Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 16., kedd 22:04

mire ez a nagy meglepődés ? tényleg érdekelne.

majd én elmondom.
képességei alapján,ez itt azt jelenti a fórumozok 90%-ának hogy mit tudna,HA...
csak az a baj hogy a HA,senkit nem érdekel.itt van 3 éve és 0,csak egy ígéret.
tudod ki lehet klasszis a posztján?
pl.varane.
tessék,ő földobott egy olyan szintet,ami igen,amit lehet díjazni,amire lehet építeni.
de benzema????miért????mert itt sokan a régi ronaldohoz hasonlították,mert DAGADT,és ezért ő is klasszis LEHETNE.
nem az,csak lehetne.
szépen igazoljunk vagy egy ibrát,vagy egy suarezt és ezt felejtsük el.
nem érdekel engem hogy pszichológussal jó lenne meg stb,millió embernek nem adatik meg hogy ott játszhasson,neki igen,de szarik rá.
akkor ez van.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 16., kedd 22:02

Jó. Ha Kaká már az x. eséléyt kapja, akkor Benzema igazán megérdemli a bizonyítást. (Halkan jegyzem meg, de csak a fórumon elégedetlenek vele, Madridban egy szó nincs róla / erről..) Másrészt meg ott van Zidane, aki miatt le lett igazolva, francia, majd elzsüzsögik egymásnak a bajukat és heló. Jönnek majd a gólok, nem kell aggódni, meg Suárezekben gondolkodni. Megenné az összes Barcást, mert olyan szép marcipánosan kék-vörös a mezük. Ha tényleg összejön ez a Higuaín-Albiol pakk a nápolynak akkor 1. joke of the century, 2. Padozókirály Albiolért kapunk 6 Villát, 3. nem kell kh-ra költeni, mert ott van Nachos, Varane, Pepe, Ramos, 4. akkorra már 30+12+10 millánál tartunk, ami már egy fél Bale. 40 millió meg mindenkire van, Illarra után szabadon.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. július 16., kedd 21:56

mocsok írta: talán nem csukott szemmel kéne a meccsek előtt ülni.
azért ne beszéljünk már úgy róla, mint ha torres színvonal lenne mióta itt van.
most akkor egy Torreshoz kell hasonlítani a játékosunkat? Ennyi erővel hasonlítsuk Rudolf Gergelyhez vagy Torghelléhez... :lol:

Ez a szöveg, hogy látszik a mozdulatain... Torghelle Xanyi mozdulatain is látszik, hogy klasszis. :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 16., kedd 21:54

niden6 írta:
képességei alapján klasszis
Benzema??? :ozil:

mire ez a nagy meglepődés ? tényleg érdekelne.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 16., kedd 21:50

realee írta:Az a jó az egészben, hogy itt van évek óta és flopp teljesítményt hoz le ez a francia úriember
talán nem csukott szemmel kéne a meccsek előtt ülni.
azért ne beszéljünk már úgy róla, mint ha torres színvonal lenne mióta itt van.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 16., kedd 21:49

Benzema jó pár mozdulatából látszik, hogy tényleg lehetne klasszis játékos. Higuain abból a szempontból jobb, mint Benz, hogy kihozza magából azt amit tud, csak sajnos ez ide kevés. Ezzel szemben Benzemánál az az idegesítő, hogy a felét hozza ki a tudásának. Reméljük ez fog változni jövőre, viszont ha nem javul fel, akkor jövő nyáron neki is búcsút intenék(Higunak meg már idén).

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. július 16., kedd 21:42

Az a jó az egészben, hogy itt van évek óta és flopp teljesítményt hoz le ez a francia úriember, de mindig vannak itt a fórumon akik megvannak győződve róla, hogy egy igazi klasszis játékos, csak a fejében van gond :lol: :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 16., kedd 21:17

Nem, Higuaín. Vagy? Mégsem?



Még annyi, hogy ezt a mai mezőnyre kell érteni, de amennyire technikás, és érzi a futballt, azt én nagyon tudom becsülni manapság. Régen ez sokkal elterjedtebb volt. Számomra az Ő játéka üde színfolt, amikor formában van.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 21:10

képességei alapján klasszis
Benzema??? :ozil:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 16., kedd 21:06

Küzdjön meg a helyéért, szorítsa ki az ellenfelét, és akkor megkapta volna bármelyik évet, rendesen, kezdőként... egy sokak szerint szart sem érő Higuaínt sem tudott végérvényesen felülmúlni.
Van igazság benne, nem is azt mondom, hogy most miatta ne hozzunk senkit, annyit írtam, hogy ÉN ezt az utat választanám, mert minden alternatíva nagyon drága, ráadásul Higuaínt sem nagyon akarja senki elvinni, legalábbis csak a valós ára körül (~25M), amit a vezetőség kevésnek érez. Mondjuk végül szerintem lelép, ilyesmi áron, vagy kevesebbért, a nyár vége felé.

Visszatérve:
(nyilván az egészségeset, nem azt amit Mourinho nyomatott közte meg Higu közt)
Te is kiemeled ezt. Mou-nál szinte minden meccsen lecserélték egyiket a másikra, teljesítménytől függetlenül... Ez még talán kisebb baj lenne, de a kezdő tagságukat is váltogatta meccsről-meccsre. Annyi "engedmény" volt, hogy talán több nagy meccsen Benz kezdett, mert az argentinről nagy nehezen leesett, hogy használhatatlan.
A csatárposzt meg bizalmi pozíció. Az itt futtatott emberek 10 meccses góltalansági sorozatokat "böjtöltek ki" a kezdőben...
Ezek mellé a francia statisztikái top támadót idéznek, ha percre lebontjuk. Főleg ha figyelembe vesszük a fentieket.
Ettől függetlenül gyenge, amit eddig mutat, ezt én is így látom.

Csak Veled/tek ellentétben én még bízom benne, mert képességei alapján klasszis.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 16., kedd 20:53

Mindentől függetlenül nálam Karim megkapná ezt az évet, normálisan, kezdőként. Nem kérem a :lol: :lol: jellegű, nagyon tehetséges kommenteket. Benzema nagy zsugás, csak fejben nem elég erős. Most mellette lesz Zizou, majd nehogy csak lessetek...
Hát most ez mi. Küzdjön meg a helyéért, szorítsa ki az ellenfelét, és akkor megkapta volna bármelyik évet, rendesen, kezdőként... egy sokak szerint szart sem érő Higuaínt sem tudott végérvényesen felülmúlni. Az meg, hogy azért ne hozzunk a nyakára egy klasszis csatárt, hogy szegényke hadd legyen már kezdő, ehhez én nem tudok mit hozzáfűzni azon kívül, hogy aki nem bírja a nyomást, meg a versenyszellemet (nyilván az egészségeset, nem azt amit Mourinho nyomatott közte meg Higu közt) az nem való ide. A lezárásodat sem tudom igazán kommentálni. Én már kezdek kételkedni benne, hogy valaha előjön Benzből az ami benne lenne egyébként, de hidd el, hogy boldog lennék, ha végre klasszisként tudna viszonylag folyamatosan játszani.
Senki se mondja hogy huuu Lopez most már überkirály lett,Casillas meg egy luzer flop.
Pedig én ezt olvastam jópárszor, ezen akadtam ki, tisztán emlékszem. :) Persze most jön majd, hogy másoljak már, amit nem fogok megtenni, mert fáradt vagyok a visszakeresésre, úgyhogy ez van, hagyjuk is inkább. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 16., kedd 20:45

Cavani hivatalosan is a PSG-é
Ragyogó. Egyrészt nem is voltam soha hasra esve tőle, másrészt nevetségesen magas a 63 milliós ár. Egy aggályom van, hogy a szerencsétlen Higuaín a nyakunkon marad.

Jó lenne minél előbb elpasszolni, és ha akarnak hozni valakit, akkor az Suárez legyen. Jobban is illik ide, mint az argentin, vagy mint az uru spanja, és ha hivatalos kérelmet adna be a 'Poolnak, akkor szerintem 45 millió körül talán mozdítható lenne. Ha Higuaín 30 körül menne, akkor viszonylag kis ráfordítással (a mai árak mellett) hatalmas minőségi javulást lehetne elérni elöl.

Ja, Bale meg nem fog szerintem jönni idén, szóval előre még bele is férhet egy nagyobb durranás, ráadásul ha a játéktudást nézem, illetve a stílust, akkor Suárez lenne az egyik legkézenfekvőbb alternatíva. Gyors, erős egy az egy ellen, kis játékokat is érzi, erőszakos, gólveszélyes, nagy küzdő, mindig nyerni akar. A kételyeket nyilvánvalóan a viselkedése ébreszti... Lutri ilyen szempontból, de én vállalnám a kockázatot, ha hozni akarunk valakit.


Mindentől függetlenül nálam Karim megkapná ezt az évet, normálisan, kezdőként. Nem kérem a :lol: :lol: jellegű, nagyon tehetséges kommenteket. Benzema nagy zsugás, csak fejben nem elég erős. Most mellette lesz Zizou, majd nehogy csak lessetek...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 20:23

ikarus93 írta:http://laligaloca.blog.nepsport.hu/arch ... spanyolok/

Ennek mennyi a valóság alapja?
Mert ha ez igaz, akkor a la liga bajban van...
Ez már évek óta téma és sajnos egyre több az ilyen. Elvileg, de ki lehet javitani, ha tévedek ezért hozták most be ezt az új szabályt a FIFA aminek az a lényege, hogy nem költhetsz többet annál mint amennyit keres a klub + a reklámbevételek is maximálisan költhetők, hogy jól emlékszem. Ezt leginkább a sejkek miatt hozták be, de ők csinálnak 1 olyan cselt, hogy elég sok az arab szponzorok és igy beviszik a pénzt a klubba... Hogy ne kanyarodjunk el a kis csapatok pedig nem fognak hitelezni ész nélkül mostmár csak az a baj, hogy ezt hamarabb kellet volna behozni. Az olyan nagy kluboknál mint a Real ez nem mérv adó mert simán vissza fizetjük mindig amit kell, de ezt irják is.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 16., kedd 20:20

Paris Saint-Germain seal Cavani signing
Ahogy néztem más topicban már írták, de azért biztos ami biztos :mrgreen: Cavani hivatalosan is a PSG-é; szóval ő már biztos nem lesz Real játékos! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3873
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. július 16., kedd 20:10

http://laligaloca.blog.nepsport.hu/arch ... spanyolok/

Ennek mennyi a valóság alapja?
Mert ha ez igaz, akkor a la liga bajban van...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 16., kedd 19:42

Géci írta:Annak aki csak vasárnap nem dolgozik ez néha felüdülés :lol: ... Ettől az amcsi tùrától vagyok rosszul :-@ ... Ezek az éjféli meccsek felcsesznek :x .
Az amcsi túrát én sem szeretem túlzottan. Erdélyben élek, szóval nálunk eleve egy órával később van, és mivel nem tudok kihagyni felkészülési meccseket sem, nagyon tré estéim szoktak lenni.
Viszonylag korán lefekszem, a meccsre felkelek, megnézem és alvás tovább.
Nem a legegészségesebb életvitel. :D
Viszont nagyon látnom kell a srácokat, főleg most vagyok kíváncsi, hogy teljesítenek az új fiúk.
Idén szinte minden igazolásunk előtt csak ellenérveket hoztam fel, de úgy vagyok vele, miután ide kerültek, hogy tiszta lapot kezdek velük kapcsolatban és nagyon szurkolok, hogy beváljanak.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 18:53

Annak aki csak vasárnap nem dolgozik ez néha felüdülés :lol: ... Ettől az amcsi tùrától vagyok rosszul :-@ ... Ezek az éjféli meccsek felcsesznek :x .

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 16., kedd 18:04

Géci írta:
MorataMartin írta:Akit érdekel itt van Ancelotti első edzése: http://www.youtube.com/watch?v=7_a9-083QfI
Én is nem rég néztem meg, de vannak részek amiken lehet szakadni :lol: :lol: A mait kerestem volna, de csak a marca-n van 1 kis rövid ami Iscoról szól... Majd a vasárnapi meccs fog engem jobban érdekelni :D . Remélem lesz valami stream :shifty:
Eléggi ki vagyok éhezve Real meccsre :kivagyhe:
Komolyan ez már beteges. Nyár van, jó idő, szünet erre (már akinek) és itt nézzük a real edzését :D Én is nagyon várom a meccset. Minden évben ez van. Nem tudom, hogy bírom ki hetekig meccs nélkül:D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 17:59

MorataMartin írta:Akit érdekel itt van Ancelotti első edzése: http://www.youtube.com/watch?v=7_a9-083QfI
Én is nem rég néztem meg, de vannak részek amiken lehet szakadni :lol: :lol: A mait kerestem volna, de csak a marca-n van 1 kis rövid ami Iscoról szól... Majd a vasárnapi meccs fog engem jobban érdekelni :D . Remélem lesz valami stream :shifty:
Eléggi ki vagyok éhezve Real meccsre :kivagyhe:

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 16., kedd 17:38

Akit érdekel itt van Ancelotti első edzése: http://www.youtube.com/watch?v=7_a9-083QfI


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég