Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 17., szerda 13:12

Csabi írta:ibrával nagyon óvatosan, azért már ő is 32, nem hogy itt 20 milliókat csengetnek ki egy ilyen játékosért mert felakasztom magam...szerintem nincs rá szükség...
Az pedig, hogy a fizetési igényeiből is leadna, annyit jelentene, hogy 14 millió helyett megelégszik 12-vel is. Így a Realnak olyan 18-20 millióba kerülne évente.
Ha távozik Albiol is, ki lesz helyette? Nacho?
Merci Zizou!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 17., szerda 13:10

Csabi írta:Laurentiis azt is mondta, hogy a 64 millió mellé, amit Cavaniért szántak még 60-at szánt erősítésekre. Az azt jelenti, hogy a Nápolynak 124 milliója van nyáron. Talán van remény, hogy megveszik Higuaín. Elvégre BL-ben is indulnak jövőre.
istenem, vigyétek el Kakát... :'(
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 13:06

ibrával nagyon óvatosan, azért már ő is 32, nem hogy itt 20 milliókat csengetnek ki egy ilyen játékosért mert felakasztom magam...szerintem nincs rá szükség...

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 17., szerda 13:05

Kíváncsi lennék Hehe véleményére, hogy örülne-e Ibra leigazolásának :D Én szeretném a Realban látni a svédet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 13:03

Ez hogy az edzéseket Clement vezényli és Ancelotti csak figyelgeti a játékosokat ez egy átmeneti dolog tekintvén hogy új csapatnál edző vagy mindig ezt a sémát alkalmazza az olasz?
Ezt azt angoloktól vette át még a Chelseas időszakából és úgy tűnik ez így is marad majd (AS, Marca)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 13:02

Laurentiis azt is mondta, hogy a 64 millió mellé, amit Cavaniért szántak még 60-at szánt erősítésekre. Az azt jelenti, hogy a Nápolynak 124 milliója van nyáron. Talán van remény, hogy megveszik Higuaín. Elvégre BL-ben is indulnak jövőre.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 17., szerda 12:58

Ibrahimovic,ha jól ki fog jönni CR-rel,akkor oké. De egyelőre tartok attól,hogy nem fog kijönni CR-rel. Itt megint csak egyet tudok mondani: Ancelotti és Zidane mindent tudnak,bízom bennük.
:goat:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 12:54

Érdekes ez a hír kint :mrgreen: Tegnap olvastam egy nyilatkozatot amiben a nápoly elnőke azt mondta,hogy Ibra és Cavani együtt fognak játszani és Ibra nem fog eligazolni :D .. sok kacsa hírtől már hányni tudnék(most ezt nem az oldalra értem)

Mike írta:technikai képzettsége elkopott? Na ilyet még nem hallottam...
Ibrában meg van minden ami egy csatárt csatárrá tesz. Igaz h már nem fiatal, de a tapasztalatával, és azzal h egy teljesen más stílusú csatár Benzemához képest, még sokra mehetünk. Az egójával meg nem lesz baj. Pont a kora miatt jóval érettebb már, és sok esélye nem lesz már BL-t nyerni. Oda fogja ő tenni magát ha itt köt ki. Nameg az évi 2-3 barca elleni meccs.. :mrgreen:
Ha néztél PSG meccseket,akkor te is láthattad,hogy rohadtul lomha lett...1v1-ben nagyon sokszor leszereli egy átlagos védő is. Ehhez még az is hozzájön,hogyha nincs kedve játszani,akkor csak sétálgat a pályán.. :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 17., szerda 12:44

EnzoZidane89 írta:Én nem tudom,hogy mit láttok ennyire Ibrában. Itt van 32 éves, a technikai képzettsége elkopott,nagyon kevés 1v1-et nyer csak meg. Plusz,azért,hogyha esetleg nem megy neki a játék és az unott,flegma pofáját nézzem,azért ne jöjjön ide. Akkor már inkább nézek egy Jesét.
technikai képzettsége elkopott? Na ilyet még nem hallottam...
Ibrában meg van minden ami egy csatárt csatárrá tesz. Igaz h már nem fiatal, de a tapasztalatával, és azzal h egy teljesen más stílusú csatár Benzemához képest, még sokra mehetünk. Az egójával meg nem lesz baj. Pont a kora miatt jóval érettebb már, és sok esélye nem lesz már BL-t nyerni. Oda fogja ő tenni magát ha itt köt ki. Nameg az évi 2-3 barca elleni meccs.. :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 17., szerda 12:39

Én azt látom, hogy amikor kell, akkor Benzema rendre villog. Gólt lő és gólpasszt ad az igazán fontos meccseken (Barcelona illetve a BL) és erre Cristiano Ronaldon kívül más talán nem is volt nagyon képes a keretben. Többire így külön én nem is reagálnék, elfogadom mindenki véleményét, de hogy ennyi eszetlen hozzászólást nem olvastam, mint mostanában az egész fórumon.. :kivagyhe: Persze ez nem mindenkinek szól. :)

Érdekes amúgy, hogy most is a francia van elővéve, de azoknak a játékosnak a személye homályba feledett, akik gyalázatos teljesítményt mutattak a BL elődöntőben és hozzáállásukkal nem kissé megtépázták a klub becsületét.
#happyshitting

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 17., szerda 12:33

De ott is rekordot döntött plussz a hátán vitte az U20-as VB-n a csapatot...
Már ami a csoportkört illeti. Behúzták a csoportot, aztán elfogyott a tudomány, miközben a mögöttük végző franciák megnyerték a VB-t, Ghána pedig a 3. helyet szerezte meg. A 16 között egy gyenge, megpattanó lövés után még kiskirály lehetett, a 8 között azonban jött egy szervezett csapat, rögtön vége is volt a dalnak.

Nem robbantott ő akkorát azon az U20-as VB-n. Most kerüljön fel a nagyokhoz, kisebb csapatok ellen lehet vele kísérletezgetni, aztán majd meglátjuk hol tart 1 év múlva.

Most nem leszek szimpatikus, de a nyilatkozatai és a pályán mutatott testbeszéde alapján egy beképzelt pöcsnek tűnik, aki elég türelmetlen is. Valamilyen szinten megértem Mout, hogy az első csettintésre nem adta meg neki a lehetőséget...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 12:31

De ott is rekordot döntött plussz a hátán vitte az U20-as VB-n a csapatot...
Moratanál és Jesénél jóval nagyobb tehetségeket (Cristiano, Iniesta, Messi) is szépen fokozatosan építettek be más giga kluboknál! :roll: Továbbra is meggyőződésem, hogy minimum 1 év folyamatos játéklehetőség, jóval kisebb nyomással és rengeteg játékperccel a La Ligában szükségük lenne ahhoz, hogy itt valós alternatívaként egyáltalán számításba is jöhessenek (főleg Morata esetében érzem túlzónak ezt a nagy bizalmat :rock: )! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 12:26

Na csak hogy ne legyek közutált itt a fórumon,ezért tiszta vizet öntök a pohárba:

1.- Benzemával az ég adta világon semmi bajom nincs,csak éppenséggel én nem tartom akkora klasszisnak,amilyennek itt sokan tartják. A képességei adottak,de amióta itt van csak halvány foltjait mutatja. Egy szó mint száz,cáfoljon rám ebben a szezonban.

2.- Az,hogy én Higaínt jobb játékosnak tartom Benzemánál,egyéni vélemény,vagy egyetért vele valaki,vagy nem(A többség biztos nem). Én látom benne azt amit sokan nem,ezért is lennék szomorú ha elmenne. Semmivel sem rosszabbak a mutatói az argentínnak mint francia társának,tény,hogy nagy csapatok ellen flop az egész ember,de erről nem hiszem,hogy csak ő tehet.

3.- Ha Higuaín elmegy(erre nagy esély mutatkozik sajnos),akkor csak is fiatal(abb) csatárban gondolkoznék,Ibra kilőve tehát,ebben is van aki egyetért majd van aki nem,de én már nem tartom akkora spílernek mint volt.Öreg,megkopott.
Az hogy kiket tartanék alkalmasnak a pozícióra,ne menjünk bele.(Suarez-t támogatom egyébként).

4.- Most lehet utálni :mrgreen:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 12:04

csabi87 írta:Én nem hallottam,hogy Ancelottival gondja lett volna a Psg-ben.
A másik pedig az,hogy nem kellene átesni a ló túlsó oldalára ezzel a sok fiatal spanyol tehetséggel.Jese a spanyol másodosztályban játszott eddig.Azért ez nagyon nagy lépcső lenne neki szerintem.
De ott is rekordot döntött plussz a hátán vitte az U20-as VB-n a csapatot...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 17., szerda 11:56

Én nem hallottam,hogy Ancelottival gondja lett volna a Psg-ben.
A másik pedig az,hogy nem kellene átesni a ló túlsó oldalára ezzel a sok fiatal spanyol tehetséggel.Jese a spanyol másodosztályban játszott eddig.Azért ez nagyon nagy lépcső lenne neki szerintem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 17., szerda 11:54

CS0ki írta:
Speaking to supporters via Twitter, De Laurentiis said: "We are negotiating for Leandro Damiao and Higuain. Albiol is already having a medical."
Na, akkor úgy néz ki, hogy Albiol megy a Napoliba.

Az is remek hír, hogy tényleg érdekli őket Higuain, mert kezd kihűlni az Arsenalos téma, a Juventusos meg halott.
tessék.itt a példa,lehet hogy ramos tökön fogja rúgni magát,és szar lesz,de legalább ő mindent megpróbál,mindent bele ad,hogy legalább a lelkiismerete tiszta legyen hogy igen,én megtettem mindent,de nem jött be.de ez csak az esetleg,én biztos vagyok benne hogy neki visszajön ez és megint nagyon jó lesz.
--->

Benzema súlycsökkentő és állóképesség növelő terápián vett részt a nyáron Olaszországban, hogy formába lendüljön.
Beszarás, hogy egy áll. "profi" játékos mint Benzi aki 20 éve focizik nem képes fitten tartani magát pár hétig, nem tudom, hogy ilyen hozzáállással meddig fogja húzni a pályán...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 11:52

tessék.itt a példa,lehet hogy ramos tökön fogja rúgni magát,és szar lesz,de legalább ő mindent megpróbál,mindent bele ad,hogy legalább a lelkiismerete tiszta legyen hogy igen,én megtettem mindent,de nem jött be.de ez csak az esetleg,én biztos vagyok benne hogy neki visszajön ez és megint nagyon jó lesz.
Jó lesz ez gyerekek; a fiúk (Karim --> Merano; Cristiano --> csak a szokásos; Ramos --> uszoda, tornaterem; Marcelo --> futás, kondi) úgy látszik nagyon akarnak és idén tényleg robbantani készülnek! B-) :agree: :taps: :cheers:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 11:45

Akik szerint Benzema több ziccert ront mint Higuain az nem nézett meccset és beáll a sorba, mert most az a menő, ha valaki Benzemát köpködi :roll: ... Eddig a nyár fórumon arról szolt, hogy Özil 1 szar meg, hogy Bale 1 futóbolond, meg, hogy adjuk el CR-t, meg Pepét meg Coentraot meg Casillast meg Di Mariat stb... Konkrétan még talán szegény takarítókat nem szapultátok... Csak azt nem vágom, hogy akik ennyi után eladnàk a fél csapatot azok akkor mit csináltak volna amikor már a BL csoportkörbe kiestünk :roll: !?

Perez ezerszer elmondta, hogy ùj korszak kezdődik. Ez azt jelenti, hogy építkezünk, mert José az eredmények ellenére szétcseszte a csapatot... Ezzel nem azt mondom, hogy jövőre semmit nem nyerünk, de most azért, mert volt 1 nem éppen sikerekben gazdag évünk nem kell mindenkit köpködni!! Higuain amùgy maga mondta, hogy el akar menni szóval nem vägim mit kell ezen agyalni... Amùgy Benzemának diétát írtak ki, hogy adjon le pár kilót...

Ami viszont tény, hogy elvileg komoly edzéstervet csináltak Carlóék és fel akarják húzni a srácok erőnlétét...

Kezdődhetne már a szezon :shifty: :D

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 11:36

csabi87 írta:
Én nem tudom,hogy mit láttok ennyire Ibrában. Itt van 32 éves, a technikai képzettsége elkopott,nagyon kevés 1v1-et nyer csak meg. Plusz,azért,hogyha esetleg nem megy neki a játék és az unott,flegma pofáját nézzem,azért ne jöjjön ide. Akkor már inkább nézek egy Jesét.
Az a baj,hogy majd egy BL meccsen Jeset hiába fogod beküldeni mert hülyét fognak csinálni belőle kb. :'( :roll:
Ez is kicsit relatív számomra. Honnan tudod,hogy nem Jesé fogja hülyére venni a védőket?

Ibránál akkor is egy gyorsabb,fiatalabb csatár kell. De a legkellemetlenebb pont akkor is az egója lenne,amit egyik edző sem tudott rendesen kezelni,főleg hogy a csapatban már van egy CR.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 17., szerda 11:27

Én nem tudom,hogy mit láttok ennyire Ibrában. Itt van 32 éves, a technikai képzettsége elkopott,nagyon kevés 1v1-et nyer csak meg. Plusz,azért,hogyha esetleg nem megy neki a játék és az unott,flegma pofáját nézzem,azért ne jöjjön ide. Akkor már inkább nézek egy Jesét.
Az a baj,hogy majd egy BL meccsen Jeset hiába fogod beküldeni mert hülyét fognak csinálni belőle kb. :'( :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég