Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 18., csütörtök 1:09

Most Erik ment, a többit is olvasom majd otthon. A gólja amúgy Parades volt, de amit (előtte)utána művelt....vicc. Nála nagyobb csak James meg Karim volt, de a ker szelsovedo sem panaszkodhat....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 18., csütörtök 0:33

Csőlátás lvl. infinity.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. február 18., csütörtök 0:30

Úgy látom aki nem csak CR-t fikázni jár ide, az már CRfanclub tag. Nagyon menő lett most egyes játékosokat lehúzni, mindegy hogy éppen mit csináltak a pályán, míg ha valaki más játszik kifejezetten gyengén hetek óta és megemlíti valaki, kapásból megkapja hogy ebből bizony ban lesz.

3-3 név:
Ronaldo, James, Kroos

Benzema, Isco, Marcelo

Mindenki döntse el melyik hármax melyik csoportba tartozik, és utána gondolkozzon el hogy miért... Mert én speciel mind a 6 játékost szeretem, nagyon is. De az egyiket csak szidni lehet hogy hátbaveregessenek, a másik kritizálásáért meg vihetem ki az ellenőrzőt...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 18., csütörtök 0:18

Erik: én önként kérem azt a két hetet, nem kell fosni. De nem izgat, mert akinek szólna, úgy se olvassa most, vagy csak nem fogja fel, szóval felesleges ez az egész. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 18., csütörtök 0:14

kiserik írta:Nem minden Rólad szól, vedd már észre!. Pontosan M1Ö írására reagáltam, mire Te elküldtél a picsába, úri emberhez méltón, majd most még jól le is gerinctelenezel (személyeskedés?, provokáció? kiveri a biztosítékot? )
Utólag is megy a jó kis álszenteskedés, de még ezen kívül is kimaradt egy kommented. :lol: Nem másolod büszkén látom, félted a bőrödet.
Ha meg nekem címzel valamit, gondolom rólam szól és nem a Kovács Pistáról. De persze én vagyok a hiú.

Na, de ez már tényleg átment személyeskedésbe, pedig csak egy kritikát fogalmaztam meg CR játékra az első 45 perc alapján.

Jutalma: halálbüntetés.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 18., csütörtök 0:10

nmate írta:
kiserik írta:"Most nem azért, mert kedvencem, de komolyan... Mi a gond ma vele? Komolyan kérdem, nem kötözködve. Mert szerintem CR meg James a kevés ma, de Iscot hozod fel."
Kár, hogy ilyet nem írtam :lol:

Iscot folyamatosan lemarad, ha támad az ellenfél.
Cé meg csak dobálja magát, szokásos flop. Na, majd tiziből :Đ :Đ


A pontosság kedvéért, ezt írtam először. Aztán, hogy amikor fikázom gólt lő. Majd még mindig érkezett a provokáció.

De hát gerinctelen ferdítés az megy ahogy látom.
Nem minden Rólad szól, vedd már észre!. Pontosan M1Ö írására reagáltam, mire Te elküldtél a picsába, úri emberhez méltón, majd most még jól le is gerinctelenezel (személyeskedés?, provokáció? kiveri a biztosítékot? :hmmm: )

ziro: ha leírom a neveket, akkor megyek 2 hétre az tuti (lehet így is :D ), de egyszerűen vissza kell olvasni. Elszórakoztunk már néhány meccs óta ezzel a témával, mindenki tudja, hogy miről van szó.

Szerintem az első félidőben is próbálkozott, volt több csele, fel is rúgták párszor, mint a bolondgombát, kevergetett Marceloval is közösen, míg a másik 2 támadónk gyakorlatilag labdába sem ért, vagy ha igen, azt is rosszul. Egy felállt védelemmel szemben egyedül azért már nem elég jó, mert már abból kivénhedt. Én így láttam. Nem azt mondom, hogy a legjobbunk volt (csak a legjobb támadónk), de nem is a legrosszabb. Tudom, hogy ez nem objektív tény, ha tetszik, ha nem, de én ezt láttam, ezt vallom.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. február 18., csütörtök 0:09

Totál érthető ziro. Az a baj, hogy mindenki máshonnan nézi a dolgokat és mindenkinek megvan a maga igaza, amihez ragaszkodik, emiatt nem egy kulturált vita alakul ki belőle, hanem egy "te hülyeséget beszélsz, mert ez így van és kész vita".

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 18., csütörtök 0:07

ziro4vr írta:A baj az arányokkal van. Előző meccsen írtam, hogy végre első gólt szerzett, ezaz, szép. Ma is Máté írta, hogy a gólja után jó volt. Érdekel valakit? Reagált valaki? Senki. Bezzeg ha azt írjuk, hogy gyenge, nem szerez pontot érő találatot, akkor rögtön beleköt valaki. És hiába jön érvekkel az ember, az ellen nem tudsz mit csinálni ha beírják hány gólja van, hány gólt lőtt eddig összesen, hányszoros aranylabdás. Ez egy fekete lyuk vitakultúra szempontjából, mindig ugyan oda lyukadunk ki. Nekem ebből van elegem.
Tökéletes megfogalmazás, bár nem biztos, hogy eljut az illetékesek agyáig. Hogy direkt, vagy sem, azt nem tudom. De irreleváns.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 18., csütörtök 0:06

numberone1 írta:Mert qrva gyenge volt. Nem volt jobb, mint a 3 tamado.
Mikor írtam főleg CR (a góljáig, csak, hogy tiszta legyen :mrgreen: ) James, meg talán Benzema is jóval gyengébben játszott nála. Ezért lepődtem meg, hogy miért megint Ő van elővéve, hogy kevés.
numberone1 írta:Csak tobbet adott el mint az adidas.
Akkor holnap visszanézem, mert nekem nem rémlik, hogy pontatlan lett volna.
numberone1 írta:En birom, de nagyon vissza esett a teljesitmenye.
Ez tiszta. Én sem vagyok vele megelégedve, mert több Ő ennél. Csak na... Kicsit bökte a csőröm, mert a mai meccsét inkább átlagosnak nevezném és nem gyengének. Hamarabb vennék elő mást, mint őt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 18., csütörtök 0:02

A baj az arányokkal van. Előző meccsen írtam, hogy végre első gólt szerzett, ezaz, szép. Ma is Máté írta, hogy a gólja után jó volt. Érdekel valakit? Reagált valaki? Senki. Bezzeg ha azt írjuk, hogy gyenge, nem szerez pontot érő találatot, akkor rögtön beleköt valaki. És hiába jön érvekkel az ember, az ellen nem tudsz mit csinálni ha beírják hány gólja van, hány gólt lőtt eddig összesen, hányszoros aranylabdás. Ez egy fekete lyuk vitakultúra szempontjából, mindig ugyan oda lyukadunk ki. Nekem ebből van elegem.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 18., csütörtök 0:00

Csak én érzem azt, hogy kiserik kolléga bevette a "provokációs" tablettáit?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 17., szerda 23:57

M1Ö írta:
E felett ráadásul még el is siklottam... :mrgreen: CR gólja kb a semmiből jött, előtte szenvedett James-szel együtt. Ezért írtam, hogy miért pont Isco van felhozva, hogy gyengén játszik?
Mert qrva gyenge volt. Nem volt jobb, mint a 3 tamado.
nem vesztett labdát,
Csak tobbet adott el mint az adidas. En birom, de nagyon vissza esett a teljesitmenye.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. február 17., szerda 23:57

Most már értem! :mrgreen:

Jól sejtetem, akkor hogy az baszta ki igazából a biztosítékot, hogy nemigazán játszott jól, majd ahogy lőtt egy gólt rögtön megjelent a CRFanClub (ha már van AntiCRClub is) és inkább arra vagytok érzékenyebbek talán a kelleténél.
Egyébként nemakarok provokálni senkit ziro, le is írtam külön, csak télleg nem értettem, hogy miért van ez az egész a két oldaltól, de nagyjából mostmár helyzetben vagyok. :D

edit.: Egyébként nem vagyok CR fan és nem táplálok semmiféle kultuszt, de nem is utálom zsigerből.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2016. február 17., szerda 23:59-kor.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 17., szerda 23:53

kiserik írta:"Meg CR, mint leggyengébb ma. Jó vicc. :D"
E felett ráadásul még el is siklottam... :mrgreen: CR gólja kb a semmiből jött, előtte szenvedett James-szel együtt. Ezért írtam, hogy miért pont Isco van felhozva, hogy gyengén játszik?
Kár, hogy ilyet nem írtam :lol:
Az én voltam. Arra reagáltam ezzel, hogy valaki írta, hogy Isco gyenge.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 17., szerda 23:53

A történelem összes nagy diktátora ebben a tudatban feküdt le minden egyes nap.

Nehogy magadra vedd, csak mondom, ez a fajta megközelítés nem eredményezi az objektív igazság tudatát. :lol:

Semmi bajom nincs veled, azokkal van bajom, és én nevén nevezem mert nagyon frankó vagyok, pl Remy vagy ezen az oldalon te vagy Santi, akik burkoltan, általánosítva provokálnak, abban a tudatban, hogy a negatív megnyilvánulást érvek és értelem nélküli szidalomnak, a mindenen túlmutató kultuszt pedig követni való magatartásmintának tekintitek.

Miért lenne kevesebb a mi álláspontunk, főleg, hogy 90%-ban érvekkel járnak együtt. Míg a másik oldalon legtöbbször csak lefitymáló szmájlival és provokálással. Sosem zárkóztam el a kultúrált vitától, kivéve amikor anno hamesz benyögött egy olyan első mondatot a témában, ami után helyben kettéfejeltem a monitort a primitivitásától.

A józan ész halálának tartom ezt a topikot.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 17., szerda 23:52

Santi írta:Beállt védelem ellen kell Benzema is meg Marcelo vagy Isco, ketten-hárman sokszor megtudják csinálni kicsiben, viszont ma ez hármas nagyon gyenge volt, sokkal gyengébb, mint CR, én bennük látnám a hibát.
Ezt kivételesen adom. :mrgreen: Benzemát, IScot rossz volt nézni. Roncit meg úgy érzem kitárgyaltuk.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 17., szerda 23:50

kiserik írta:"Most nem azért, mert kedvencem, de komolyan... Mi a gond ma vele? Komolyan kérdem, nem kötözködve. Mert szerintem CR meg James a kevés ma, de Iscot hozod fel."
Kár, hogy ilyet nem írtam :lol:

Iscot folyamatosan lemarad, ha támad az ellenfél.
Cé meg csak dobálja magát, szokásos flop. Na, majd tiziből :Đ :Đ


A pontosság kedvéért, ezt írtam először. Aztán, hogy amikor fikázom gólt lő. Majd még mindig érkezett a provokáció.

De hát gerinctelen ferdítés az megy ahogy látom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2016. február 17., szerda 23:52-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 17., szerda 23:49

Santi írta:Én senkivel nem akarok kötözködni, csak azt nem értem, hogy a mai meccs után, ahol lőtt egy szép gólt, amivel megszereztük a vezetést, miért azt kell nézni a hatereknek, hogy előtte nem játszott jól? Ő volt a döntő, nagyon kellett az a gól, onnantól teljesen feljavult és vele együtt a csapat támadójátéka is, de azzal foglalkoztok, hogy előtte szar volt, meg hogy nem lőtt gólt ősszel a nagyok ellen. És ugyanennek a hozzáállásnak az inverz verzióját sem értem, aki most egekig dícséri és bejön a meccs után a CR haterek arcába vigyorogni.
Ma azt kell mondani döntő szerepe volt, majd az atleti meccs után megint előlehet venni, ha elbujik.
Azért kell nézni, mert sajnos ez lassan már tendencia nála. Lő egy(vagy több) gólt, aztán utána meg semmi. Meg hát azért a góljáig ő se volt olyan jó. Engem igazából akkor baszott fel, amikor a félidő végéhez közeledett és indították, elrontotta a passzt, majd kint állt az oldalvonalnál és állt mint fasz a lakodalomba. Legalább futott volna a labdáért egy darabig.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. február 17., szerda 23:48

Hát, ha szerinted Cé nem volt a gólig szar, akkor tényleg mehet a fifa. :lol:
Meg azért ott van a Milan meg a Dortmund is, ahogy látom.
Szép álmokat!

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 17., szerda 23:45

ziro4vr írta:Máté nem objektívan értékelt? Olvasd vissza. Erre az ő véleménye lett lefikázva és jött kiserik provokációja.
"Most nem azért, mert kedvencem, de komolyan... Mi a gond ma vele? Komolyan kérdem, nem kötözködve. Mert szerintem CR meg James a kevés ma, de Iscot hozod fel."

Erre reagálva írtam:

"Meg CR, mint leggyengébb ma. Jó vicc. :D"

Máté: Ha szerinted a gólig nem volt szar, akkor menj szépen fifázni a picsába." objektív vélemény :salute:

Aztán:

"Ajánlom az AntiCRclubnak, hogy vegye le a szemellenzőt és nézze vissza a meccseinket Zidane kinevezése óta. Egyértelmű CR fejlődése. Nem azt mondom, hogy világlegjobbja, meg MOM, de simán látható a javulás a játékában (ez sajnos fordítottan arányos Karim formájával :-( ). Persze nehéz elvonatkoztatni a Benitez érától, akkor ugyanis tényleg lópikula volt az emberünk, de érdemes megpróbálni. Élvezhetőbbek lesznek a meccsek.
Az a boszorkányüldözés meg, ami folyik vele szembe már nevetséges. Állítom, van olyan, aki jobban gyűlöli, mint a Barcából bárkit. Azért ő még mindig a Real Madrid játékosa, így próbáljunk meg hinni benne, hogy hátha hasznára lesz még a csapatnak (ahogyan ma is az volt)."


Ezek után még megkaptam, hogy korlátolt vagyok, és hogy más véleménye objektív tény, ha tetszik, ha nem. Azt hiszem én nem állítottam olyat (és ha jól láttam más se), hogy CR milyen fergeteges formában van, hogy ennyire jól játszik, csak bassza a csőröm, mikor Ti, általam AntiCRclub-nak hívott emberkék (had ne soroljam, mindenki tudja, hogy kikről van szó) igazságtalanul fikáztok olyan játékost, aki nem szolgált rá az utóbbi pár meccsen, mert Ti eldöntöttétek, hogy az úgy van, ha tetszik, ha nem. Az is elgondolkodtató, hogy Karim topikja miért nem pörög annyira a most már sajnos rendre minősíthetetlen produkciói után, mint a CR-é régebben. :hmmm:
Én a Real Madridnak drukkolok, nem játékosoknak. Persze, az ember egy idő után szimpatizál játékosokkal és ennek az ellenkezője is előfordulhat. Hál Istennek, a mai csapatban egyedül Danilo az, akivel nem szimpatizálok, mert csak hátráltatja a csapatot.
Én itt most ezt befejeztem és abban a tudatban fekszem le aludni, hogy vannak rajtam kívül olyanok, akik hasonlóan látják a dolgokat. Jó éjszakát!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég