Isco - 22

Archívum
Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2016. március 7., hétfő 12:28

El kell donteni mit akarunk. Vagy szamitunk a sajat nevelesekre,hogy a nehez idoszakokban megfelelo teljesitmennyel tudjak potolni a kieso kulcsjatekosokat, vagy vilagklasszisok is fognak 2 meccsenkent padozni. De tegyuk fel, hogy kiesik Modric hosszabb idore, es ne adj Isten CR is osszeszed valami komolyabb serulest (nem akarom a falra festeni az ordogot, de mar elmult 30 es az elmult hosszu evekben egyaltalan nem volt serult szinte soha). Akkor mi lesz?
Én egy csapatot szeretnék. Egy olyan csapatot, ami nem egy-két ember adott napi formájától függ, ahol nincs farokméregetés és hatalmi harc a csapaton belül. Ahol nem egymásra mutogatnak a játékosok, hanem kiállnak egymásért. Ahol nem a marketing és az eladhatóság az elsődleges szempont, hanem a sportszakmai sikerek. Ahol a játékosok mentálisan erősek, ahol van egy rendszer, ami mellett hosszabb távon képes a vezetőség kitartani és támogatni akkor is, ha esetenként becsúsznak vereségek vagy sikertelen évek.

Én ezt szeretném, de természetesen majd most nyáron is - amennyiben végül elhúzódik az ügy - elköltünk 200-250 millió eurót, aztán pislogunk, hogy a "nagy egyéniségek" szarnak bele az egészbe, amikor lecumiztat az Atma vagy a Barca ismét.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. március 7., hétfő 12:04

Persze, tök jó, ha padunkon Isco, James kaliberű játékosok ülnének. Kérdés, hogy bevállalnák-e ezt szerepet. Szerintem egyértelmű, hogy a "gálakezdő" a Modric-Kroos-Pogba lenne és a BBC(vagy akikkel pótolják az esetleg távozókat.) Sérüléseknél jól jönne Isco meg James, de erre nem alapozhatunk, mert azért elég luxus 30-40 illetve 80 milliós játékosokat padoztatni. Rotálás meg tudjuk, hogy nem egyszerű dolog. És akkor még Case és Kova szóba sem jött.
Szóval szerintem, ha érkezik Pogba akkor Isco vagy James menni fog, de az is lehet, hogy mindketten, mivel kérők bőven akadnak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. március 7., hétfő 11:21

pheco írta:
El Unico írta:Amíg Zidane az edző, Isco nem fog elmenni. B-) egyik kedvenc játékosa, inkabb foglalkozik vele, ugyanugy mint Benzemaval anno, minthogy elengedjen egy ilyen jatekost.
Azért szerintem egy Pogbán biztosan el fog gondolkodni nyáron, ha igazolhatunk.
Pogbat igy is ugy is el lehetne hozni, maximum meg kene valni egy peremembertol.
Ha kizarnak minket az atigazolasokbol, akkor inkabb legyen nalunk tobb fullos jatekos, mint kevesebb, eladni meg mindig lehet, de jatekosokat legfeljebb csak most nyaron tudunk hozni.

Azert mert jon Pogba, meg nem kell eladni pl Jamest vagy Iscot,minden evben beszopjuk a serulesekkel, minden evben vannak nehez idoszakok amikor megbomlik a keret es kidolnek az emberek, muszaj rotalni, nem ulhet a padon 8 Jesé vagy Lucas.

El kell donteni mit akarunk. Vagy szamitunk a sajat nevelesekre,hogy a nehez idoszakokban megfelelo teljesitmennyel tudjak potolni a kieso kulcsjatekosokat, vagy vilagklasszisok is fognak 2 meccsenkent padozni. De tegyuk fel, hogy kiesik Modric hosszabb idore, es ne adj Isten CR is osszeszed valami komolyabb serulest (nem akarom a falra festeni az ordogot, de mar elmult 30 es az elmult hosszu evekben egyaltalan nem volt serult szinte soha). Akkor mi lesz?
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. március 7., hétfő 10:50

El Unico írta:Amíg Zidane az edző, Isco nem fog elmenni. B-) egyik kedvenc játékosa, inkabb foglalkozik vele, ugyanugy mint Benzemaval anno, minthogy elengedjen egy ilyen jatekost.
Azért szerintem egy Pogbán biztosan el fog gondolkodni nyáron, ha igazolhatunk.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 7., hétfő 10:48

El Unico írta:Amíg Zidane az edző, Isco nem fog elmenni. B-) egyik kedvenc játékosa, inkabb foglalkozik vele, ugyanugy mint Benzemaval anno, minthogy elengedjen egy ilyen jatekost.
Látszik is Iscon valamilyen szinten a fejlődés egyébként, így hogy neki kellett Modric szerepkörét bejátszani, sokkal hatékonyabb volt, mint szélre kirakva, vagy egy Kroos-Modric párossal maga mellett, ahol nem neki kell a legkreatívabbnak lenni, és támadásokat építeni, mert most Kova és Case levették a válláról ezt a terhet úgymond, és neki a támadásépítés volt az elsődleges feladat.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 7., hétfő 10:12

Csak maradjon ZZ az edző

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. március 7., hétfő 10:10

Amíg Zidane az edző, Isco nem fog elmenni. B-) egyik kedvenc játékosa, inkabb foglalkozik vele, ugyanugy mint Benzemaval anno, minthogy elengedjen egy ilyen jatekost.
:goat:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. február 28., vasárnap 9:10

Szerintem meg hasznos volt az első évében. la liga 23 meccs 8 gól 6 gólpassz bl: 3gól 1gólpassz.
Az előző év telén/tavasz elején a csapat egyik kiemelkedő játékosa volt (abból bizony nem volt sok). Mélységből hagyta ott rendre az embereit, nem ismert elveszett labdát. Majd mikor Modric megint felépült leromlott a teljesítménye. Megint más szerepkör/poszt. Ráadásul rúghatott volna 9millió gólt akkor is bale v james kezdett volna a helyén. Ez az első haszontalan szezonja és már is ő a csapat kerékkötője. nem pedig az hogy nincs hivatásos cmünk vagy hogy borzasztóan statikus a támadósorunk..Régen a támadó harmadban milyen szép kis kényszerítők mentek ebben isco is partner volt, nem volt neki gyors a játék. Most csinálna egy kényszerítőt és basznak rá visszaadni a labdát mert amúgy is mindenki úgy helyezkedik mintha életében nem focizott volna.

én simán adnék neki még egy szezont, de annak tudatában hogy Jamestől biztos nem fognak megválni ahogy baletől sem (igaz benne még van reménysugár) így bizony mennie kell vagy egyszer csak azt fogja észrevenni hogy csak a Napolinak fog kelleni.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. február 28., vasárnap 8:23

Amikor idehozták, nagy reményekkel vártam, bíztam benne. Szimpatikus játékos. Az akarással sincs nála gond. AHogy viszont telnek az évek egyre inkább látható, hogy a nagyon látványos játéka sok hasznot nem hoz. Minden évben várjuk a csodát, majd az új edző, majd ha itt játszik meg ott, aztán nem történik semmi. Azt hiszem Helguera osztotta ki rendesen, nem szerez labdát, nem lő gólt, nem ad gólpasszokat, stb. Igaza volt. Komolyan mondom, a null kilométeres ifi Kovaciccal beljebb vagyunk, pedig eddig tőle sem lehetünk elájulva. Jó döntésnek tűnt akkor, de most már látszik, hogy hiba volt ide hozni. A hibát nyáron korrigálni kell, semmit nem vesztünk vele, csak egy népszerű reklámarcot. Csak egy megérzés, de szerintem hiába erősebb a barca kerete a miénknél, ott nagyobb karriert csinált volna.
Az már egy másik érdekes történet, hogy miért lettünk ekkora játékostemető. Párhuzam Illarrával. Már befutott, válogatott kerettag játékosként érkeztek egyszerre, Illarra láttuk, mit művelt, azóta semmi nincs belőle. Isco ugyanaz. A máshol meghatározó James, Bale nálunk szintén nem tudja hozni azt, ami elvárható. Ez viszont már nemcsk a játékosok hibája szerintem. A barca nagyarcú meg kezelhetetlen játékosokkal is jól boldogul, mindenki beáll a sorba. Nálunk a közeggel van valami óriási probléma.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 28., vasárnap 6:35

Ahog nehany napja is irtam egy nulla a srac...nala egyertelmubb rakfene nincs is a csapatban... csak mivel kiskedvenc a forumon itt nem jon elo... de ez a srac iden meg ertekelheto teljesitmenyt nem adott le. Egyszer egyszer meg jamesnek meg crnek meg barkinek sikerult...de ez a srac nulla a kobon.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 27., szombat 18:57

Nyáron ideje tőle is búcsút venni, most már eljött az ideje szerintem is. Nagyon csipázom a srácot, eddig tényleg én is kiálltam maximálisan mellette, mert a körülmények nem voltak a legjobbak a számára, de egész egyszerűen nem tud ennek a csapatnak semmi pluszt sem adni. Így meg csak feleslegesen teng-leng a kezdőben folyamatosan. Egy Pogbával a helyén szerintem sokkal jobban járnánk. Más csapatban, ahol rá épülnek a dolgok, sokkal jobban ki fog virágzani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2016. február 27., szombat 18:52

Lehet elver 1v1-ben bárkit, de utána általában belevezeti a következő emberbe, ahelyett, hogy időben passzolna.

Plusz azért az arc nála is megvan, elég rendesen.

Mondjuk én már negatív irányban vagyok vele elfogult.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. február 27., szombat 18:47

Szépen felsoroltad az összes negatív tulajdonságot amit csak ellehet lőni. Szép. Lassúságát kompenzálja azzal hogy 1v1ben bárkit elver. Igaz ez most nem is igazán jön ki. Elsősorban nem a védekezés a feladata, de ha szükséges akkor ebben igen is borzalmasan hasznos.
Akadnak nagyon jó passzai is és ha lenne valaki akivel tudna kényszeritőzni akkor leadná. A mai meccsen is leadta párszor, gyorsan kiugrott a védők mögül erre nem kapja meg a labdát. Persze nem azt mondom hogy amúgy jól játszik mert nem.
Amúgy se értem h mi értelme hagyni vergődni. Pakolják be James helyére amíg bale nem épül fel aztán nyáron el kell adni mert hogy felállásban biztos nem lesz változás az biztos, így meg sajna baszhatja.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2016. február 27., szombat 18:19

Remélem nyáron valamelyik csapat elviszi innen. Lassú, körülményes, gólokat nem lő, belevezeti az ellenfélbe, védekezésben nem jó, önző, technikai tudása sem valami nagy szám.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 19., péntek 6:37

En is nagyon szivesen megneznem Pep kezei alatt. Mar csak neki es a citynek kell akarnia... :) es mindenki jol jar. Minket nem bosszant tobbe... ott pedig kihozza a melyen benne rejlo klasszist.
Nem mondom, hogy a osszes merkozeset lattam miota Realos, de oszinten nem latok benne komoly fejlodest 3 ev alatt miota idejott... elso sorban ugyanugy nem tudja mikor kell szabadulni a labdatol mint mikor idejott es a hatrkonysaga ezeknek tovabbra is gyenge...
Sajnalom, h nem ert be mert a BL dontos labdaatvetele pl orok elmeny marad, ha aztan golt tud loni belole akkor pedig a golja Zidanei magassagokba kerult volna... de ennek ellenere azt kell irjam nyaron jobb lenne ha tavozna.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 19., péntek 0:50

peti_madrid írta:Csak nehogy az új közeg a Barcelona legyen, Isco meg az új Don Andrés...
Ezt őszintén kétlem, kedvelem nagyon Iscot, de szerintem a játék fontos elemeiben érezhetően gyengébb Andrésnál. Látványosabb, jobban is lő talán, de szabadulni nem tudja mikor kell a labdától, és a megindulásai közel sem olyan veszélyesek és lendületesek. A passzjátékot nem hozom fel, ennyi idősen Ini se volt jobb szerintem, és Isco is fejlődhet még - pedig most se rossz egyáltalán. Na meg Ini nem csak egy poszton tudott jól játszani, 2007/08-ban emlékszem volt balszélső és balhátvéd is néha, de ott is elég jól tolta. Isconál meg még mindig a tökéletes posztot keresitek, és a 3 év elteltével sem hoz jobb döntéseket a pályán - nekem legalábbis úgy tűnik.

Én megmondom őszintén látványosabb javulásra számítottam nála Zizu hatására - kb mint Kroosnál és Modricnál -, de nem lépett sok szintet, pedig a posztján is játszhat. Persze egy környezetváltás lehet pont jó hatással lenne rá, és kijönne belőle a klasszis, de nekem most úgy tűnik, hogy azt a szintet, amit Andrés képvisel(t), sosem fogja elérni.

Én amúgy Pep kezei alatt nézném meg inkább, szerintem Zidaneon kívül ő az, aki ki tudná hozni belőle a legjobbakat. Már ha ki lehet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. február 18., csütörtök 20:11

igazából annyit akartam kifejteni, hogy oda passzolna stílusa.

amúgy nem fog sehova menni. remélem.


(amúgy Özilről is lehetett dolgokat olvasni..Ancelotti..) :hmmm: :coffee: :D

pletykák

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. február 18., csütörtök 19:48

Arsenalba? Minek? Van ott egy raklap Isco stílusú player. Talán Ramsey hasonlítható a leginkább hozzá, és szerintem a welszi van azon a szinten mint Isco. Sőt, gólerősebb.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 18., csütörtök 18:55

Steve írta:Szerintem arra nagyobb esély van(ha itt továbbra sem tud kibontakozni teljesen),hogy mondjuk az Arsenalban köt ki.
Ahova egyébként tökéletesen passzolna stílusa és kiemelkedő játékos lehetne.



Jó lenne ha itt bontakozna ki. Én kedvelem.
Aha, és Özilel felváltva kezdenének? :D
peti_madrid írta: Csak nehogy az új közeg a Barcelona legyen, Isco meg az új Don Andrés... Nem vagyok 100%-ig biztos a klubhűségében, szerintem ha felkínálnának neki egy szerződést Katalóniából, el is fogadná. Az meg egyértelmű, hogy ott be tudnák építeni elég zurán. :(
Ahogy Neymár esetében itt sem tartom esélyesnek, hogy egymástól közvetlen igazolna a 2 klub.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. február 18., csütörtök 18:30

Szerintem arra nagyobb esély van(ha itt továbbra sem tud kibontakozni teljesen),hogy mondjuk az Arsenalban köt ki.
Ahova egyébként tökéletesen passzolna stílusa és kiemelkedő játékos lehetne.



Jó lenne ha itt bontakozna ki. Én kedvelem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég