Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 16., kedd 15:17

A legjobbnak sosem lehet senkit kijelnteni, mert mindig voltak/lesznek olyanok, akik szerint más a legjobb, lásd Khan-Smeichel(rem. jól írom a nevét), Casi-Buffon-VdSaar.....
Nyilván annál a hsz-nál a kommentelő a szakmára gondolt,hogy ő szerintük ki a világon a legjobb,és akkor valóban a Buffon-Casillas kapus duó volt a szakma szerint a világ legjobbja.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 16., kedd 15:09

morientes írta:leírják.Esküszöm,ha egy brazil vagy argentin gyerek lett volna gólkirály egy Uvalahanyas világversenyen,ő lenne a következő Ronaldo vagy Maradona...
Nem kellene másik válogatottban játszania, elég lenne, ha a barca utánpótlás nevelésében pallérozódna, jöttek volna az Eb után a kommentek, hogy jobb ha ki se állunk majd a Neymar-U21 EB gólkirály- Messi támadótrió ellen :lol:
ericco írta:Ez így is volt hosszú éveken át, de legjobbnak egyértelműen kijelenteni sosem lehetett
A legjobbnak sosem lehet senkit kijelnteni, mert mindig voltak/lesznek olyanok, akik szerint más a legjobb, lásd Khan-Smeichel(rem. jól írom a nevét), Casi-Buffon-VdSaar.....

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 16., kedd 15:01

Érdekes, hogy fél éves(!) teljesítménye után a Sevilla kispadjáról(!) visszavett kapus, akiről korábbi edzője is azt nyilatkozta, hogy nem is tudta, hogy ilyen jól is tud játszani, már jobb kapus mint Casillas.
Nem már, jelenleg. Ezért írtam, hogy mostanra. Különbség. Annak a híve vagyok, hogy majd az előszezon során meglátjuk, melyikük hoz megbízhatóbb teljesítményt.
Ebben a fél évben López jobban védett mint Casillas az azt megelőző másfélben. Ez a mondat így igaz, nem úgy, hogy jobb lett.
És ez a legtöbb edzőnél ok arra, hogy egyből Lopez legyen a kezdő kapus, mégis egy rakás kérdés merül fel. Ha Casillas nem Casillas lenne, fel sem merülne senkiben sem a kezdőbe rakás lehetősége.
Toky írta:Az előszezon során majd kiderül ki fog védeni, és milyen formában lesznek. De azért ne mondjunk már butaságokat.
Szerintem sokszor ti képzeltek bele butaságokat más szavaiba. Lopez magabiztosabb az íveléseknél, kirúgásai jobbak, Iker pedig a többi dologban annyival nem jobb, ha jobb egyáltalán. Ezért írtam, hogy mostanra összességében jobb kapus lett Lopez, de sehol sem említettem, hogy ez így is marad. Remélem, most már világos.
Ha a legjobb kapus a kérdés akkor mindig is Iker vagy Buffon volt a válasz.
Max a médiában. És jó régen. Iker csak szerintünk volt a legjobb, de ez köszönhető az általános Madrid utálatnak is. A szakemberek véleménye változott évről évre. Pl. Neuert sokan már a Schalkeban jobbnak tartották Ikernél.
De itt én tévedtem, mert a hsz-ben, amire válaszoltam, úgy volt említve, mint az egyik legjobb kapus. Ez így is volt hosszú éveken át, de legjobbnak egyértelműen kijelenteni sosem lehetett (talán 2008 környékén, akkor viszont klubszinten nem ért el annyit). Buffon, VdS minimum kb. egy szinten voltak vele.
Toky írta:Nekem csak Ramos rémlik. Vagy Ő VB-n lett az?
VB-n lett az. Tavaly Arbeloa lett a torna jobbhátvédje, Ramos már középen játszott Puyol helyett.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 16., kedd 14:56

S bár az eszem nekem is azt súgja, jelenleg, h Lopez, de valami más miatt, és kezdetben Casillas mellett raknám le a voksom, ennyit megérdemel, hogy meg tudja mutatni mit is tud még igazán, aztán ha már tényleg nem képes hozni a tőle elvárt szintet, akkor ott lesz az ideje a váltásnak.
Nyugodt lehetsz,ha a két játékos közel azonos formába lesz,akkor Casillas véd majd.Ès ha nem csinál valami észveszejtő baromságot,marad is kezdő.Azért írtam már többször,hogy jobban tenné ha elfogadna valami jó zsíros ajánlatot,aztán menne.Mert itt nem fog sok sót megenni...

Kával kapcsolatban,annyira tudtam hogy Ancelotti számítani fog rá...de hogy bebizonyítsa hogy ő még mindig a régi Kaká,arra nem látok semmi esélyt...
Raul Albiolért az a 12 millio gyönyörű összeg,bár persze itt is Világ-és Európa bajnokról beszélünk... :mrgreen:
És visszatérve még egy pár szóval Moratara...én se gondolom hogy ő lesz a következő Raul,még azt sem hogy alap lesz a csapatba...de sokan nagyon leírják.Esküszöm,ha egy brazil vagy argentin gyerek lett volna gólkirály egy Uvalahanyas világversenyen,ő lenne a következő Ronaldo vagy Maradona... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 14:44

Mennyire tudtam, hogy jönni fognak az ilyen kommentek. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 14:37

Csabi írta:http://www.marca.com/2013/07/16/en/foot ... 64179.html

első rossz pont, carlo....
Attól, hogy a padon ül nem lesz kárára a csapatnak. Gyengébb meccseken meg lehet játszatni, hogy mindenki boldog legyen :roll: ... Most ez a cikk nem azt jelenti, hogy kezdő lesz, mert ilyen keret mellet semmi esélye, hogy kezdő legyen :coffee:


Toky írta:Érdekes, hogy fél éves(!) teljesítménye után a Sevilla kispadjáról(!) visszavett kapus, akiről korábbi edzője is azt nyilatkozta, hogy nem is tudta, hogy ilyen jól is tud játszani, már jobb kapus mint Casillas. Erre én meg azt tudom mondani, hogy Lassnak, Sneijdernek is volt fél-1 jó szezonja aztán koppanás lett. Casillas Mourinho második évétől kezdett el teljesítményben romlani (nem 3-4 éve, mint azt írta valaki). Ebben a fél évben López jobban védett mint Casillas az azt megelőző másfélben. Ez a mondat így igaz, nem úgy, hogy jobb lett.

Igen ez így szebb megfogalmazás! Amúgy én ebben a vén rókában is bízok ilyen téren aki most a kapus edző lett, mert ez az ürge elvileg kapus edzők közül a legnagyobb B-) ! Bíztos vagyok benne, hogy gatyába rázza Ikert :shifty: . A kupába meg védhet López és mindenki boldog :)

CS0ki írta:Albiolért meg nem rossz ár a 12 millió, neki is jót tesz a váltás, mindenki jól jár.

Szerintem se, de nem adtam volna el, mert elég jól tűrte a padot és ettől független voltak jó meccsei a szezon végén :kivagyhe:
Viszont , ha megy Albiol, Coentraot nem kéne eladni vagy akkor nézni kell valami jó alternatívát :hmmm:
niden6 írta:Ha jól emlékszem Benítez azt mondta, hogy nem fognak top csatárt igazolni Cavani helyére.
Akkor most nem értem mi a bajod!? Morata-ért nem is tettek ajánlatot... :mrgreen:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. július 16., kedd 14:34

niden6 írta:Ha jól emlékszem Benítez azt mondta, hogy nem fognak top csatárt igazolni Cavani helyére.
Akkor Higuain-t akarják? :mrgreen:
Amúgy szerintem is maradni fog, Arsenal elviszi Suarezt :(

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 16., kedd 14:30

Azért érdeklődnek Higuaín után. :mrgreen:

Amúgy sajnos a nyakunkon fog maradni...

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 14:26

Ha jól emlékszem Benítez azt mondta, hogy nem fognak top csatárt igazolni Cavani helyére.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 16., kedd 14:24

Real Madrid have rejected a bid of €7 million from Tottenham for full-back Fabio Coentrao. The Portuguese is believed to be considering leaving the Santiago Bernabeu this summer but Spurs have seen they first figure refused. (Cadena SER)

Viccesek ezek a londoniak, ha ez igaz. :D :D :D
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 16., kedd 14:22

http://www.marca.com/2013/07/16/en/foot ... 64179.html

első rossz pont, carlo....
Lesz még neki pár. :) De egyébként várható volt, hogy látatlanban nem fogja kidobni Kakát. Igazából abban sem nagyon hiszek, hogy ki lehet egyáltalán...De szerintem jogos, hogy látni akarja saját szemével, hogy megy neki. Mégis csak alatta lett aranylabdás játékos, nyilván az emlékek szebbek, mint a valóság. Ha 2-3 hét edzés után hozza azt, amit itt nyomott az elmúlt x évben, akkor majd lehet közli vele, hogy sokra ne számítson, és akkor talán Kaká is lépni akar.

Albiolért meg nem rossz ár a 12 millió, neki is jót tesz a váltás, mindenki jól jár.

Így viszont Coentao-t akkor lehet elengedni, ha 20 milla fölött kínálnak érte. De erre egyre kisebb az esély...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 16., kedd 14:09

ericco írta:
tsanyi10 írta:mert ugy látom mindenki elfelejtette már hogy Iker mennyi mindent tett a csapatért, és hogy hányszor mentette meg a pontvesztéstől a csapatot, vagy hogy mennyi bravúrja van szezononként
igen, de ez a múlt. a jelenben az a helyzet, hogy két éve önmaga árnyéka. Megöregedett, a hiányosságai, amelyek mindig is megvoltak, előtérbe kerültek. szép a múlt, és hálásak vagyunk érte, de azért nem fognak kupákat osztogatni. Lopez összességében jobb kapus lett mára, kevesebb a gyenge pontja, ez van.
Érdekes, hogy fél éves(!) teljesítménye után a Sevilla kispadjáról(!) visszavett kapus, akiről korábbi edzője is azt nyilatkozta, hogy nem is tudta, hogy ilyen jól is tud játszani, már jobb kapus mint Casillas. Erre én meg azt tudom mondani, hogy Lassnak, Sneijdernek is volt fél-1 jó szezonja aztán koppanás lett. Casillas Mourinho második évétől kezdett el teljesítményben romlani (nem 3-4 éve, mint azt írta valaki). Ebben a fél évben López jobban védett mint Casillas az azt megelőző másfélben. Ez a mondat így igaz, nem úgy, hogy jobb lett.
Casillas valóban nem érzi a beíveléseknél a kijöveteleket, de Lopez lényegében ugyanannyi gólt kapott szögletből, szabadrúgásból stb mint a csapatkapitányunk. Mourinho nem volt képes ezt sem megszervezni. Hogy a reflexei megkoptak? Fél évig nem látott lényegében labdát. Úgy nehéz egyből a csúcson teljesíteni a Konföderációs Kupán. Persze idővel nyilván lassulni fog, de López sem fiatalabb (talán fél évvel?), és Ő is reflexből fogott meg nem egy labdát. Ő nem fog lassulni?
Az előszezon során majd kiderül ki fog védeni, és milyen formában lesznek. De azért ne mondjunk már butaságokat.
ericco írta:Csak a madridisták számára volt a legjobb kapus. Sokan Buffont, Cechet, újabban Neuert és Llorist is elé helyezik, a fiatal feltörekvő kapusokról nem is beszélve.
Erre már reagáltak. Nem ismétlem meg.
ericco írta:A spanyol válogatottal elért sikerek szépek, csak hát ott a KP-s és csapatvédekezés miatt messze nincs annyi dolga, mint nálunk. Ugye hasonló okokból tudott Arbeloa is az Eb legjobb jobbhátvédje lenni :roll:
Nekem csak Ramos rémlik. Vagy Ő VB-n lett az?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 16., kedd 14:05

besteve7 írta:mert azért nem védett ő mindig ilyen magas szinten
A Villarrealban szerintem az egyik legjobb kapus volt a ligában.
besteve7 írta:ennyit megérdemel, hogy meg tudja mutatni mit is tud még igazán
Szerintem is. Ott lesz rá az előszezon :)
Merci Zizou!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 16., kedd 13:59

Victor írta:+1. nem tudom, casillas milyen formában lesz, de lopez jobb teljesítményt nyújtott szerintem, mint casillas az utóbbi 3-4 évben :roll:
Basszus azért, ha még vagy kétszer kitör a Lopez v Casillas vita, már ott fogunk, járni, hogy Lopez ebben a félévben jobb volt, mint Casillas az utóbbi 5-10 évben. :)
Ebben a félévben mondhatni emberfeletti teljesítményt hozott le többször is, de kérdés tudja ezt állandósítani jövőre is, mert azért nem védett ő mindig ilyen magas szinten, sőt...
S bár az eszem nekem is azt súgja, jelenleg, h Lopez, de valami más miatt, és kezdetben Casillas mellett raknám le a voksom, ennyit megérdemel, hogy meg tudja mutatni mit is tud még igazán, aztán ha már tényleg nem képes hozni a tőle elvárt szintet, akkor ott lesz az ideje a váltásnak.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 16., kedd 13:48

A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint Raul Albiol aláírt a Napolihoz 4 évre 12.000.000 € ellenében. - írja a Goal.com
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 16., kedd 13:32

Iker rengeteget tett a csapatert, viszont az utobbi par evben mar csak arnyeka volt onmaganak. Megvolt a biztos pozicioja a kezdoben, a valogatottal mindent megnyert amit lehetett, mint ahogy klubb szinten is, persze hogy egy ido utan belefasult az egeszbe. Ha nem lenne messi, CR se lenne ilyen jo jatekos (es ez forditva is igaz), egymast motivaljak, tudjak, hogy a masikat felul kell mulni. Szerintem jot tett Ikernek a fel ev padozas, legalabb raeszmelt (legalabbis remelem), hogy hiaba hivjak ot Iker Casillas-nak, teljesitmeny nelkul semmi keresnivaloja a kezdoben. Az eloszezonban pedig ott van a lehetoseg bizonyitani, aki jobb formaba kerul, en azzal vagnek neki a szezonnak. Felolem vedhet akar Khedira vagy Benzema is ha jobb teljesitmeny hoznak le mint Iker es Lopez.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 16., kedd 13:11

http://www.marca.com/2013/07/16/en/foot ... 64179.html

első rossz pont, carlo....

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 16., kedd 13:08

LA RECUPERACIÓN DEL CENTROCAMPISTA,MÁS LENTA DE LO ESPERADO
Carlo Ancelotti no espera a Xabi Alonso hasta el mes de noviembre
Nem tudni mennyi valóság alapja van, de az El Confidencial szerint Xabi Alonso a műtétjét követő rehab okán október előtt (amiből könnyen november eleje lehet) semmikép nem állhat majd Carlo papa rendelkezésére (a klubnál nem akarnak semmit sem elsietni, kockáztatni vele kapcsolatban)! Január óta bajlódott komolyabban a sérvvel, így azért nem csoda, hogy a tavaszi teljesítménye csapnivaló volt az emberünknek; mint ahogy az sem, hogy a vezetők végül ekkora összeget is hajlandóak voltak Illarra-ra áldozni! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 16., kedd 13:02

Először is azt gondolom az igazi szurkolók mind tudják mit tett Iker a klubért és hány éve véd világszínvonalon :salute:
Azonban 3 hónapra lesérült és ezalatt Lopez elképesztő formában helyettesítette jobb formában mint amiben Iker volt mielőtt lesérült ez tény nem vélemény!
Én is bízom benn, hogy Iker visszaszerzi helyét a kezdőben de ehhez először bizonyítania kell Carlo előtt mert most mindketten egy szintről indulnak!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 16., kedd 12:57

A Cadena SER szerint a Tottenham tett egy 7 millios ajanlatot Coentraoert amit a Real termeszetesen nem fogadott el.
7 millióért megkaphatják a cipőjét.
Ugyan ezt a részét nem tudják felfogni a szurkolók 40%-a, ha nem több Kakával kapcsolatban..
+1. nem tudom, casillas milyen formában lesz, de lopez jobb teljesítményt nyújtott szerintem, mint casillas az utóbbi 3-4 évben :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég