Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 18., csütörtök 19:12

Realista24 írta:
ziro4vr írta:106/102 nem gyenge azért, pláne hogy voltak ott komoly keresztlabdák is. Végre felfelé megy az ő formája is, kellett már nagyon.
Középszer. Alibi.
alibiexpress.


amúgy tavaly szar volt már, valszeg elfáradt, de most jól teszi, magabiztos, jól nyomja.
modric viszont nincs ott, ahol volt.
kovacsics kell btw hamesz helyére, tegnap is nyilvánvalóvá vált.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 18., csütörtök 19:09

ziro4vr írta:106/102 nem gyenge azért, pláne hogy voltak ott komoly keresztlabdák is. Végre felfelé megy az ő formája is, kellett már nagyon.
a formaidőzítés gyerekek, a formaidőzítés. :mrgreen:

perez is csak altatott rafával, hogy aztán robbanthasson zizouval. akinek köszönhetően pedig értelemszerűen úgy egyéni, mint csapatszinten is felfelé ível a forma.

#undecima
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 18., csütörtök 17:01

ziro4vr írta:106/102 nem gyenge azért, pláne hogy voltak ott komoly keresztlabdák is. Végre felfelé megy az ő formája is, kellett már nagyon.
Középszer. Alibi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 18., csütörtök 16:24

106/102 nem gyenge azért, pláne hogy voltak ott komoly keresztlabdák is. Végre felfelé megy az ő formája is, kellett már nagyon.
Nem illik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2016. február 18., csütörtök 0:57

Nálam ő a meccs embere. Most nagyon tetszett a játéka, a passzai, a helyezkedése minden egyben volt. Én úgy éreztem, hogy most Modrictól is átvette a karmesteri szerepet. Nagyon kellett az a higgadtság oda, amit bemutatott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 15., hétfő 18:01

astromadridom.hu :Đ :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 15., hétfő 16:45

Nem joslas, hanem velemeny. Ha josolni tudnek nem a focival foglalkoznek :)
Illetve amiota nezem a focit azota nem lattam hasonlot igy erre alapozom. Pedig volt itt egy Figo--Zizu-Guti fele sor is... Persze teny, hogy az a csapat illetve kp sor direktebb jatekot jatszott talan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 14., vasárnap 18:29

Fuentealbilla írta:
Kerlon írta:Elmúlt évek Barcaja mindig jó példa lesz a kozrppalyas problemaitokra. Vagy nektek Vedekezesben komolyabbnak számított az Iniesta - Buszkecc - Xavi 3as?
Pont, h ez a sor soha nem lesz jo pelda... ugyanis meg egy ilyen labdabiztos kp sort akiktol elvenni keptelenseg a labdat nem fog szulni senki a 21. Szazadban... igy teljesen mindegy volt, hogy tudnak e vedekezni vagy sem... na arrol nem is beszelve, hogy ott csapatszinten is jobban utott ez a letamadas dolog
Na. Egy újabb jós a Madridom userei között
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 14., vasárnap 17:09

Fuentealbilla írta:
Kerlon írta:Elmúlt évek Barcaja mindig jó példa lesz a kozrppalyas problemaitokra. Vagy nektek Vedekezesben komolyabbnak számított az Iniesta - Buszkecc - Xavi 3as?
Pont, h ez a sor soha nem lesz jo pelda... ugyanis meg egy ilyen labdabiztos kp sort akiktol elvenni keptelenseg a labdat nem fog szulni senki a 21. Szazadban... igy teljesen mindegy volt, hogy tudnak e vedekezni vagy sem... na arrol nem is beszelve, hogy ott csapatszinten is jobban utott ez a letamadas dolog
Hát pont ez az, csapat szinten kell ezt megoldani, a labdatartással meg semmi baja nem lesz a Toni, Modric-Isco/Kovacic 3-asnak, ha az egész csapat összeszokik egy normális rendszerben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 14., vasárnap 10:19

miro írta:Leírtam már,Én nem veszekedni járok ide. Sokan írtak ellen érvet,de nem úgy ahogy Te.
Bocs a stílusért, csak nálam kiverte a biztosítékot, hogy szerinted Kroos alibizik, meg nem elég amit nyújt.
miro írta:Nem írom le ezeket teljesen még egyszer,ha érdekel úgy is fektetsz bele annyi energiát hogy visszaolvasol mire gondolok..
Nem kell, mert teljesen máshogy látom, mint Te. :) Én Kroos-t nem adnám semmi pénzért, az én csapatomban mindig lenne helye egy ilyen játékosnak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 14., vasárnap 9:07

Kerlon írta:Elmúlt évek Barcaja mindig jó példa lesz a kozrppalyas problemaitokra. Vagy nektek Vedekezesben komolyabbnak számított az Iniesta - Buszkecc - Xavi 3as?
Pont, h ez a sor soha nem lesz jo pelda... ugyanis meg egy ilyen labdabiztos kp sort akiktol elvenni keptelenseg a labdat nem fog szulni senki a 21. Szazadban... igy teljesen mindegy volt, hogy tudnak e vedekezni vagy sem... na arrol nem is beszelve, hogy ott csapatszinten is jobban utott ez a letamadas dolog

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 14., vasárnap 7:29

Toni Kroos vs. Bilbao:

• 94 Touches
• 1 Goal
• 69/76 Passes
• 90.8% Pass Accuracy
• 4 Interceptions
• 2 Tackles

Van aki tanítja a focit, van aki meg mindig csak tanulja. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 13., szombat 7:32

Elmúlt évek Barcaja mindig jó példa lesz a kozrppalyas problemaitokra. Vagy nektek Vedekezesben komolyabbnak számított az Iniesta - Buszkecc - Xavi 3as?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 12., péntek 15:41

M1Ö írta:
Stílusra, posztra mindenre sokkal inkább Modric, mint Kroos. :) Igaz, nem lép fel annyit, mint Modric, meg talán nem is cselez annyit. Talán jobban védekezik Kroos-nál, de egyet értek palesszal, én sem tenném be közvetlen a védelem elé. Kroos helyet per pill senkit nem tudok elképzelni a csapatban. Főleg olyat nem akit miro írt, aki rombol, meg fel le pörög.
Pesze hogy Modric inkább. A PSG-be is ott van mellette Motta.
M1Ö írta:

Beléd áltam, mert megint előjött egy pont, amire már reagálnom kellett, mert húzod le Kroos teljesítményét, miközben nem látod a fától az erdőt....
Leírtam már,Én nem veszekedni járok ide. Sokan írtak ellen érvet,de nem úgy ahogy Te.
Kroos teljesítményét meg lehúzom,de engem nem zavar ha Ő marad itt,írtam erre is hogy szerintem mi lenne a jó megoldás.
Meglehet nézni hogy milyen csapatok ellen estünk ki az utóbbi években.
Juve,Dortmund,de az Atletico ellen se megy.
Mindegyik melós,a mi balettosaink meg nem bírják felvenni velük a versenyt.Egy csapat bírja a világon legyűrni az összes csapatot a saját játékával,az pedig a Barca. De reálisan nézve nem vagyunk említhetők egy helyen velük,mint ahogy más se.
Ez van az idegenbeli meccseken is. Nem írom le ezeket teljesen még egyszer,ha érdekel úgy is fektetsz bele annyi energiát hogy visszaolvasol mire gondolok..
wxyz írta:
Erre a válaszra vártam.
Xabi a Bayern egyik leggyengébb pontja. Azzal, hogy ezt írtad teljesen komolytalanná váltak a Kroos kritikáid
Itt meg kicsit elkanyarodtunk..Kiéleződött Xabira az egész.
A leggyengébb pontjával még akár egyet is értek,de nekem nem ez a mondandóm lényege.
Hanem hogy megvan ott is az a játékos,akinek olyan a feladatköre ami nálunk nincs,vagy nem alkalmas játékos van ott.
Az hogy Xabi szar vagy nem,már más kérdés.

Viszont Kovacic nyilatkozta már hogy a védelem előtt szeret játszani,ha jól emlékszem..(?)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 12., péntek 14:14

CS0ki írta:
Lassúnak lassú Kroos, de nem tudok jobb embert elképzelni arra a posztra. Verratti-t, de Ő is inkább Modric poszt, mint ahogy Gündogan is
Veratti nem jobban Modric poszt...bár itt eleve minimáklis dolgokról beszélünk, inkább mondjuk szerepet a taktikában. Abban sokkal inkább játsza a PSG-be azt a szerepet, amit nálunk Kroos tőlt be. De igazából mindkettőjüknél hátrébb játszik, ammikor láttam meccsüket, nem nagyon merészkedett az ellenfél 16-osa közelében. Ami benne nagyon megvan, és Kroosból egy kicsit én is hiányolom, az az áldozatkészség. Tényleg csúszik-mászik, és abszolút az az első nála, hogy megvédje a saját kapuját. Emellett persze remek labdatartó, kcsiitben nagyon ügyes. Speciel szerintem jobban illene hpzzánk, mint Kroos, de nem létszükség a csere. De ha simán választhatnánk a kettő közül, én Veratti mellett döntenék. A sok hasonló játékos közül, akik emlegetve vannak, ő a leginkább védekezés központú.

kroos-tól többet vártam leigazolásakor, nálam nem tudja hozni azt a magas szintet. Nem rossz persze, de én azt hittem többet profitálunk az érkezéséből.
Stílusra, posztra mindenre sokkal inkább Modric, mint Kroos. :) Igaz, nem lép fel annyit, mint Modric, meg talán nem is cselez annyit. Talán jobban védekezik Kroos-nál, de egyet értek palesszal, én sem tenném be közvetlen a védelem elé. Kroos helyet per pill senkit nem tudok elképzelni a csapatban. Főleg olyat nem akit miro írt, aki rombol, meg fel le pörög.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 12., péntek 14:03

Lassúnak lassú Kroos, de nem tudok jobb embert elképzelni arra a posztra. Verratti-t, de Ő is inkább Modric poszt, mint ahogy Gündogan is
Veratti nem jobban Modric poszt...bár itt eleve minimáklis dolgokról beszélünk, inkább mondjuk szerepet a taktikában. Abban sokkal inkább játsza a PSG-be azt a szerepet, amit nálunk Kroos tőlt be. De igazából mindkettőjüknél hátrébb játszik, ammikor láttam meccsüket, nem nagyon merészkedett az ellenfél 16-osa közelében. Ami benne nagyon megvan, és Kroosból egy kicsit én is hiányolom, az az áldozatkészség. Tényleg csúszik-mászik, és abszolút az az első nála, hogy megvédje a saját kapuját. Emellett persze remek labdatartó, kcsiitben nagyon ügyes. Speciel szerintem jobban illene hpzzánk, mint Kroos, de nem létszükség a csere. De ha simán választhatnánk a kettő közül, én Veratti mellett döntenék. A sok hasonló játékos közül, akik emlegetve vannak, ő a leginkább védekezés központú.

kroos-tól többet vártam leigazolásakor, nálam nem tudja hozni azt a magas szintet. Nem rossz persze, de én azt hittem többet profitálunk az érkezéséből.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 12., péntek 13:58

Ahhoz hogy végre már az életben egyszer a mi akaratunk érvényesüljön, mi kényszerítsük bele az ellent egy másfajta játékba, ahhoz a labda itt kell hogy legyen. Ahhoz, hogy itt legyen, labdabiztos játékosok kellenek a középpályára, pontosan ezért játszik Kroos is. Ennyi lenne a lényeg.

Lehet itt Casemirozni, meg rombolózni, de egyrészt ez a fajta aspektus önmagában kevés egy játékostól manapság, sokoldalúbbnak kell lennie, másrészt meg az olyan taktikába való, mint a Benítez féle. Láttuk, milyen jól játszott akkoriban Casemiro, mert tényleg olyan helyzetekre való, de szart nem érünk vele, ha nekünk kell bekkelni mindenki ellen.

A mi szisztémánk nem azon alapszik, hogy üldözzük a labdát, hanem hogy a labda nálunk legyen.

Az, hogy a védekezésben nincs meg a kellő stabilitás, az nem Kroos jelenlétére vezethető vissza. Továbbra is tartom, hogy legtöbbször Isco és CR a ludas. Isco elszántságával nincs semmi probléma, de egyszerűen nem érzi, hogy hová kell visszazárnia, milyen területet vegyen fel. CR meg meg sem próbálja legtöbbször. És mivel így valakinek mindig arrafelé kell tolódnia, meg is van a baj.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 12., péntek 13:50

miro írta:
M1Ö írta:
Nem nézed szar játékosnak, csak szerinted alibizik.... :coffee: Nem látod át, hogy mennyire fontos a csapatnak... Bezzeg Casemiro, mert Ő rombol... :roll:
Mar megint belem kotsz,de hulyeseggel.. Olvastad Casemiro nevet?
A bernabeuba penge,osztogat. Idegenben meg uton van es leszedik a vert ivott jatekosok.
Szar a kozeppalya,es nem modrictol,iscoba mar bele lehet kotni.
Illetve rombolozhatsz nekem,de a barcelonan kivul minden egyes csapatban van egy olyan jatekos aki melos. A barcahoz a mi csapatvedekezesunk meg 10 eve elmarad,illetve hozzateszem,nem tudjuk ugy tartani a labdat es nem tudunk akkora nyomast helyezni az ellenfelre mint Ok szoval nem gondolom hogy az a kovetendo pelda,mivel a barca is akkor van szarba ha ki tudjak ellenuk hozni a labdat..
Szepen mutat a 96%os passzmutato,meg a bernabeuba meg hasznos is,de idegenben szart nem erunk vele. Faj nem faj,attol meg rohangalas van. En nem az otthoni meccsek alapjan itelkezem,mert nem az az igazi eromero. Ambar a PSG ellen ugyanugy nem volt otthon se kp..

Beléd áltam, mert megint előjött egy pont, amire már reagálnom kellett, mert húzod le Kroos teljesítményét, miközben nem látod a fától az erdőt.... Azért hoztam fel Casemiro nevét, mert mindig Őt hoztad fel, hogy Kroos helyére Ő kell, mert rombol, meg pörög a pályán.

A másik meg amire már reagált a kolléga. Xabi már az utolsó évében is kevés volt védekezésben, 2 meccsre kapta össze magát klasszis szintre, a Bayern elleni BL párharcra! De azon kívül meg emlékszek, hogy mindenki szidta, hogy mennyire kevés már és úgy igazából senki nem sírta vissza. Én sem, pedig nagy kedvenc. És ja, mára már a Bayern egyik gyenge pontja, minden Bayernes átkozza a napot amikor Pep oda vitte.

Lassúnak lassú Kroos, de nem tudok jobb embert elképzelni arra a posztra. Verratti-t, de Ő is inkább Modric poszt, mint ahogy Gündogan is. Ki lenne jó neked? Itt van talán a világ legjobbja azon a poszton, de le van húzva és bedobnátok a helyére egy rombolót... A rendeszert kéne rendbe tenni és nem lenne semmi gond. Meg olyan embereket előre, akik felállt védelem ellen, kis területen jók és nem fordítva. Mert amíg ilyen stílusú lesz a k.pálya (és remélhetőleg még sok 10 évig ez a felfogás marad) addig elöl kéne változtatni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. február 12., péntek 13:31

miro írta:
Xabi-Thiago párosnál ki a melós?
Xabi mi ha nem az? Összeszedi az egész kp-t. Irányít,ütközik,megnyeri a párharcokat,azt csinálj amit itt. Más kérdés hogy szerintem is lassult.
Erre a válaszra vártam.
Xabi a Bayern egyik leggyengébb pontja. Azzal, hogy ezt írtad teljesen komolytalanná váltak a Kroos kritikáid

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 11., csütörtök 23:00

numberone1 írta:Ez a Casemiro jobban vedekezik Verattinal, ez meg mar teljesen komolytalan.
Ezt mondjuk nem értem, hogy miért akkora hülyeség. A brazil nagyobb nála, robosztusabb, sokkal keményebben lép oda.A taktikai fegyelmezettségük - vagy hogy mondják - nem tudom összehasonlítani, mert ehhez nem értek, de "egyénileg" a brazil nem védekezik rosszabbul semmivel. Sőt, statok szerint még valamivel talán jobb is teszi a dolgát. Persze ezek csak számok, nem ez határoz meg egy játékost, de azt azért mutatja, hogy Verratti nem páratlan ebben azért - még ha lelkesebb is az átlagnál.

Szinte minden másban az olasz köröket ver rá, de rombolásból Casemiro jelest érdemel. Marco meg akármekkora munkás is, bőven nem egy fal, egy jobb fizikumú játékos általában elég könnyen rázza le magáról. Úgyhogy annak ellenére, hogy Kroosnál valóban valamivel jobban védekezik, a problémáitokat nem tudná ő sem orvosolni, max kicsit javítani rajta. De az meg bőven nem lenne elég.. Ha meg a csapatvédekezést is javítanátok, akkor már Kroosnak is simán lehetne helye. Szerintem.
numberone1 írta:Kroos nem fogja kisegiteni a ket szelso vedot, ahogy anno Xabi tette...foleg Marci helyen.
Erre kéne a két másik középpályás és a szélsők is. Nálunk legalábbis ez vált be, pedig Alves és Alba is szeretnek elől kalandozni. Mondjuk az is igaz, hogy Busi sokszor visszalép a 2 középső védő közé, és Kroos ezt nemigen teszi meg, de a PSG-nél védekezéskor nekem úgy tűnt, hogy inkább Motta teszi ezt meg, nem Verratti.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég