Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 15., hétfő 18:16

madridronie írta:
A csatárkérdés számomra nem kérdés,nekem jó ez a Benzema-Morata duo,egyenlőre,aztán télen lehet hozni valakit,ha bohém franszia barátunk nem jól muzsikál...
Szerintem elég egyértelmű; ha Pipita lép, akkor Suárez vagy valaki, de jön a helyére! :hmmm: Egyébként Karim ismét megcsinálta azt a fogyi kúrát Meranoban, mint 2 évvel ezelőtt; remélhetőleg hasonló eredménnyel, mert akkor nagy gond nem lehet! B-)
Nekem annyira nem egyértelmű Tomi,de legyen úgy.Persze most dobtak ki 40 milliot egy nem épp világsztárért,másik negyvenet nemtom kipengetnek e dr Lecterért...
De ahogy Pulci mondja,Zidane meg Ance mester majd tudja hogy legyen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 18:13

Valakinek amúgy működik a link? Mármint mutat is valamit? Mert nálam nem nagyon mutat semmit :'(

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 15., hétfő 18:07

Szerintem 2 csatár nagyon kevés főleg úgy, hogy egyik még teljesen tapasztalatlan persze bízunk benn, hogy Benz visszanyeri top formáját de vele meg Moratával nekivágni szezonnak enyhén szólva is veszélyes.
Továbbra se tudjuk mi lesz Pipitával ha sikerül eladni akkor mindenképp kell a helyére hozni valakit és olyat kéne aki egy magasabb szintet képvisel de ezt rábízom a Carlo-Zizou párosra :D

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 15., hétfő 18:06

A csatárkérdés számomra nem kérdés,nekem jó ez a Benzema-Morata duo,egyenlőre,aztán télen lehet hozni valakit,ha bohém franszia barátunk nem jól muzsikál...
Szerintem elég egyértelmű; ha Pipita lép, akkor Suárez vagy valaki, de jön a helyére! :hmmm: Egyébként Karim ismét megcsinálta azt a fogyi kúrát Meranoban, mint 2 évvel ezelőtt; remélhetőleg hasonló eredménnyel, mert akkor nagy gond nem lehet! B-)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 15., hétfő 18:10-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 15., hétfő 18:00

Morata szerintem kevés lesz idén, és ha Benzema nem lesz formában, akkor szarban vagyunk. Megint. Télen nem fog jönni top csatár, max ilyen kiegészítő, mint Adebayor volt, nem tudom miért számítanak sokan erre. Addig játszhatnak BL-ben is, akkor meg nincs is már értelme igazolni. Meg télen amúgy sem szoktak nagy igazolások jönni.
Édesdrágajó Lajosom,ha marad a pool-ba akkor ő nem lesz BL résztvevő... :D akkor őt el lehet hozni.De ahogy hírlik,Mou nagyon kerülgeti... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
angusY
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 9:08
Kedvenc csapatod: :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: angusY » 2013. július 15., hétfő 16:35

A csatárkérdés számomra nem kérdés,nekem jó ez a Benzema-Morata duo,egyenlőre,aztán télen lehet hozni valakit,ha bohém franszia barátunk nem jól muzsikál...
Morata szerintem kevés lesz idén, és ha Benzema nem lesz formában, akkor szarban vagyunk. Megint. Télen nem fog jönni top csatár, max ilyen kiegészítő, mint Adebayor volt, nem tudom miért számítanak sokan erre. Addig játszhatnak BL-ben is, akkor meg nincs is már értelme igazolni. Meg télen amúgy sem szoktak nagy igazolások jönni.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 15., hétfő 16:15

Szerintem Denis biztosan nem lesz az első keret tagja idén. Arra posztra amin ő játszik eleve nincs hely és sokat kéne padozzon ami neki elég nagy buktató lenne. Egy Leverkusenbe viszont elküldeném.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 15:53

Gabo írta:Kimaradt a "nem" szócska. Bocs.
Najó, megyek vissza aludni, ez nem az én napom. :lol:
Jó neked... Én melóban vagyok csak szakad az eső mint az állat és ilyenkor tudok gépezni :D ... Közbe nézegettem a Marca-t és már filóznak, hogy Ancelotti milyen piramist rakna össze itt, ha azt szeretne persze :roll:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 15., hétfő 15:40

Kimaradt a "nem" szócska. Bocs.
Najó, megyek vissza aludni, ez nem az én napom. :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 15:34

Gabo írta:Minek hozni valakit, ha elmegy Albiol? Középre ott lesz Ramos,Varane,Pepe,Nacho szélre meg Marcelo és Coentrao.
Ha Coentrao megy el, akkor kell valaki, de még akkor sem szükséges.
Géci írta:de akkor Coentraot nem kéne eladni VAGY akkor hozni kell 1 fiatal padozót, de van 1 olyan érzésem, hogy Coentraot nem fogják elengedni és beszélnek a buksijával
Ugyan ezt mondtam én is, hogy csak akkor kell hozni valakit, ha Coentrao megy és eddig szinte biztos volt a nyilatkozatokból, hogy ő megy és nem Albiol. Akkor viszont beszélni kell Coentraoval, hogy maradjon vagy, ha ő is megy hozni valakit :coffee:

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 15., hétfő 15:33

A Napoli olasz bajnoki gólkirálya követi korábbi csapattársát, Ezequiel Lavezzit a PSG-hez, ám minden idők egyik legnagyobb igazolása keretében teszi, hiszen a hírek szerint 63-64 millió euró körüli összegért adja el csapata. :D

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 15., hétfő 15:21

Minek hozni valakit, ha elmegy Albiol? Középre ott lesz Ramos,Varane,Pepe,Nacho szélre meg Marcelo és Coentrao.
Ha Coentrao megy el, akkor kell valaki, de még akkor sem szükséges.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 15., hétfő 15:18

Továbbá Kakát kéne végre valahára eltakarítani, de elég álszent, ha azt hiszi ha marad ott lehet a VB-n. Dinho hamarabb lesz ott, amikor otthon nagyszerűen megy neki a játék. Vagy a nagy fizu vagy a VB. Szerintem a focisták 99%-a utóbbit választaná. 
Igazolhatna bárhova,nem hiszem hogy olyan szintet tudna hozni játékban,hogy Scolari számítana rá.Ezt Kaká tudja a legjobban,hogy az ilyen nyilatkozat csak süket duma...de valamit mondani kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 15:13

czier írta:A Corriere dello Sport szerint a Napoli hamarosan lezarhatja Albiol szerzodteteset, akiert 10 millio eurot fizetnenek.

Nacho is le tudja hozni amit Albiol, es jelenleg nem is er tobbet 10 millional...Egesz jo uzlet lenne.
Hát én viszonylag meg voltam vele elégedve mint beugró nem volt vészes, de akkor Coentraot nem kéne eladni VAGY akkor hozni kell 1 fiatal padozót, de van 1 olyan érzésem, hogy Coentraot nem fogják elengedni és beszélnek a buksijával :D ... Viszont akkor a Cavani ügyet én is jól olvastam ma, hogy már orvosin van és így nagy rá a sansz, hogy leteszik a lóvét Higuért, mert lesz miből :roll: ... 50 millát adnak 3 játékosért... Azért a Napolinak nem 1 rossz üzlet lenne SZERINTEM :agree:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 15., hétfő 15:08

czier írta:A Corriere dello Sport szerint a Napoli hamarosan lezarhatja Albiol szerzodteteset, akiert 10 millio eurot fizetnenek. Nacho is le tudja hozni amit Albiol, es jelenleg nem is ér többet 10 milliónál...Egesz jo uzlet lenne.
Tavaly simán eladtam volna. De így hogy Carvalho elment, megtartanám 4.nek. Bár ennél jobb, mert sok más csapatban is kezdő lehetne. Valencia is vitte volna, de nincsen rá pénzük. Nacho meg bár a Castillában belső védő volt (mivel a két szélen megvolt mindenki), de a felnőtteknél nem játszott még ott belül. De megléphető lenne ez is.
Balon Marci-Coe, középen a 4es, jobbon meg Arbe-Carvajal. Kelleni fog a portugál a balosra.

Viszont ha választani kellene, akkor Albiolt adnám el és Coentraot tartanám meg.

Továbbá Kakát kéne végre valahára eltakarítani, de elég álszent, ha azt hiszi ha marad ott lehet a VB-n. Dinho hamarabb lesz ott, amikor otthon nagyszerűen megy neki a játék. Vagy a nagy fizu vagy a VB. Szerintem a focisták 99%-a utóbbit választaná.

Coentraot viszont mindenképpen megtartanám. Monaco most vitte el Abidalt a balosra, Psg-ben van egy Maxwell, Chelseaben A.Cole és egy fiatal angol, MU és City felejtős, T'hamben is vannak elegen, Benfica meg nagy visszalépés lenne neki (különben sem hiszem, hogy komoly lett volna az a megkeresés).
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: czier » 2013. július 15., hétfő 14:48

A Corriere dello Sport szerint a Napoli hamarosan lezarhatja Albiol szerzodteteset, akiert 10 millio eurot fizetnenek.

Nacho is le tudja hozni amit Albiol, es jelenleg nem is er tobbet 10 millional...Egesz jo uzlet lenne.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 15., hétfő 14:22

Gerr90 írta:
Galacticos írta:ancelotti azzal a feltétellel jött el a psg-től hogy idén nem vesz onnan senkit. szóval rosszul érzed ibrát.
Szerintem ez a feltétel kacsa.
Errôl megjelent pár cikk, na bumm. Ibráról is megjelent pár.
Akkor felvetôdik a kérdés, honnan tudjuk melyik igaz. Melyiknek lehet inkább hinni?! Legalább akkora esély van egyikre, mint a másikra. Részemrôl semmit nem zárok ki és semmit nem fogadok el megkérdôjelezhetetlenül igaznak, csak azért mert leírva látom a közismerten hazug és szenzációhajhász médiában.
Arról már több cikk is megjelent, hogy idén nem igazolunk a PSG-ből, meg hogy megnemtámadási szerződést írtunk alá.
Az Ibrahimovicról szóló cikkek meg tudtommal mind arról szólnak, hogy Ibra akar váltani. Nem a PSG akarja eladni, vagy a Real megvenni. A kettő nem ugyanaz. :)
miró írta:akkor verratti miért nyilatkozta le 25x hogy nem tudja h mi lesz a jövőjével,és hogy lehet ide igazol.. :roll:
Olyat is nyilatkozott (ha minden igaz), hogy a jövője nem függ Ancelottitól. Meg hogy maradna a PSG-ben. :roll:

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. július 15., hétfő 14:18

Ti milyen igazolásokra számítotok még?
Szerintem nagyon esélyes h Balet elhozzuk még idén...valahogy ezt érzem.
A Kaká, Higuain, Coentrao hármasból eladunk 2 játékost és lesz egy 25 fős keretünk.
Most így érzem...aztán majd meglátjuk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 15., hétfő 14:03

miró írta:akkor verratti miért nyilatkozta le 25x hogy nem tudja h mi lesz a jövőjével,és hogy lehet ide igazol..
linkeld már be azt a nyilatkozatot ahol verratti azt mondja hogy lehet hogy ide igazol. :)

persze hogy nem tudja hogy mi lesz a jövőjével mert keres bl negyeddöntős csapat kezdőtagjaként 800ezer eurot/év.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 15., hétfő 14:01

thiago pedig ebben a szezonban már 23 lesz, ANNYIRA már nem fiatal, ha a MAI focit nézzük, és szétnézünk a 21-23 éves korosztályban, hogy ki,hol,merrre milyen szerepet is tölt be egy-egy nagy csapatban ennyi idősen.
Na kiváncsi vagyok hogy férnek majd meg Zlatannal...meg Blanc is lehet gondba,mer az egyik ugye került 63-ba,tehát illene kezdetni,a másik keres 14-et,úgyhogy azt is...
Attól félek hogy a svédet a végén még tényleg ideeszi a fene,de mondjuk alligha bírnánk szuflával a fizetését(jó,tudom,azt mondta kevesebbért is jönne,akkor nem 14 lenne hanem 10... :roll: )pláne hogy Illaraert most adtunk ki közel 40-et...

Egyébként meg tényleg kezdünk összeállni,csak nekem mégis ilyen magyar népmese feelingem van,olyan hoztam is meg nem is...egyrészt,elférne még egy amolyan robotfajta a kp-ra,gondolok itt Kondogbiara,hisz más nem nagyon lenne....aztán a sok fiatal,az is talány,hogy hogyan állnak majd össze...tudom,idén nem várok sokat,persze,nekem ugyan van türelmem de a vezetőségnek,socioknak,pláne az ultraknak lesz e...márha gyengébben adják elő,mint ahogy az elvárható...
A csatárkérdés számomra nem kérdés,nekem jó ez a Benzema-Morata duo,egyenlőre,aztán télen lehet hozni valakit,ha bohém franszia barátunk nem jól muzsikál...aztán ugye ott van még Jesé,aki játszott hamiscentert,de ugye Mou kijelentette,hogy nála ilyen poszt nincs,akkor rakta ki Toril szélre...tehát akár ő is bevethető centernek.Na majd meglátjuk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 112 regisztrált és 0 vendég