Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 16., kedd 18:04

Géci írta:
MorataMartin írta:Akit érdekel itt van Ancelotti első edzése: http://www.youtube.com/watch?v=7_a9-083QfI
Én is nem rég néztem meg, de vannak részek amiken lehet szakadni :lol: :lol: A mait kerestem volna, de csak a marca-n van 1 kis rövid ami Iscoról szól... Majd a vasárnapi meccs fog engem jobban érdekelni :D . Remélem lesz valami stream :shifty:
Eléggi ki vagyok éhezve Real meccsre :kivagyhe:
Komolyan ez már beteges. Nyár van, jó idő, szünet erre (már akinek) és itt nézzük a real edzését :D Én is nagyon várom a meccset. Minden évben ez van. Nem tudom, hogy bírom ki hetekig meccs nélkül:D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 17:59

MorataMartin írta:Akit érdekel itt van Ancelotti első edzése: http://www.youtube.com/watch?v=7_a9-083QfI
Én is nem rég néztem meg, de vannak részek amiken lehet szakadni :lol: :lol: A mait kerestem volna, de csak a marca-n van 1 kis rövid ami Iscoról szól... Majd a vasárnapi meccs fog engem jobban érdekelni :D . Remélem lesz valami stream :shifty:
Eléggi ki vagyok éhezve Real meccsre :kivagyhe:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 16., kedd 17:38

Akit érdekel itt van Ancelotti első edzése: http://www.youtube.com/watch?v=7_a9-083QfI

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 16., kedd 17:28

Nagyjából ennyi a lényeg, de én inkább nem is szólok semmit. Pár hete én is szóvá tettem ezt ( igaz talán picit bunkó hangnemben mondjuk) és akkor is én lettem leoltva, hogy elfogult Iker imádó vagyok és már csak a neve miatt is játszatnám, meg hogy túlreagálom a kritikákat :lol: :(
De hát mindenki azt mondja hogy védjen a jobb.Senki se mondja hogy huuu Lopez most már überkirály lett,Casillas meg egy luzer flop.De az,hogy Lopez ha a sevilla kispadjáról lett aktiválva,ha nem,akkor is jobban hozta magát abban a fél évben,Mint Casillas,aki gyengélkedik az utolsó 2 évben...Ezzel nem érdmes vitatkozni,mert ez tény.Aki nézte a meccseket,az láthatta.De nem forszirozom tovább,nem futom ugyan azokat a köröket,az meg hogy sok embernek nem tetszik hogy ez így alakult,hát ilyen meg van...De majd szépen elválik,ki véd majd a szezonba.Lemeccselik majd.Csak Iker kicsit előbbről indul :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 16., kedd 17:10

Nem is vártam mást, most, hogy napoli megvett 1-2 játékost hirtelen az összes fölöslegünket próbáljuk majd elpasszolni hozzájuk vagy az újságírók rászálltak a témára :D

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 16., kedd 17:03

Amúgy szerintem is maradni fog, Arsenal elviszi Suarezt
Dehogy viszi; a Pool épp most intett be nekik (közvetlen riválisnak amúgy sem szívesen adnák), másrészt óriási húzás lenne Suárez részéről is az angolok egyik (jelenlegi) lúzer csapatát a másikra cserélni! :lol: :lol: :lol: Ugyanakkor a vezető állítása szerint is változhat a dolog, amennyiben a játékos hivatalos formában kéri a távozási szándékát!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 16., kedd 16:30

Érdekes, hogy fél éves(!) teljesítménye után a Sevilla kispadjáról(!) visszavett kapus, akiről korábbi edzője is azt nyilatkozta, hogy nem is tudta, hogy ilyen jól is tud játszani, már jobb kapus mint Casillas. Erre én meg azt tudom mondani, hogy Lassnak, Sneijdernek is volt fél-1 jó szezonja aztán koppanás lett. Casillas Mourinho második évétől kezdett el teljesítményben romlani (nem 3-4 éve, mint azt írta valaki). Ebben a fél évben López jobban védett mint Casillas az azt megelőző másfélben. Ez a mondat így igaz, nem úgy, hogy jobb lett.
Casillas valóban nem érzi a beíveléseknél a kijöveteleket, de Lopez lényegében ugyanannyi gólt kapott szögletből, szabadrúgásból stb mint a csapatkapitányunk. Mourinho nem volt képes ezt sem megszervezni. Hogy a reflexei megkoptak? Fél évig nem látott lényegében labdát. Úgy nehéz egyből a csúcson teljesíteni a Konföderációs Kupán. Persze idővel nyilván lassulni fog, de López sem fiatalabb (talán fél évvel?), és Ő is reflexből fogott meg nem egy labdát. Ő nem fog lassulni?
Az előszezon során majd kiderül ki fog védeni, és milyen formában lesznek. De azért ne mondjunk már butaságokat.
:agree:

Nagyjából ennyi a lényeg, de én inkább nem is szólok semmit. Pár hete én is szóvá tettem ezt ( igaz talán picit bunkó hangnemben mondjuk) és akkor is én lettem leoltva, hogy elfogult Iker imádó vagyok és már csak a neve miatt is játszatnám, meg hogy túlreagálom a kritikákat :lol: :(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 16., kedd 15:51

De ezt maga a szakma sem mondja ki egyértelmüen, ott is mindig megoszlanak a vélemények. Egyedül talán az adott évi best XXI álomcsapatát vehetjük mérvadónak, vagy ha statisztika akkor az IFFHS által kiadott listát az adott évre vonatkozólag, bár én továbbra is osztom, hogy a "legjobbak egyike" jelző a leghasználhatóbb kijelentés.
Persze,értem,de én itt elsősorban arra gondoltam,hogy ez időtájt,ez a két ember volt a vitathatatlan legnagyobb.Arról persze a szakmában is megosztottak voltak,hogy akkor melyik a leg...
Egyébként ha Joci bá' szerint Szűcs Lajos,akkor én meg azt mondom,Hajdú Attila :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 16., kedd 15:34

morientes írta:Nyilván annál a hsz-nál a kommentelő a szakmára gondolt,hogy ő szerintük ki a világon a legjobb,és akkor valóban a Buffon-Casillas kapus duó volt a szakma szerint a világ legjobbja.
Nyilván, én sem Göncházi Joci bácsi véleményére gondoltam, mert szerinte Szücs Lajos volt az isten :lol:
De ezt maga a szakma sem mondja ki egyértelmüen, ott is mindig megoszlanak a vélemények. Egyedül talán az adott évi best XXI álomcsapatát vehetjük mérvadónak, vagy ha statisztika akkor az IFFHS által kiadott listát az adott évre vonatkozólag, bár én továbbra is osztom, hogy a "legjobbak egyike" jelző a leghasználhatóbb kijelentés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 16., kedd 15:17

A legjobbnak sosem lehet senkit kijelnteni, mert mindig voltak/lesznek olyanok, akik szerint más a legjobb, lásd Khan-Smeichel(rem. jól írom a nevét), Casi-Buffon-VdSaar.....
Nyilván annál a hsz-nál a kommentelő a szakmára gondolt,hogy ő szerintük ki a világon a legjobb,és akkor valóban a Buffon-Casillas kapus duó volt a szakma szerint a világ legjobbja.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 16., kedd 15:09

morientes írta:leírják.Esküszöm,ha egy brazil vagy argentin gyerek lett volna gólkirály egy Uvalahanyas világversenyen,ő lenne a következő Ronaldo vagy Maradona...
Nem kellene másik válogatottban játszania, elég lenne, ha a barca utánpótlás nevelésében pallérozódna, jöttek volna az Eb után a kommentek, hogy jobb ha ki se állunk majd a Neymar-U21 EB gólkirály- Messi támadótrió ellen :lol:
ericco írta:Ez így is volt hosszú éveken át, de legjobbnak egyértelműen kijelenteni sosem lehetett
A legjobbnak sosem lehet senkit kijelnteni, mert mindig voltak/lesznek olyanok, akik szerint más a legjobb, lásd Khan-Smeichel(rem. jól írom a nevét), Casi-Buffon-VdSaar.....

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 16., kedd 15:01

Érdekes, hogy fél éves(!) teljesítménye után a Sevilla kispadjáról(!) visszavett kapus, akiről korábbi edzője is azt nyilatkozta, hogy nem is tudta, hogy ilyen jól is tud játszani, már jobb kapus mint Casillas.
Nem már, jelenleg. Ezért írtam, hogy mostanra. Különbség. Annak a híve vagyok, hogy majd az előszezon során meglátjuk, melyikük hoz megbízhatóbb teljesítményt.
Ebben a fél évben López jobban védett mint Casillas az azt megelőző másfélben. Ez a mondat így igaz, nem úgy, hogy jobb lett.
És ez a legtöbb edzőnél ok arra, hogy egyből Lopez legyen a kezdő kapus, mégis egy rakás kérdés merül fel. Ha Casillas nem Casillas lenne, fel sem merülne senkiben sem a kezdőbe rakás lehetősége.
Toky írta:Az előszezon során majd kiderül ki fog védeni, és milyen formában lesznek. De azért ne mondjunk már butaságokat.
Szerintem sokszor ti képzeltek bele butaságokat más szavaiba. Lopez magabiztosabb az íveléseknél, kirúgásai jobbak, Iker pedig a többi dologban annyival nem jobb, ha jobb egyáltalán. Ezért írtam, hogy mostanra összességében jobb kapus lett Lopez, de sehol sem említettem, hogy ez így is marad. Remélem, most már világos.
Ha a legjobb kapus a kérdés akkor mindig is Iker vagy Buffon volt a válasz.
Max a médiában. És jó régen. Iker csak szerintünk volt a legjobb, de ez köszönhető az általános Madrid utálatnak is. A szakemberek véleménye változott évről évre. Pl. Neuert sokan már a Schalkeban jobbnak tartották Ikernél.
De itt én tévedtem, mert a hsz-ben, amire válaszoltam, úgy volt említve, mint az egyik legjobb kapus. Ez így is volt hosszú éveken át, de legjobbnak egyértelműen kijelenteni sosem lehetett (talán 2008 környékén, akkor viszont klubszinten nem ért el annyit). Buffon, VdS minimum kb. egy szinten voltak vele.
Toky írta:Nekem csak Ramos rémlik. Vagy Ő VB-n lett az?
VB-n lett az. Tavaly Arbeloa lett a torna jobbhátvédje, Ramos már középen játszott Puyol helyett.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 16., kedd 14:56

S bár az eszem nekem is azt súgja, jelenleg, h Lopez, de valami más miatt, és kezdetben Casillas mellett raknám le a voksom, ennyit megérdemel, hogy meg tudja mutatni mit is tud még igazán, aztán ha már tényleg nem képes hozni a tőle elvárt szintet, akkor ott lesz az ideje a váltásnak.
Nyugodt lehetsz,ha a két játékos közel azonos formába lesz,akkor Casillas véd majd.Ès ha nem csinál valami észveszejtő baromságot,marad is kezdő.Azért írtam már többször,hogy jobban tenné ha elfogadna valami jó zsíros ajánlatot,aztán menne.Mert itt nem fog sok sót megenni...

Kával kapcsolatban,annyira tudtam hogy Ancelotti számítani fog rá...de hogy bebizonyítsa hogy ő még mindig a régi Kaká,arra nem látok semmi esélyt...
Raul Albiolért az a 12 millio gyönyörű összeg,bár persze itt is Világ-és Európa bajnokról beszélünk... :mrgreen:
És visszatérve még egy pár szóval Moratara...én se gondolom hogy ő lesz a következő Raul,még azt sem hogy alap lesz a csapatba...de sokan nagyon leírják.Esküszöm,ha egy brazil vagy argentin gyerek lett volna gólkirály egy Uvalahanyas világversenyen,ő lenne a következő Ronaldo vagy Maradona... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 14:44

Mennyire tudtam, hogy jönni fognak az ilyen kommentek. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 14:37

Csabi írta:http://www.marca.com/2013/07/16/en/foot ... 64179.html

első rossz pont, carlo....
Attól, hogy a padon ül nem lesz kárára a csapatnak. Gyengébb meccseken meg lehet játszatni, hogy mindenki boldog legyen :roll: ... Most ez a cikk nem azt jelenti, hogy kezdő lesz, mert ilyen keret mellet semmi esélye, hogy kezdő legyen :coffee:


Toky írta:Érdekes, hogy fél éves(!) teljesítménye után a Sevilla kispadjáról(!) visszavett kapus, akiről korábbi edzője is azt nyilatkozta, hogy nem is tudta, hogy ilyen jól is tud játszani, már jobb kapus mint Casillas. Erre én meg azt tudom mondani, hogy Lassnak, Sneijdernek is volt fél-1 jó szezonja aztán koppanás lett. Casillas Mourinho második évétől kezdett el teljesítményben romlani (nem 3-4 éve, mint azt írta valaki). Ebben a fél évben López jobban védett mint Casillas az azt megelőző másfélben. Ez a mondat így igaz, nem úgy, hogy jobb lett.

Igen ez így szebb megfogalmazás! Amúgy én ebben a vén rókában is bízok ilyen téren aki most a kapus edző lett, mert ez az ürge elvileg kapus edzők közül a legnagyobb B-) ! Bíztos vagyok benne, hogy gatyába rázza Ikert :shifty: . A kupába meg védhet López és mindenki boldog :)

CS0ki írta:Albiolért meg nem rossz ár a 12 millió, neki is jót tesz a váltás, mindenki jól jár.

Szerintem se, de nem adtam volna el, mert elég jól tűrte a padot és ettől független voltak jó meccsei a szezon végén :kivagyhe:
Viszont , ha megy Albiol, Coentraot nem kéne eladni vagy akkor nézni kell valami jó alternatívát :hmmm:
niden6 írta:Ha jól emlékszem Benítez azt mondta, hogy nem fognak top csatárt igazolni Cavani helyére.
Akkor most nem értem mi a bajod!? Morata-ért nem is tettek ajánlatot... :mrgreen:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. július 16., kedd 14:34

niden6 írta:Ha jól emlékszem Benítez azt mondta, hogy nem fognak top csatárt igazolni Cavani helyére.
Akkor Higuain-t akarják? :mrgreen:
Amúgy szerintem is maradni fog, Arsenal elviszi Suarezt :(

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 16., kedd 14:30

Azért érdeklődnek Higuaín után. :mrgreen:

Amúgy sajnos a nyakunkon fog maradni...

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 14:26

Ha jól emlékszem Benítez azt mondta, hogy nem fognak top csatárt igazolni Cavani helyére.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 16., kedd 14:24

Real Madrid have rejected a bid of €7 million from Tottenham for full-back Fabio Coentrao. The Portuguese is believed to be considering leaving the Santiago Bernabeu this summer but Spurs have seen they first figure refused. (Cadena SER)

Viccesek ezek a londoniak, ha ez igaz. :D :D :D
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 16., kedd 14:22

http://www.marca.com/2013/07/16/en/foot ... 64179.html

első rossz pont, carlo....
Lesz még neki pár. :) De egyébként várható volt, hogy látatlanban nem fogja kidobni Kakát. Igazából abban sem nagyon hiszek, hogy ki lehet egyáltalán...De szerintem jogos, hogy látni akarja saját szemével, hogy megy neki. Mégis csak alatta lett aranylabdás játékos, nyilván az emlékek szebbek, mint a valóság. Ha 2-3 hét edzés után hozza azt, amit itt nyomott az elmúlt x évben, akkor majd lehet közli vele, hogy sokra ne számítson, és akkor talán Kaká is lépni akar.

Albiolért meg nem rossz ár a 12 millió, neki is jót tesz a váltás, mindenki jól jár.

Így viszont Coentao-t akkor lehet elengedni, ha 20 milla fölött kínálnak érte. De erre egyre kisebb az esély...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég