Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 23:23

AMYF írta:
Géci írta:miró most ezzel a hozzáállással jövőre Lopes,Varane,Ramos,Modric,CR ötösön kivül mindenkit el kéne adni... :roll:
Lopez. Bocs, de a kedvenc csapatod játékosait illik jól leírni. Sok-sok Cassillast is láttam már korábban.

Ha jön csatár akkor viszont valaki a támadószekcióból menni fog, mert egy hely kelleni fog neki.

Nem fog már jönni senki sem, inkább elmenni kéne 1-2 játékosnak, h legyen elég üres hely a fiataloknak.
Van, hogy s-el írom van, hogy z-vel, de igazad van... Viszont Casillas nevét tuti nem írtam sz :cens: rul sose :D . Egy időbe Callejón nevével küzdöttem azt tudom :mrgreen:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 15., hétfő 23:00

oroszisti írta:Én sosem bírtam Benzemát, nálam már akkor elvágtak magát , mikor őt hoztuk 35M-ért , Villa helyett :x Azóta csak az igazamat bizonyítja , hogy nincs itt helye. A tavalyi szezonjától mindenki hasra esett és semmi extrát nem mutatott. Most tényleg van esély rá , hogy összekapja magát, a stílus váltás és Zidane miatt. De erre nem szabad alapozni , ha lehozza ugyanazt , mint az eddig években akkor semmivel nem leszünk előrébb. Mióta itt van szerintem csak visszafelé fejlődött. Belassult , ügyetlen , szerintem a két kezemen megtudnám számolni ,hogy hány 1v1-et nyert :hmmm: Ha jönne Ibra annak is örülnék ,de Suareznek még jobban. Mind kettő hatalmas előrelépés lenne .

Egyetértek mindenben. Én sem bírom Benzemát,szerintem semmilyen kirívó képessége nincsen,azonkívűl,hogy sétálgat.
Lehet,hogy itt sokan megfognak kövezni érte,de én Higuaín-t jobb csatárnak tartom nála(igen,még akkor is ha szedett-vedett volt az előző két szezonja).Nekem ő fog a legjobban hiányozni,ha esetleg elmegy,de ezzel valószínűleg egyedül maradok.Ettől eltekintve,Suáreznek örülnék jobban ha jönne,a támadó részleg minden pontján bevethető,jó az 1v1-ben,gyors,robbanékony és ha kell "oda tud harapni" :mrgreen:

Zlatan felett meg szerintem lassan eljár az idő,hihetetlen,hogy a technikai adottságai ennyire elkoptak. Jó pár meccsen láttam játszani,és hát korántsem győzött meg,hogy itt neki helye lenne,függetlenül attól,hogy ennyi gólt lő,és főleg Ronaldo mellett. 2 dudás 1 csárda. Ha Messi mellett nem ment,akkor CR mellett sem fog.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 15., hétfő 22:59

Géci írta:miró most ezzel a hozzáállással jövőre Lopes,Varane,Ramos,Modric,CR ötösön kivül mindenkit el kéne adni... :roll:
Lopez. Bocs, de a kedvenc csapatod játékosait illik jól leírni. Sok-sok Cassillast is láttam már korábban.

Ha jön csatár akkor viszont valaki a támadószekcióból menni fog, mert egy hely kelleni fog neki.

Nem fog már jönni senki sem, inkább elmenni kéne 1-2 játékosnak, h legyen elég üres hely a fiataloknak.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 15., hétfő 22:54

oroszisti írta: Belassult , ügyetlen , szerintem a két kezemen megtudnám számolni ,hogy hány 1v1-et nyert :hmmm: Ha jönne Ibra annak is örülnék ,de Suareznek még jobban. Mind kettő hatalmas előrelépés lenne .
Én is bírom a franciát, de Suarez nagyon jól jönne, egyszerűen kell az az állandó gólveszély, agresszió, meg egyátalán rúgótt gól mennyiség. A kreatív szekció rendben lesz, de nem szabad hagyni, hogy CR-re háruljon minden teher.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 22:47

oroszisti írta: Mióta itt van szerintem csak visszafelé fejlődött.
Ma olvastam valahol, hogy diétát irtak elő neki :D

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 15., hétfő 22:39

Én sosem bírtam Benzemát, nálam már akkor elvágtak magát , mikor őt hoztuk 35M-ért , Villa helyett :x Azóta csak az igazamat bizonyítja , hogy nincs itt helye. A tavalyi szezonjától mindenki hasra esett és semmi extrát nem mutatott. Most tényleg van esély rá , hogy összekapja magát, a stílus váltás és Zidane miatt. De erre nem szabad alapozni , ha lehozza ugyanazt , mint az eddig években akkor semmivel nem leszünk előrébb. Mióta itt van szerintem csak visszafelé fejlődött. Belassult , ügyetlen , szerintem a két kezemen megtudnám számolni ,hogy hány 1v1-et nyert :hmmm: Ha jönne Ibra annak is örülnék ,de Suareznek még jobban. Mind kettő hatalmas előrelépés lenne .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 22:35

miró most ezzel a hozzáállással jövőre Lopes,Varane,Ramos,Modric,CR ötösön kivül mindenkit el kéne adni... :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 15., hétfő 22:32

miró írta:morata ezzel az u20-as taknyos kupával itt második számú csatár lett,
Jegyezzétek már meg, hogy Morata az U21-es EB-n volt, míg Jesé az U20-as VB-n.

A kettő nem ugyan az. Szinte minden nap rosszul írja le valaki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 22:31

kodo írta:amugy ezzel csak egyetértesz velem abban, hogy kell Cristiano mellé egy másik stabil, gólerős támadó.
Persze, de jelenleg szerintem simán benne van az, hogy Benzema lehoz 1 akkora szezont, hogy csak pislogunk, de az is benne van, hogy végül Jesé berobban a nagyoknál. A következő szezon amolyan épitkezés lesz, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet behúzni kupát vagy kupákat, de mint ahogy most maga az új vezetőség összerázódik, úgy a csapat is, mert teljesen más focit fogunk elvileg látni idén. Ez látszik már most az edzés munkákon, persze ez 1 olyan dolog, hogy nem láttam, hogy mit csináltak Josénál és most is csak 1 perces vidit láttam, de abban már ment a labdajáratás, de gondolom ez még a szokatás, de biztos avgyok benne, hogy idán szebb focit látunk. A lényeg, hogy lehet, hogy sokat nyernénk most 1 topp csatárral, de az is lehet, hogy a mostani keretből Benzema is hoz 1 isten császár szezont és még Jesében is benne van, hogy alkot valamit. Én szivesebben robbantanék jövőre 1 nagy névvel és nyitnám ki a tárcát mint, hogy most rizikózzak. Nem szabad elfeledni, hogy jövőre VB és ott néha nyakon lehet csipni igen igen jó játékosokat :hmmm:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 15., hétfő 22:28

morata ezzel az u20-as taknyos kupával itt második számú csatár lett,de nálunk tavaly callejon szintet hozott le MAXIMUM,ezt mindenki elfelejti..
benzema meg.... :lol:
kell csatár,és kész.
amugy ezzel csak egyetértesz velem abban, hogy kell Cristiano mellé egy másik stabil, gólerős támadó.
pontosan,aki leköti a védőket,és tud meccset eldönteni ronaldoval.
erre benzema alkalmatlan,de totyogásra és minden másra ott van.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 15., hétfő 22:13

Csak októberben leszünk okosabbak, hogy mi hogy műküdik, mikor már több mint egy hónapja fog menni a bajnokság. Addig nem fogjuk tudni, hogy az új igazolások hogy válnak be, Benzinek kell a csere, vagy Morata mit tud.
Még várjunk addig, szerintem ez igy már jó a csapat ahogy vam.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 15., hétfő 21:54

Géci írta:
kodo írta: ha esetleg a bl negyeddöntő 88.percében a két fiatal közül döntő helyzetben az egyik esetleg ziccerben kiugrik és agyonrúgja a kapust.
Ezzel idén sem volt baj :roll:

hallod, gondoltam hogy ezt emeled ki. egy részt akartam kitörölni az egészből, és az ez lett volna, de mégis hagytam. :mrgreen: :lol:


amugy ezzel csak egyetértesz velem abban, hogy kell Cristiano mellé egy másik stabil, gólerős támadó.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 21:51

kodo írta: ha esetleg a bl negyeddöntő 88.percében a két fiatal közül döntő helyzetben az egyik esetleg ziccerben kiugrik és agyonrúgja a kapust.
Ezzel idén sem volt baj :roll:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 15., hétfő 21:35

a csatárposztról beszéltél, hogy elnéznél egy fiatalabb srácot.
nézzük, hogy állunk: van egy Benzemánk akinek a teljesítménye igencsak ingadozó. szeretem a srácot meg minden, de nem lehet jelenleg azt mondani rá, hogy na igen ő majd beveri minden helyzetét. ott van Morata aki számomra igen csak sovány, oké szép amit az u21 eb-n összehozott, de benne sose éreztem azt hogy ő lesz a Real kíméletlen befejezője a következő években, itt hagyni padozni 3. számúnak meg egy rossz döntés lenne a pályafutása és a fejlődése szempontjából is. Jesét még betudjuk dobni a jelenlegi keretből oda, de vele kapcsolatban még semmilyen hivatalos megerősítés nem érkezett, hogy marad-e vagy mi lesz. Higuainról nem is szólok egy szót se, jót tenne neki egy környezetváltás, remélem lép. ha marad se vagyunk semmivel beljebb.

megtarthatjuk a Benzema, Morata, Jesé hármast. nekimehetünk így is a szezonnak, de akkor nem kell csodálkozni, ha esetleg a bl negyeddöntő 88.percében a két fiatal közül döntő helyzetben az egyik esetleg ziccerben kiugrik és agyonrúgja a kapust. lehet kicsit túlfilóztam, az a lényeg, hogy egy higgadt, jó befejezőt szívesen látnék a csapatban. mert a támadószekcióból, csak CR-t érzem vérszomjasnak, olyannak aki minden erejével gólra tör. mert láthattuk hogy egy nem elég a bl győzelemhez. egy rutinosabb csatár elférne(Ibra, mondjuk nem hiszem hogy van rá reális esély),de azzal is nyugodtabb lennék, ha jönne Bale (emberi áron!), ketten Cristianoval megoldanák a kulcsfontosságú helyzeteket. és akkor a fent említett 3 arc is maradhatna(főleg Jesé a szélen is bevethető, ahogy néztem).

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 21:18

kodo írta:egy ilyen fiatal csapatban, mint ami itt alakul a rutin is rengeteget fog számítani. nem lehet mindent a csikókra bízni, esetleg azon bukni-e vagy sem, hogy megremeg-e a lába.
Én erre 1db nevet kapásból be tudok neked dobni és az nem más mint a Dortmund... Tavaly sehol nem voltak a BL-ben mert annyira tele volt csikókkal, hogy nagyon. Nálunk azért vannak korosabb játékosok akik magabiztosabbá tehetik a fiatalokat, de szerintem az ilyen Isco, Illarramendi, Carvajal, Jesé szintű játékosok nem remegnek meg már, ha hozzá kerül a labda. Nálam talán Moratta az akit 1 kicsit tényleg elküldenék talán a Bundesligába, hogy legyen szivósabb meg rutinosabb, ha meg válik belőle is valaki akkor meg vissza kell majd szépen venni mint ahogy Carvajalt, de tény, hogy Morata még elég izgulós fajta :kivagyhe: ... Az én gondolkozásom alapján azért nem hoznék csatárt MERT

-Tegyük fel lesérül Benzema vagy eltiltás stb. Beteszik Jesét, ha meg nem elég jó akkor végső esetbe bedobják CR-t és Isco megy balszél, de balosra még akár DM is mehet mert elvégre az az eredeti posztja... Tudom, hogy CR-nek lendület kell stb, de igy is lenne annyi területe amennyi kell, főleg akkor, ha már más felfogás lesz és nem azon megy el a meccs mert leszedik CR-t a palyáról 5-en a többiek meg böték :kivagyhe: ... Mind1 fölös ezen agyalni majd a Zizu és Ancelotti megoldja amit meg kell... :shifty:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 15., hétfő 21:14

schranzer írta:Ezekebol kifolyólag Carlo 3 belso kozeppályással számol,
nagyon remélem. Én bizok az öregben, tudja mit csinál. Még 1 hónap és rajtol a bajnokság, várom már.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 15., hétfő 21:12

Emlékszem, hogy volt valami az aranylabda idején, viszont azokat a híreszteléseket Ibra (vagy az ügynöke) rögtön cáfolta. Az egyetlen dolog az volt, hogy egy interjúban megkérdezték tőle, hogy Messi vagy Ronaldo (nem emlékszem hol játszott akkor) és ott azt mondta, hogy Messi, mert ő sokkal természetesebb neki, míg Ronaldo inkább gépies. De ez sem egy olyan durva elszólás, ami megakadályozná a madriba szerződését. Elég ha csak Isco hajdani(? :mrgreen: ) antimadridizmusára gondolunk.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 15., hétfő 21:08

A mai edzés után a Marca a taktikárol:
http://www.marca.com/2013/07/15/en/foot ... 11420.html

Carlo az 1 csatáros játékban a 4-3-2-1 formációt, a 2 csatáros játékban a 4-3-1-2 formációt probalgatta. Ezekebol kifolyólag Carlo 3 belso kozeppályással számol, mindkét esetben (gondolom Modric, Illarra, Xabi/Khedira). Lehet mégis a diamond taktika lesz a befutó (gondolok itt a 2 csatáros formációra)? :P
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 15., hétfő 21:03

Géci írta: de igazat megvalva többe néznék 1 bizonyitani vágyó küzdő fiatalt cserének mint 1 öreg rókát
egy ilyen fiatal csapatban, mint ami itt alakul a rutin is rengeteget fog számítani. nem lehet mindent a csikókra bízni, esetleg azon bukni-e vagy sem, hogy megremeg-e a lába.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. július 15., hétfő 21:00

AMYF írta:Viszont én el tudom képzelni, hogy Ibra marad, és Cavanival alkotnak majd egy brutális csatárpárost, egy masszív középpályával megoldható a dolog.
Pláne,hogy Cavani a védekezőbb csatárfajtából van,láthattuk a konf kupán is,ahol jobbhátvédet játszott a Brazilok ellen :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég