Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. július 17., szerda 11:25

Ez hogy az edzéseket Clement vezényli és Ancelotti csak figyelgeti a játékosokat ez egy átmeneti dolog tekintvén hogy új csapatnál edző vagy mindig ezt a sémát alkalmazza az olasz? :hmmm:

Albiolnak az ügynöke is elismerte hogy tárgyalnak a Napolival, hamarosan lezárul az ügye.

Amiben még biztos vagyok hogy lesz egy komolyabb összegért eladott játékos, Di Mariara vagy Higuainra tippelek. Érkezőt már nem várok, Benzemaban bízni fog Zidane hatására Carlo. Véleményem szerint így is erősebb lesz a csapat egy más szemlélettel és játékfelfogással sokkal jobban fognak érvényesülni egyes játékosaink. Én már a vasárnapi angol csapat elleni meccset is várom, leginkább a felállás foglalkoztat.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 11:16

csabi87 írta:Ha még sikerül Ibrahimovicot elhozni akkor én teljesen elégedett leszek.Na akkor elől is léptünk előre nem is kicsit szerintem. :) Egy Ibrahimovic-C.Ronaldo páros elől már azért kicsit durva lenne.
Mögöttük mellettük meg a támogatás Iscoéktól,Modricéktól. :mrgreen:
Én nem tudom,hogy mit láttok ennyire Ibrában. Itt van 32 éves, a technikai képzettsége elkopott,nagyon kevés 1v1-et nyer csak meg. Plusz,azért,hogyha esetleg nem megy neki a játék és az unott,flegma pofáját nézzem,azért ne jöjjön ide. Akkor már inkább nézek egy Jesét.

Ha jönnie kell valakinek,akkor Suarez jöjjön. Több poszton bevethető,gyors és jó 1v1-ben.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 17., szerda 11:15

Speaking to supporters via Twitter, De Laurentiis said: "We are negotiating for Leandro Damiao and Higuain. Albiol is already having a medical."
Na, akkor úgy néz ki, hogy Albiol megy a Napoliba.

Az is remek hír, hogy tényleg érdekli őket Higuain, mert kezd kihűlni az Arsenalos téma, a Juventusos meg halott.
tessék.itt a példa,lehet hogy ramos tökön fogja rúgni magát,és szar lesz,de legalább ő mindent megpróbál,mindent bele ad,hogy legalább a lelkiismerete tiszta legyen hogy igen,én megtettem mindent,de nem jött be.de ez csak az esetleg,én biztos vagyok benne hogy neki visszajön ez és megint nagyon jó lesz.
--->

Benzema súlycsökkentő és állóképesség növelő terápián vett részt a nyáron Olaszországban, hogy formába lendüljön.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 17., szerda 11:06

Ha még sikerül Ibrahimovicot elhozni akkor én teljesen elégedett leszek.Na akkor elől is léptünk előre nem is kicsit szerintem. :) Egy Ibrahimovic-C.Ronaldo páros elől már azért kicsit durva lenne.
Mögöttük mellettük meg a támogatás Iscoéktól,Modricéktól. :mrgreen:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 11:01

Én abszolút Karim mellett állok és hiszem, hogy sokkal többre képes, mint amit eddig leadott (nem véletlen, hogy idén ahogy 2 évvel korábban is Zizou tanácsára, ismét megcsinálta Meranoban azt a fogyi kúrát); ugyanakkor azokkal is egyetértek, akik úgy vélik, hogy a Real Madrid egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy ekkorát kockáztasson egy 0-km-s, abszolút semmi extra Morataval és egy nagyon tehetséges, de hullámzó teljesítményű csatárral, mint Karim; szóval én is amellett vagyok, hogy szükség van még egy komolyabb, tapasztaltabb csatárra a francia mellé, amennyiben Higuaín lép!
Így statokat nézve nem hozott rossz szezonokat, de ha csak azokat nézzük, akkor Higu sem rossz, sőt Özil a zisten :lol: de mint tudjuk ez nem fedi a valóságot, mert a játékuk, hozzáállásuk iszonyat gyatra.
Én meg pont emiatt tekintek optimistán a jövőre; ebből is látszik, hogy sokkal több van még ezekben a srácokban (Karim, Özil) --> mert ha viszonylag szar formában, tompán is képesek ilyenre, akkor bizony igen is bőven van feljebb, sőt! Cristiano a hírek szerint már most bomba formában van >:] , míg Sergio papa is inkább megszakította a nyaralását és idő előtt edzésbe állt, hogy bika legyen a szezon kezdetre; szóval én úgy vélem, hogy idén nagyon harapni akarnak majd a srácok! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 17., szerda 10:54

2011 nyaran annyit mondott Hazard, hogy egy TOP klubba meg keves, kisebb csapathoz akar igazolni
Ekkor ajánlotta be őt Zidane Varane mellett. Ekkor még sehol sem volt a Chelsea ajánlata. na mindegy, már itt volt Di Maria, gondolom a vezetőség sem tudta még akkor, hogy a tini tehetségek ára így felmegy az elkövetkezendő két évben, ezért sokalták a 30-40 milliót érte.
Csak sajnálom, hogy a Lucas, Neymar, Götze, Reus, Hazard sorból egy sem nálunk játszik. Itt van Isco, de valamiért nem érzem, hogy őt ide lehetne sorolni. Kíváncsi vagyok, Reus meddig marad a Dortmundban és kinek sikerül őt megszerezni.
Merci Zizou!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 17., szerda 10:43

ericco írta:
BBeno írta:a sok megmondóembernek akik szerint José blokkolta Hazard igazolását:
Helyette leigazolta Di Mariat, majd mikor Hazard már szívesen váltott volna, már nem kellett neki a belga.

2010 tavaszan Zidane beajanlotta a vezetosegnek hogy vegyuk meg Hazardot, aki viszont nem akart valtani
2010 nyaran megvettuk Di Mariat
2011 nyaran annyit mondott Hazard, hogy egy TOP klubba meg keves, kisebb csapathoz akar igazolni
2012 elejen elmondta Hazard, hogy egy nagy csapathoz akar igazolni
2012 nyaran a Chelsea-be ment 40 millio euroert es gondolom a 11.5 millios fizetes is meggyozte.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 10:32

Az meg ,hogy ne igazoljunk egy normális csatárt ,hogy benzema kezdő lehessen .. :roll:
de itt ez van..vannak emberek itt akik tartanak egy csatár igazolásától mert akkor mi elsz benzema óriási karrierjével.. :'(

pedig még morataval is nehéz lesz neki..ha jönne ibra vagy suarez akkor meg ennyi volt,benzemánál szépen lefőtt a kávé,üllhet a padon,és nézheti hogy hogy kell támadni a kaput,hogy kell megelőzni egy védőt,hogy kell 1-1 ezni,hogy kell agresszívnek lenni,majd csinálhatja a sanyarú képeket a padon facebookra.

sehol nem megy neki.se a franciába,se itt,de persze mindenhol van kifogás,itt azért mert van ronaldo,ott azért mert nincs más,itt gyenge özil van,ott gyenge ribery.hagyjuk őt...

más össze tenné a kezét hogy ott legyen,ez meg szarik rá.
már rég p*csán rúgnám ha nem egy higuain lett volna mellette.
Sergio Ramos szabadsága csak 14 nap múlva járt volna le, ám a Real Madrid második számú kapitánya a tegnapi napon visszatért Madridba, és megkezdte a felkészülést a következő szezonra az edzőteremben és az uszodában.
tessék.itt a példa,lehet hogy ramos tökön fogja rúgni magát,és szar lesz,de legalább ő mindent megpróbál,mindent bele ad,hogy legalább a lelkiismerete tiszta legyen hogy igen,én megtettem mindent,de nem jött be.de ez csak az esetleg,én biztos vagyok benne hogy neki visszajön ez és megint nagyon jó lesz.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 17., szerda 10:25

Benzema-t egyszerűen képtelenek egyesek a helyén kezelni, igen ügyes gyerek technikás és ENNYI, kész nincs több skillje, lassú, körülményes , ziccereket ront, ideg gyenge stb stb...Persze egyébként aranylabdás lenne ha minden este Zizu altatná el a 2002es bl döntőről mesélve, meg ha éppen nem lenne dagadt, meg ha éppen megtanulta a nyelvet 2 év alatt...
Itt van 4 éve, volt 1 azaz 1 jó éve (ami egyesek szerint világszínvonal volt, szerintem meg a minimum amit lekellett volna hozzon minden évben).Úgy néz ki ,hogy most ő lesz az alap kezdő, ha nem ontja ki a belét egy Osasuna ellen is , mehet a levesbe a 25 éves ifjú tehetségünk akiből akár aranylabdás is lehetne. :lol: mondom ezt úgy, hogy bírom a tagot, mert tényleg !!ügyes!! és amikor megérkezett énis azt vártam ,hogy megoldja a csatár gondokat, de nem tette, mert ő inkább kurvázik meg autókat tör össze.

Higuaint egy falábú balfasznak tartom, de ő legalább kihozta magából a maximumot, hajtott tepert a meccseken, az más kérdés ,hogy sír a labda nála.

Ugye azt senki nem gondolja komolyan, hogy ha benzema bármikor a 4 éve alatt, lehozott volna egy olyan teljesítményt ami valóban klasszis, az aktuális edző (már csak biztonsági okokból is) nem őt kezdeti, azért voltak rotálva mert mindkettő egy raklap szar volt.

Az meg ,hogy ne igazoljunk egy normális csatárt ,hogy benzema kezdő lehessen .. :roll: Én még azt is megkockáztatom,hogy morata vagy jesé kiszorítja a kezdőből nem azért mert jobbak vagy tehetségesebbek, hanem mert hajtani fognak , amire az elmúlt 4 év tapasztalatai alapján Benzema képtelen.Ha meg jönne egy csatár csomagolhatna is a fiatal tehetségünk.

Lehet ,hogy a hangnem dúrva, de van 2 csatárunk mind a 2 egy hatalmas raklap trágya, az egyik pátyolgatva van a másik meg keresztre feszítve...felszab

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 17., szerda 10:20

CS0ki írta:Az elmúlt szezonban nagyjából 35 pontja lehetett, nem fix kezdőként. És elég sokan küldenék el a francba, meg szidják, hogy milyen gyenge. Akkor fix kezdőként mint szólnának a 40-45-höz?
Így statokat nézve nem hozott rossz szezonokat, de ha csak azokat nézzük, akkor Higu sem rossz, sőt Özil a zisten :lol: de mint tudjuk ez nem fedi a valóságot, mert a játékuk, hozzáállásuk iszonyat gyatra.
Meg hát RMCF-t idézve abból a x gólpasszból hány volt tényleges gólpassz, amit a csatárnak(CR-nek) "csak" be kellett helyezni.
Bármennyire nem szeretem Ibrát, és már kicsit öreges is, de valamiért elnézném vagy két évig Madridban, legalább lenne CR-en kívül egy emberünk aki egy kis terhet is a vállára venne. Mondjuk az már egy másik kérdés, hogy a valóságban müködőképes lehetne a csapat két ilyen egoval a támadórészlegben. :hmmm:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 17., szerda 10:10

Én nagyon örülnék ha jönne Ibra. Végre lenne egy normális csatárunk :D Főleg annak tudatában hogy ezt a hírt már több lap is lehozta és az érvek is majdnem ugyanazok szóval szerintem most már csak a Real Madrid vezetőségén múlik a dolog.

Amugy az érvek:
- Ibra felajánlotta magát a Real Madridnak (és most nem a Real fut egy játékos után)
- Többre tartja Carlo-t mint Mou-t és kész mindent megtenni hogy újra egykori Mesterével dolgozhasson
- a 14 milliós fizetését is kész csökkenteni ennek érdekében
- szeretne bajnokok ligáját nyerni amely még hiányzik a pályafutásából
- egy új kihívásként tekintene a Real Madridra
- Cavani érkezésével lehetséges hogy nem szánnak neki akkora szerepet a csapatban
- szeretne bizonyítani egy régebbi klubjának (barcelona) hogy kár volt eladni és hogy bizni kellett volna benne.

Amugy valaki egy kis információval megdobhatna arról hogy amikor volt neki komolyabb edzője akkor is voltak balhéi ? És itt a komolyabb edzőnél gondolok Mou-ra Carlo-ra és talán Guardiola-ra (bár én őt annyira nem tartom nagyra) ??? :hmmm:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 17., szerda 9:56

Ha ez a pályán eltöltött percek számából is egyértelműen visszaigazolást nyer, akkor a 2013-14-es szezon végére 40-45 pontot várok tőle a kanadai táblázaton minden versenysorozatot figyelembe véve.
Az elmúlt szezonban nagyjából 35 pontja lehetett, nem fix kezdőként. És elég sokan küldenék el a francba, meg szidják, hogy milyen gyenge. Akkor fix kezdőként mint szólnának a 40-45-höz?

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 17., szerda 9:53

Áll. Guardiola hajlandó lenne elengedni egyik vkp. és a választás Luis Gustavora eshet aki megfelelő ajánlat esetén távozhat!
"Guardiola ready to let Luiz Gustavo go
After adding Thiago Alcantara to his Bayern Munich side, Pep Guardiola is ready to let a No.6 depart and sees Luiz Gustavo as the man surplus to requirements."
Source: Sport Bild
Amennyiben ez igaz lehet meg kéne próbálni megszerezni nyilván csak ha elfogadható áron sikerülne!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 9:47

szépen igazoljunk vagy egy ibrát,vagy egy suarezt és ezt felejtsük el.
A katalán Sport szerint ez a 2 név szerepel csatárposztra Florentino Perez képzeletbeli kívánságlistáján, amennyiben Pipita valóban elhagyja a csapatot! Továbbá spanyol részről az AS Ibrát (állítólag továbbra is jönni akar utolsó nagy dobásként a karrierjében), míg a Punto Pelota Suárezt véli közelebb a klubhoz; utóbbival kapcsolatban Morata is könnyen képbe kerülhet; hisz a Pool kinézte magának a fiatal csatárt, aki elhatározta, hogy amennyiben a csapat igazol elé egy új csatárt vagy épp Higuaínt nem adja el idén sem, úgy könnyen máshol keres majd játékperceket!
Rooney-t vagy Aguerot is szivesen látnám a csapatban.
Rooney ha megy, akkor szerintem végül a Chelseabe, míg Agüero most hosszabbított a Cityvel és Pellegrini semmi pénzért nem válna meg tőle, ennek ellenére az AS ma őt is ismét bedobta a köztudatba! :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 17., szerda 8:46

BBeno írta:a sok megmondóembernek akik szerint José blokkolta Hazard igazolását:
Helyette leigazolta Di Mariat, majd mikor Hazard már szívesen váltott volna, már nem kellett neki a belga.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 17., szerda 8:34

a sok megmondóembernek akik szerint José blokkolta Hazard igazolását:


Eden Hazard elmondta, hogy José Mourinho szerette volna őt leigazolni a Real Madridba, azonban akkor (19-20 évesen) még túl korainak érezte a váltást, így nemet mondott a hívásra.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. július 17., szerda 8:31

Ritkán szólok hozzá, de rendszeresen olvasom a fórumot, és ez a kedvenc topikom.

Most azonban megosztok pár gondolatot:

Lopez vs. Casillas: Lopezt nagyon kedveltem, sajnáltam, amikor elment a Villarrealhoz, és drukkoltam neki, aztán meg örültem, hogy visszajött. Persze Iker is nagy kedvenc, de a csapat érdekében bízom benne, hogy azt játszatják majd, aki jelenleg jobb formában van, és nem engednek a szurkolók nyomásának. Ha mégis, vagy ha Iker összeszedi magát, akkor is meg kellene győzni Lopezt, hogy nagy szükség van rá, maradjon, és rendszeresen védetni kellene a kupában, ahogy a Barca is csinálja. Így nem menne el a kedve sem, és formában is maradhatna.

Suarez vs. Cavani: Nekem Cavani jobban tetszett a Konföd. Kupán mint Suarez, aki szinte eltűnt, Cavani viszont az egész pályán nagyon hasznosan játszott. Persze az árát semmiképpen nem fizetem volna ki, így jöjjön Suarez, mint egyetlen értelmes alternatíva.

Csatárkérdés: Tehát jöjjön Suarez, mert nincs jelenleg jobb aki még elérhető. Ibra nagy játékos volt, de már megkopott, és ahhoz képest elég sokat keresne, hogy megérje leigazolni. Ráadásul a padot sem tűrné, és inkább bomlasztó, mint integráló személyiség.

Spanyolosítás: Egyrészt örülök neki, másrészt félek is, mert most szinte egyenrangú játékosok lesznek a kezdőben, és a padon, ami meg fog viselni egyeseket. Kell a bő keret, de nekem valahogy jobban tetszett, amikor Morientes, Solari és Cambiasso voltak a cserék, akik azért nem voltak kezdő szintűek (az akkori kezdőkhöz képest), de biztonságos cserének számítottak. Most félek, hogy fogja Ancelotti megoldani, hogy ezek a játékosok mid formában maradjanak, nehogy úgy járjunk, mint Benzema és Higuain esetében. Már nagyon várom a szezonkezdést. :)

Emellett sajnálom, hogy megint lerabolják a spanyol középcsapatokat, Sevilla, R. Sociedad, Malaga, stb. így egyre kevésbé bízhatunk abban, hogy a Barcától valaki pontot rabol. Két meccsen dőlhet el a bajnokság.

tsanyi10
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 16:43
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, Marcelo, Casillas, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tsanyi10 » 2013. július 17., szerda 7:58

Kisfiu írta:Kemény dolog ez a Benzema köpködés.

Néztem a meccseket, nézem a wikipédiát. Volt Pellegrinivel egy gyenge szezonja, majd jött egy hasonló Mourinhóval is. Utóbbitól aztán megkapta a magáét, gatyába rázta, valamint Zidane is támogatta, aki a 2011-2012-es szezonban közelebb is volt a csapathoz. Benzema ezt 52 meccsen 32 góllal, 15 gólpasszal, valamint kiváló játékkal hálálta meg, ahogy ebben a szezonban az egész csapat kiváló volt.

Aztán jött a 2012/13-as szezon. Benzema néhány pluszkilót felszedett, Zidane el lett távolítva a csapat mellől, ahogy Mourinho sem tudta, hogy mit csináljon. Ha Benzema rúgott 2 gólt, a 60. percben jött Higuaín. Ha a következő meccsen Higuaín triplázott, akkor a 60. percben jött Benzema. Ha meg mondjuk a csereként beállt nem csinált semmit, a következő meccsen akkor is ő lehetett a kezdő, szóval érthetetlen volt ez az egész, amit Mourinho (is) művelt. Meg is látszódott mindkét csatárunk teljesítményén...


Szóval összegezve: Benzema egy kiismerhetetlen figura, aki már megmutatta, hogy mire képes, ha minden klappol. Most van egy új edzőnk, aki elvileg nyugodt légkört tud teremteni. Most van egy Zidane, aki közelebb van a csapathoz, mint korábban bármikor. Most van egy új projekt, ahol talán a kontrázgatást felváltja a labdabirtoklós foci, ahol végre a kreatívabb emberek is kiélhetik magukat. És most van egy Benzema, aki - bár csak képek alapján - egész jól néz ki, már ami az állapotát illeti.

A körülmények ezúttal tehát adottak, most már nem lehet kifogást találni, produkálni kell. Higuaín nem megoldás a nagyobb meccseken (ezt azért remélem, hogy mindenki beismeri), szóval most Karim Benzemának kellene lennie vitathatatlanul az első számú csatárunknak. Ha ez a pályán eltöltött percek számából is egyértelműen visszaigazolást nyer, akkor a 2013-14-es szezon végére 40-45 pontot várok tőle a kanadai táblázaton minden versenysorozatot figyelembe véve. Ha ez nem megy neki ilyen körülmények között sem, akkor 2014 nyarán el kell adni. Ha viszont hozza ezeket a számokat, és a szurkolók által is elfogadható teljesítményt nyújt, akkor... :)
Ez eddig oké, és igazad van, nekem viszont ezzel az egésszel az a bajom, hogy Benzema nem 17 éves ifju tehetség aki mellé kell egy ember vagy egy apa figura hogy kihozhassa belőle a legjobbat. Már ezen a ponton régen túl kéne lennie hogy kell mellé valaki ahhoz hogy jól játszon. Különben sem Real Madrid szintű csatár az ilyen. Volt több év lehetősége amivel nem tudott kellőképp élni, és mint már előttem írták, sokaknak meg sem adatik hogy itt játszhassanak, neki megadatott mégsem élt vele. Egy Real Madrid szerintem nem engedheti meg magának hogy 4 éven át adjon lehetőséget bármely játékosnak hogy hátha mostmár jobban fog teljesiteni. Szivem szerint megmondanám neki hogy figyelj Karim, itt volt évekig, maradandót nem alkottál pedig volt rá lehetőséged és időd is, vannak kérőid nagy klubboktól, hasznositsd a tudásod máshol. Ennyi. Kell egy JOBB csatár!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. július 17., szerda 7:51

oroszisti írta:Én annyit fűznék ehhez hozzá . Hogy lehet hogy klasszis , bár ezt a szót ilyen játékosokra nem használom :roll:
Szeretem ezeket a jelzőket a játékosokon, mondjuk érdekes, hogy ezt a Benzemát sokan klasszisnak tartják, anno szegény Raúlt meg páran csak simán leközépszerüzték...

De visszatérve Benzemára én valahogy attól félek, amit már említett is valaki, hogy kiszámíthatatlan, benne van, hogy egy nagyon jó szezont is lehozhat, de lehet, hogy pont az ellentettjét. Mondjuk remélem, ha a szezon elején is hozza majd ezt a szarok bele játékát, Ancelotti levágja a padra és Morata/Jesé duó megmutathatja mire képes.

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. július 17., szerda 3:28

Tegyük össze a két kezünket, hogy 2 ilyen remek képességű kapus áll a rendelkezésünkre. Azt se bánnám ha felváltva kezdenének, mit bánom én... Amikor Lopez állt a kapuban nyugodt voltam, amikor Casillas akkor is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég