tippelek .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. február 13., szombat 12:20

A Terápia c. sorozat nagyon tetszik, részről részre fenn tartja az érdeklődésem. A karakterek érdekesek, összetettek, pont ahogyan az emberi jellem. Für Anikó és Mácsai Pál világszínvonalú alakítást nyújtanak, le a kalappal. Még van kb. 10 részem az első évadból.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 13., szombat 7:27

Norbii írta:Hááát. a flashnek jobban áll minden.
pl:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mielőtt a föld 2be mentek volna Cisco "bepánikolt" és viccesen megjegyezte hogy "18 évesen beijedtem a bungee jumpingtól". Ezen egy picit mosolyogtam, de ha ezt az arrowban nyomta volna falicity akkor kivágtam volna a laptopot az ablakon.

Néha a flash is tud bugyuta lenni a teljesen klisés nyálas családi beszédeivel, de ezen kívül semmi negatívumot nem tudok felhozni. A téma is érdekesebb. Míg a zöld íjászban minden egyes részben elkezdenek kamu drámázni, mindegyik karakter mindenkivel legalább 2x. Mint egy rossz szappanoperában. A legjobban amúgy h3x0r fogalmazta meg az arrow nyomorát.
Kamu dráma itt is ott is megvan, arrow is jó rész volt a történet szempontjából. A többit le kell nyelni meg kizarni, mert amúgy jó sorozat lenne bőven, ha helyén kezeljük, mint képregény adaptáció.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. február 13., szombat 1:32

Leftovers első két évad

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon ambivalens érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban, ami egy részt annak köszönhető, hogy nem teljesen ezt vártam.
Minden epizód újabb kérdéseket adott, de csak nagyon ritkán válaszokat. Konkrétan az élettől elment a kedvem a fehér ruhás köcsögöktől, mire konkrétan kiderült, hogy mit akarnak. Mondjuk számomra még így is hatalmas kérdőjel ez a Bűnös Maradék, mert egyszerűen nem látom a realitást a létezésükre az adott helyzetben, a tetteiket meg végképp nem értem. Rendben van, hogy elkezdenek a világvégében hinni, de szét kell baszni mindenki más életét csak mert nekik így tetszik? Mi hasznuk származik nekik abból, ha mindenki minden egyes percben visszaemlékezik október 14-re? Ez nem reális. A nem beszélést is elmagyarázhatná valaki. Második évadban Patty szintén zavaró tényező volt. Kevin civódása vele nem vitte előrébb a történetet, bár érdekesnek érdekes volt a meghalás-újjáéledés téma.
Az az érzésem, hogy Lindelofék mindenbe bele akarnak nyúlni, és mindenbe bele is nyúlnak, mert rá tudják fogni az irreális dolgokat arra, hogy az egészet körüllengi a misztérium. Vagy akkor teljesen elmehettek volna a misztikusság felé, vagy kevesebb irreális dolgot kellett volna belerakni. Most a kettő között vannak. Túlságosan az egyénekre mentek rá, az érzelmeikre, érzéseikre, a hitükre, a vágyaikra. Valami konkrét hátteret hiányolok kissé.

A negatívumokat félretéve a sorozat mégis zseniális. Művészet. A zene, a képek, a történet... Nagyon profi munka az egész, de főleg a második évad lett igazán jó. Alig várom a 3. évadot.
1. évad 7.5, 2. 9 pont.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. február 12., péntek 7:56

messideco írta:Számos kérdés felmerül bennem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hogy hol van Dzsósznó? :mrgreen:
Merci Zizou!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. február 12., péntek 1:21

GoT promóképek az új évadból

Számos kérdés felmerül bennem. Még 73 nap :ike:
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. február 11., csütörtök 22:58

You're the Worst fanoknak, meg egyebkent masoknak is, mindenkepp ajanlanam a Casual cimu sorozatot.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. február 11., csütörtök 22:19

Orange is the new black nálam nagyon bejött már a 3.evadnál tartok.
Faterom meg a Homeland-et zabálja hallotta valamelyik radióban hogy jó én meg leszedtem neki mondván itt is nagyon dicsértétek...1 nap alatt kivègezte az első evadot amíg pihent (kamionos) :lol:
Szóval köszi az ajánlásokat srácok.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 11., csütörtök 22:04

The 100 S3E2-3

Na, hát ez már jobb volt.. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A második rész annyira nem ütött, meg azon kicsit fogtam a fejem, hogy újabb túlélőcsoportot találtak, de kellenek az új arcok is. Viszont a 3. rész vége nagyon komoly volt! :agree: Felvezették az egész részt, hogy Kane - aki amúgy már egy jóideje a legjobb karakter szerintem - mekkora jó, mekkora király, de jön egy bérgyilkos a tárgyalásra.. Simán azt hittem, hogy majd pont őt fogják megölni, hát nagyon nem. Ütött ez a zárás nekem rendesen, de jó volt így nagyon. Mostmár epekedve várom a folytatást.. :D

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. február 11., csütörtök 19:17

Hááát. a flashnek jobban áll minden.
pl:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mielőtt a föld 2be mentek volna Cisco "bepánikolt" és viccesen megjegyezte hogy "18 évesen beijedtem a bungee jumpingtól". Ezen egy picit mosolyogtam, de ha ezt az arrowban nyomta volna falicity akkor kivágtam volna a laptopot az ablakon.

Néha a flash is tud bugyuta lenni a teljesen klisés nyálas családi beszédeivel, de ezen kívül semmi negatívumot nem tudok felhozni. A téma is érdekesebb. Míg a zöld íjászban minden egyes részben elkezdenek kamu drámázni, mindegyik karakter mindenkivel legalább 2x. Mint egy rossz szappanoperában. A legjobban amúgy h3x0r fogalmazta meg az arrow nyomorát.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. február 11., csütörtök 19:03

Ugyanolyan szemét a Flash is mint az Arrow. Ott is megvannak az idegesítő személyek, még kevesebb, de majd ahogy haladnak előrefele itt is előjönnek majd a nagyobbnál nagyobb ökörségek.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. február 11., csütörtök 18:53

P. Krisz írta: Adom , ellőttek pár elég nagy klisét Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Joe halála , de a vége fasza volt .
Amiért pedig jár a pacsi az az Art Deco használata , az tetszett .
Na az a rész nekem eléggé wtf volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyszer csak felébred és megy a békülés Barryvel majd elkezd búcsúzkodni és kinyiffan. Azért na..hol vannak egyáltalán ilyenkor az orvosok? Ha rossz állapotban lett volna akkor az intenzíven fekszik és egy orvos vagy ápoló teszi a dolgát. A másik amit nem értettem hogy Iris órája bejelzett hogy Barry meta. Amikor pedig az étteremben voltak akkor senkinek se jelzett be..persze amikor a fagyasztós csaj meg a tüzes csávó bent se volt már bejelzett..;D Logikus.
Amúgy egy full átlag rész volt, de bejött. Nem tudom hogy meddig lehet ezt így folytatni. Mármint..nem emlékszem részre mikor unatkoztam volna.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 11., csütörtök 15:17

Suits 5x13
Nekem eddig csalódás ez az 5. évad második fele.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugyanazok a körök mennek, most jön Trevor...nagy csavar :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 11., csütörtök 14:40

HoC se04
https://www.youtube.com/watch?v=NTzycsqxYJ0
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég